Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Sandokan 1/6 [i] 06:10 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto [i] 06:55 Casper I. 1/13 [i] 07:20 Pán zverov 2: Cez portál času [i] 09:10 Ostrov pokladov [i] 11:35 Psych, s.r.o. III. 1-2/16 [i] 13:15 20 000 míľ pod morom [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Ako sa krotia krokodíly [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Stormbreaker [i] 21:45 Tango a Cash [i] 23:45 Interview s upírom [i] 01:55 Krutá daň [i] 03:20 Biely lovec, čierne srdce [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Motormagazín [i] 05:45 Hobi/s/ti [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:35 Poštár Pat II 23 [i] 07:50 Poštár Pat II 24 [i] 08:05 Náhradníci II. 30/31 [i] 08:25 Maškrtníček [i] 08:50 Kúzelné mestečko 13/13 [i] 09:25 Materské znamienko 1/7 [i] 10:00 Na vysokej skale [i] 11:00 Ushuaia - expedície do prírody IV. 3/8 [i] 11:50 Svet v obrazoch [i] 12:15 Miesto v dome 6/6 [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot [i] 15:10 Pozor,ide Jozefína! [i] 16:25 Na baňu klopajú 1/4 [i] 17:25 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček 5/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Matka 1/2 [i] 21:55 Matka 2/2 [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot [i] 01:15 Matka 1/2 [i] 02:50 Matka 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 S Jakubom na rybách 18/20 [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:50 Československý filmový týždenník [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Farmárska revue [i] 08:15 Zelená revue [i] 08:35 Príroda 1997 [i] 09:05 Božie deti - Deloreskere čhave [i] 09:30 Prameň [i] 10:00 Sv. omša na slávnosť Nanebovzatia Panny Márie [i] 11:40 Cappella Istropolitana [i] 12:10 Sršne v úli 1/7 [i] 12:40 Pohľad späť [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Anjeli strážni Pati Jarjabkovej [i] 14:15 Folklórny festival Východná [i] 15:15 Família [i] 15:45 V tieni vlkov 4/6 [i] 16:45 90. výročie narodenia C.Filčíka [i] 18:15 Symbolický cintorín pod Ostrvou [i] 18:25 Večerníček 2 [i] 18:35 Kultúra extra [i] 18:55 Na ceste po Čechách 6/8 [i] 19:25 Teleantikvárium [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Dokumentárny klub 1/2 [i] 21:35 Mimo času 7/10 [i] 22:05 Pozvánka do divadla [i] 23:40 Fragmenty umenia [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:05 Nočné invencie [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Zrodení pre zabíjanie [i] 06:00 Podvodníci [i] 06:40 KRIMI NOVINY 07:15 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:15 FernGully: Posledný dažďový prales [i] 09:50 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše I. 20,21 [i] 12:40 Legenda o Pátračovi 13,14 [i] 14:20 Toy Story - Boj hračiek [i] 16:00 Káčerovo I. [i] 16:30 Indiana Jones a chrám skazy [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Zoznámte sa, Joe Black [i] 23:50 Porky 3: Odplata [i] 01:35 Uväznení: Udalosť v oceáne [i] 02:25 Krásna krajina [i] 04:10 Zrodení pre zabíjanie [i] 04:55 Podvodníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 "Ta naše písnička česká" II. [i] 07:30 Profesionáli V. 4,5/5 [i] 09:20 Inžinierska odysea 12 [i] 10:20 Julie Lescautová VII. 5 [i] 12:00 Augustová výhra [i] 13:20 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 15:10 Neorané pole [i] 17:10 Pomsta Čierneho korzára [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Neorané pole [i] 22:00 Partička B. D. [i] 00:25 "Farářův konec" [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 13/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 21/21 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 14/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 16/20 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 3/15 [i] 13:00 Třetí hlídka VI. 10/22 [i] 14:00 Třetí hlídka VI. 11/22 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 12/22 [i] 16:00 Advokáti II. 11/21 [i] 17:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 18:00 Přežil jsem japonskou game show 3/8 [i] 19:00 Largo 16/26 [i] 20:00 Advokáti II. 