Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 09:50 Zajtrajšie noviny II. 12/22 [i] 10:40 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 11:30 Smallville VII. 17/20 [i] 12:20 Čarodejnice VIII. 18/22 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 19/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 16/20 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 13/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Detektív Kripta [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa IV. 3-4/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Láska na stráženie [i] 22:15 Zberateľ bozkov [i] 00:25 Búrlivé srdce [i] 02:35 Hrozba z temnoty II. 22/22 [i] 03:10 Pohotovosť XIII. 18-19/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:55 Obchod so šťastím 31 [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:50 Bianca - cesta za šťastím 5/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 6/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Sila lásky II. 219 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 229/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 3/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 8/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová : Tvrdší dopad [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 17/23 [i] 22:55 Inšpektor Morse [i] 00:40 Jane Doeová : Tvrdší dopad [i] 02:00 Správy STV o 16:00 [i] 02:20 Slovensko dnes [i] 02:35 Góly - body - sekundy [i] 02:40 Sila lásky II. 219 [i] 03:30 Sila lásky IV. 3/256 [i] 04:20 Halali [i] 04:45 Multikultúrne mesto Košice [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Národnostný magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Domov 3/6 [i] 08:30 Hudobné rozprávky 2/3 [i] 09:20 Rachotilkovia 11/13 [i] 09:50 Mojich sedem divov [i] 10:20 Profily [i] 11:10 Fugu - chuť, pre ktorú sa môže zomrieť [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Zahrajte mi takúto [i] 13:05 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:30 Na ceste [i] 13:55 Črty zo života [i] 14:05 Črty zo života [i] 14:15 Kaviareň u Filipa [i] 15:00 Chvíľa pre pesničku\Disko melódie [i] 15:25 Trezor [i] 15:55 Ach,tá láska pozemská [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Storočie pred kamerou [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:20 Večerníček 5/13 [i] 18:30 Jeden deň na Južnom póle [i] 18:55 Profily [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Veteráni 2. svetovej vojny [i] 21:25 Pestúni zvierat 21 [i] 21:55 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:25 Letné lásky [i] 23:45 Áno-ume-nie [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Invencie [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Podvodníci [i] 06:45 PRVÉ NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 Agent bez minulosti [i] 10:30 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 21 [i] 11:25 Svieža štvorka 11,12 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 16 [i] 14:00 Kosti I. 19 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 9,10 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16,17 [i] 22:00 Kosti II - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 23:00 Kosti I. 19 [i] 00:00 El Rey - kokaínový kráľ [i] 01:45 Letecké katastrofy [i] 02:45 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 21 [i] 03:25 Skutočné CSI [i] 04:20 Svieža štvorka 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 69,70 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 148/148 [i] 07:20 Črepiny PLUS [i] 08:00 Komisárka 61 [i] 08:55 MacGyver 65,66 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 18/18 [i] 11:50 M*A*S*H 60,61 [i] 12:50 Matlock VII. 3 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 18 [i] 16:10 Matlock VII. 4,5 [i] 18:00 M*A*S*H 60,61 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 9 [i] 21:00 M*A*S*H 108,109,110,111 [i] 23:10 Mafstory [i] 23:50 Črepiny [i] 00:25 Chalupári 9 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 7/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 08:00 Largo 15/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 14/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 13:00 Largo 15/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 14/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 16:00 Wildfire 8/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie 22/23 [i] 18:00 Largo 16/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 15/26 [i] 20:00 Boj o čas 13/13 [i] 21:00 Miluj bližního svého [i] 23:15 Uklízeč 9/13 [i] 00:15 Podstata strachu 10/13 [i] 01:10 Miluj bližního svého [i] 03:15 Uklízeč 9/13 [i] 04:00 Podstata strachu 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Extrémní výbuchy [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Dřevorubci v močálech [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Dobrodružné plavání 2 [i] 21:55 Lovci tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 60 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 61 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 60 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Z Televarieté [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 09:00 Komu šplouchá na maják 2/3 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:50 Hej páni muzikanti [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 21/22 [i] 14:15 Dotek anděla 5/35 [i] 15:05 Film o filmu Největší z Čechů [i] 15:20 My jsme z Velké Británie [i] 15:35 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 8/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Matýsek [i] 16:35 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 To je šoubyznys [i] 21:15 Toulavá kamera ochutnává Česko 8/8 [i] 21:45 Muž, který chtěl létat [i] 22:45 Franck Keller 4/5 [i] 00:20 Losování Sportky a Šance 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Palác Lucerna - vyprodáno [i] 01:55 McLeodovy dcery VIII 21/22 [i] 02:40 Za zrcadlem [i] 03:10 Mizející místa domova 5/13 [i] 03:30 Antoni Gaudí [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 3/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 29/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 2/12 [i] 06:45 Návštěva v ZOO [i] 06:50 Pat a Mat se vrací 5/12 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Toulavá kamera ochutnává Česko 7/8 [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 11/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Pražské jaro 1968 [i] 11:45 Svět zázraků 9/12 [i] 12:05 AZ-kvíz [i] 12:30 Kluci v akci [i] 12:55 Černé ovce [i] 13:10 Reportéři ČT [i] 13:50 Abaj a Žabaj [i] 14:20 Tohle jsem já... [i] 14:30 Věda je detektivka 13/26 [i] 15:00 Tykadlo [i] 15:20 Klíč [i] 15:50 Muž, který přežil svou smrt [i] 16:40 Jak přežít 1/13 [i] 16:55 Zapomenutý hřbitov [i] 17:20 Jeden společný svět 1/8 [i] 17:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:45 Michaelovy experimenty [i] 17:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Příběhy domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Nehasit! Hořím! [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Puccini 2/2 [i] 22:10 Fresh Film Fest 2010 [i] 22:20 Dokumentární klub [i] 23:15 Berlín, Alexandrovo náměstí 9/14 [i] 00:15 Film o filmu Největší z Čechů [i] 00:30 Recitál Jaroslava Hutky [i] 01:05 Q [i] 01:35 Duchovní kuchyně [i] 02:00 Politické spektrum 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 11 [i] 09:30 Proces: Cena za vášeň 2/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce III 12 [i] 12:25 Komisař Rex VIII 7 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 17 [i] 14:10 Hvězdná brána VI 14 [i] 15:05 Kobra 11 V 4 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House 6 [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Trhala fialky dynamitem [i] 22:15 Můj šokující příběh [i] 23:10 Běžící muž [i] 01:00 Můj přítel Monk V [i] 01:45 Novashopping 02:05 H2O 2/2 [i] 03:35 Áčko [i] 04:35 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 11 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 15 [i] 09:00 M*A*S*H 100 [i] 09:30 Knight Rider II 6 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 9 [i] 11:40 Policie Hamburk I 2 [i] 12:40 M*A*S*H 101 [i] 13:10 Will & Grace I 16 [i] 13:40 Chirurgové V 3 [i] 14:40 JAG VI 23 [i] 15:35 Big Ben I 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nemocnice XXXXL 3 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 2 [i] 23:20 Žralok II 14 [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 12 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 5 [i] 04:30 Na čem záleží 6 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Rany z lásky 52/230 [i] 06:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 156-157/216 [i] 08:30 Nespútaný anjel 6/194 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 129-130/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 257/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 65/175 [i] 13:20 Rebeli II. 102/225 [i] 14:10 Rany z lásky 53/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 158-159/216 [i] 18:00 Túžba tela 128/143 [i] 19:00 Rebeli II. 103/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 7/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 133/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 5/21 [i] 22:45 Hrbáč [i] 01:00 Sudkyňa Hatchettová I. 129-130/175 [i] 01:45 Túžba tela 128/143 [i] 02:30 Lampáreň [i] 03:15 Hrbáč [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Zkouška dospělosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky se chtějí bavit taky [i] 13:40 Zlato pojď na to [i] 15:35 Podvedený osud [i] 17:20 Těžký návrat [i] 19:00 Hvězdné dítě [i] 20:45 Líbí se mi co děláš [i] 22:45 Divoch Jack [i] 00:40 Hellraiser [i] 02:15 Texaský masakr motorovou pilou [i] 03:55 Malý lord Fauntleroy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Horolezectví [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:15 Plážový fotbal [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Motorismus [i] 18:00 Motorismus [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 All sports [i] 19:25 Jezdectví [i] 20:25 Jezdectví [i] 20:30 Golf [i] 21:30 Golf [i] 22:00 Golf [i] 22:10 Golf [i] 22:15 Jachtink [i] 22:45 Jachtink [i] 23:15 Jachtink [i] 23:20 All sports [i] 23:30 Skoky na lyžích [i] 00:45 Plážový fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges I 1 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 29 [i] 09:00 Dnes se polepším [i] 11:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 12:00 Ochránce III 14 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 1 [i] 14:00 Tanec na konci léta [i] 16:00 Mladá a pohřešovaná [i] 18:00 Soudkyně Amy III 10 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 2 [i] 20:00 Ochránce III 15 [i] 21:00 Odcizená identita [i] 23:00 Další šance [i] 01:00 Čas vzpomínek