TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Sandokan 3/6 [i] 06:20 Superpes Krypto [i] 06:55 Casper I. 4-5/13 [i] 07:40 Môj kamarát gepard [i] 09:20 Výzva pre Robina Hooda [i] 11:10 Psych, s.r.o. III. 3-4/16 [i] 12:50 Prázdniny v Amerike [i] 14:30 Rýchle Televízne noviny [i] 14:35 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Smrtiaca epidémia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna [i] 23:20 Nezvratný osud [i] 01:10 Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna [i] 03:55 Tiger v akcii [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Motormagazín [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Postav dom, zasaď strom [i] 07:20 Poštár Pat II 26 [i] 07:40 Poštár Pat II 27 [i] 07:55 Žabia hliadka 2/13 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Materské znamienko 2/7 [i] 09:10 Materské znamienko 3/7 [i] 09:40 Na vysokej skale [i] 10:30 3-2-1-ŠTART! [i] 10:45 Ushuaia - expedície do prírody IV. 4/8 [i] 11:40 Svet v obrazoch [i] 12:05 Zypa Cupák [i] 13:20 Agatha Christie : Poirot [i] 15:00 Polnočná omša [i] 16:30 Na baňu klopajú 2/4 [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 5/14 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Matka Tereza 1/2 [i] 21:55 Matka Tereza 2/2 [i] 23:20 Agatha Christie : Poirot [i] 01:00 Matka Tereza 1/2 [i] 02:30 Matka Tereza 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 S Jakubom na rybách 19/20 [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Pomaly ovečky [i] 08:20 Československý filmový týždenník [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:55 Zelená revue [i] 09:15 Stratená generácia? 1/3 [i] 09:35 Stratená generácia? 2/3 [i] 09:55 Stratená generácia? 3/3 [i] 10:15 Folk Martin 2009 [i] 11:45 Kultúra a náboženstvo [i] 12:10 Koncert pre klavír a orchester č.1 b-mol op.23 [i] 12:45 Sršne v úli 3/7 [i] 13:15 Pohľad späť [i] 13:45 Orientácie [i] 14:10 Anjeli strážni [i] 14:50 Folklórny festival Detva [i] 15:45 Slovenské miniatúry [i] 16:00 Família [i] 16:30 Dedinský sen [i] 17:15 V tieni vlkov 5/6 [i] 18:15 Cintorín-Kozia brána [i] 18:20 Večerníček 2/13 [i] 18:30 Kultúra extra [i] 18:50 Na ceste po Čechách 7/8 [i] 19:20 Poklady Slovenska 2001 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Dokumentárny klub 2/2 [i] 21:05 Mimo času 8/10 [i] 21:35 Retro noviny [i] 21:50 Noc v archíve [i] 22:55 Kde je ten pes zakopaný? [i] 23:20 Fragmenty umenia [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:45 Nočné invencie [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:30 KRIMI NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 Vidiečania z Beverly Hills [i] 09:50 Profesionáli [i] 10:45 Stratené duše I. - FINÁLE SÉRIE! 22/22 [i] 11:40 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Good Wife 1, 2/23 [i] 13:30 Legenda o Pátračovi 15, 16 [i] 15:15 Honba za drahokamom [i] 17:15 Späť na Zem [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 22:30 Ping Pong [i] 00:15 Búrka storočia 1, 2, 3 [i] 04:45 Uväznení - Záchrana z jaskyne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Črepiny PLUS [i] 06:25 "Poplach v oblacích" [i] 07:35 "Královský slib" [i] 09:10 Synovia a dcéry Jakuba sklára 1/13 [i] 10:20 Julie Lescautová VII. 6 [i] 12:00 Augustová výhra [i] 13:20 Sľub [i] 15:10 Diamantové dievča [i] 17:00 Choď na to! [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Neodhalené klamstvo [i] 21:50 Diamantové dievča [i] 23:35 Neodhalené klamstvo [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 15/26 [i] 07:00 Přežil jsem japonskou game show 2/8 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 10:00 Krajní meze IV. 1/26 [i] 11:00 Krajní meze IV. 2/26 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 5/15 [i] 13:00 Třetí hlídka VI. 16/22 [i] 14:00 Třetí hlídka VI. 17/22 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 18/22 [i] 16:00 Advokáti II. 13/21 [i] 17:00 The Amazing Race XVI. 1/12 [i] 18:00 Přežil jsem