12/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 21/22 [i] 22:00 Identita [i] 23:45 Pacovo mužstvo V. 2/24 [i] 01:15 Advokáti II. 12/21 [i] 02:10 Identita [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 31 [i] 06:50 Jak se to dělá 12 [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 36 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 37 [i] 10:00 Sám v divočině 4 [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Lovci tornád [i] 12:45 Americký přístav [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Burácení v srdcích [i] 19:10 Závody ve stavění aut [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Ztracený ráj 7 [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Skutečné místo činu 4 [i] 00:40 Národ šílenců [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 32 [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 10/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 16/26 [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:30 Voňavé haraburdí 5/6 [i] 06:50 U nás na farmě 13/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:20 Ztracené hračky 6/13 [i] 07:30 Bořek stavitel 6/26 [i] 07:40 Mirabelino domácí kino 23/26 [i] 07:50 Knížka do batůžku [i] 07:55 To musíš vidět [i] 08:10 Hurá na medvěda! [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro diváky detektivek 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Duhová hora [i] 14:10 Kabaret z maringotky aneb Kterak založit kapelu [i] 14:40 Ulice zpívá [i] 16:10 Retro [i] 16:35 Čétéčko [i] 16:55 Sváteční slovo historika a slavisty Petra Kalety [i] 17:00 Cirkus, cirkus [i] 18:10 Pan Tau 33/33 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:20 EXPOminuty 2010 [i] 21:35 Soudce Ferrare 1/3 [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Hotel Babylon I 2/8 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Uvolněte se, prosím [i] 00:55 Úsměvy Viktora Polesného [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Před líšeňskó kovárnó [i] 02:30 Hledači opálů [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Světci a svědci [i] 05:40 Znamení a rituály [i] 05:55 Z dílny České filharmonie [i] 06:30 Malé koncerty [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Lisabon, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 794/2379 [i] 08:45 Čtenářský deník... Ludvík Vaculík: Loučení k panně [i] 09:00 Bohoslužba [i] 10:10 Po hladině [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Století létání [i] 12:00 Giroflé-Giroflá [i] 14:00 Co nás čeká v budoucnu 1/3 [i] 15:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:05 Lovci z mysu Dobré naděje [i] 16:00 Mýty a fakta historie 3/4 [i] 16:55 Kamera na cestách [i] 17:50 Vodácká putování [i] 18:10 Cesty víry [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 11/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 12/21 [i] 20:00 Baronka Sidonie Nádherná aneb [i] 20:55 Skutečný život na zámku [i] 22:00 Na plovárně s Ladislavem Smoljakem [i] 22:25 Zabiji Nixona [i] 00:00 Ladí neladí [i] 01:00 Čétéčko [i] 01:20 Století létání [i] 02:10 Kamera na cestách [i] 03:05 Krásný ztráty [i] 03:35 Hmyz a člověk 6/7 [i] 04:00 Hana a Petr Ulrychovi - Javorová píseň [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Pirátova rodinka 24 [i] 06:20 Bolek a Lolek 53 [i] 06:35 Spiderman 11 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 23 [i] 07:25 Tom a Jerry II 4 [i] 07:50 Klídek, Scooby-Doo [i] 09:10 Jak ukrást Dagmaru [i] 10:40 Moto GP - VC České republiky [i] 12:00 Moto GP - VC České republiky [i] 13:45 Moto GP - VC České republiky [i] 15:25 Mr. Bean [i] 15:55 Běsnící peklo [i] 17:45 Brácha za všechny peníze [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 50 x a stále poprvé [i] 22:15 Čas zabíjet [i] 01:00 Policejní odznak II 10 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Naivní důvěra [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 116 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:45 Winx Club 10 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 23 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé II 11 [i] 08:15 Hitlerovi