TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny II. 9/22 [i] 10:30 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 11:25 Smallville VII. 14/20 [i] 12:15 Povedz, kto ťa zabil II. 11/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 15/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 13/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XII. 3/10 [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 10/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Detektív Kripta [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 21-22/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rafťáci [i] 22:20 Dannyho dvanástka [i] 00:40 Blade 2 [i] 02:35 Okamžitá spravodlivosť [i] 04:10 Dokonalá katastrofa 6/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Obchod so šťastím 27 [i] 09:40 Obchod so šťastím 28 [i] 10:15 Policajti z prístavu [i] 11:00 Louis Pasteur 3/3 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:25 Varení pečení [i] 13:55 Dedičstvo Guldenburgovcov 39/39 [i] 14:40 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 226/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 214 [i] 17:15 Sila lásky II. 215 [i] 18:10 Sila lásky II. 216 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 3/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Unesení 7/10 [i] 23:50 Policajti z prístavu [i] 00:40 Správy STV o 16:00 [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Góly - body - sekundy [i] 01:25 Unesení 7/10 [i] 02:45 Sila lásky II. 214 [i] 03:35 Sila lásky II. 215 [i] 04:25 Sila lásky II. 216 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Halali [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Piesočná potvorka 7/7 [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 O deťoch a zvieratkách [i] 09:05 Mojich sedem divov [i] 09:40 Profily z archívu [i] 10:05 Osobnosti [i] 10:20 Planéta Zem zhora 8/8 [i] 11:15 Živá panoráma [i] 12:00 Tanečné miniatúry [i] 12:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 12:55 Kvarteto [i] 13:30 Japonská mozaika III 6/8 [i] 13:45 Japonská mozaika III 7/8 [i] 14:00 Črty zo života [i] 14:10 Črty zo života [i] 14:20 Črty zo života [i] 14:35 Kaviareň u Filipa [i] 15:20 Trezor [i] 15:55 Krasové poklady Slovenska [i] 16:25 Ako sa neoženiť [i] 17:10 Ráčte vstúpiť [i] 17:40 Stopy dávnej minulosti [i] 18:10 Večerníček 7 [i] 18:20 Televíkend [i] 18:50 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Kleopatra - portrét vrahyne [i] 21:05 Uvarte si štíhlosť 5/6 [i] 21:30 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 22:40 Áno-ume-nie [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:25 Invencie [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI NOVINY 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:25 Neuveriteľné záhady prírody 7 [i] 09:25 Lovci predátorov 12 [i] 10:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 19 [i] 11:25 Svieža štvorka 7, 8 [i] 13:15 Life: Najbohatší policajt II. 19 [i] 14:00 Kosti II 20 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 4, 5 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dvanásť do tucta [i] 22:15 Indiana Jones a posledná krížová výprava [i] 01:00 Zrážka storočia [i] 02:20 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI [i] 03:00 Skutočné CSI [i] 03:55 Zrodení pre zabíjanie [i] 04:45 Podvodníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 63, 64 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 142, 143 [i] 08:00 Komisárka 58 [i] 08:55 MacGyver 59, 60 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 15 [i] 11:50 M*A*S*H 54, 55 [i] 12:50 Matlock VI. 19 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 15 [i] 16:10 Matlock VI. 20, 21 [i] 18:00 M*A*S*H 54, 55 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 9 [i] 21:15 Ženy z ocele 1, 2/2 [i] 00:50 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Skrytá posadnutosť [i] 02:20 Nočné reprízy 04:45 Cudzinec v meste [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 4/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 08:00 Largo 12/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 11/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 13:00 Largo 12/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 11/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 16:00 Wildfire 5/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie 19/23 [i] 18:00 Largo 13/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 12/26 [i] 20:00 Boj o čas 10/13 [i] 21:00 Spider-Man II [i] 23:30 Uklízeč 6/13 [i] 00:30 Podstata strachu 7/13 [i] 01:25 Spider-Man II [i] 03:35 Uklízeč 6/13 [i] 04:20 Podstata strachu 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak fungují stroje 1 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje 2 [i] 19:40 Jak to funguje [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 54 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 55 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 54 [i] 04:05 Jak fungují stroje 2 [i] 04:35 