Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 09:50 Zajtrajšie noviny II. 3/22 [i] 10:35 Joan z Arkádie II. 4/22 [i] 11:30 Smallville VII. 7/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil II. 4/13 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Čarodejnice VIII. 8/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 6/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XI. 7/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 4/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 7-8/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Manžel na prenájom [i] 22:05 Slovník do postele [i] 00:10 Rím 11-12/12 [i] 02:05 Hrozba z temnoty II. 16/22 [i] 02:45 Smith I. 2-3/7 [i] 04:05 Pohotovosť XIII. 8/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Obchod so šťastím 13 [i] 09:40 Obchod so šťastím 14 [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vivat Beňovský! 3/7 [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 32/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 219/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 200 [i] 17:15 Sila lásky II. 201 [i] 18:10 JAG II 9/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 1/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová : Ako zastreliť šéfa [i] 21:45 Správy a komentáre [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 9/23 [i] 22:50 Reportéri v ohrození 6/8 [i] 23:50 Policajti z prístavu [i] 00:35 JAG II 9/15 [i] 01:25 Jane Doeová : Ako zastreliť šéfa [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Sila lásky II. 200 [i] 04:20 Sila lásky II. 201 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Národnostný magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Nech žije deduško 7/7 [i] 08:30 Z kapsy rozprávkára 2/3 [i] 09:00 Rachotilkovia 5/13 [i] 09:30 O deťoch a zvieratkách [i] 09:40 Mojich sedem divov [i] 10:05 Profily z archívu [i] 10:35 Himaláje - krajina žien [i] 11:25 Koleso času 6/14 [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cesty za folklórom [i] 12:45 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:15 Na ceste [i] 13:40 Takí milí ľudia [i] 15:05 Kaviareň u Filipa [i] 15:50 Trezor [i] 16:15 Bakalárske návraty 1997 [i] 16:50 Maďarský magazín [i] 17:25 Ráčte vstúpiť [i] 17:55 Stopy dávnej minulosti [i] 18:20 Večerníček 5/7 [i] 18:35 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 7 [i] 19:00 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Vtedy v auguste [i] 20:45 Pestúni zvierat 19 [i] 21:15 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 21:45 Letné lásky [i] 22:55 Hviezdna loď Galactica IV 17/21 [i] 23:40 Ateliér [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Invencie [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Podvodníci [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 Simpsonovci XI. 11,12 [i] 09:15 Neuveriteľné záhady prírody 1/8 [i] 10:15 Lovci predátorov 6 [i] 11:20 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 13 [i] 12:20 5 proti 5 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 12 [i] 14:00 Kosti I. 17 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 13,14 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12,13 [i] 22:00 Kosti II 19 [i] 23:00 Kosti I. 17 [i] 00:00 Porky 2 [i] 01:45 Dexter [i] 02:40 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 13 [i] 03:25 Kráľovstvo surikát III. [i] 04:15 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 49,50 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 128,129 [i] 08:00 Komisárka 51 [i] 08:55 MacGyver 1,2/2 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 8 [i] 11:50 M*A*S*H 40,41 [i] 12:50 Matlock VI. 5 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:20 Detektív Nash Bridges II. 8 [i] 16:10 Matlock VI. 6,7 [i] 18:00 M*A*S*H 40,41 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 7 [i] 21:00 M*A*S*H 100,101,102,103 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:25 Chalupári 7 [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 13/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 08:00 Largo 5/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 4/26 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 10/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 13:00 Largo 5/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 4/26 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 10/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 14/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 12/23 [i] 18:00 Largo 6/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 5/26 [i] 20:00 Boj o čas 3/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 20/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 21/22 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 21/22 [i] 00:00 Unesený 9/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 02:45 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 21/22 [i] 03:35 Unesený 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 32 [i] 10:55 Jak se to dělá 13 [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Sám v divočině 4 [i] 21:55 Lovci tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 40 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 41 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 40 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Z Televarieté [i] 05:50 Sedm klaunů 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Bubu a Filip 5/6 [i] 09:25 Hry bez hranic [i] 