TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny II. 11/22 [i] 10:30 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 11:25 Smallville VII. 16/20 [i] 12:15 Povedz, kto ťa zabil II. 13/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 17/22 [i] 14:00 Veronika Marsová III. 15/20 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XII. 5/10 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 12/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Detektív Kripta [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa IV. 1-2/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtiace medové týždne [i] 21:55 Mentalista I. 23/23 [i] 22:50 World Trade Center [i] 01:10 Noc s nabrúsenou britvou [i] 02:45 Hrozba z temnoty II. 21/22 [i] 03:25 Pohotovosť XIII. 16-17/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Počasie [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:55 Obchod so šťastím 30 [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Bianca - cesta za šťastím 3/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 4/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Sila lásky II. 218 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:15 Divoký anjel 228/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 2/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 7/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 16/23 [i] 22:50 Inšpektor Morse [i] 00:40 Správy STV o 16:00 [i] 00:55 Slovensko dnes [i] 01:10 Góly - body - sekundy [i] 01:20 Sila lásky II. 218 [i] 02:10 Sila lásky IV. 2/256 [i] 03:00 Slovenské misie [i] 04:00 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 04:15 Cigánsky oheň [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Domov 2/6 [i] 08:30 Hudobné rozprávky 1/3 [i] 09:20 Rachotilkovia 10/13 [i] 09:40 Mojich sedem divov [i] 10:15 Profily [i] 11:05 Poklady islamu v Stredomorí [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Zahrajte mi takúto [i] 12:55 Pohľad späť [i] 13:25 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 4/7 [i] 13:55 Črty zo života [i] 14:05 Črty zo života [i] 14:15 Črty zo života [i] 14:30 Kaviareň u Filipa [i] 15:10 Trezor [i] 15:50 Národnostný magazín [i] 16:20 Vincova fajka [i] 17:00 Storočie pred kamerou [i] 17:40 Stopy dávnej minulosti [i] 18:05 Večerníček 4/13 [i] 18:15 Koleso času 8/14 [i] 18:45 Profily [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Fugu - chuť, pre ktorú sa môže zomrieť [i] 20:55 Na ceste [i] 21:25 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 21:55 Úsvit Zuluov [i] 23:50 Áno-ume-nie [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Invencie [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Podvodníci [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Loganova vojna [i] 10:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. 20 [i] 11:25 Svieža štvorka 9,10 [i] 13:10 Taxi [i] 15:00 Simpsonovci XII. 7,8 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Agent bez minulosti [i] 22:45 Plnou parou vzad! [i] 00:45 Mafstory [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 16 [i] 02:15 Letecké katastrofy [i] 03:00 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 20 [i] 03:45 Skutočné CSI [i] 04:35 Svieža štvorka 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 67,68 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 146,147 [i] 08:00 Komisárka 60 [i] 08:55 MacGyver 63,64 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 17 [i] 11:50 M*A*S*H 58,59 [i] 12:50 Matlock VII. 1/18 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 17 [i] 16:10 Matlock VII. 2,3 [i] 18:00 M*A*S*H 58,59 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Na pravé poludnie [i] 21:50 Leto s Jamesom Bondom: Žiť a nechať zomrieť [i] 00:00 Na pravé poludnie [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 6/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 08:00 Largo 14/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 13/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 13:00 Largo 14/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 13/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 16:00 Wildfire 7/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie 21/23 [i] 18:00 Largo 15/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 14/26 [i] 20:00 Boj o čas 12/13 [i] 21:00 Cena za lidskost 3/7 [i] 22:10 True Blood - Pravá krev 3/12 [i] 23:15 Uklízeč 8/13 [i] 00:15 Podstata strachu 9/13 [i] 01:10 Cena za lidskost 3/7 [i] 02:20 True Blood - Pravá krev 3/12 [i] 03:15 Uklízeč 8/13 [i] 04:00 Podstata strachu 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje 3 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Extrémní výbuchy [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Dřevorubci v močálech [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Stěhování obrů 5 [i] 21:00 Mimořádné projekty 1 [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 58 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 59 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Stěhování obrů 5 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 58 [i] 04:05 Jak fungují stroje [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Záchranáři 6/6 [i] 05:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 