japonskou game show 5/8 [i] 19:00 Largo 18/26 [i] 20:00 Advokáti II. 14/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 23/22 [i] 22:00 Velmi nebezpečné známosti [i] 00:00 Pacovo mužstvo V. 3/24 [i] 01:45 Advokáti II. 14/21 [i] 02:40 Velmi nebezpečné známosti [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Vyrobeno v továrně [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 46 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 47 [i] 10:00 Američtí dřevorubci [i] 10:55 Dobrodružné plavání 1 [i] 11:50 Lovci tornád [i] 12:45 Americký přístav [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Burácení v srdcích [i] 19:10 Závody ve stavění aut [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Ztracený ráj 8 [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Skutečné místo činu 5 [i] 00:40 Národ šílenců [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 17 [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 11/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 17/26 [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:30 Voňavé haraburdí 6/6 [i] 06:50 U nás na farmě 14/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:20 Ztracené hračky 7/13 [i] 07:30 Bořek stavitel 7/26 [i] 07:40 Mirabelino domácí kino 24/26 [i] 07:50 Teď vedou babička s dědou [i] 08:00 Návštěva v ZOO [i] 08:05 Zlatý náhrdelník [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zachýsek zvaný Rumělka [i] 14:10 Kabaret z maringotky [i] 14:40 Nejlepší člověk [i] 16:20 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo redaktorky Českého rozhlasu Kateřiny Rózsové [i] 17:10 Kája a Zabi [i] 18:10 Návštěvníci 1/15 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Stůj, nebo se netrefím [i] 21:35 EXPOminuty 2010 [i] 21:50 Soudce Ferrare 2/3 [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Hotel Babylon I 3/8 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Uvolněte se, prosím [i] 01:10 Babylon [i] 01:30 NUO - Nuselský umělecký orchestr [i] 02:25 Když je v Praze abnormální hic [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Světci a svědci [i] 05:40 Znamení a rituály [i] 05:55 Z dílny České filharmonie [i] 06:40 Chvilka hudby [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Istanbul, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 795/2379 [i] 08:45 Gentleman Josef Škvorecký [i] 09:45 Čtenářský deník... Antonín Bajaja [i] 10:00 Po hladině [i] 10:20 Film 2010 [i] 10:45 Film o filmu Největší z Čechů [i] 11:00 Století létání [i] 12:00 Astrologové [i] 13:40 Starý Burgunďan [i] 14:10 Co nás čeká v budoucnu 2/3 [i] 15:10 Cesty tuňáčích hejn [i] 16:05 Mýty a fakta historie 4/4 [i] 17:00 Kamera na cestách 1/3 [i] 17:50 Vodácká putování [i] 18:10 Cesty víry [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 12/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 13/21 [i] 20:00 Basketbalové vzpomínky - speciál [i] 22:00 Na plovárně s Danielem Libeskindem [i] 22:25 Zredigováno [i] 23:55 Abbey Road 9/12 [i] 00:45 Čétéčko [i] 01:05 Století létání [i] 02:00 Kamera na cestách: Expedice Borneo 1/3 [i] 02:50 Krásný ztráty [i] 03:15 Liberecká svědectví - jiné osudy [i] 04:15 Prezidenti, králové a knížata [i] 04:30 Hmyz a člověk 7/7 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Pirátova rodinka 26 [i] 06:20 Bolek a Lolek 55 [i] 06:35 Spiderman 12 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 24 [i] 07:20 Tom a Jerry II 6 [i] 07:50 Thornberryovi na cestách [i] 09:20 Sandokan se vrací [i] 11:45 Vražda v hotelu Excelsior [i] 13:35 Mr. Bean [i] 14:10 Vesmírná exploze 1, 2 [i] 17:55 Škola základ života [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rafťáci [i] 22:30 Vyvolávač deště [i] 01:00 Policejní odznak II 11 [i] 01:50 Novashopping 02:15 Julie Lescaut VI [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 122 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:45 Winx Club 12 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 