10:50 Proměny Jiřího Wimmera [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 11/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 17/22 [i] 15:00 Film o filmu Děšťová víla [i] 15:15 My jsme z Francie [i] 15:30 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:40 Čarodějnice školou povinné 6/26 [i] 16:05 Moudronos [i] 16:20 Zpívánky [i] 16:30 Matýsek [i] 16:35 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 21:05 Toulavá kamera ochutnává Česko 6/8 [i] 21:35 Příběhy slavných [i] 22:35 Franck Keller 2/5 [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Beethovenovy vlasy [i] 01:45 McLeodovy dcery VIII 11/22 [i] 02:30 Za zrcadlem [i] 03:00 Caravaggio [i] 03:35 Léto, milé léto [i] 04:20 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 19/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 19/52 [i] 06:30 Čas zakládání 19/27 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 3/12 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Toulavá kamera ochutnává Česko 5/8 [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Z rodu Přemyslovců 9/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:50 Tohle jsem já... [i] 10:10 Dva dny, které otřásly světem [i] 11:00 Svět zázraků 7/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Medvědi nic nevědí 6/6 [i] 13:50 Věda je detektivka 11/26 [i] 14:15 Tykadlo [i] 14:35 Televizní klub neslyšících [i] 15:00 Závod s bouří [i] 15:55 Deset století architektury [i] 16:10 Ptačí chřipka [i] 17:10 Domácí lékař aneb Nic není jen tak Tabakismus [i] 17:15 Michaelovy experimenty [i] 17:30 Televizní čítanka české literatury [i] 18:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:15 Nedej se [i] 18:35 Příběhy domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Nehasit! Hořím! [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Báječná sedmička [i] 21:55 Dokumentární klub [i] 22:55 Berlín, Alexandrovo náměstí 7/14 [i] 23:55 Buty Kosmostour 2000 [i] 01:10 Jistota nejhoršího [i] 02:05 Pergamen, zlato, kůže [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VII 1 [i] 09:30 Cvokař [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Redakce III 2 [i] 12:25 Komisař Rex VII 12 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 7 [i] 14:15 Hvězdná brána VI 4 [i] 15:05 Kobra 11 IV 11 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Krok za krokem VII [i] 18:25 Kriminálka Miami VI [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno a pár facek [i] 22:20 Pravda o Kajínkovi [i] 23:20 Touha smrti 5 [i] 01:05 Můj přítel Monk V [i] 01:50 Novashopping 02:10 Nenechám tě odejít 2/2 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 112 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 23 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 5 [i] 09:00 M*A*S*H 78 [i] 09:30 Heuréka - město divů III 16 [i] 10:25 To je vražda, napsala X 19 [i] 11:25 Případ pro Sam IV 12 [i] 12:20 M*A*S*H 79 [i] 12:45 M*A*S*H 80 [i] 13:20 Will & Grace I 6 [i] 13:50 Chirurgové IV 10 [i] 14:50 JAG VI 13 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nemocnice XXXXL 1 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Sběratelé kostí III 15 [i] 23:20 Žralok II 12 [i] 00:10 Kriminálka Kolín II 6 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 209 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 128-129/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 127/129 [i] 08:30 Čaro lásky 86/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 109-110/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 247/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 55/175 [i] 13:15 Rebeli II. 92/225 [i] 14:05 Rany z lásky 43/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 130-131/216 [i] 18:00 Túžba tela 118/143 [i] 19:00 Rebeli II. 93/225 [i] 20:00 Čaro lásky 87/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 125/178 [i] 21:50 Ally McBealová II. 21/24 [i] 22:45 Úkryt [i] 00:45 Sudkyňa Hatchettová I. 109-110/175 [i] 01:30 Pravá tvár vášne 125/178 [i] 02:10 Túžba tela 118/143 [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:40 Úkryt [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Emil a detektivové [i] 14:05 Příběh z Bronxu [i] 16:10 Poslední loupež [i] 18:05 Hodinu nevíš... [i] 20:00 Fixlování [i] 22:00 Život Davida Galea [i] 00:15 Pocit viny [i] 01:45 Doktor Martin [i] 03:05 Moje sestra vlkodlak [i] 04:55 Země kouzel a zázraků [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 12:15 Plavání [i] 14:30 Biatlon [i] 15:30 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 17:00 Plavání [i] 18:45 Plavání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 All sports [i] 19:20 Jezdectví [i] 20:20 Jezdectví [i] 21:20 Jezdectví [i] 21:25 Golf [i] 22:25 Golf [i] 22:35 Golf [i] 22:40 Jachtink [i] 22:45 All sports [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Plavání [i] 01:15 Plavání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 13 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 20 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 18 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 09:00 Manžel na objednávku [i] 11:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 12:00 Ochránce III 4 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 13 [i] 14:00 Speciální zásilka [i] 16:00 Zamilovaná Grace [i] 18:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 14 [i] 20:00 Ochránce III 5 [i] 21:00 Hříchy minulosti [i] 23:00 Zrádný prsten [i]