TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 XII. 7/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny II. 14/22 [i] 10:30 Joan z Arkádie II. 16/22 [i] 11:25 Smallville VII. 19-20/20 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 22/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 18/20 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XII. 8/10 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 15/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Detektív Kripta [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa IV. 7-8/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vy nám taky, šéfe! [i] 21:55 Šerifovia [i] 00:25 Red Bull Air Race 2010 Budapešť [i] 00:45 Spojka pre Dallas [i] 02:25 Rytier pravdy [i] 03:50 Pohotovosť XIII. 21/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:55 Obchod so šťastím 33 [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:50 Bianca - cesta za šťastím 9/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 10/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Sila lásky II. 221 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 231/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 Sila lásky IV. 5/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 10/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Unesení 8/10 [i] 23:55 Inšpektor Morse [i] 01:40 Unesení 8/10 [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Sila lásky II. 221 [i] 04:25 Sila lásky IV. 5/256 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Domov 5/6 [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 Mojich sedem divov [i] 09:25 Profily [i] 10:00 Slováci v Bihore [i] 10:40 Matka Tereza - svätica v temnote [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:10 Tanečné miniatúry súborov SĽUK a LÚČNICA [i] 12:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 Japonská mozaika III 8/8 [i] 13:30 Súťaž mladých vedcov EÚ - Úžasné mozgy [i] 13:50 Črty zo života [i] 14:00 Črty zo života [i] 14:05 Črty zo života [i] 14:15 Črty zo života [i] 14:25 Kaviareň u Filipa [i] 15:05 Chvíľa pre pesničku [i] 15:35 Trezor [i] 16:10 Krasové poklady Slovenska [i] 16:35 Pes na výskum [i] 17:15 Storočie pred kamerou [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:20 Večerníček 7/13 [i] 18:30 Televíkend [i] 18:55 Profily [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Müller 44 [i] 21:05 Uvarte si štíhlosť 6/6 [i] 21:30 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 23:35 Áno-ume-nie [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Invencie [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Podvodníci [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:25 Neuveriteľné záhady prírody - FINÁLE SERIÁLU 8/8 [i] 09:30 Lovci predátorov - FINÁLE SERIÁLU 13/13 [i] 10:30 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 23 [i] 11:25 Life: Najbohatší policajt II. 20 [i] 12:25 Kutyil s.r.o. [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. - FINÁLE SÉRIE 17/17 [i] 14:00 Kosti II - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 13,14 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Prístav nádeje [i] 22:30 Rozsudok smrti [i] 00:40 SEDEM [i] 01:20 Rozsudok smrti [i] 03:10 Letecké katastrofy [i] 04:00 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 23 [i] 04:40 Prístav nádeje [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 73,74,75 [i] 07:20 Stephanie - NOVÝ SERIÁL NA JOJ PLUS 1/52 [i] 08:00 Komisárka 63 [i] 08:55 MacGyver 69,70 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges III. 2 [i] 11:50 M*A*S*H 64,65 [i] 12:50 Matlock VII. 7 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges III. 2 [i] 16:10 Matlock VII. 8,9 [i] 18:00 M*A*S*H 64,65 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 10 [i] 21:15 Parker Kane [i] 23:10 Skutočný príbeh: Zvodca [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 9/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie 23/23 [i] 08:00 Largo 17/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 16/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 23/23 [i] 13:00 Largo 17/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 16/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 16:00 Wildfire 10/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 18:00 Largo 18/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 17/26 [i] 20:00 CSI: New York V. 2/25 [i] 21:00 Druhá nebo první [i] 23:20 Uklízeč 11/13 [i] 00:20 CSI: New York V. 2/25 [i] 01:15 Druhá nebo první [i] 03:20 Uklízeč 11/13 [i] 04:05 Podstata strachu 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Extrémní výbuchy [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Dřevorubci v močálech [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů 12 [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 64 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 1 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 64 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 09:00 Straty a nálezy 2/5 [i] 10:00 Vražda v ulici Lourcine [i] 10:35 Domácí štěstí [i] 11:05 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Činčin [i] 13:10 