Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny II. 8/22 [i] 10:35 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 11:25 Smallville VII. 13/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil II. 10/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 14/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 12/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XII. 2/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 9/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Detektív Kripta [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 19-20/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Miesto dopadu: Berlín [i] 22:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 23:00 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 4-5/22 [i] 00:55 Neporaziteľní: Neprimeraná sila [i] 02:25 Hrozba z temnoty II. 20/22 [i] 03:05 Smith I. 7/7 [i] 03:45 Pohotovosť XIII. 13/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Náučné putovanie [i] 05:15 Ján Ilavský [i] 05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Obchod so šťastím 25 [i] 09:30 Obchod so šťastím 26 [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:50 Louis Pasteur 2/3 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 38/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 225/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 212 [i] 17:15 Sila lásky II. 213 [i] 18:10 JAG II 15/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 2/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri II 6/13 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Zúfalé manželky III. 14/23 [i] 23:05 JAG II 15/15 [i] 23:55 Policajti z prístavu [i] 00:40 Snowboarďáci 3/3 [i] 01:35 Dedičstvo Guldenburgovcov 38/39 [i] 02:15 Správy STV o 16:00 [i] 02:30 Správy STV [i] 02:55 Góly - body - sekundy [i] 03:05 Sila lásky II. 212 [i] 03:55 Sila lásky II. 213 [i] 04:50 Náučné putovanie [i] 04:55 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Mária Bertóková [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Maďarský magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Piesočná potvorka 6/7 [i] 08:30 Ako som plával ku kráľovnej severu 3/3 [i] 09:10 Rachotilkovia 9/13 [i] 09:40 O deťoch a zvieratkách [i] 09:55 Mojich sedem divov [i] 10:25 Profily z archívu [i] 11:05 Magická osmička [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Tanečné miniatúry [i] 13:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:00 Pestúni zvierat 20 [i] 14:25 Črty zo života [i] 14:35 Črty zo života [i] 14:45 Črty zo života [i] 14:55 Kaviareň u Filipa [i] 15:40 Trezor [i] 16:15 Halali [i] 16:45 Živý sen [i] 17:20 Ráčte vstúpiť [i] 17:55 Stopy dávnej minulosti [i] 18:20 Večerníček 6 [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta Zem zhora 8/8 [i] 21:05 Japonská mozaika III 6/8 [i] 21:20 Japonská mozaika III 7/8 [i] 21:40 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:10 Polícia [i] 22:20 Zábavný televízny archív [i] 23:15 Áno-ume-nie [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Invencie [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Podvodníci [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:25 Neuveriteľné záhady prírody 6 [i] 09:25 Lovci predátorov 11 [i] 10:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 18 [i] 11:25 Svieža štvorka 5, 6 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 14, 15 [i] 15:00 Simpsonovci XII. 2, 3 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Skok do neznáma [i] 22:00 Life: Najbohatší policajt II. 19 [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Profesionáli [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 15 [i] 01:35 Letecké katastrofy [i] 02:25 SHARK II. [i] 03:10 Skutočné CSI [i] 04:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 04:50 Podvodníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 61, 62 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 140, 141 [i] 08:00 Komisárka 57 [i] 08:55 MacGyver 57, 58 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 14 [i] 11:50 M*A*S*H 52, 53 [i] 12:50 Matlock VI. 17 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 14 [i] 16:10 Matlock VI. 18, 19 [i] 18:00 M*A*S*H 52, 53 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Miliónový chrobák [i] 22:00 Prečo ja? [i] 23:45 Miliónový chrobák [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 3/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 08:00 Largo 11/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 10/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 13:00 Largo 11/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 10/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 16:00 Wildfire 4/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie 18/23 [i] 18:00 Largo 12/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 11/26 [i] 20:00 Boj o čas 9/13 [i] 21:00 Boj o čas II. 15/22 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 3/22 [i] 23:05 Uklízeč 5/13 [i] 00:00 Podstata strachu 6/13 [i] 00:55 Boj o čas II. 15/22 [i] 01:50 Genesis - vrahova duše 3/22 [i] 02:50 Uklízeč 5/13 [i] 03:35 Podstata strachu 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Krize brouka 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 18 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak fungují stroje 1 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Ztracený ráj 7 [i] 21:00 Skutečné místo činu 5 [i] 21:55 Unikl jsem smrti [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 