TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 09:40 Zajtrajšie noviny II. 6/22 [i] 10:30 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 11:25 Smallville VII. 10/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil II. 7/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 11/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 9/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XI. 10/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 7/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 13-14/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vidláci na pretekoch [i] 22:15 Škola končí, žúr začína [i] 23:55 Hrdinovia II. 11/11 [i] 00:50 Zbičovaní [i] 02:15 Dom tisícky mŕtvol [i] 03:35 Pohotovosť XIII. 10/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Ushuaia - expedície do prírody IV. 3/8 [i] 05:45 Náučné putovanie [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:15 Obchod so šťastím 19 [i] 09:45 Obchod so šťastím 20 [i] 10:25 Policajti z prístavu [i] 11:10 Vivat Beňovský! 6/7 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 35/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 222/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 206 [i] 17:15 Sila lásky II. 207 [i] 18:10 JAG II 12/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 6/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska je najlepší recept [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Zúfalé manželky III. 11/23 [i] 22:55 Reportéri v ohrození 8/8 [i] 23:55 JAG II 12/15 [i] 00:45 Policajti z prístavu [i] 01:30 Láska je najlepší recept [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Sila lásky II. 206 [i] 04:35 Sila lásky II. 207 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Správy STV "N" [i] 07:15 Tempo [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Piesočná potvorka 3/7 [i] 08:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:10 O deťoch a zvieratkách [i] 09:20 Mojich sedem divov [i] 09:50 Kultúra extra [i] 10:10 Mimo času 7/10 [i] 10:45 Dokumentárny klub 1/2 [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Na priedomí 3/3 [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Na ceste po Čechách 6/8 [i] 14:05 Črty zo života [i] 14:15 Črty zo života [i] 14:25 Črty zo života [i] 14:35 Kaviareň u Filipa [i] 15:10 Trezor [i] 15:35 Motormagazín [i] 16:05 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 16:35 Bakalárske návraty [i] 17:00 "Bratislavské pondelky" [i] 18:15 Počasie [i] 18:20 Večerníček 3 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Poklady islamu v Stredomorí [i] 20:55 Hlava XXI [i] 21:25 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 3/7 [i] 21:55 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:30 Princezné [i] 00:20 Hviezdna loď Galactica IV 20/21 [i] 01:00 Áno-ume-nie [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV "N" [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:35 Invencie [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:10 Stratené duše I. 20,21 [i] 10:00 Kráľovstvo prsteňa 1, 2/2 [i] 13:40 Pekelný dážď [i] 15:30 Simpsonovci XI. 19 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Ťažko zamilovaný [i] 22:30 Malá Miss Sunshine [i] 00:45 Ostrov smrti [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka New York III. [i] 04:20 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 55, 56 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 134, 135 [i] 08:00 Komisárka 54 [i] 08:55 MacGyver 51, 52 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 11 [i] 11:50 M*A*S*H 46, 47 [i] 12:50 Komisárka 54 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 11 [i] 16:10 Matlock VI. 12, 13 [i] 18:00 M*A*S*H 46, 47 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Tajemství hradu v Karpatech" [i] 21:55 “Funebrák“ [i] 23:45 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: V dobrom i zlom [i] 01:20 Detektív XXL: Čierne a biele [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 16/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 08:00 Largo 8/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 7/26 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 13/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 13:00 Largo 8/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 7/26 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 13/13 [i] 16:00 Wildfire 1/13 [i] 17:00 Joan z Arkádie 15/23 [i] 18:00 Largo 9/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 8/26 [i] 20:00 Boj o čas 6/13 [i] 21:00 Ostrov smrti 10/13 [i] 22:00 Ostrov smrti 11/13 [i] 23:00 Uklízeč 2/13 [i] 00:00 Unesený 12/13 [i] 00:55 Ostrov smrti 10/13 [i] 01:50 Ostrov smrti 11/13 [i] 02:40 Uklízeč 2/13 [i] 03:25 Unesený 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce 26 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Na ostří pily [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Dobrodružné plavání 1 [i] 21:00 Americký přístav [i] 21:55 Američtí dřevorubci [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 46 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 47 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dobrodružné plavání 