TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XI. 5/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny II. 2/22 [i] 10:35 Joan z Arkádie II. 3/22 [i] 11:25 Smallville VII. 6/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil II. 3/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 7/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 5/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XI. 6/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 3/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 5-6/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Zlatokopka [i] 23:30 Mentalista I. 21/23 [i] 00:30 Skrytá kamera [i] 02:05 Všetko je osvetlené [i] 03:40 Smith I. 1/7 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Obchod so šťastím 11 [i] 09:30 Obchod so šťastím 12 [i] 10:00 Policajti z prístavu [i] 10:50 Vivat Beňovský! 2/7 [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 31/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 218/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 198 [i] 17:15 Sila lásky II. 199 [i] 18:10 JAG II 8/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 7/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Senzi Senzus [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Zúfalé manželky III. 8/23 [i] 22:55 Reportéri v ohrození 5/8 [i] 23:50 Policajti z prístavu [i] 00:35 JAG II 8/15 [i] 01:30 Dedičstvo Guldenburgovcov 31/39 [i] 02:05 Reportéri v ohrození 5/8 [i] 02:55 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Sila lásky II. 198 [i] 04:50 Sila lásky II. 199 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Obchodovanie s ľuďmi - manušengero bikenkeriben [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Nech žije deduško 6/7 [i] 08:30 Z kapsy rozprávkára 1/3 [i] 08:55 Rachotilkovia 4/13 [i] 09:20 O deťoch a zvieratkách [i] 09:30 Mojich sedem divov [i] 10:00 Profily z archívu [i] 10:45 Poklady islamu v Stredomorí [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 Cesty za folklórom [i] 12:30 Pohľad späť [i] 13:05 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 2/7 [i] 13:30 Knieža liptovské [i] 14:20 Kaviareň u Filipa [i] 15:15 Trezor [i] 15:40 Historická panoráma [i] 16:10 Retro noviny [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:00 Bakalárske návraty 1997 [i] 17:30 Ráčte vstúpiť [i] 18:00 Stopy dávnej minulosti [i] 18:25 Večerníček 4/7 [i] 18:40 Koleso času 6/14 [i] 19:10 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Himaláje - krajina žien [i] 21:05 Na ceste [i] 21:35 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:05 Nepokojný [i] 23:45 Hviezdna loď Galactica IV 16/21 [i] 00:30 Ateliér [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Invencie [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Podvodníci [i] 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:45 Simpsonovci XI. 10 [i] 09:20 Letecké katastrofy 5/5 [i] 10:25 Lovci predátorov 5 [i] 11:30 Prison Break IV: Útek z väzenia IV. 12 [i] 12:30 5 proti 5 [i] 13:25 Šialené rande [i] 15:00 Simpsonovci XI. 11,12 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sám doma 4 [i] 22:00 Mafiánova dcéra [i] 00:00 Mafstory [i] 00:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 12 [i] 01:40 Komando GSG 9 [i] 02:25 Letecké katastrofy [i] 03:15 SHARK II. [i] 03:55 Kráľovstvo surikát III. [i] 04:40 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 47,48 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 126,127 [i] 08:00 Komisárka 50 [i] 08:55 MacGyver 43,44 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 7 [i] 11:50 M*A*S*H 38,39 [i] 12:50 Matlock VI. 3 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 7 [i] 16:10 Matlock VI. 4,5 [i] 18:00 M*A*S*H 38,39 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Šerif Ned Blessing [i] 21:55 James Bond: Goldfinger [i] 00:00 Šerif Ned Blessing [i] 01:35 Detektív XXL: Čierna mágia [i] 03:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 12/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 08:00 Largo 4/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 3/26 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 9/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 10/23 [i] 13:00 Largo 4/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 3/26 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 9/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 13/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 11/23 [i] 18:00 Largo 5/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 4/26 [i] 20:00 Boj o čas 2/13 [i] 21:00 Cena za lidskost 1/7 [i] 22:15 True Blood - Pravá krev 1/12 [i] 23:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 20/22 [i] 00:20 Unesený 8/13 [i] 01:15 Cena za lidskost 1/7 [i] 02:25 True Blood - Pravá krev 1/12 [i] 03:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 20/22 [i] 04:15 Unesený 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 31 [i] 10:55 Jak se to dělá 12 [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 32 [i] 19:40 Jak se to dělá 13 [i] 20:05 Stěhování obrů [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 38 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 39 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Stěhování obrů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 