TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Trapasy mojej sestry II. 26/26 [i] 06:10 Superpes Krypto [i] 06:45 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 13/13 [i] 07:10 Nové Flipperove dobrodružstvá [i] 08:50 Deň otvorených dverí 2010 [i] 09:05 Dom na vidieku [i] 10:55 Deň otvorených dverí 2010 [i] 11:05 Krok za krokom VII. 10/19 [i] 11:35 Deň otvorených dverí 2010 [i] 11:45 Krok za krokom VII. 11/19 [i] 12:15 Deň otvorených dverí 2010 - Špeciál [i] 13:05 Dannyho jedenástka Dolby [i] 15:15 Deň otvorených dverí 2010 [i] 15:25 Rýchle Televízne noviny [i] 15:30 Bumerang [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Zámena manželiek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rex - superpes [i] 22:10 Ultraviolet [i] 23:50 Najbližšie príbuzenstvo [i] 01:45 Bumerang [i] 03:35 V zajatí šialenstva [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Europríbeh Slovenska [i] 05:40 Náučné putovanie [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Slovensko dnes [i] 06:40 Správy a komentáre [i] 07:05 Svet v obrazoch [i] 07:30 Poštár Pat II 21 [i] 07:45 Poštár Pat II 22 [i] 08:00 Náhradníci II. 29/31 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Frajeri a frajerky [i] 09:55 Teta 1/7 [i] 10:50 Poklady civilizácie 1/4 [i] 11:45 Motormagazín [i] 12:10 Brána k domovu 1/2 [i] 13:25 Anička Jurkovičová 1/3 [i] 14:45 Pomôže celé Slovensko [i] 17:50 Čo dokáže ulica [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček 4/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Druhá polovica šťastia [i] 22:50 Claire [i] 00:20 Druhá polovica šťastia [i] 01:50 Claire [i] 03:10 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 03:40 Krajina ľudí a dropa [i] 04:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 04:35 Poklady civilizácie 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Kvarteto [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Poklady Slovenska [i] 08:45 Uvarte si štíhlosť 4/6 [i] 09:10 TKN [i] 09:40 Zdravíčko, pán doktor - Keď príroda škodí (Peľové alergie) [i] 10:05 Chirac [i] 11:00 Mojich sedem divov [i] 11:30 Profily z archívu [i] 11:50 Tempo [i] 12:05 Spadla z oblakov 13/13 [i] 12:35 EF K.O. [i] 13:55 TIP TOP 2000 [i] 14:45 S Jakubom na rybách 18/20 [i] 15:10 Príroda [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:50 Zelená revue [i] 16:10 Dolný Kubín [i] 16:45 Z tvorby lokál. a reg. TV-Lotos [i] 17:05 Hudobné spomienky [i] 18:00 Pesničkári slovenskí [i] 18:10 Bratislavské ulice [i] 18:15 Večerníček 1 [i] 18:25 Zlaté hity [i] 19:10 Československý filmový týždenník [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 (Ne)celebrity [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Režisér Miloslav Luther jubiluje [i] 21:35 Anjeli strážni Pati Jarjabkovej [i] 22:05 Slovenský bigbít 7 [i] 22:50 ooops!načierno [i] 23:25 DP-Jiři Stivín Quartet [i] 00:05 Motormagazín [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:15 Invencie [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 Podvodníci [i] 06:25 Jack-Jack útočí [i] 06:30 Karate Kid [i] 06:50 Fantastická štvorka [i] 07:15 Princezná Sissi [i] 07:35 Káčerovo I. [i] 08:00 Krajina dávnych vekov [i] 08:25 Mater a Bludička [i] 08:40 Simpsonovci XI. 17,18 [i] 09:35 Misia tajných agentov [i] 11:25 Stopárov sprievodca po Galaxii [i] 13:40 Môj bratranec Vinny [i] 15:55 Zapichni to! [i] 18:00 „Áno, šéfe!“ 7 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 LETNÉ PROMI NOVINY [i] 20:45 Kráľovstvo prsteňa 1, 2/2 [i] 00:45 Oceľoví žraloci [i] 02:25 Môj bratranec Vinny [i] 04:20 Uväznení: Prežiť v Andách [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Mladý a ja [i] 06:40 Komisárka 53 [i] 07:25 Matlock VI. 10,11 [i] 09:00 Inžinierska odysea 11 [i] 10:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: V dobrom i zlom [i] 12:00 Augustová výhra [i] 13:10 Inžinierska odysea 11 [i] 14:35 Tajuplný ostrov 1,2/2 [i] 17:45 Malý pitaval z veľkého mesta 8 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 21:40 Skutočný príbeh: Peklo vo väznici [i] 23:30 Profesionáli V. 4,5/5 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 