Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny II. 5/22 [i] 10:35 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 11:25 Smallville VII. 9/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil II. 6/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 10/22 [i] 14:10 Veronika Marsová III. 8/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XI. 9/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 6/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 11-12/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ako sa krotia krokodíly [i] 22:25 Dannyho jedenástka Dolby [i] 00:40 Red Bull Air Race 2010 Lausitzring [i] 01:00 Blade [i] 03:05 Sklenené peklo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Halali [i] 05:55 Náučné putovanie [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Obchod so šťastím 17 [i] 09:40 Obchod so šťastím 18 [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 11:00 Vivat Beňovský! 5/7 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 34/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 221/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 204 [i] 17:15 Sila lásky II. 205 [i] 18:10 JAG II 11/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 3/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Unesení 6/10 [i] 00:05 Policajti z prístavu [i] 00:50 JAG II 11/15 [i] 01:35 Unesení 6/10 [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Sila lásky II. 204 [i] 04:35 Sila lásky II. 205 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Piesočná potvorka 2/7 [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 O deťoch a zvieratkách [i] 09:05 Mojich sedem divov [i] 09:35 Profily z archívu [i] 10:10 Príroda [i] 10:45 Planéta Zem zhora 7/8 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 Na záhumní [i] 13:05 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:30 Japonská mozaika III 4/8 [i] 13:50 Japonská mozaika III 5/8 [i] 14:05 Medveď [i] 15:00 Kaviareň u Filipa [i] 15:40 Trezor [i] 16:05 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 16:20 Krasové poklady Slovenska [i] 16:45 Bakalárske návraty - Študent [i] 17:10 Tempo [i] 17:30 Ráčte vstúpiť [i] 17:55 Stopy dávnej minulosti [i] 18:25 Večerníček 7/7 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Chirac [i] 21:05 Uvarte si štíhlosť 4/6 [i] 21:30 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 23:35 Hviezdna loď Galactica IV 19/21 [i] 00:20 Kultúra [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Invencie [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci [i] 05:45 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 Simpsonovci XI. 15,16 [i] 09:25 Neuveriteľné záhady prírody 3 [i] 10:30 Lovci predátorov 8 [i] 11:30 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 15 [i] 12:30 5 proti 5 [i] 13:15 Life: Najbohatší policajt II. 18 [i] 14:00 Kosti II 19 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 17,18 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Život s Helen [i] 22:30 Tajomný let [i] 00:30 SEDEM [i] 01:15 Temné zákutia [i] 03:00 Uväznení: Hurikán [i] 03:55 Skutočné CSI [i] 04:50 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 53,54 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 132,133 [i] 08:00 Komisárka 53 [i] 08:55 MacGyver 49,50 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 10 [i] 11:50 M*A*S*H 44,45 [i] 12:50 Matlock VI. 9 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 10 [i] 16:10 Matlock VI. 10,11 [i] 18:00 M*A*S*H 44,45 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 8 [i] 21:15 Tajuplný ostrov 1,2/2 [i] 00:25 Skočiť, či nie?! [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 15/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 08:00 Largo 7/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 6/26 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 12/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 13:00 Largo 7/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 6/26 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 12/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 16/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 14/23 [i] 18:00 Largo 8/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 7/26 [i] 20:00 Boj o čas 5/13 [i] 21:00 Na Hromnice o den více [i] 23:00 Uklízeč 1/13 [i] 00:00 Unesený 11/13 [i] 00:55 Na Hromnice o den více [i] 02:45 Uklízeč 1/13 [i] 03:35 Unesený 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce 26 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 44 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 45 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce 26 [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 44 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:50 Sedm klaunů 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 08:55 Albert, Albert [i] 10:35 Domácí štěstí [i] 11:05 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Salón Cimrman uvádí Za Cimrmanem až do hrobu [i] 13:15 Po stopách [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 13/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 19/22 [i] 14:55 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:05 Franklin 40/52 [i] 15:25 Kouzelný strom 3/7 [i] 15:55 Zpívánky [i] 16:00 Ovečka Shaun II 