52 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 53 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Ztracený ráj 7 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 52 [i] 04:05 Jak fungují stroje 1 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 09:00 Vašíček a lesní muži [i] 09:35 Hry bez hranic [i] 10:55 Kočkoviny [i] 11:10 V Praze bejvávalo blaze [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:20 Sedm klaunů 13:30 McLeodovy dcery VIII 17/22 [i] 14:15 Dotek anděla 1/35 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 7/26 [i] 15:35 Král z džungle 7/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Ztracené hračky 7/13 [i] 16:30 Matýsek [i] 16:35 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha III 2/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Místo činu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 McLeodovy dcery VIII 17/22 [i] 00:45 Všechnopárty [i] 01:30 Mizející místa domova 4/13 [i] 01:45 Hledání ztraceného času [i] 02:05 Příběhy domů [i] 02:25 Hmyz a člověk 6/7 [i] 02:50 Manéž Bolka Polívky [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Občanská hnutí [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 25/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 25/52 [i] 06:30 Čas zakládání 25/27 [i] 06:40 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Michaelovy experimenty [i] 07:35 Deset století architektury [i] 07:50 Přidej se [i] 08:05 Nedej se [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Vladimír Körner - Svědek umírajícího času [i] 09:35 Bitva o Británii 3/3 [i] 10:25 Příběhy slavných - Petr Novák [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Chalupa je hra [i] 12:15 Černé ovce [i] 12:30 Géniové, blázni, pábitelé [i] 12:45 Futuroskop [i] 13:10 Duhová hora [i] 14:20 Bludiště [i] 14:50 Toulavá kamera [i] 15:20 Evropa dnes [i] 15:55 Prizma [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:35 Člověk-věda-přístroje [i] 17:05 Turecko - brána Orientu 5/13 [i] 17:25 Skryté zločiny osmašedesátého [i] 18:25 Klášterní říše 3/4 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza [i] 19:35 Počesku [i] 19:45 EXPOminuty 2010 [i] 20:00 Manželské etudy [i] 20:35 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 21:35 Pozdní sňatek [i] 23:15 Historie.cs [i] 00:10 Posezení s Janem Burianem [i] 00:40 Taxi na temnou stranu [i] 01:35 Q [i] 02:00 Televizní čítanka [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 7 [i] 09:30 Ztracený rok [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce III 8 [i] 12:25 Komisař Rex VIII 3 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 13 [i] 14:15 Hvězdná brána VI 10 [i] 15:05 Kobra 11 IV 17 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House 2 [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kněz je poděs [i] 22:10 Tudorovci II 8 [i] 23:15 Zběsilý útěk [i] 01:25 Můj přítel Monk V [i] 02:15 Novashopping 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Ptákoviny [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 119 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 6 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Will & Grace I 11 [i] 08:45 M*A*S*H 92 [i] 09:20 Knight Rider II 2 [i] 10:20 To je vražda, napsala XI 4 [i] 11:20 Případ pro Sam IV 18 [i] 12:20 M*A*S*H 93 [i] 12:45 M*A*S*H 94 [i] 13:20 Will & Grace I 12 [i] 13:50 Chirurgové IV 16 [i] 14:50 JAG VI 19 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Johnny English [i] 22:00 40 dnů a 40 nocí [i] 00:00 Cesta do Sonory [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Výklad snů [i] 04:45 Na čem záleží 217 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Rany z lásky 48/230 [i] 06:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 144-145/216 [i] 08:30 Nespútaný anjel 2/194 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 121-122/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 253/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 61/175 [i] 13:20 Rebeli II. 98/225 [i] 14:10 Rany z lásky 49/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 146-147/216 [i] 18:00 Túžba tela 124/143 [i] 19:00 Rebeli II. 99/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 3/194 [i] 21:00 Pravá tvár vášne 130/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 2/21 [i] 22:45 Úplné bezvetrie [i] 00:30 Sudkyňa Hatchettová I. 121-122/175 [i] 01:10 Pravá tvár vášne 130/178 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 124/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 Úplné bezvetrie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Holíci [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:50 Sklizeň [i] 15:40 Příběh z Bronxu [i] 17:45 Opilí slávou [i] 19:40 Zastřelit a být zastřelen [i] 21:25 Těžký návrat [i] 23:05 Mýtná stanice [i] 00:55 Franklyn [i] 02:35 Zvrhlosti žen [i] 04:35 Tři malá prasátka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 10:00 Motorismus [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 22:45 All sports [i] 22:50 Watts [i] 22:55 Pro wrestling [i] 23:25 Pro wrestling [i] 00:25 All sports [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 19 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 25 [i] 09:00 Byla to ona [i] 11:00 Soudkyně Amy III 5 [i] 12:00 Ochránce III 10 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 19 [i] 14:00 Čas Vzpomínek [i] 16:00 Nekonečná party [i] 18:00 Soudkyně Amy III 6 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 20 [i] 20:00 Ochránce III 11