Jak to funguje [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:50 Sedm klaunů 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 09:00 Straty a nálezy 1/5 [i] 10:05 Odkud přicházím [i] 10:35 Domácí štěstí [i] 11:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Činčin [i] 13:10 Po stopách [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 18/22 [i] 14:15 Dotek anděla 2/35 [i] 15:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:05 Franklin 41/52 [i] 15:30 Kouzelný strom 4/7 [i] 15:55 Zpívánky [i] 16:00 Ovečka Shaun II 18/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 10/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Královský slib [i] 21:35 13. komnata Dalibora Jandy [i] 22:05 Uvolněte se, prosím [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Californication III 2/12 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Policejní inspektorka [i] 01:10 McLeodovy dcery VIII 18/22 [i] 01:55 Mamba show [i] 02:35 Sabotáž [i] 03:00 Zwei Kessel Buntes 03:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:00 Ze závislosti do nezávislosti [i] 04:20 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Deset století architektury [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 26/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 26/52 [i] 06:30 Čas zakládání 26/27 [i] 06:40 Vodácká putování [i] 06:55 Zahrada je hra [i] 07:20 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Člověk-věda-přístroje [i] 08:10 Turecko - brána Orientu 5/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Ladislavem Smoljakem [i] 10:05 Poutní místa 10/17 [i] 10:25 Děti 50. let [i] 10:55 Kuchařská pohotovost ... a šneka sníš? [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Ta naše povaha česká [i] 12:55 Zlatá Medúza [i] 13:25 Šikulové [i] 13:45 Čarodějnice školou povinné 7/26 [i] 14:10 Sportovci světa [i] 14:40 Království divočiny [i] 15:10 Televize v srpnu 1968 [i] 16:25 Hmyz a člověk 7/7 [i] 16:45 Chorvatské národní parky [i] 17:05 Futuroskop [i] 17:30 Zeměpis světa [i] 17:55 City Folk - Istanbul, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Příběhy domů [i] 19:25 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta 6/6 [i] 20:50 Moje rodina VII 2/9 [i] 21:20 Sedm epoch rocku 6/7 [i] 22:15 Bigbít 30/42 [i] 23:20 Zwei Kessel Buntes [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 Evropané [i] 01:10 Televize v srpnu 1968 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 8 [i] 09:30 Kobra 11 V [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce III 9 [i] 12:30 Komisař Rex VIII 4 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino V 14 [i] 14:15 Hvězdná brána VI 11 [i] 15:10 Kobra 11 V 1 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House 3 [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dědictví aneb Kurvahošigutntag [i] 22:45 Anakonda: Honba za krvavou orchidejí [i] 00:40 Stella Street [i] 02:05 Novashopping 02:25 Zločiny z vášně [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 120 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Na čem záleží 218 [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 7 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Will & Grace I 12 [i] 08:45 M*A*S*H 94 [i] 09:15 Knight Rider II 3 [i] 10:20 To je vražda, napsala XI 5 [i] 11:20 Případ pro Sam IV 19 [i] 12:20 M*A*S*H 95 [i] 12:45 M*A*S*H 96 [i] 13:20 Will & Grace I 13 [i] 13:50 Chirurgové IV 17 [i] 14:50 JAG VI 20 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nebezpečná rychlost [i] 22:25 Smrtonosná zbraň [i] 00:40 Přízraky [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Na čem záleží 219 [i] 04:45 Na čem záleží 220 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Rany z lásky 49/230 [i] 06:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 146-147/216 [i] 08:30 Nespútaný anjel 3/194 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 123-124/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 254/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 62/175 [i] 13:20 Rebeli II. 99/225 [i] 14:10 Rany z lásky 50/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 148-149/216 [i] 18:00 Túžba tela 125/143 [i] 19:00 Rebeli II. 100/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 4/194 [i] 20:55 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Arizony [i] 22:35 Áno, Giorgio [i] 00:40 Ally McBealová III. 1-2/21 [i] 02:05 Túžba tela 125/143 [i] 02:55 Ulica III. 254/259 [i] 03:35 Nespútaný anjel 4/194 [i] 04:30 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kaena: Proroctví [i] 13:45 Těžký návrat [i] 15:25 Život Davida Galea [i] 17:40 Podvedený osud [i] 19:25 Kluci to taky chtěj... a pořád! [i] 21:05 Puckoon [i] 22:35 Hellraiser [i] 00:20 Protiúder [i] 02:05 Hra stínů [i] 03:55 Zastřelit a být zastřelen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Kanoistika [i] 13:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:45 Skoky na lyžích [i] 22:15 Tenis [i] 23:15 Strongest Man [i] 00:15 Skoky na lyžích