TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 09:50 Zajtrajšie noviny II. 7/22 [i] 10:35 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 11:30 Smallville VII. 11/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil II. 8/13 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Čarodejnice VIII. 12/22 [i] 14:10 Veronika Marsová III. 10/20 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 XII.: Mesto v strachu [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 15-16/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Minulosť ťa dostane: Nechaj ma žiť! [i] 21:50 Mentalista I. 22/23 [i] 22:50 Dvojité výkupné [i] 00:35 Syriana [i] 02:40 Hrozba z temnoty II. 18/22 [i] 03:20 Smith I. 5/7 [i] 04:00 Pohotovosť XIII. 11/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 V hlbinách mora [i] 05:30 Náučné putovanie [i] 05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:20 Obchod so šťastím 21 [i] 09:50 Obchod so šťastím 22 [i] 10:25 Policajti z prístavu [i] 11:10 Vivat Beňovský! 7/7 [i] 12:15 On a ona u vás doma [i] 12:45 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 36/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 223/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 208 [i] 17:15 Sila lásky II. 209 [i] 18:10 JAG II 13/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 7/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Zúfalé manželky III. 12/23 [i] 22:55 JAG II 13/15 [i] 23:45 Policajti z prístavu [i] 00:30 Snowboarďáci 1/3 [i] 01:25 Dedičstvo Guldenburgovcov 36/39 [i] 02:05 Správy STV o 16:00 [i] 02:20 Správy STV [i] 02:45 Góly - body - sekundy [i] 02:50 Sila lásky II. 208 [i] 03:40 Sila lásky II. 209 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Piesočná potvorka 4/7 [i] 08:30 Ako som plával ku kráľovnej severu 1/3 [i] 09:15 Rachotilkovia 7/13 [i] 09:40 O deťoch a zvieratkách [i] 09:50 Mojich sedem divov [i] 10:20 Profily z archívu [i] 11:00 Poklady islamu v Stredomorí [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 Na priedomí 3/3 [i] 12:50 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 Pohľad späť [i] 13:45 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 3/7 [i] 14:10 Črty zo života [i] 14:25 Črty zo života [i] 14:35 Črty zo života [i] 14:40 Kaviareň u Filipa [i] 15:10 Chvíľa pre pesničku [i] 15:30 Trezor [i] 16:10 Národnostný magazín [i] 16:35 Bakalárske návraty [i] 17:05 Ráčte vstúpiť [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti [i] 18:05 Večerníček 4 [i] 18:15 Koleso času 7/14 [i] 18:45 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Himaláje, cesta do nebies [i] 21:05 Na ceste [i] 21:35 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:05 Čarovná flauta [i] 00:20 Hviezdna loď Galactica IV 21/21 [i] 01:00 Áno-ume-nie [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV "N" [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:35 Invencie [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Podvodníci [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Neuveriteľné záhady prírody 4 [i] 09:15 Lovci predátorov 9 [i] 10:15 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 16 [i] 11:15 Svieža štvorka 1, 2/13 [i] 12:50 Ťažko zamilovaný [i] 15:00 Simpsonovci XI. 20, 21 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Skala [i] 23:00 Profesionáli [i] 00:00 Mafstory [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. [i] 01:40 Letecké katastrofy [i] 02:30 SHARK II. [i] 03:15 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI [i] 03:55 Skutočné CSI [i] 04:45 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 57, 58 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 136, 137 [i] 08:00 Komisárka 55 [i] 08:55 MacGyver 53, 54 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 12 [i] 11:50 M*A*S*H 48, 49 [i] 12:50 Matlock VI. 13 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 12 [i] 16:10 Matlock VI. 14, 15 [i] 18:00 M*A*S*H 48, 49 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Divoký Bill [i] 21:55 LETO S JAMESOM BONDOM: V tajnej službe jej veličenstva [i] 00:30 Divoký Bill [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Wildfire 1/13 [i] 07:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 08:00 Largo 9/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 8/26 [i] 10:00 The Amazing Race XV. 1/12 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 13:00 Largo 9/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 8/26 [i] 15:00 The Amazing Race XV. 1/12 [i] 16:00 Wildfire 2/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie 16/23 [i] 18:00 Largo 10/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 9/26 [i] 20:00 Boj o čas 7/13 [i] 21:00 Cena za lidskost 2/7 [i] 22:10 True Blood - Pravá krev 2/12 [i] 23:15 Uklízeč 3/13 [i] 00:15 Unesený 13/13 [i] 01:10 Cena za lidskost 2/7 [i] 02:20 True Blood - Pravá krev 2/12 [i] 03:15 Uklízeč 3/13 [i] 04:05 Unesený 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 17 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Stěhování obrů 4 [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 48 