38 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 32 [i] 04:35 Jak se to dělá 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Záchranáři 4/6 [i] 05:50 Divnopis [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Bubu a Filip 4/6 [i] 09:25 Hry bez hranic [i] 10:45 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Z Televarieté [i] 13:20 Sedm klaunů 13:30 McLeodovy dcery VIII 10/22 [i] 14:20 Soudkyně Amy VI 16/22 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Z rodu Přemyslovců 9/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 11/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 3/12 [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Bitva o Británii 2/3 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:40 Za zrcadlem [i] 22:10 Pozemské statky [i] 23:50 EXPOminuty 2010 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Sex ve městě VI 20/20 [i] 00:50 McLeodovy dcery VIII 10/22 [i] 01:35 Vltava v obrazech 80/86 [i] 01:55 Blues ze Staré Pekárny [i] 02:35 Pandurango 6/7 [i] 03:00 Setkávání [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 18/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 18/52 [i] 06:30 Čas zakládání 18/27 [i] 06:40 Tohle jsem já... [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Krásy evropského pobřeží [i] 07:30 Ta naše povaha česká [i] 08:00 My jsme z Finska [i] 08:15 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie 2/4 [i] 10:40 Toulavá kamera ochutnává Česko 5/8 [i] 11:10 Čtenářský deník... Patrik Ouředník: Europeana [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Osudové okamžiky [i] 12:55 Bořek stavitel 5/26 [i] 13:05 Mirabelino domácí kino 22/26 [i] 13:15 Mumínci II 13/13 [i] 13:35 Strašidla a spol. 6/6 [i] 13:55 To musíš vidět [i] 14:05 Sofie a ukradený poklad [i] 15:05 Nehasit! Hořím! [i] 15:35 Vltava v obrazech 80/86 [i] 15:55 Svět zázraků 7/12 [i] 16:20 Caravaggio [i] 16:55 Potomci slavných [i] 17:25 Zoom [i] 17:40 Střípky času [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 ČT Live - Gipsy CZ [i] 20:00 Nero, císař římský 1/2 [i] 21:35 Jeden život - Ludmila Voříšková [i] 22:05 Občanská hnutí [i] 22:35 Apocalypto [i] 00:55 Q [i] 01:20 Retro [i] 01:45 Československý filmový týdeník 793/2379 [i] 02:00 U stánků na levnou krásu [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 26 [i] 09:30 Kráska a pirát 1/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce III 1 [i] 12:25 Komisař Rex VII 11 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 6 [i] 14:10 Hvězdná brána VI 3 [i] 15:05 Kobra 11 IV 10 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Krok za krokem VII [i] 18:25 Kriminálka Miami VI [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Přes noc třicítkou [i] 22:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 9 [i] 23:10 Vražda v Greenwich [i] 00:50 Můj přítel Monk V 8 [i] 01:35 Novashopping 01:55 Nenechám tě odejít 1/2 [i] 03:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 111 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 22 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Will & Grace I 4 [i] 08:40 M*A*S*H 75 [i] 09:10 M*A*S*H 76 [i] 09:40 Heuréka - město divů III 15 [i] 10:30 To je vražda, napsala X 18 [i] 11:30 Případ pro Sam IV 11 [i] 12:25 M*A*S*H 77 [i] 12:50 M*A*S*H 78 [i] 13:25 Will & Grace I 5 [i] 13:55 Chirurgové IV 9 [i] 14:55 JAG VI 12 [i] 15:45 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Knight Rider - Legenda se vrací 4 [i] 21:05 Ano, šéfe! [i] 22:15 Myšlenky zločince IV 17 [i] 23:15 Na doživotí I 1 [i] 00:05 Kriminálka Kolín II 5 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 207 [i] 04:10 Na čem záleží 208 [i] 04:35 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 126-127/216 [i] 07:25 Naučím ťa milovať 126/129 [i] 08:35 Čaro lásky 85/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 107-108/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 246/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 54/175 [i] 13:20 Rebeli II. 91/225 [i] 14:15 Rany z lásky 42/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 128-129/216 [i] 18:00 Túžba tela 117/143 [i] 19:00 Rebeli II. 92/225 [i] 20:00 Čaro lásky 86/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 124/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 20/24 [i] 22:45 Porotkyňa [i] 00:50 Sudkyňa Hatchettová I. 107-108/175 [i] 01:30 Pravá tvár vášne 124/178 [i] 02:15 Lampáreň [i] 02:35 Túžba tela 117/143 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:05 Zabudnuté manželky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Hotýlek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tam, kde končí hvězdy [i] 13:45 Dračí past [i] 15:30 Zloději času [i] 17:40 Rain [i] 19:25 Země kouzel a zázraků [i] 20:35 Příběh z Bronxu [i] 22:40 Kurt Cobain - About a Son [i] 00:25 Pokrevní bratři [i] 02:15 Adolf Eichmann [i] 03:55 Zkouška dospělosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plavání [i] 09:30 Plavání [i] 11:30 Plavání [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 13:45 Atletika [i] 15:00 Plavání [i] 15:30 Plavání [i] 16:30 Plavání [i] 17:00 Plavání [i] 18:30 Plavání [i] 18:45 Fotbal [i] 18:55 Skoky na lyžích [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Plavání [i] 00:30 Plavání [i] 00:45 Plavání