TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Trapasy mojej sestry II. 25/26 [i] 05:50 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto [i] 06:45 V tieni medveďa [i] 08:25 Preteky - Delová guľa II. [i] 10:20 Psych, s.r.o. II. 15-16/16 [i] 12:05 Pán Božský [i] 13:55 Hudson Hawk [i] 15:40 Rýchle Televízne noviny [i] 15:45 V zajatí vtáčej chrípky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tajomstvo stratenej archy [i] 21:45 V ako vendeta [i] 00:20 DreamGirls [i] 02:30 Čarodejnice z Eastwicku [i] 04:20 Dokonalá katastrofa 5/6 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Motormagazín [i] 05:25 Hobi/s/ti [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Postav dom, zasaď strom [i] 07:05 Poštár Pat II 19 [i] 07:20 Poštár Pat II 20 [i] 07:35 Náhradníci II. 28/31 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Kúzelné mestečko 12/13 [i] 08:55 Opice z našej police 3/4 [i] 09:15 Opice z našej police 4/4 [i] 09:45 Na vysokej skale [i] 10:45 Ushuaia - expedície do prírody IV. 2/8 [i] 11:40 Svet v obrazoch [i] 12:05 Miesto v dome 5/6 [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Rozsudok [i] 16:20 Vojna volov 6/6 [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček 5/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Travička z Ludanu 1/2 [i] 21:55 Travička z Ludanu 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:05 Travička z Ludanu 1/2 [i] 02:40 Travička z Ludanu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 S Jakubom na rybách 17/20 [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Československý filmový týždenník [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:35 Zelená revue [i] 08:55 Príroda [i] 09:20 Božie deti - Deloreskere čhave [i] 09:50 Nedeľné matiné [i] 10:30 Archijerejská svätá liturgia [i] 12:45 Spadla z oblakov 12/13 [i] 13:15 Anjeli strážni Emíry Khidayer [i] 13:40 Pohľad späť [i] 14:10 Orientácie [i] 14:45 Folklórny festival Detva [i] 15:40 Potulky po zábavných parkoch [i] 15:55 Staré ale jaré [i] 16:40 Família [i] 17:10 V tieni vlkov 3/6 [i] 18:13 Koňka [i] 18:15 Večerníček 2/7 [i] 18:25 Kultúra extra [i] 18:55 Na ceste po Čechách 5/8 [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:40 Mimo času 6/10 [i] 22:05 Retro noviny [i] 22:25 Noc v archíve [i] 23:25 Fragmenty umenia [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:50 Nočné invencie [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Podvodníci [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:30 Múmia [i] 10:00 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše I. 18, 19 [i] 12:45 Legenda o Pátračovi 11, 12 [i] 14:30 Traja mušketieri [i] 16:45 Penelope [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Noc v múzeu [i] 22:30 Ja, moje druhé ja a Irena [i] 01:00 Pomsta [i] 02:35 Uväznení: Akcia zemetrasenie [i] 03:25 Zrodení pre zabíjanie [i] 04:15 Zlatá horúčka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 "Ta naše písnička česká" [i] 07:10 Profesionáli V. 2, 3 [i] 09:00 Inžinierska odysea 10 [i] 10:15 Julie Lescautová VI. 9 [i] 12:00 Augustová výhra [i] 12:50 Sever a juh II. - FINÁLE SERIÁLU! 11, 12/12 [i] 15:00 Opatrovateľka [i] 16:50 Malý unavený Joe [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Marco Polo 1, 2 /2 [i] 23:30 Opatrovateľka [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 11/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 19/21 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 8/12 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 8/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 9/20 [i] 11:00 Hvězdná brána X. 10/20 [i] 12:00 Survivor XVII. - Gabon 1/15 [i] 13:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 14:00 Třetí hlídka VI. 5/22 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 6/22 [i] 16:00 Advokáti II. 9/21 [i] 17:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 18:00 Přežil jsem japonskou game show 1/8 [i] 19:00 Largo 14/26 [i] 20:00 Advokáti II. 10/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 19/22 [i] 22:00 Španglicky snadno a rychle [i] 00:30 Pacovo mužstvo V. 1/24 [i] 01:50 Advokáti II. 10/21 [i] 02:40 Španglicky snadno a rychle [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 36 [i] 06:50 Jak se to dělá 7 [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 26 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 27 [i] 10:00 Sám v divočině 3 [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Lovci tornád [i] 12:45 Americký přístav [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Černé nebe [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Burácení v srdcích [i] 19:10 Závody ve stavění aut [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Ztracený ráj 5 [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Skutečné místo činu 3 [i] 00:40 Národ šílenců [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 37 [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 9/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 15/26 [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:35 Voňavé haraburdí 4/6 [i] 06:50 U nás na farmě 12/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:20 Ztracené hračky 5/13 [i] 07:30 Bořek stavitel 5/26 [i] 07:40 Mirabelino domácí kino 22/26 [i] 07:50 Mumínci II 13/13 [i] 08:15 Strašidla a spol. 6/6 [i] 08:30 To musíš vidět [i] 08:40 Sofie a ukradený poklad [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek 4/10 [i] 11:50 Divnopis [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi, který měl o kolečko víc [i] 14:10 Náš (ne)povedený kabaret [i] 14:45 Řeka čaruje [i] 16:20 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo nemocničního kaplana Pavla Pokorného [i] 17:15 Zahalte jí tvář 6/6 [i] 18:05 Pan Tau 32/33 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Případ mediálního trpaslíka [i] 20:50 Manželé roku 2006 [i] 21:30 EXPOminuty 2010 [i] 21:40 Komisař Moulin [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Hotel Babylon I 1/8 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Uvolněte se, prosím [i] 00:55 Úsměvy Zlaty Adamovské [i] 01:35 Babylon [i] 02:00 Hledání dobré smrti [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Světci a svědci: Svatý Dominik [i] 05:40 Znamení a rituály: Voda [i] 05:55 Hudební setkání s Martinem Myslivečkem a jeho přáteli [i] 06:35 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Helsinky, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Malá velká žena [i] 08:50 Československý filmový týdeník 793/2379 [i] 09:00 Jistota nejhoršího [i] 09:55 Čtenářský deník... Patrik Ouředník: Europeana [i] 10:15 Po hladině [i] 10:35 Film 2010 [i] 11:05 Století létání [i] 12:00 Ptáček [i] 12:45 Giro di vita [i] 13:40 Ti nejlepší z klasiky [i] 14:20 Mocné síly Země 5/5 [i] 15:10 Hlubiny oceánu 2/2 [i] 16:05 Mýty a fakta historie: Germáni 2/4 [i] 17:00 Kamera na cestách: Staré libyjské válečné vozy [i] 17:55 Vodácká putování [i] 18:10 Cesty víry: Na kole za svatým Eliášem [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 10/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 11/21 [i] 20:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 21:15 Oči Dagmar Hochové [i] 21:35 13. komnata Zuzany Mináčové [i] 22:05 Na plovárně s Annou Fárovou [i] 22:30 10 položek a méně [i] 23:50 Abbey Road: Live II. 8/12 [i] 00:40 Čétéčko [i] 01:05 Hmyz a člověk 5/7 [i] 01:25 Století létání [i] 02:20 Kamera na cestách: Staré libyjské válečné vozy [i] 03:10 Postřehy odjinud [i] 03:15 Krásný ztráty [i] 03:40 No problem [i] 04:10 Na vlnách se Parník houpá [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Pirátova rodinka 22 [i] 06:15 Bolek a Lolek 51 [i] 06:25 Spiderman 10 [i] 06:50 Baby