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 46 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 49/78 [i] 09:00 Ulice zpívá [i] 10:30 Hezky od podlahy [i] 11:05 Místo nahoře 11/13 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Záchranáři 5/6 [i] 13:25 McLeodovy dcery VIII 14/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 20/22 [i] 15:00 Na kus řeči se zvířaty 5/7 [i] 15:30 Vodácká putování [i] 15:45 Tomáš a hvězdička [i] 16:05 Tohle jsem já... [i] 16:20 Návštěva v ZOO [i] 16:25 Matýsek [i] 16:35 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 6/10 [i] 21:05 Na cestě po Strážnicku [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Serpico [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Politické spektrum [i] 00:55 Californication III 1/12 [i] 01:25 McLeodovy dcery VIII 14/22 [i] 02:10 Příběhy domů [i] 02:25 Sváteční slovo historika a slavisty Petra Kalety [i] 02:30 Cesty víry [i] 02:50 Z tance do tance soubor Kunovjan [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klášterní říše 2/4 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Babar 22/26 [i] 06:35 Kouzelný kolotoč 22/52 [i] 06:45 Čas zakládání 22/27 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 O češtině [i] 07:40 Chorvatské národní parky [i] 08:00 Zeměpis světa [i] 08:20 Postřehy odjinud [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz - Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Co nás čeká v budoucnu 1/3 [i] 13:40 Nehasit! Hořím! [i] 14:05 Moudronos [i] 14:20 Princezna na hrášku [i] 15:50 Lovci z mysu Dobré naděje [i] 16:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 FK Ústí nad Labem - FK Teplice [i] 20:00 Špinavé zlato [i] 20:55 Divoké palmy 5/5 [i] 21:45 Krásný ztráty [i] 22:15 Mimo rámec [i] 22:30 Pandurango 7/7 [i] 23:00 Bigbít 29/42 [i] 00:00 Čtenářský deník... [i] 00:15 Baronka Sidonie Nádherná aneb [i] 01:10 Skutečný život na zámku [i] 02:10 Po stopách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 4 [i] 09:30 Karla Rubensová - Dítě jako rukojmí [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce III 5 [i] 12:25 Komisař Rex VII 15 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 10 [i] 14:10 Hvězdná brána VI 7 [i] 15:05 Kobra 11 IV 14 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VII [i] 18:25 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 9 [i] 21:05 Víkend [i] 21:50 Námořní vyšetřovací služba VI 13 [i] 22:45 Simone [i] 01:00 Poker After Dark [i] 01:50 Sexy kočky z celého světa 2 [i] 02:15 Novashopping 02:35 Áčko [i] 03:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 3 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Přátelé II 12 [i] 08:45 M*A*S*H 86 [i] 09:20 Knight Rider I 21 [i] 10:20 To je vražda, napsala XI 1 [i] 11:20 Případ pro Sam IV 15 [i] 12:20 M*A*S*H 87 [i] 12:45 M*A*S*H 88 [i] 13:20 Will & Grace I 9 [i] 13:50 Chirurgové IV 13 [i] 14:50 JAG VI 16 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Rosamunde Pilcher: Září 1/2 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV 18 [i] 00:05 Kriminálka Kolín II 7 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 213 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Rany z lásky 45/230 [i] 06:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 138-139/216 [i] 08:25 Čaro lásky 89/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 115-116/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 250/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 58/175 [i] 13:20 Rebeli II. 95/225 [i] 14:10 Rany z lásky 46/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 140-141/216 [i] 18:00 Túžba tela 121/143 [i] 19:00 Rebeli II. 96/225 [i] 20:00 Čaro lásky 90/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 127/178 [i] 21:50 Ally McBealová II. 23/24 [i] 22:45 Krvavá zrada [i] 00:45 Sudkyňa Hatchettová I. 115-116/175 [i] 01:25 Pravá tvár vášne 127/178 [i] 02:10 Túžba tela 121/143 [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:35 Krvavá zrada [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Všechny děti potřebují lásku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kluci to taky chtěj... a pořád! [i] 13:40 Opilí slávou [i] 15:35 Hodinu nevíš... [i] 17:30 Příběh z Bronxu [i] 19:35 Sladká pomsta [i] 21:15 Podvedený osud [i] 23:00 Polibek draka [i] 00:45 Pocit viny [i] 02:15 Franklyn [i] 03:50 Přísaha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Skoky na lyžích [i] 11:30 Plavání [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:30 Plavání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Skoky na lyžích [i] 19:15 Klasické lyžování [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Tenis [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka III 5 [i] 06:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 22 [i] 09:00 Příběh Charlieho andílků [i] 11:00 Soudkyně Amy III 2 [i] 12:00 Ochránce III 7 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 16 [i] 14:00 Eva [i] 16:00 Cesta úspěchu [i] 18:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 19:00 Detektvi Nash Bridges VI 17 [i] 20:00 Ochránce III 8 [i] 21:00 Foylova válka VII 2 [i] 23:00 Médium V 3 [i] 00:00 Médium V 4 [i] 01:00 Uloupená nevinnost