09:00 Komu šplouchá na maják 1/3 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:40 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Z Televarieté [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 20/22 [i] 14:15 Dotek anděla 4/35 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Z rodu Přemyslovců 11/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 13/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 5/12 [i] 16:30 Matýsek [i] 16:35 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kosmický věk 1/4 [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Za zrcadlem [i] 22:15 Světlo z ohně [i] 23:55 EXPOminuty 2010 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 McLeodovy dcery VIII 20/22 [i] 01:00 Mizející místa domova 5/13 [i] 01:20 Blues ze Staré Pekárny [i] 01:55 Notes [i] 02:40 Na cestě po České Kanadě [i] 03:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Autíčka 2/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 28/52 [i] 06:35 Z klokaní kapsy 1/12 [i] 06:45 Tohle jsem já... [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:20 Ta naše povaha česká [i] 07:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:55 My jsme z Itálie [i] 08:10 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie 4/4 [i] 10:35 Toulavá kamera ochutnává Česko 7/8 [i] 11:05 Čtenářský deník... Antonín Bajaja: Zvlčení [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Bořek stavitel 7/26 [i] 12:50 Mirabelino domácí kino 24/26 [i] 13:00 Teď vedou babička s dědou [i] 13:10 Zlatý náhrdelník [i] 14:45 Nehasit! Hořím! [i] 15:15 Vltava v obrazech 82/86 [i] 15:35 Svět zázraků 9/12 [i] 16:00 Antoni Gaudí [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:25 Zoom [i] 17:40 Střípky času [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 ČT Live - Blue Effect a hosté [i] 20:00 Callasová a Onassis 1/2 [i] 21:40 Děti 50. let [i] 22:10 Občanská hnutí [i] 22:45 Poslední traper [i] 00:25 Q [i] 00:55 Retro [i] 01:20 Československý filmový týdeník 795/2379 [i] 01:30 Evropané [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 10 [i] 09:30 Waylonova výchova [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Redakce III 11 [i] 12:25 Komisař Rex VIII 6 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 16 [i] 14:10 Hvězdná brána VI 13 [i] 15:05 Kobra 11 V 3 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House 5 [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 205 [i] 21:15 Kriminálka Miami VII 1 [i] 22:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 11 [i] 23:15 Zelené peklo [i] 01:00 Můj přítel Monk V [i] 01:50 Novashopping 02:10 H2O 1/2 [i] 03:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 Dva z Queensu VII [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 10 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 14 [i] 09:00 M*A*S*H 99 [i] 09:30 Knight Rider II 5 [i] 10:30 To je vražda, napsala XI 8 [i] 11:35 Policie Hamburk I 1 [i] 12:35 M*A*S*H 100 [i] 13:10 Will & Grace I 15 [i] 13:40 Chirurgové V 2 [i] 14:40 JAG VI 22 [i] 15:35 Big Ben I 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:25 Myšlenky zločince IV 20 [i] 23:20 Na doživotí I 4 [i] 00:20 Kriminálka Kolín II 11 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Výklad snů [i] 04:00 Na čem záleží 3 [i] 04:30 Na čem záleží 4 [i] 04:55 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Rany z lásky 51/230 [i] 06:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 154-155/216 [i] 08:25 Nespútaný anjel 5/194 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 127-128/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 256/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 64/175 [i] 13:15 Rebeli II. 101/225 [i] 14:10 Rany z lásky 52/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 156-157/216 [i] 18:00 Túžba tela 127/143 [i] 19:00 Rebeli II. 102/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 6/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 132/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 4/21 [i] 22:45 Kóma [i] 00:45 Sudkyňa Hatchettová I. 127-128/175 [i] 01:30 Pravá tvár vášne 132/178 [i] 02:10 Túžba tela 127/143 [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:30 Kóma [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Tam, kde končí hvězdy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Artušův meč [i] 13:45 Stormbreaker [i] 15:25 Opilí slávou [i] 17:20 Sklizeň [i] 19:10 Malý lord Fauntleroy [i] 21:05 Zlato pojď na to [i] 23:00 Obraz Doriana Graye [i] 00:40 Mýtná stanice [i] 02:30 Lepší zítřek [i] 04:10 Jak ukrást Bess [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:15 Biatlon [i] 13:15 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 17:00 Motorismus [i] 18:00 Motorismus [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 19:55 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 22 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 27 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 09:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 11:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 12:00 Ochránce III 13 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 22 [i] 14:00 Pouhý sen [i] 16:00 Tanec na konci léta [i] 18:00 Soudkyně Amy III 9