12/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 20/21 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 11/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 12/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 13/20 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 2/15 [i] 13:00 Třetí hlídka VI. 7/22 [i] 14:00 Třetí hlídka VI. 8/22 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 9/22 [i] 16:00 Advokáti II. 10/21 [i] 17:00 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 18:00 Přežil jsem japonskou game show 2/8 [i] 19:00 Largo 15/26 [i] 20:00 Advokáti II. 11/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 20/22 [i] 22:00 Ostrov smrti 8/13 [i] 23:00 Ostrov smrti 9/13 [i] 00:00 Zakázané metody 9/13 [i] 00:40 Zakázané metody 10/13 [i] 01:20 Boj o čas II. 14/22 [i] 02:15 Advokáti II. 11/21 [i] 03:00 Zakázané metody 9/13 [i] 03:35 Zakázané metody 10/13 [i] 04:10 Boj o čas II. 14/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Lovci tornád [i] 08:10 Americký přístav [i] 09:05 Američtí dřevorubci [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Srdce stroje [i] 11:50 Zásah do konstrukce [i] 12:45 Černé nebe [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Burácení v srdcích [i] 15:30 Závody ve stavění aut [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 36 [i] 16:55 Jak se to dělá 7 [i] 17:20 Stěhování obrů [i] 18:15 Megastavitelé [i] 19:10 Zásah do konstrukce [i] 20:05 Burácení v srdcích [i] 21:00 Závody ve stavění aut [i] 21:55 Černé nebe [i] 22:50 Sám v divočině 4 [i] 23:45 Americký přístav [i] 00:40 Ztracený ráj 5 [i] 01:40 Lovci tornád [i] 02:40 Sám v divočině 4 [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 31 [i] 04:05 Burácení v srdcích [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Salón Cimrman uvádí Za Cimrmanem až do hrobu [i] 05:45 Po stopách [i] 06:00 Film o filmu Kuky se vrací [i] 06:15 Raníček s Dádou [i] 06:25 Šikulové [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 48/78 [i] 07:10 Garfield a přátelé II 9/26 [i] 07:35 Kouzelný strom 3/7 [i] 08:00 U nás na farmě 13/26 [i] 08:15 Princezna na hrášku [i] 09:40 Ovečka Shaun II 17/40 [i] 09:50 Kuchařská pohotovost ... a šneka sníš? [i] 10:20 Poslední velký bojovník [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Tak to chodí [i] 14:55 Návrat na Brideshead 7/11 [i] 15:50 Profesionálové 36/57 [i] 16:45 Ptačí klec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Na kus řeči se zvířaty 5/7 [i] 20:35 Profesionálové [i] 22:30 Poslední polibek [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 13. komnata Simony Chytrové [i] 00:40 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:25 Folklorika [i] 02:50 Na cestě po Říčansku [i] 03:15 Po hladině [i] 03:30 Kuchařská pohotovost ... a šneka sníš? [i] 04:00 Recitál Wabiho Daňka [i] 04:40 Josef Sekyra, geolog [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Střípky času [i] 05:15 Potomci slavných [i] 05:45 Kus dřeva ze stromu [i] 06:05 Osudové okamžiky [i] 06:20 Správy STV 06:40 Michaelovy experimenty [i] 06:50 Ptačí chřipka [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta 5/6 [i] 09:20 Příběhy domů [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Počesku [i] 10:50 Hledání ztraceného času [i] 11:15 Mississippi - řeka v moři [i] 12:00 Případy detektiva Packala [i] 12:30 Zlatá Medúza [i] 13:00 Simpsonovi XX 12/21 [i] 13:20 Sabotáž [i] 13:50 Jistě, pane ministře 11/22 [i] 14:20 Ladí neladí [i] 15:20 Po stopách [i] 15:40 Království divočiny [i] 16:10 Poutní místa 10/17 [i] 16:30 Světci a svědci [i] 16:45 Znamení a rituály [i] 17:00 Úsměvy Viktora Polesného [i] 17:45 Krajan G. M. 5/7 [i] 18:00 Mizející místa domova 4/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VII 1/9 [i] 19:30 Géniové, blázni, pábitelé [i] 19:45 Ivan Lendl v Prostějově [i] 20:00 Khamoro 2010 [i] 21:20 Životní příběh Lenky Reinerové, poslední německy píšící pražské autorky [i] 22:25 Druhý koncert na kurtech [i] 00:10 Sedm epoch rocku 5/7 [i] 01:00 Sešli se... [i] 02:00 Na Kloboučku [i] 02:40 ČT Live - Pavel Vrba [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 03:55 