TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny II. 4/22 [i] 10:35 Joan z Arkádie II. 5/22 [i] 11:30 Smallville VII. 8/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil II. 5/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 9/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 7/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XI. 8/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 5/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 9-10/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tvár teroru: Únos mojej sestry [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 12/24 [i] 22:55 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 2-3/22 [i] 00:45 Zabijak [i] 02:35 Hrozba z temnoty II. 17/22 [i] 03:10 Smith I. 4/7 [i] 03:55 Pohotovosť XIII. 9/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Náučné putovanie [i] 05:15 Krása podmorského sveta [i] 05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Obchod so šťastím 15 [i] 09:35 Obchod so šťastím 16 [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vivat Beňovský! 4/7 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 33/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 220/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 202 [i] 17:15 Sila lásky II. 203 [i] 18:10 JAG II 10/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 2/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri II 5/13 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 Zúfalé manželky III. 10/23 [i] 23:10 Reportéri v ohrození 7/8 [i] 00:05 Policajti z prístavu [i] 00:50 JAG II 10/15 [i] 01:40 Capri II 5/13 [i] 03:20 Správy STV [i] 03:50 Sila lásky II. 202 [i] 04:35 Sila lásky II. 203 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Maďarský magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Piesočná potvorka 1/7 [i] 08:30 Z kapsy rozprávkára 3/3 [i] 09:00 Rachotilkovia 6/13 [i] 09:30 O deťoch a zvieratkách [i] 09:40 Mojich sedem divov [i] 10:10 Profily z archívu [i] 10:35 Eskalátor [i] 11:05 Vtedy v auguste [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:15 Cesty za folklórom [i] 12:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:05 Pestúni zvierat 19 [i] 13:30 Historická panoráma [i] 14:00 Nové poriadky [i] 14:40 Kaviareň u Filipa [i] 15:15 Trezor [i] 15:40 Správa o prvých- učitelia [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:50 Bakalárske návraty 1997 [i] 17:15 Ráčte vstúpiť [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 6/7 [i] 18:25 Kvarteto [i] 18:55 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta Zem zhora 7/8 [i] 21:05 Japonská mozaika III 4/8 [i] 21:25 Japonská mozaika III 5/8 [i] 21:40 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:10 Polícia [i] 22:25 Zábavný televízny archív 1996 [i] 23:15 Hviezdna loď Galactica IV 18/21 [i] 23:55 Jozef Kollár [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Invencie [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 KRIMI NOVINY 08:00 Simpsonovci XI. 13,14 [i] 09:15 Neuveriteľné záhady prírody 2 [i] 10:15 Lovci predátorov 7 [i] 11:20 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 14 [i] 12:20 5 proti 5 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12,13 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 15,16 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Banda šampiónov [i] 22:00 Life: Najbohatší policajt II. 18 [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Profesionáli [i] 00:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 13 [i] 01:40 Letecké katastrofy [i] 02:30 SHARK II. [i] 03:10 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 14 [i] 03:55 Kráľovstvo surikát III. [i] 04:15 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 51,52 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 130,131 [i] 08:00 Komisárka 52 [i] 08:55 MacGyver 47,48 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 9 [i] 11:50 M*A*S*H 42,43 [i] 12:50 Matlock VI. 7 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 9 [i] 16:10 Matlock VI. 8,9 [i] 18:00 M*A*S*H 42,43 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Moje meno je Nikto [i] 22:10 Vraždiaci vírus [i] 00:00 Moje meno je Nikto [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 14/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 08:00 Largo 6/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 5/26 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 11/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 13:00 Largo 6/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 5/26 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 11/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 15/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 13/23 [i] 18:00 Largo 7/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 6/26 [i] 20:00 Boj o čas 4/13 [i] 21:00 Boj o čas II. 14/22 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 2/22 [i] 23:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 22/22 [i] 00:00 Unesený 10/13 [i] 00:55 Boj o čas II. 14/22 [i] 01:50 Genesis - vrahova duše 2/22 [i] 02:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 22/22 [i] 03:40 Unesený 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Ztracený ráj 5 [i] 21:00 Skutečné místo činu 4 [i] 21:55 Unikl jsem smrti [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 42 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 43 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Ztracený ráj 5 