Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 XII.: Mesto v strachu [i] 10:30 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 11:25 Smallville VII. 12/20 [i] 12:15 Povedz, kto ťa zabil II. 9/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 13/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 11/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XII. 1/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 8/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Detektív Kripta [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 17-18/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smiem prosiť? [i] 22:15 Pýcha a predsudok [i] 00:30 Útek do Mexika [i] 02:35 Hrozba z temnoty II. 19/22 [i] 03:15 Smith I. 6/7 [i] 03:55 Pohotovosť XIII. 12/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Multikultúrne mesto Košice [i] 05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Obchod so šťastím 23 [i] 09:25 Obchod so šťastím 24 [i] 10:00 Policajti z prístavu [i] 10:45 Louis Pasteur 1/3 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Varení pečení [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 37/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 224/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 210 [i] 17:15 Sila lásky II. 211 [i] 18:10 JAG II 14/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 1/14 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová : Áno, pamätám si to dobre [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 13/23 [i] 22:50 JAG II 14/15 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:25 Snowboarďáci 2/3 [i] 01:20 Jane Doeová : Áno, pamätám si to dobre [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Sila lásky II. 210 [i] 04:20 Sila lásky II. 211 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Národnostný magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Piesočná potvorka 5/7 [i] 08:25 Ako som plával ku kráľovnej severu 2/3 [i] 09:15 Rachotilkovia 8/13 [i] 09:40 O deťoch a zvieratkách [i] 09:50 Mojich sedem divov [i] 10:20 Profily z archívu [i] 11:10 Himaláje, cesta do nebies [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Tanečné miniatúry [i] 13:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 14:15 Na ceste [i] 14:40 Črty zo života [i] 14:50 Črty zo života [i] 15:05 Kaviareň u Filipa [i] 15:30 Chvíľa pre pesničku [i] 15:50 Trezor [i] 16:15 Bakalárske návraty [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Ráčte vstúpiť [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 5 [i] 18:30 Národné parky Skalistých hôr [i] 18:55 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Magická osmička [i] 21:30 Pestúni zvierat 20 [i] 22:00 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:30 Letné lásky [i] 23:30 Áno-ume-nie [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Invencie [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Podvodníci [i] 06:15 PRVÉ NOVINY 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:25 Neuveriteľné záhady prírody 5 [i] 09:25 Lovci predátorov 10 [i] 10:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 17 [i] 11:25 Svieža štvorka 3, 4 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 14 [i] 14:00 Kosti I. 18 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 22/22 [i] 15:30 Simpsonovci XII. 1/21 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 14, 15 [i] 22:00 Kosti II 20 [i] 23:00 Kosti I. 18 [i] 00:00 Stopár [i] 01:30 Svieža štvorka [i] 02:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI [i] 03:35 Skutočné CSI [i] 04:25 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 59, 60 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 138, 139 [i] 08:00 Komisárka 56 [i] 08:55 MacGyver 55, 56 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 13 [i] 11:50 M*A*S*H 50, 51 [i] 12:50 Matlock VI. 15 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 13 [i] 16:10 Matlock VI. 16, 17 [i] 18:00 M*A*S*H 50, 51 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 8 [i] 21:00 M*A*S*H 104,105,106,107 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:50 Črepiny [i] 00:25 Chalupári 8 [i] 01:10 Črepiny [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 2/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 08:00 Largo 10/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 9/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 13:00 Largo 10/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 9/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 16:00 Wildfire 3/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie 17/23 [i] 18:00 Largo 11/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 10/26 [i] 20:00 Boj o čas 8/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 22/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 23/22 [i] 23:00 Uklízeč 4/13 [i] 00:00 Podstata strachu 5/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 02:40 Uklízeč 4/13 [i] 03:30 Podstata strachu 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 17 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 18 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Dobrodružné plavání 1 [i] 21:55 Lovci tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 50 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 51 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 50 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 