muži I 1 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 86 [i] 10:25 Hledám místo [i] 12:10 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Closer III 7 [i] 14:10 Múza [i] 16:10 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 12 [i] 20:00 Trojská Helena 2/2 [i] 21:55 Striptýz [i] 00:05 Družička [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:45 Hitlerovi muži I 1 [i] 04:40 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta na Nový [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 136-137/216 [i] 09:45 Elisa z Rivombrosy I. 12/13 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow II. 1/2 [i] 13:45 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow II. 2/2 [i] 15:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 138-139/216 [i] 17:30 Gossip Girl III. 8-9/22 [i] 19:10 PROMINENTI [i] 20:00 Navždy mladý [i] 21:50 Skutočný príbeh: Vraždy čiernej vdovy - Príbeh Blanche [i] 23:30 Teror v nákupnom centre [i] 01:10 PROMINENTI [i] 01:45 Gossip Girl III. 8-9/22 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:45 Skutočný príbeh: Vraždy čiernej vdovy - Príbeh Blanche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Johanka z Arku 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:55 Zastřelit a být zastřelen [i] 15:40 Artušův meč [i] 17:20 Holky se chtějí bavit taky [i] 18:55 Protiklady se přitahují [i] 20:30 Skandál [i] 22:35 Protiúder [i] 00:25 Kurt Cobain - About a Son [i] 02:05 Pod kůží [i] 03:35 Skandál [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:45 Watts [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:30 Plavání [i] 17:00 Plavání [i] 18:45 Plavání [i] 19:00 Plavání [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 23:00 Plavání [i] 00:15 Plavání [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka III 4 [i] 06:00 Námořní hlídka III 5 [i] 07:00 Záhadná žena: Hra [i] 09:00 Foylova válka VII 1 [i] 11:00 Štěstí věčné lásky [i] 13:00 Cesta úspěchu [i] 15:00 Hříchy minulosti [i] 17:00 Speciální zásilka [i] 19:00 Eva [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 5 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 7 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 8 [i] 01:00 Médium V 3 [i] 02:00 Médium V 4 [i] 03:00 Uloupená nevinnost [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tajemství dávných léčitelů 1 [i] 07:05 Stroj, který nás stvořil [i] 08:15 Vysněná dobrodružství 37 [i] 09:00 Vysněná dobrodružství 38 [i] 09:40 Jamieho Amerika 4 [i] 10:40 Do muzea zadním vchodem 13 [i] 11:25 Do muzea zadním vchodem 14 [i] 12:10 Cesta za změnou: Asie 1 [i] 13:20 Příroda stále živá [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 9 [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 20 [i] 16:45 Mistři švindlu v Las Vegas 1 [i] 17:25 Mistři švindlu 25 [i] 18:00 Mistři švindlu 26 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 15 [i] 19:55 Dítě génius 3 [i] 21:05 Tuningmánie 29 [i] 21:50 Tuningmánie 30 [i] 22:35 Pohledy z kosmu 5 [i] 23:10 Pohledy z kosmu 6 [i] 23:55 Bitva o Atlantik 3 [i] 01:00 Pevnosti Británie [i] 02:05 Za zavřenými dveřmi 7 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 37 [i] 03:30 Vysněná dobrodružství 38 [i] 04:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 5 [i] 04:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 07:55 Mí přátelé, mé lásky [i] 09:30 Den nezávislosti [i] 11:50 Pink: Funhouse [i] 12:50 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i] 14:20 Poslední cesta [i] 15:40 Saddám 3 [i] 16:40 Saddám 4 [i] 17:40 Bratři Bloomovi [i] 19:30 Před kamerou 34 [i] 20:00 Transformers: Pomsta poražených [i] 22:30 Bezcenný syn [i] 00:20 Spartakus: Krev a písek 11 [i] 01:15 Dvojka [i] 02:50 Johanka z Arku [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 True Blood - Pravá krev II. 10 [i] 06:00 Rodina je rodina, ale není rodina jako rodina [i] 06:45 Město Ember [i] 08:20 Konečně spolu [i] 10:00 Darjeeling s ručením omezeným [i] 11:30 Dostaňte agenta Smarta [i] 13:20 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 15:10 Naděje umírá poslední [i] 16:55 Znovu se zamilovat