Po stopách [i] 13:30 Doktorka Quinnová 1/17 [i] 15:05 Franklin 42/52 [i] 15:30 Kouzelný strom 5/7 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 19/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 11/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Lotrando a Zubejda [i] 21:40 Vyprávěj - ohlédnutí [i] 22:15 13. komnata Petry Černocké [i] 22:45 Uvolněte se, prosím [i] 23:35 Losování Euromiliony 23:40 Californication III 3/12 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Specialisté [i] 01:45 Doktorka Quinnová 1/17 [i] 03:15 Mamba show [i] 03:55 Komediograf [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak přežít 1/13 [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 5/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 31/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 4/12 [i] 06:45 Vodácká putování [i] 07:00 Zahrada je hra [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:45 Michaelovy experimenty [i] 07:55 Přírodní rizika [i] 08:10 Turecko - brána Orientu 6/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Danielem Libeskindem [i] 10:00 Poutní místa 11/17 [i] 10:25 Děti 50. let [i] 10:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:05 Zlatá Medúza [i] 13:35 Šikulové [i] 13:55 Čarodějnice školou povinné 8/26 [i] 14:20 Dobrodružství zvané Dakar [i] 14:50 Sportovci světa [i] 15:20 Království divočiny [i] 15:50 Nežádoucí průvodci člověka [i] 16:15 Chorvatské národní parky [i] 16:30 Futuroskop [i] 17:00 Zeměpis světa [i] 17:20 Televizní čítanka [i] 17:55 City Folk 2008 - Barcelona [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Příběhy domů [i] 19:25 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta [i] 20:55 Moje rodina VII 3/9 [i] 21:25 Fresh Film Fest 2010 [i] 21:35 Sedm epoch rocku 7/7 [i] 22:25 Bigbít 31/42 [i] 23:30 Komediograf [i] 00:00 Gorodok [i] 00:20 Basketbalové vzpomínky - speciál [i] 02:20 Setkávání [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 13 [i] 09:30 Julie Lescaut VI [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 12:20 Komisař Rex VIII 9 [i] 13:15 Las Vegas: Kasino V 19 [i] 14:10 Hvězdná brána VI 16 [i] 15:05 Kobra 11 V 6 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House 8 [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Na samotě u lesa [i] 21:45 Rukojmí [i] 00:00 Černá Dahlia [i] 02:10 Novashopping 02:30 Hrátky s nebezpečím [i] 04:35 Dva z Queensu VII [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 13 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 17 [i] 09:00 M*A*S*H 102 [i] 09:30 Knight Rider II 8 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 11 [i] 11:40 Policie Hamburk I 4 [i] 12:40 M*A*S*H 103 [i] 13:10 Will & Grace I 18 [i] 13:45 Chirurgové V 5 [i] 14:45 JAG VII 1 [i] 15:35 Big Ben I 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i] 22:45 Smrtonosná zbraň 2 [i] 01:05 Red Rock West [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:40 Na čem záleží 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Rany z lásky 54/230 [i] 06:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 160-161/216 [i] 08:35 Nespútaný anjel 8/194 [i] 09:30 Sudkyňa Hatchettová I. 133-134/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 259/259 [i] 12:35 Dr. Oz I. 67/175 [i] 13:25 Rebeli II. 104/225 [i] 14:15 Rany z lásky 55/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 162-163/216 [i] 18:00 Túžba tela 130/143 [i] 19:00 Rebeli II. 105/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 9/194 [i] 20:55 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta na Havaj [i] 22:35 Pravá láska Dolby [i] 00:20 Ally McBealová III. 5-6/21 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:20 Túžba tela 130/143 [i] 03:05 Ulica III. 259/259 [i] 03:50 Nespútaný anjel 9/194 [i] 04:35 Sudkyňa Hatchettová I. 134/175 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Padělatel [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skandál [i] 14:10 Pád nebes [i] 16:00 Sklizeň [i] 17:50 Stormbreaker [i] 19:30 Jak je důležité míti Filipa [i] 21:15 Manituova bota [i] 22:50 Ubaleno v Kansasu [i] 00:20 Lepší zítřek [i] 02:00 Divoch Jack [i] 03:50 Vášeň a cit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plážový fotbal [i] 09:30 Plážový fotbal [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Plážový fotbal [i] 14:15 Plážový fotbal [i] 15:30 Plážový fotbal [i] 16:45 Plážový fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 19:45 Bowling [i] 20:45 Strongest Man [i] 21:45 Pro wrestling [i] 22:45 Horolezectví [i] 23:15 Plážový fotbal [i] 23:45 Plážový fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges I 3 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 30 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 09:00 Kaliforňanky [i] 11:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 12:00 Ochránce III 16 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 3 [i] 14:00 Než řekneš ano [i] 16:00 Štěstí věčné lásky [i] 18:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 4 [i] 20:00 Ochránce III 18 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 16 [i] 23:00 Promlčené zločiny [i] 01:00 Poslední šance