TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny II. 10/22 [i] 10:35 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 11:30 Smallville VII. 15/20 [i] 12:15 Povedz, kto ťa zabil II. 12/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 16/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 14/20 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 XII. 4/10 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 11/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Detektív Kripta [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 23-24/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Klokan Jack [i] 21:50 Kiss Kiss Bang Bang [i] 23:50 Hlásateľ: Príbeh Rona Burgundyho [i] 01:25 Upír v Brooklyne [i] 03:10 Pohotovosť XIII. 14-15/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 3-2-1-ŠTART! [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:55 Obchod so šťastím 29 [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:50 Bianca - cesta za šťastím 1/224 [i] 11:30 Bianca - cesta za šťastím 2/224 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Sila lásky II. 217 [i] 14:30 Kaviareň Slávia [i] 15:20 Divoký anjel 227/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Piknik klub [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:05 Sila lásky IV. 1/256 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 6/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Copacabana [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Zúfalé manželky III. 15/23 [i] 23:00 Inšpektor Morse [i] 00:45 Copacabana [i] 02:15 Správy STV o 16:00 [i] 02:35 Slovensko dnes [i] 02:50 Góly - body - sekundy [i] 02:55 Sila lásky II. 217 [i] 03:45 Sila lásky IV. 1/256 [i] 04:45 Bernolákovo - 800 rokov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Holokaust - porrajmos- samurdaripen [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Domov 1/6 [i] 08:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:05 Mojich sedem divov [i] 09:35 Mimo času 8/10 [i] 10:10 Dokumentárny klub 2/2 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:00 Orientácie [i] 12:35 Na ceste po Čechách 7/8 [i] 13:00 Noc v archíve [i] 14:00 Kaviareň u Filipa [i] 14:45 Trezor [i] 15:10 Retro noviny [i] 15:25 Motormagazín [i] 15:55 Extrémizmus - iný uhol pohľadu [i] 16:25 Ako dve hrdličky [i] 17:00 "Bratislavské pondelky" [i] 18:05 Devín kostol [i] 18:10 Večerníček 3/13 [i] 18:20 VAT [i] 18:50 Profily [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Poklady islamu v Stredomorí [i] 20:55 Hlava XXI [i] 21:25 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 4/7 [i] 21:55 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:30 Vinci [i] 00:15 Áno-ume-nie [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Invencie [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Podvodníci [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 Stratené duše I. - FINÁLE SÉRIE! 22/22 [i] 09:40 Good Wife 1,2/23 [i] 11:30 Honba za drahokamom [i] 13:45 Späť na Zem [i] 15:30 Simpsonovci XII. 6 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Taxi [i] 22:15 Loganova vojna [i] 00:00 Živí mŕtvi [i] 01:50 Letecké katastrofy [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 20,21,22 [i] 04:40 Nevera po slovensky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 65,66 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 144,145 [i] 08:00 Komisárka 59 [i] 08:55 MacGyver 61,62 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 16 [i] 11:50 M*A*S*H 56,57 [i] 12:50 Komisárka 59 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 16 [i] 16:10 Matlock VI. 22/22 [i] 17:00 Matlock VII. 1/18 [i] 18:00 M*A*S*H 56,57 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 22:10 "Svatby pana Voka" [i] 00:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nočný výkrik [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 5/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 08:00 Largo 13/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 12/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 13:00 Largo 13/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 12/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 16:00 Wildfire 6/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie 20/23 [i] 18:00 Largo 14/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 13/26 [i] 20:00 Boj o čas 11/13 [i] 21:00 Ostrov smrti 12/13 [i] 22:00 Ostrov smrti 13/13 [i] 23:00 Uklízeč 7/13 [i] 00:00 Podstata strachu 8/13 [i] 00:55 Ostrov smrti 12/13 [i] 01:50 Ostrov smrti 13/13 [i] 02:40 Uklízeč 7/13 [i] 03:25 Podstata strachu 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Riziková laboratoř [i] 10:30 Jak fungují stroje 2 [i] 10:55 Jak to funguje [i] 11:25 Extrémní výbuchy [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Extrémní výbuchy [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje 3 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Dobrodružné plavání 2 [i] 21:00 Americký přístav [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 56 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 57 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dobrodružné plavání 