17/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 9/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 RumplCimprCampr [i] 21:35 13. komnata Simony Chytrové [i] 22:05 Uvolněte se, prosím [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Californication III 1/12 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Sedmá velmoc [i] 01:05 McLeodovy dcery VIII 13/22 [i] 01:50 Mamba show [i] 02:35 Sabotáž [i] 03:00 Dvaadvacítka [i] 03:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:55 Ze závislosti do nezávislosti [i] 04:20 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Deset století architektury [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 21/26 [i] 06:25 Kouzelný kolotoč 21/52 [i] 06:35 Čas zakládání 21/27 [i] 06:45 Vodácká putování [i] 07:00 Zahrada je hra [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Člověk-věda-přístroje [i] 08:10 Turecko - brána Orientu 4/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Annou Fárovou [i] 10:05 Poutní místa 9/17 [i] 10:25 Jeden život - Ludmila Voříšková [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Počesku [i] 12:50 Malá velká žena [i] 13:15 Ta naše povaha česká [i] 13:45 Zlatá Medúza [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Čarodějnice školou povinné 6/26 [i] 14:55 Sportovci světa [i] 15:50 Království divočiny [i] 16:20 Hmyz a člověk 6/7 [i] 16:45 Chorvatské národní parky [i] 17:05 Futuroskop [i] 17:30 Zeměpis světa [i] 17:55 City Folk - Lisabon, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Příběhy domů [i] 19:25 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta 5/6 [i] 20:50 Moje rodina VII 1/9 [i] 21:20 Sedm epoch rocku 5/7 [i] 22:10 Bigbít 29/42 [i] 23:15 Dvaadvacítka [i] 23:45 I BBC se utne [i] 00:10 Evropané [i] 01:05 Posezení s Janem Burianem [i] 01:35 Pro sjednocenou Evropu [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 3 [i] 09:30 Julie Lescaut VI [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce III 4 [i] 12:25 Komisař Rex VII 14 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 9 [i] 14:10 Hvězdná brána VI 6 [i] 15:05 Kobra 11 IV 13 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Krok za krokem VII [i] 18:25 Kriminálka Miami VI [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Poslední plavky [i] 22:05 Vlkodav z rodu Šedých psů [i] 00:45 Plán B [i] 02:30 Novashopping 02:50 Tabu [i] 04:00 Zorro: Meč a růže 114 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Na čem záleží 210 [i] 05:25 Na čem záleží 211 [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VIII 1 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 7 [i] 08:55 M*A*S*H 82 [i] 09:30 Heuréka - město divů III 18 [i] 10:25 To je vražda, napsala X 21 [i] 11:25 Případ pro Sam IV 14 [i] 12:20 M*A*S*H 83 [i] 12:45 M*A*S*H 84 [i] 13:20 Will & Grace I 8 [i] 13:50 Chirurgové IV 12 [i] 14:50 JAG VI 15 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Superman se vrací [i] 23:10 Tábor tygrů [i] 01:05 Do noci [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Na čem záleží 212 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 132-133/216 [i] 07:15 Naučím ťa milovať 129/129 [i] 08:30 Čaro lásky 88/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 113-114/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 249/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 57/175 [i] 13:20 Rebeli II. 94/225 [i] 14:10 Rany z lásky 45/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 134-135/216 [i] 18:00 Túžba tela 120/143 [i] 19:00 Rebeli II. 95/225 [i] 20:00 Čaro lásky 89/90 [i] 21:00 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta na Nový [i] 22:40 Fanfán Tulipán [i] 00:35 Ally McBealová II. 21-22/24 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:25 Túžba tela 120/143 [i] 03:05 Ulica III. 249/259 [i] 03:50 Čaro lásky 89/90 [i] 04:50 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Srdeční záležitosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vládce času [i] 13:45 Vlastní pravidla [i] 15:45 Rain [i] 17:30 Dračí past [i] 19:15 Přísaha [i] 21:25 Opilí slávou [i] 23:20 Pod kůží [i] 00:50 Adolf Eichmann [i] 02:30 Pocit viny [i] 04:00 Kdo je Cletis Tout? [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Plavání [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 14:30 Plavání [i] 15:30 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 17:00 Plavání [i] 18:45 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Skoky na lyžích [i] 20:00 Tenis [i] 22:45 Plavání [i] 00:30 Plavání [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Briges VI 15 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 09:00 Vánoční koleda [i] 11:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 12:00 Ochránce III 6 [i] 13:00 Detektiv Nash Briges VI 15 [i] 14:00 Opatrovnictví [i] 16:00 Hříchy minulosti [i] 18:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 16 [i] 20:00 Ochránce III 7 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 7 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 8 [i] 23:00 Uloupená nevinnost [i] 01:00 Zamilovaná Grace [i] 03:00 Mimo sezónu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 16 [i] 07:20 Zázračná planeta 4 [i] 08:35 Buď já nebo pes 36 [i] 09:05 Buď já nebo pes 37 [i] 09:35 Nejpřísnější rodiče na světě 4 [i] 10:50 Maminka stávkuje 30 [i]