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 49 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Stěhování obrů 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 48 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 17 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Záchranáři 5/6 [i] 05:50 Divnopis [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 09:00 Potulné pohádkové divadlo [i] 09:45 Hry bez hranic [i] 11:00 Kavárnička dříve narozených [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Z Televarieté [i] 13:35 McLeodovy dcery VIII 15/22 [i] 14:25 Soudkyně Amy VI 21/22 [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Z rodu Přemyslovců 10/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 12/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 4/12 [i] 16:30 Matýsek [i] 16:35 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Bitva o Británii 3/3 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:35 Za zrcadlem [i] 22:05 Případ z Poodle Springs [i] 23:50 EXPOminuty 2010 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 McLeodovy dcery VIII 15/22 [i] 00:50 Poutní místa 10/17 [i] 01:10 Blues ze Staré Pekárny - The best of [i] 01:45 Pandurango 7/7 [i] 02:15 Kurs Karibské ostrovy [i] 02:50 Napříč světem [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 23/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 23/52 [i] 06:30 Čas zakládání 23/27 [i] 06:40 Tohle jsem já... [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Ta naše povaha česká [i] 07:55 My jsme z Francie [i] 08:10 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie 3/4 [i] 10:30 Divnopis [i] 10:40 Toulavá kamera ochutnává Česko 6/8 [i] 11:10 Čtenářský deník... [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Bořek stavitel 6/26 [i] 12:50 Mirabelino domácí kino 23/26 [i] 13:00 Knížka do batůžku [i] 13:05 To musíš vidět [i] 13:15 Hurá na medvěda! [i] 14:50 Nehasit! Hořím! [i] 15:15 Vltava v obrazech 81/86 [i] 15:40 Svět zázraků 8/12 [i] 16:05 Artcity New York [i] 16:55 Potomci slavných [i] 17:25 Zoom [i] 17:40 Střípky času [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 ČT Live - Pavel Vrba [i] 20:00 Nero, císař římský 2/2 [i] 21:40 Děti 50. let [i] 22:10 Občanská hnutí [i] 22:40 Občan pes [i] 00:15 Q [i] 00:40 Retro [i] 01:05 Československý filmový týdeník 794/2379 [i] 01:20 Mimo rámec [i] 01:35 Drama nad horou Fudži [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 5 [i] 09:30 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce III 6 [i] 12:25 Komisař Rex VIII 1 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 11 [i] 14:15 Hvězdná brána VI 8 [i] 15:05 Kobra 11 IV 15 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VII 18 [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Moje superbejvalka [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 10 [i] 23:05 Asteroid Kassandra 1/2 [i] 00:55 Můj přítel Monk V [i] 01:40 Novashopping 02:00 Detektiv 1/2 [i] 03:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 117 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 4 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Will & Grace I 9 [i] 08:45 M*A*S*H 88 [i] 09:15 Knight Rider I 22 [i] 10:15 To je vražda, napsala XI 2 [i] 11:20 Případ pro Sam IV 16 [i] 12:20 M*A*S*H 89 [i] 12:45 M*A*S*H 90 [i] 13:20 Will & Grace I 10 [i] 13:50 Chirurgové IV 14 [i] 14:50 JAG VI 17 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Knight Rider - Legenda se vrací 5 [i] 21:05 Ano, šéfe! [i] 22:15 Myšlenky zločince IV 19 [i] 23:10 Na doživotí I 2 [i] 00:05 Kriminálka Kolín II 8 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:45 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 214 [i] 04:10 Na čem záleží 215 [i] 04:35 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Rany z lásky 46/230 [i] 06:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 140-141/216 [i] 08:30 Čaro lásky 90/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 117-118/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 251/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 59/175 [i] 13:20 Rebeli II. 96/225 [i] 14:10 Rany z lásky 47/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 142-143/216 [i] 18:00 Túžba tela 122/143 [i] 19:00 Rebeli II. 97/225 [i] 20:00 Nespútaný anjel 1/194 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 128/178 [i] 21:50 Ally McBealová II. 24/24 [i] 22:45 Hurikán Smith [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 117-118/175 [i] 01:00 Pravá tvár vášne 128/178 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:25 Túžba tela 122/143 [i] 03:10 Lampáreň [i] 04:00 Hurikán Smith [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Pik a Amadeus [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vůle přežít [i] 13:55 Podvedený osud [i] 15:40 Pokoj v duši [i] 17:25 Život Davida Galea [i] 19:40 Tři malá prasátka [i] 20:40 Zlatá brána [i] 22:25 Zvrhlosti žen [i] 00:20 Motýlek [i] 02:50 Protiúder [i] 04:25 Sladká pomsta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Plavání [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Fotbal [i]