Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Sandokan 5/6 [i] 06:00 Superpes Krypto [i] 06:35 Casper I. 8-9/13 [i] 07:20 Môj kamarát medveď [i] 09:00 Malí obri [i] 10:55 Fantozzi [i] 12:45 Prázdniny v Európe [i] 14:25 Rýchle Televízne noviny [i] 14:30 Vy nám taky, šéfe! [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Stroskotanec [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 21:25 V mene kráľa [i] 00:15 Nezvratný osud 2 [i] 01:50 Krvavá hostina [i] 03:10 Podmorská cesta okolo sveta [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Poklady civilizácie 3/4 [i] 06:15 Motormagazín [i] 06:35 Postav dom, zasaď strom [i] 07:05 Poštár Pat II 30 [i] 07:20 Žabia hliadka 4/13 [i] 07:45 Žabia hliadka 5/13 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Materské znamienko 5/7 [i] 09:05 Materské znamienko 4/7 [i] 09:40 Na vysokej skale [i] 10:40 Ushuaia - expedície do prírody IV. 5/8 [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 Kronika 2/2 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 13:50 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Život na úteku [i] 16:05 Choď a nelúč sa [i] 17:30 Na baňu klopajú 3/4 [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 12/14 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nedodržaný sľub [i] 22:35 Rytieri nebies [i] 00:50 Agatha Christie : Poirot [i] 01:45 Agatha Christie : Poirot [i] 02:35 Rytieri nebies [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 S Jakubom na rybách 20/20 [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Farmárska revue [i] 08:20 Zelená revue [i] 08:35 Sivá húska [i] 09:30 Pohľad späť [i] 10:00 Spomienková sv.omša [i] 11:35 Pilátova amnestia [i] 12:00 Sršne v úli 5/7 [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Československý filmový týždenník [i] 13:10 Anjeli strážni [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Família [i] 16:25 Mimo času 9/10 [i] 16:55 Na ceste po Čechách 8/8 [i] 17:20 V tieni vlkov 6/6 [i] 18:23 Cechové erby [i] 18:25 Večerníček 9/13 [i] 18:35 Ondrejský cintorín [i] 18:40 Slovensko nepoznané [i] 18:55 Kinorama [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Slovenské národné povstanie 1944 [i] 21:30 Frontové divadlo !! [i] 22:20 Kameramani v SNP [i] 22:45 Zabudnutá brigáda [i] 23:15 Nielen zbraňou [i] 23:50 História jedného dokumentu [i] 00:15 Muži z B-17 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Podvodníci [i] 06:55 LETNÉ PROMI NOVINY [i] 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 Pomsta dcéry [i] 09:50 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše V. - NOVÉ ČASTI 1/22 [i] 11:35 Good Wife 3,4 [i] 13:15 Legenda o Pátračovi 17,18 [i] 14:55 Honba za Klenotom Nílu [i] 17:00 Lov na myš [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:15 Zakázané kráľovstvo [i] 23:30 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 01:30 Túžba smrti 4: Tvrdý zákrok [i] 03:10 Uväznení [i] 04:00 V tme [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 "Lásky jedné plavovlásky" [i] 07:35 "Ostře sledované vlaky" [i] 09:15 Synovia a dcéry Jakuba sklára 3 [i] 10:20 Julie Lescautová VII. 7 [i] 12:00 Augustová výhra [i] 13:00 Škola tanca a šarmu [i] 15:10 Diana: Kráľovná sŕdc [i] 17:00 Charleston [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Skutočný príbeh: Tichý úkryt [i] 21:50 Diana: Kráľovná sŕdc [i] 23:40 Skutočný príbeh: Tichý úkryt [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 17/26 [i] 07:00 Přežil jsem japonskou game show 4/8 [i] 08:00 The Amazing Race XVI. 2/12 [i] 09:00 Krajní meze IV. 6/26 [i] 10:00 Krajní meze IV. 7/26 [i] 11:00 Krajní meze IV. 8/26 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 7/15 [i] 13:00 Třetí hlídka VI. 22/22 [i] 14:00 Ďáblův sluha II. 1/13 [i] 15:00 Eli Stone II. 1/13 [i] 16:00 Advokáti II. 15/21 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 3/12 [i] 18:00 Přežil jsem japonskou game show 7/8 [i] 19:00 Largo 20/26 [i] 20:00 Advokáti II. 16/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince IV. 2/26 [i] 22:00 Na dotek [i] 00:00 Pacovo mužstvo V. 4/24 [i] 01:55 Advokáti II. 16/21 [i] 02:40 Na dotek [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Jak fungují stroje 3 [i] 06:50 Jak to funguje [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů 12 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 56 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 57 [i] 10:00 Američtí dřevorubci [i] 10:55 Dobrodružné plavání 2 [i] 11:50 Lovci tornád [i] 12:45 Americký přístav [i] 13:40 Bořiči mýtů 12 [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Burácení v srdcích [i] 19:10 Závody ve stavění aut [i] 20:05 Bořiči mýtů 12 [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Ztracený ráj 8 [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Skutečné místo činu 6 [i] 00:40 Národ šílenců [i] 01:40 Bořiči mýtů 12 [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Jak fungují stroje [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 12/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Trojčátka 18/26 [i] 06:30 Už nám byly tři [i] 06:35 Německé pohádky 1/7 [i] 06:50 U nás na farmě 15/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:15 Ztracené hračky 8/13 [i] 07:30 Bořek stavitel 8/26 [i] 07:40 Mirabelino domácí kino 25/26 [i] 07:50 Knížka do batůžku [i] 07:55 Teď vedou babička s dědou [i] 08:00 Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro diváky detektivek 7/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Začarovaná láska [i] 14:00 Kabaret z maringotky aneb Jde to i jinak [i] 14:40 Škaredá dědina [i] 16:05 Retro [i] 16:35 Čétéčko [i] 16:55 Sváteční slovo teologa a pedagoga Aleše Rolečka [i] 17:00 Film o seriálu Vyprávěj [i] 17:15 Pravěk útočí 1/13 [i] 18:05 Návštěvníci 2/15 [i] 18:35 Na cestě za Symbat ze Sedmiříčí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hezké chvilky bez záruky [i] 22:00 EXPOminuty 2010 [i] 22:10 Soudce Ferrare 3/3 [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Hotel Babylon I 4/8 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Vyprávěj - ohlédnutí [i] 01:15 Uvolněte se, prosím [i] 02:00 Úsměvy Jána Roháče [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:20 Film o filmu Největší z Čechů [i] 05:35 Světci a svědci [i] 05:50 Znamení a rituály [i] 06:00 Z dílny České filharmonie [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk 2008 - Barcelona [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 796/2379 [i] 08:45 To bylo Pražské jaro 2010 [i] 09:35 Čtenářský deník... Květa Legátová: Jozova Hanule [i] 09:50 Film 2010 [i] 10:20 Po hladině [i] 10:40 Bohoslužba z Tahiti [i] 11:30 Století létání [i] 12:25 Příběh se starou lenoškou [i] 13:30 Opouštět Petrohrad [i] 14:20 Co nás čeká v budoucnu 3/3 [i] 15:20 Mississippi - ol´ man river 1/2 [i] 16:10 Mýty a fakta historie 1/6 [i] 17:05 Kamera na cestách 2/3 [i] 17:55 Vodácká putování [i] 18:10 Cesty víry [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 13/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 14/21 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Devadesátej ro(c)k a pop [i] 20:55 Frank Zappa v Praze [i] 21:25 Vltava hraje k volbám [i] 22:00 Na plovárně s Genesis [i] 22:25 Fresh Film Fest 2010 [i] 22:35 Já a Ty a všichni ostatní [i] 00:05 Abbey Road 10/12 [i] 00:55 Čétéčko [i] 01:15 Na kus řeči se zvířaty 7/7 [i] 01:45 Století létání [i] 02:35 Kamera na cestách: Expedice Borneo 2/3 [i] 03:25 Krásný ztráty [i] 04:05 Posezení s Janem Burianem [i] 04:35 Ze závislosti do nezávislosti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 28 [i] 06:30 Bolek a Lolek 57 [i] 06:40 Spiderman 13 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 25 [i] 07:30 Tom a Jerry II 8 [i] 08:00 Arnoldovy patálie [i] 09:25 Černý korzár [i] 11:55 Radikální řez [i] 13:30 Velká cena Belgie [i] 16:10 Tornádo nad New Yorkem [i] 17:55 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Talentmania [i] 21:35 Vyjednavač [i] 00:15 Policejní odznak II 12 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Julie Lescaut VI [i] 02:55 Áčko [i] 03:35 Ptákoviny [i] 04:35 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Párty s kuchařem [i] 06:35 Winx Club 14 [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla XI 27 