TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Kobra 11 XII. 8/10 [i] 09:10 Merlin [i] 12:25 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Veronika Marsová III. 19/20 [i] 14:05 Dva a pol chlapa IV. 9-10/24 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 16/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rodinná dovolenka a iné nešťastia [i] 22:05 Kráľovské výkupné [i] 00:00 Sedem [i] 02:10 Exorcista [i] 04:05 Pohotovosť XIII. 22-23/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Ushuaia - expedície do prírody IV. [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 06:55 Obchod so šťastím 34 [i] 07:25 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 11/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 12/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Sila lásky II. 222 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 232/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 6/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 13/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Ako zbaliť super kosť [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Zúfalé manželky III. 20/23 [i] 23:05 Zúfalé manželky III. 21/23 [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:35 Ako zbaliť super kosť [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Slovensko dnes [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 222 [i] 04:45 Sila lásky IV. 6/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Domov 6/6 [i] 09:00 Mojich sedem divov [i] 09:25 Mimo času 9/10 [i] 10:05 Slovenské národné povstanie 1944 [i] 11:30 Takmer zabudnutý príbeh [i] 12:00 Polícia [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Orientácie [i] 13:25 Na ceste po Čechách 8/8 [i] 13:50 Kaviareň u Filipa [i] 14:35 Trezor [i] 15:05 Magazín Ligy majstrov [i] 15:35 Motormagazín [i] 16:05 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 16:30 Vrana vrane [i] 17:05 "Bratislavské pondelky" [i] 18:15 Počasie [i] 18:20 Večerníček 10/13 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Hlava XXI - finálové večery [i] 21:15 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 5/7 [i] 21:45 Cirkus, Cirkus 2010 1/2 [i] 22:40 Adamove jablká [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Podvodníci [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Stratené duše V. - NOVÉ ČASTI 1/22 [i] 09:00 Good Wife 3, 4 [i] 10:45 Honba za Klenotom Nílu [i] 12:55 Lov na myš [i] 14:55 Zakázané kráľovstvo [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 KAPOR NA TORTE - Deň prvý [i] 21:15 Kuriér [i] 23:15 Povedz, že to tak nie je [i] 01:15 Letecké katastrofy [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. [i] 03:15 Nevera po slovensky [i] 04:00 Profesionáli [i] 04:40 Podvodníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Rosalinda 76 [i] 06:25 Stefanie 2 [i] 07:10 Komisárka 64 [i] 08:00 Detektív Nash Bridges III. 3 [i] 08:50 Matlock VII. 10 [i] 09:45 MacGyver 71, 72 [i] 11:45 M*A*S*H* 66, 67 [i] 12:40 Starý 1/90 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Matlock VII. 10, 11 [i] 17:10 Detektív Nash Bridges III. 3 [i] 18:00 M*A*S*H* 66, 67 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Vražedné vlny 1, 2 [i] 23:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Dvojičky [i] 00:45 Výlet [i] 02:25 Nočné reprízy 04:40 Starý 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 10/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 08:00 Largo 18/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 17/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 13:00 Largo 18/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 17/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 16:00 Wildfire 11/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 2/22 [i] 18:00 Largo 19/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 18/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 4/25 [i] 21:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 1/13 [i] 22:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 2/13 [i] 23:10 Uklízeč 12/13 [i] 00:10 CSI: New York V. 4/25 [i] 01:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 1/13 [i] 02:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 2/13 [i] 03:00 Uklízeč 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty 1 [i] 06:00 Krize brouka 6 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Extrémní výbuchy [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek - Speciál 1 [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 2 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 3 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 2 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 51/78 [i] 09:00 Škaredá dědina [i] 10:20 Hezky od podlahy [i] 10:55 Místo nahoře 13/13 [i] 11:50 Divnopis [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Doktorka Quinnová 2/17 [i] 14:20 Dotek anděla 7/35 [i] 15:05 Vodácká putování [i] 15:20 Zábavná škola [i] 15:30 Jak se rodí řeka [i] 15:45 Věříš si? [i] 16:10 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 8/10 [i] 21:05 Na cestě po Sedmiříčí [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Šest dní, sedm nocí [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:25 Californication III 3/12 [i] 00:55 Doktorka Quinnová 2/17 [i] 01:40 Muzicírování [i] 02:15 Příběhy domů [i] 02:35 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 02:40 Cesty víry [i] 03:00 Stop [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klášterní říše 4/4 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Autíčka 6/26 [i] 06:40 Kouzelný kolotoč 32/52 [i] 06:50 Z klokaní kapsy 5/12 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 O češtině [i] 07:40 Chorvatské národní parky [i] 08:00 Zeměpis světa [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:20 Čétéčko [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Co nás čeká v budoucnu 3/3 [i] 13:40 Nehasit! Hořím! [i] 14:05 Moudronos [i] 14:25 Můj bratr je pes [i] 16:00 Mississippi - ol´ man river 2/2 [i] 16:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha [i] 20:00 Apokalypsa [i] 21:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:30 Stopy ve skle 2/2 [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 23:05 Terra musica [i] 23:35 Film point [i] 00:05 Bigbít 31/42 [i] 01:05 Čtenářský deník... [i] 01:20 Jak se zpívá v NJ [i] 02:15 Po stopách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 14 [i] 09:35 Superman [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Komisař Rex VIII 10 [i] 12:35 Superman 1 [i] 13:35 Co mám na tobě ráda 1 [i] 14:05 Hvězdná brána VI 17 [i] 15:00 Kobra 11 V 7 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dr. House 9 [i] 18:30 Ulice 1821 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 11 [i] 21:15 Marečku, podejte mi pero! [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba VI 15 [i] 00:00 Face the Pro [i] 01:00 Sexy kočky z celého světa 4 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Áčko [i] 02:25 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 15 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Přátelé II 16 [i] 09:00 M*A*S*H 106 [i] 09:30 Knight Rider II 9 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 13 [i] 11:35 Policie Hamburk I 5 [i] 12:35 M*A*S*H 107 [i] 13:10 Will & Grace I 19 [i] 13:40 Chirurgové V 6 [i] 14:40 JAG VII 2 [i] 15:30 Big Ben I 6 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Čápi s mákem [i] 21:20 Ať rozhodne srdce [i] 23:20 Na doživotí I 5 [i] 00:15 Kriminálka Kolín II 13 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 10 [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rany z lásky 55/230 [i] 06:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 162-163/216 [i] 09:05 Nespútaný anjel 9/194 [i] 10:00 Rosamunde Pilcherová: Cesty lásky [i] 11:40 Sudkyňa Hatchettová I. 135-136/175 [i] 12:50 Dr. Oz I. 68/175 [i] 13:40 Rebeli II. 105/225 [i] 14:30 Rany z lásky 56/230 [i] 15:25 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 1/21 [i] 16:20 L.O.V.E. [i] 17:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 164/216 [i] 18:00 Túžba tela 131/143 [i] 19:00 Rebeli II. 106/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 10/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 135/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 7/21 [i] 22:45 Frasier I. 1/25 [i] 23:15 Impulz [i] 01:15 L.O.V.E. [i] 01:50 Frasier I. 1/25 [i] 02:15 Sudkyňa Hatchettová I. 135-136/175 [i] 02:50 Túžba tela 131/143 [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:10 Impulz [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Venuše [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři muži a nemluvně [i] 14:00 Manituova bota [i] 15:35 Těžký návrat [i] 17:20 Zlato pojď na to [i] 19:15 Podivné experimenty [i] 21:20 Nebezpečná známost [i] 22:55 Anděl smrti [i] 00:45 Divoch Jack [i] 02:40 Píseň za chudého chlapce [i] 04:20 Jak je důležité míti Filipa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:45 Plážový fotbal [i] 11:45 Tenis [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka III 13 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 32 [i] 09:00 Než řekneš ano [i] 11:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 12:00 Ochránce III 18 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 4 [i] 14:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 16:00 Zásnubní prsten [i] 18:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 5 [i] 20:00 Ochránce III 19 [i] 21:00 Dobrá manželka 1 [i] 22:00 Dobrá manželka 2 [i] 23:00 Médium V 7 [i] 00:00 Médium V 8 [i] 01:00 Promlčené zločiny [i] 03:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zvířecí rekordmani 11 [i] 06:00 Zima očima vědy [i] 07:05 Jak přežít Everest 6 [i] 08:10 Buď já nebo pes 48 [i] 09:15 Nejpřísnější rodiče na světě 15 [i] 10:30 Maminka stávkuje 52 [i] 11:10 Maminka stávkuje 53 [i] 11:50 Dítě naší doby 15 [i] 13:05 Buď já nebo pes 49 [i] 14:05 Zima očima vědy [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 16 [i] 16:10 Mé dítě nemluví [i] 17:15 Znovuobjevitelé 12 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 13 [i] 18:15 Jak přežít Everest 6 [i] 19:15 Večeře na chalupě - speciál [i] 20:20 Zelené nápady pro