18 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Písničky z celuloidu [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 09:00 Potulné pohádkové divadlo [i] 09:45 Hry bez hranic [i] 11:05 Chvíle pro písničku [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 16/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 22/22 [i] 15:00 Po stopách [i] 15:20 My jsme z Itálie [i] 15:35 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 7/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Matýsek [i] 16:40 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 To je šoubyznys [i] 21:10 Toulavá kamera ochutnává Česko 7/8 [i] 21:40 Příběhy slavných - Petr Novák [i] 22:35 Franck Keller 3/5 [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Magdalena [i] 01:15 McLeodovy dcery VIII 16/22 [i] 02:00 Za zrcadlem [i] 02:30 Architektura snů [i] 03:20 Z Televarieté [i] 04:25 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 24/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 24/52 [i] 06:30 Čas zakládání 24/27 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 4/12 [i] 06:45 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Toulavá kamera ochutnává Česko 6/8 [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 10/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Studená válka v oblacích [i] 10:50 Svět zázraků 8/12 [i] 11:15 Tahače 2010 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Tomáš a hvězdička [i] 13:45 Tohle jsem já... [i] 13:55 Věda je detektivka 12/26 [i] 14:20 Pomáhejme si [i] 14:40 Klíč [i] 15:10 Smrt v Tichém oceánu [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Pozdní léto [i] 17:10 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:20 Michaelovy experimenty [i] 17:30 Televizní čítanka [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Příběhy domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Nehasit! Hořím! [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Puccini 1/2 [i] 22:05 Dokumentární klub [i] 23:05 Berlín, Alexandrovo náměstí 8/14 [i] 00:05 Životní příběh Lenky Reinerové, poslední německy píšící pražské autorky [i] 01:05 Holandská zpívající atrakce [i] 02:00 Politické spektrum 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 6 [i] 09:30 Vražda v Hollywoodu [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Redakce III 7 [i] 12:25 Komisař Rex VIII 2 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 12 [i] 14:15 Hvězdná brána VI 9 [i] 15:05 Kobra 11 IV 16 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Dr. House 1 [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, erotika [i] 22:00 Můj šokující příběh [i] 22:55 Asteroid Kassandra 2/2 [i] 00:40 Můj přítel Monk V [i] 01:30 Novashopping 01:50 Detektiv 2/2 [i] 03:10 Tabu [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 118 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 5 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Will & Grace I 10 [i] 08:45 M*A*S*H 90 [i] 09:20 Knight Rider II 1 [i] 10:20 To je vražda, napsala XI 3 [i] 11:15 Případ pro Sam IV 17 [i] 12:20 M*A*S*H 91 [i] 12:45 M*A*S*H 92 [i] 13:20 Will & Grace I 11 [i] 13:50 Chirurgové IV 15 [i] 14:50 JAG VI 18 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nemocnice XXXXL 2 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Sběratelé kostí IV 1 [i] 23:20 Žralok II 13 [i] 00:15 Kriminálka Kolín II 9 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 216 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Rany z lásky 47/230 [i] 06:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 142-143/216 [i] 08:30 Nespútaný anjel 1/194 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 119-120/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 252/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 60/175 [i] 13:20 Rebeli II. 97/225 [i] 14:10 Rany z lásky 48/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 144-145/216 [i] 18:00 Túžba tela 123/143 [i] 19:00 Rebeli II. 98/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 2/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 129/178 [i] 21:50 Ally McBealová III. 1/21 [i] 22:45 Kritický stav [i] 00:25 Sudkyňa Hatchettová I. 119-120/175 [i] 01:05 Pravá tvár vášne 129/178 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:25 Túžba tela 123/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:55 Kritický stav [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:35 Zachraňte Mozarta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Červená Karkulka [i] 13:05 Zlatá brána [i] 14:50 Dračí past [i] 16:35 Vlastní pravidla [i] 18:35 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:25 Sklizeň [i] 22:15 Hra stínů [i] 00:05 Pod kůží [i] 01:35 Polibek draka [i] 03:20 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:30 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 22:45 All sports [i] 22:50 Jezdectví [i] 23:00 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:15 Jachtink [i] 23:45 Jachtink [i] 23:50 All sports [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 18 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 23 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 09:00 Poslední šance [i] 11:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 12:00 Ochránce III 9 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 18 [i] 14:00 Dej šanci lásce