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 42 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Matýsek [i] 08:35 Bill a Ben [i] 09:00 Bubu a Filip 6/6 [i] 09:25 Hry bez hranic [i] 10:40 Světlonoš [i] 11:05 V Praze bejvávalo blaze [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:20 Sedm klaunů 13:30 McLeodovy dcery VIII 12/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 18/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 6/26 [i] 15:35 Král z džungle 6/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Ztracené hračky 6/13 [i] 16:30 Matýsek [i] 16:35 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha III 1/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Místo činu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 McLeodovy dcery VIII 12/22 [i] 00:45 Všechnopárty [i] 01:30 Mizející místa domova 3/13 [i] 01:45 Hledání ztraceného času [i] 02:05 Příběhy domů [i] 02:25 Hmyz a člověk 5/7 [i] 02:45 Krásy evropského pobřeží [i] 02:50 Myslím, tedy slam [i] 03:45 Josef Sekyra, geolog [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Občanská hnutí [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 20/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 20/52 [i] 06:35 Čas zakládání 20/27 [i] 06:40 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Michaelovy experimenty [i] 07:35 Deset století architektury [i] 07:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 08:10 Nedej se [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Géniové, blázni, pábitelé [i] 09:35 Bitva o Británii 2/3 [i] 10:25 Příběhy slavných [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Futuroskop [i] 13:10 O princi, který měl o kolečko víc [i] 14:15 Bludiště [i] 14:50 Toulavá kamera [i] 15:20 Evropa dnes [i] 15:50 Prizma [i] 16:10 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Člověk-věda-přístroje [i] 17:00 Turecko - brána Orientu 4/13 [i] 17:20 Český fenomén [i] 18:25 Klášterní říše 2/4 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza [i] 19:35 Počesku [i] 19:45 EXPOminuty 2010 [i] 20:00 Manželské etudy [i] 20:35 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 21:35 Sladký kal [i] 23:15 Posezení s Janem Burianem [i] 23:50 Historie.cs [i] 00:40 Za Boha, za cara, za vlast [i] 01:35 Q [i] 02:00 Televizní čítanka české literatury [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 2 [i] 09:30 Kráska a pirát 2/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce III 3 [i] 12:25 Komisař Rex VII 13 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 8 [i] 14:15 Hvězdná brána VI 5 [i] 15:10 Kobra 11 IV 12 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Krok za krokem VII [i] 18:25 Kriminálka Miami VI [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Před svatbou ne! [i] 22:45 Tudorovci II 7 [i] 23:50 Králové ro(c)ku [i] 01:40 Můj přítel Monk V [i] 02:25 Novashopping 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 113 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 24 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 6 [i] 08:55 M*A*S*H 80 [i] 09:25 Heuréka - město divů III 17 [i] 10:20 To je vražda, napsala X 20 [i] 11:20 Případ pro Sam IV 13 [i] 12:20 M*A*S*H 81 [i] 12:45 M*A*S*H 82 [i] 13:20 Will & Grace I 7 [i] 13:50 Chirurgové IV 11 [i] 14:50 JAG VI 14 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Burani z Beverly Hills [i] 22:05 Vycházející slunce [i] 00:40 Madam Sundance [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Výklad snů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 130-131/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 128/129 [i] 08:30 Čaro lásky 87/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 111-112/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 248/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 56/175 [i] 13:20 Rebeli II. 93/225 [i] 14:10 Rany z lásky 44/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 132-133/216 [i] 18:00 Túžba tela 119/143 [i] 19:00 Rebeli II. 94/225 [i] 20:00 Čaro lásky 88/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 126/178 [i] 21:50 Ally McBealová II. 22/24 [i] 22:50 Nádej na prežitie [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 111-112/175 [i] 01:10 Pravá tvár vášne 126/178 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:35 Túžba tela 119/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:55 Nádej na prežitie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Proměna Placida Lakea [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pinocchio [i] 13:15 Život Davida Galea [i] 15:30 Mlčení [i] 17:15 Pokoj v duši [i] 18:55 Kdo je Cletis Tout? [i] 20:35 Vlastní pravidla [i] 22:35 Motýlek [i] 01:10 Zkouška z dospělosti [i] 02:40 Kurt Cobain - About a Son [i] 04:20 Pinocchio [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 12:00 Plavání [i] 13:00 Plavání [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Plavání [i] 15:30 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 17:00 Plavání [i] 18:45 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Plavání [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 22:45 All sports [i] 22:50 Watts [i] 22:55 Pro wrestling [i] 23:25 Pro wrestling [i] 00:25 All sports [i] 00:30 Plavání [i] 01:15 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 14 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 09:00 Speciální zásilka [i] 11:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 12:00 Ochránce III 5 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 14