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Pirátova rodinka 23 [i] 06:10 Bolek a Lolek 52 [i] 06:20 Liga Špačků 10, 11 [i] 07:10 Tom a Jerry II 3 [i] 07:40 Vteřiny před katastrofou [i] 08:30 Princezna ze mlejna 2 [i] 09:35 Taina 2: Dobrodružství pokračuje [i] 11:10 Dědečkem proti své vůli [i] 13:00 A byla z toho láska [i] 14:50 Rychlý Stripes [i] 16:50 První rytíř [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Mimzy [i] 22:15 Výplata [i] 00:35 Ďábelská hra [i] 02:05 Novashopping 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Ptákoviny [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 115 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 S Italem v kuchyni [i] 06:10 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:35 Winx Club 9 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 22 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Frasier VIII 2 [i] 08:05 Will & Grace I 8 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 84 [i] 10:15 M*A*S*H 85 [i] 10:45 To je vražda, napsala X 22 [i] 11:40 Hřiště snů [i] 13:45 Zemětřesení [i] 16:10 Columbo [i] 17:55 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 11 [i] 20:00 Let Fénixe [i] 22:15 Křižovatka smrti 1 [i] 00:15 Blade: Trinity [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Slávici na ulici [i] 06:20 Chuťovky [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 134-135/216 [i] 09:20 Fanfán Tulipán [i] 11:35 Muži na stromoch I. 21-22/22 [i] 13:20 Sherlock Holmes: Slobodný mládenec [i] 15:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 136-137/216 [i] 17:15 Elisa z Rivombrosy I. 12/13 [i] 19:05 PROMINENTI [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow II. 1/2 [i] 21:40 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow II. 2/2 [i] 23:30 Lady L [i] 01:30 PROMINENTI [i] 02:15 Muži na stromoch I. 21-22/22 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 Sherlock Holmes: Slobodný mládenec [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři malá prasátka [i] 13:05 Jak ukrást Bess [i] 14:50 Malcolm X [i] 18:15 Vášeň a cit [i] 20:25 Jak je důležité míti Filipa [i] 22:10 Franklyn [i] 23:55 Moje sestra vlkodlak [i] 01:45 Motýlek [i] 04:15 Jak ukrást Bess [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Plavání [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:45 Plavání [i] 15:30 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 17:00 Plavání [i] 19:00 Plavání [i] 19:15 Plavání [i] 20:00 Tenis [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:15 Plavání [i] 23:45 Plavání [i] 00:00 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 16 [i] 06:00 Námořní hlídka III 2 [i] 07:00 Námořní hlídka III 3 [i] 08:00 Námořní hlídka III 4 [i] 09:00 Mimo sezónu [i] 11:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 13:00 Záhadná žena: Hra [i] 15:00 Manžel na objednávku [i] 17:00 Zamilovaná Grace [i] 19:00 Opatrovnictví [i] 21:00 Cesta úspěchu [i] 23:00 Hříchy minulosti [i] 01:00 Doznání [i] 03:00 Námořní hlídka III 2 [i] 04:00 Námořní hlídka III 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Planeta mláďat 1 [i] 07:05 Pravda, povinnost, udatnost 3 [i] 08:05 Znovuobjevitelé 13 [i] 08:40 Znovuobjevitelé 14 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 41 [i] 10:20 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 11:25 Zázračné smysly 2 [i] 12:30 Příroda stále živá [i] 13:35 Budoucnost vody 2 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 8 [i] 15:35 Mravenci vědí všechno 9 [i] 15:55 Mravenci vědí všechno 10 [i] 16:15 Do muzea zadním vchodem 5 [i] 16:55 Mistři švindlu 48 [i] 17:35 Mistři švindlu 23 [i] 18:10 Mistři švindlu 24 [i] 18:45 Nejpřísnější rodiče na světě 14 [i] 20:00 Generace XXL 2 [i] 21:05 Tuningmánie 27 [i] 21:45 Tuningmánie 28 [i] 22:25 Pohledy z kosmu 3 [i] 23:05 Pohledy z kosmu 4 [i] 23:45 Za nebeskou klenbou [i] 00:55 Jednotka pro vyšetřování nehod 3 [i] 01:25 Jednotka pro vyšetřování nehod 4 [i] 01:55 Smrtící plavba [i] 02:45 Ulice světa 13 [i] 03:15 Ulice světa 1 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 2 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Luisa a Lotka [i]