25 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Přátelé II 13 [i] 08:15 Hitlerovi muži I 2 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:50 M*A*S*H 98 [i] 10:20 Princ William [i] 12:00 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Closer III 8 [i] 14:00 Dlouhá cesta [i] 16:10 Vraždy v Midsomeru XI [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 14 [i] 20:00 Těžce zamilován [i] 22:25 Nikdo neslyší tvůj křik [i] 00:20 Královna Alžběta [i] 02:30 Odložená žena 1 [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Volanie hôr: Tiene minulosti [i] 07:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 150-151/216 [i] 09:35 Elisa z Rivombrosy I. 13/13 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Letný slnovrat 1/2 [i] 13:45 Rosamunde Pilcherová: Letný slnovrat 2/2 [i] 15:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 152-153/216 [i] 17:25 Gossip Girl III. 10-11/22 [i] 19:05 PROMINENTI [i] 20:00 Pýcha a predsudok: Stratená v románe 1/2 [i] 21:40 Pýcha a predsudok: Stratená v románe 2/2 [i] 23:30 Skutočný príbeh: Utajené hriechy [i] 01:15 Gossip Girl III. 10-11/22 [i] 02:35 Lampáreň [i] 03:45 Skutočný príbeh: Utajené hriechy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Johanka z Arku 2. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hvězdné dítě [i] 13:50 Vášeň a cit [i] 15:55 Polibek, prosím [i] 17:45 Dračí past [i] 19:30 Venuše [i] 21:15 Střelba na psy [i] 23:15 Lepší zítřek [i] 01:00 Zvrhlosti žen [i] 03:00 Hellraiser [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:15 Kanoistika [i] 11:30 Tenis [i] 12:30 Kanoistika [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Kanoistika [i] 18:30 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Box [i] 00:00 Kanoistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka III 8 [i] 06:00 Námořní hlídka III 9 [i] 07:00 Moje bláznivá sestra [i] 09:00 Foylova válka VII 2 [i] 11:00 Byla to ona [i] 13:00 Květinářka [i] 15:00 Vražda na Pleasant Drive [i] 17:00 Dej šanci lásce [i] 19:00 Tanec na konci léta [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 10 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 11 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 12 [i] 01:00 Médium V 5 [i] 02:00 Médium V 6 [i] 03:00 Další šance [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tajemství dávných léčitelů 2 [i] 07:05 Co Darwin nemohl vědět 1 [i] 08:20 Vysněná dobrodružství 39 [i] 09:05 Vysněná dobrodružství 40 [i] 09:50 Jamieho Amerika 5 [i] 10:55 Za poklady s Ianem Grantem 1 [i] 11:25 Za poklady s Ianem Grantem 2 [i] 11:55 Mravenci vědí všechno 1 [i] 12:15 Cesta za změnou: Asie 2 [i] 13:25 Zachraňte Lunu 1 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 10 [i] 15:35 Zvířecí rekordmani 21 [i] 16:40 Mistři švindlu v Las Vegas 2 [i] 17:25 Mistři švindlu 27 [i] 18:00 Mistři švindlu 28 [i] 18:35 Hyper rodiče a hýčkané děti [i] 19:30 Život a smrt mobilního telefonu [i] 20:10 Dítě génius 4 [i] 21:10 Tuningmánie 31 [i] 21:55 Tuningmánie 32 [i] 22:35 Záchrana pro Hubble [i] 23:45 Bojové jednotky 1 [i] 00:25 Bojové jednotky 2 [i] 01:05 Po proudu Yukonu [i] 02:05 Zotročené děti v Indii [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 39 [i] 03:30 Vysněná dobrodružství 40 [i] 04:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 7 [i] 04:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pád [i] 07:55 On je fakt boží! [i] 09:35 Dívčí parta [i] 11:05 Světlušky v zahradě [i] 12:45 El paso [i] 14:35 Milenec je zločinec! [i] 16:10 Maraton lásky [i] 17:50 Město duchů [i] 19:30 Před kamerou 35 [i] 20:00 Terminator Salvation [i] 21:55 Baader Meinhof Komplex [i] 00:20 Spartakus: Krev a písek 12 [i] 01:15 Krvavé pobřeží [i] 03:40 Milenci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 True Blood - Pravá krev II. 11 [i] 06:00 Madonna: Sticky & Sweet Tour [i] 08:00 Osudové selhání [i] 09:45 Před kamerou 34 [i] 10:15 Úhel pohledu [i]