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 56 [i] 04:05 Jak fungují stroje 3 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 50/78 [i] 09:00 Nejlepší člověk [i] 10:40 Za vesnickými muzikanty [i] 11:05 Místo nahoře 12/13 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Záchranáři 6/6 [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 19/22 [i] 14:15 Dotek anděla 3/35 [i] 15:00 Na kus řeči se zvířaty 6/7 [i] 15:30 Vodácká putování [i] 15:45 Abaj a Žabaj [i] 16:15 Tohle jsem já... [i] 16:30 Matýsek [i] 16:35 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 7/10 [i] 21:10 Na cestě po České Kanadě [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Věk zrady [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:25 Californication III 2/12 [i] 00:55 McLeodovy dcery VIII 19/22 [i] 01:40 Příběhy domů [i] 01:55 Sváteční slovo redaktorky Českého rozhlasu Kateřiny Rózsové [i] 02:00 Cesty víry [i] 02:20 Kavárnička dříve narozených [i] 03:05 Divnopis [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klášterní říše 3/4 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Autíčka 1/26 [i] 06:40 Kouzelný kolotoč 27/52 [i] 06:50 Čas zakládání 27/27 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 O češtině [i] 07:40 Chorvatské národní parky [i] 08:00 Zeměpis světa [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Co nás čeká v budoucnu 2/3 [i] 13:40 Géniové, blázni, pábitelé [i] 13:55 Nehasit! Hořím! [i] 14:20 Moudronos [i] 14:40 Dinotopie - výprava za kamenem [i] 15:55 V zemi Mayů [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 FK Teplice - SK Slavia Praha [i] 20:00 Pražské jaro 1968 [i] 21:45 Stopy ve skle 1/2 [i] 22:45 Přesídlenci [i] 23:45 Notes [i] 00:30 Bigbít 30/42 [i] 01:30 Čtenářský deník... Antonín Bajaja: Zvlčení [i] 01:45 Crescendo [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 9 [i] 09:30 Proces: Cena za vášeň 1/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce III 10 [i] 12:25 Komisař Rex VIII 5 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 15 [i] 14:15 Hvězdná brána VI 12 [i] 15:05 Kobra 11 V 2 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House 4 [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 10 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Námořní vyšetřovací služba VI 14 [i] 22:35 Dost [i] 00:50 Face the Pro [i] 01:35 Sexy kočky z celého světa 3 [i] 02:05 Novashopping 02:25 Áčko [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Hitlerovi muži I 2 [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 9 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Přátelé II 14 [i] 09:00 M*A*S*H 98 [i] 09:30 Knight Rider II 4 [i] 10:35 To je vražda, napsala XI 7 [i] 11:35 Případ pro Sam IV 20 [i] 12:40 M*A*S*H 99 [i] 13:10 Will & Grace I 14 [i] 13:45 Chirurgové V 1 [i] 14:45 JAG VI 21 [i] 15:35 Big Ben I 1 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Rosamunde Pilcher: Září 2/2 [i] 23:15 Na doživotí I 3 [i] 00:10 Kriminálka Kolín II 10 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 1 [i] 04:30 Na čem záleží 2 [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Rany z lásky 50/230 [i] 06:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 152-153/216 [i] 08:25 Nespútaný anjel 4/194 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 125-126/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 255/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 63/175 [i] 13:20 Rebeli II. 100/225 [i] 14:10 Rany z lásky 51/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 154-155/216 [i] 18:00 Túžba tela 126/143 [i] 19:00 Rebeli II. 101/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 5/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 131/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 3/21 [i] 22:45 Nevydarená lúpež [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 125-126/175 [i] 01:20 Pravá tvár vášne 131/178 [i] 02:05 Túžba tela 126/143 [i] 02:50 Lampáreň [i] 03:35 Nevydarená lúpež [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Jak je důležité míti Filipa [i] 13:50 Puckoon [i] 15:20 Vlastní pravidla [i] 17:20 Zlatá brána [i] 19:05 Jak ukrást Bess [i] 20:45 Stormbreaker [i] 22:25 Texaský masakr motorovou pilou [i] 00:15 Hra stínů [i] 02:00 Vem mě s sebou [i] 03:45 Kluci to taky chtěj... a pořád! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Skoky na lyžích [i] 11:15 Kanoistika [i] 12:45 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Skoky na lyžích [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka III 9 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 26 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 27 [i] 09:00 Tanec na konci léta [i] 11:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 12:00 Ochránce III 12 [i] 13:00 Detektvi Nash Bridges VI 21 [i] 14:00 Toulavý anděl [i] 16:00 Dej šanci lásce [i] 18:00 Soudkyně Amy III 8 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 22 [i] 20:00 Ochránce III 13 [i] 21:00 Foylova válka VII 3 [i] 23:00 Médium V 5 [i] 00:00 Médium V 6 [i] 01:00 Další šance [i] 03:00 Toulavý anděl [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Zvířecí rekordmani 10