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Přátelé II 15 [i] 08:10 Hitlerovi muži I 3 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 105 [i] 10:25 M*A*S*H 106 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Closer III 9 [i] 13:50 Nejpevnější pouto [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru XI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 16 [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 21:15 Agent z Hongkongu [i] 23:10 Smrt jí sluší [i] 01:10 Odložená žena 2 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:40 Hitlerovi muži I 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Láska kúzelníkov Dolby [i] 06:45 Dáma a zbojník [i] 08:45 Elisa z Rivombrosy II. 1/13 [i] 11:00 Rosamunde Pilcherová: Cesty lásky [i] 12:40 Nezabudnuteľná cesta [i] 14:35 Legenda o vášni [i] 17:00 Zápisník jednej lásky [i] 19:15 PROMINENTI [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: September 1/2 [i] 21:40 Rosamunde Pilcherová: September 2/2 [i] 23:30 Skutočný príbeh: Znásilnená [i] 01:05 Vrah medzi nami [i] 02:40 PROMINENTI [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:35 Skutočný príbeh: Znásilnená [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Hlavní zprávy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 O perníkové chaloupce [i] 13:50 Druhá míza [i] 15:50 Emil a detektivové [i] 17:50 Královna koření [i] 19:35 Někdo musí z kola ven [i] 21:25 Vévodkyně [i] 23:20 Lepší zítřek 2 [i] 01:10 Obraz Doriana Graye [i] 02:45 Ubaleno v Kansasu [i] 04:15 Vévodkyně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:45 Skoky na lyžích [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 14:15 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Plážový fotbal [i] 19:15 Skoky na lyžích [i] 20:30 Box [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Motorismus [i] 22:45 Skoky na lyžích [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka III 12 [i] 06:00 Námořní hlídka III 13 [i] 07:00 Mimo sezónu [i] 09:00 Foylova válka VII 3 [i] 11:00 Prober se [i] 13:00 Zásnubní prsten [i] 15:00 Odcizená identita [i] 17:00 Mladá a pohřešovaná [i] 19:00 Obraz mrtvého [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 14 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 15 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 16 [i] 01:00 Médium V 7 [i] 02:00 Médium V 8 [i] 03:00 Promlčené zločiny [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 06:00 Tajemství dávných léčitelů 3 [i] 07:10 Co Darwin nemohl vědět 2 [i] 08:20 Vysněná dobrodružství 41 [i] 09:05 Vysněná dobrodružství 42 [i] 09:50 Jamieho Amerika 6 [i] 10:55 Za poklady s Ianem Grantem 3 [i] 11:25 Za poklady s Ianem Grantem 4 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 2 [i] 12:15 Cesta za změnou: Asie 3 [i] 13:25 Zachraňte Lunu 2 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 11 [i] 15:35 Zvířecí rekordmani 22 [i] 16:40 Mistři švindlu v Las Vegas 3 [i] 17:25 Mistři švindlu 29 [i] 18:05 Mistři švindlu 30 [i] 18:45 Buď já nebo pes 59 [i] 19:55 Dopravní kolaps [i] 21:05 Tuningmánie 33 [i] 21:45 Tuningmánie 34 [i] 22:30 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 23:40 Bojové jednotky 3 [i] 00:15 Bojové jednotky 4 [i] 00:50 Procesy Roberta J. Oppenheimera 1 [i] 01:55 Procesy Roberta J. Oppenheimera 2 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 41 [i] 03:30 Vysněná dobrodružství 42 [i] 04:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 9 [i] 04:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy II. 35 [i] 06:00 Seznamte se s Davem [i] 07:25 Před kamerou 35 [i] 07:55 Chvilkové zatmění [i] 09:20 Pohádky na dobrou noc [i] 11:00 Speed Racer [i] 13:10 Jonas Brothers: 3D koncert [i] 14:25 Agathe Cléryová [i] 16:15 Noci v Rodanthe [i] 17:50 Mejdan v Las Vegas [i] 19:30 Před kamerou 36 [i] 20:00 Protektor [i] 21:45 Transsibiřský expres [i] 23:35 Spartakus: Krev a písek 13 [i] 00:30 Stalo se [i] 02:00 62. Emmy Awards [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Manuel a Manuela [i] 07:35 Santa má bráchu [i] 09:30 Zlatý kompas [i] 11:20 Právo být otcem [i] 12:50 Společné Vánoce [i] 14:50 Jumper [i] 16:20 Oko bere