Looney Tunes 22 [i] 07:15 Tom a Jerry II 2 [i] 07:40 Scooby Doo: Aloha, Scooby Doo [i] 09:00 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 6 [i] 09:30 Šťastný Luke [i] 11:15 Smrt černého krále [i] 13:30 Mr. Bean [i] 14:00 Ikona 1/2 [i] 15:45 Ikona 2/2 [i] 17:30 Můj brácha má prima bráchu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vdáš se, a basta! [i] 22:20 Mezi řádky [i] 00:40 Policejní odznak II 9 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Útěk za spravedlností [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 110 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:55 Winx Club 8 [i] 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI 21 [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:55 Přátelé II 9 [i] 08:25 Svět ve válce 26 [i] 09:30 Svět 2010 [i] 10:10 M*A*S*H 73 [i] 10:40 M*A*S*H 74 [i] 11:10 Zničující katastrofy 6 [i] 12:10 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Closer III 6 [i] 14:15 Křik [i] 16:10 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 10 [i] 20:00 Trojská Helena 1/2 [i] 21:50 Svatby jako řemen [i] 23:50 To je vražda, řekla [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Svět ve válce 26 [i] 04:00 Miláčci [i] 04:45 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Buldog Dolby [i] 07:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 122-123/216 [i] 09:50 Elisa z Rivombrosy I. 11/13 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow 1/2 [i] 13:45 Rosamunde Pilcherová: Domov v Nancherrow 2/2 [i] 15:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 124-125/216 [i] 17:30 Gossip Girl III. 6-7/22 [i] 19:10 PROMINENTI [i] 20:00 Trpká príchuť trópov 1/2 [i] 22:20 Trpká príchuť trópov 2/2 [i] 00:50 Skutočný príbeh: Za hranicami Rangúnu [i] 02:35 PROMINENTI [i] 03:10 Gossip Girl III. 6-7/22 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fixlování [i] 14:05 Kdo je Cletis Tout? [i] 15:45 Vůle přežít [i] 17:25 Červená Karkulka [i] 18:25 Phoebe v říši divů [i] 20:10 Kaena: Proroctví [i] 21:50 Adolf Eichmann [i] 23:35 Čekání znamená smrt II. [i] 01:10 Doktor Martin [i] 02:35 Kaena: Proroctví [i] 04:15 Červená Karkulka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:45 Watts [i] 16:00 Plážový fotbal [i] 17:00 Atletika [i] 19:00 Plážový fotbal [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 21:00 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Tenis [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 13 [i] 06:00 Námořní hlídka III 1 [i] 07:00 Toulavý anděl [i] 09:00 Pouhý sen [i] 11:00 Jackie Pt. 1 [i] 13:00 Jackie Pt. 2 [i] 15:00 Než řekneš ano [i] 17:00 Pouhý sen [i] 19:00 Bezpečný přístav [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 4 [i] 01:00 Médium V 1 [i] 02:00 Médium V 2 [i] 03:00 Zrádný prsten [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 10 [i] 06:55 Cestování podle představ 1 [i] 07:30 Cestování podle představ 2 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 35 [i] 08:50 Vysněná dobrodružství 36 [i] 09:35 Jamieho Amerika 3 [i] 10:40 Do muzea zadním vchodem 11 [i] 11:25 Do muzea zadním vchodem 12 [i] 12:10 Příroda stále živá [i] 13:25 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 8 [i] 15:40 Zvířecí rekordmani 19 [i] 16:45 Mistři švindlu 48 [i] 17:30 Mistři švindlu 23 [i] 18:05 Mistři švindlu 24 [i] 18:40 Nejpřísnější rodiče na světě 14 [i] 19:55 Generace XXL 2 [i] 21:05 Tuningmánie 27 [i] 21:50 Tuningmánie 28 [i] 22:35 Pohledy z kosmu 3 [i] 23:15 Pohledy z kosmu 4 [i] 23:55 Bitva o Atlantik 2 [i] 01:00 Obnažená planeta 6 [i] 02:05 Za zavřenými dveřmi 6 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 35 [i] 03:30 Vysněná dobrodružství 36 [i] 04:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 3 [i] 04:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Čtyřicítka na krku [i] 07:30 Díry [i] 09:25 Grey Gardens [i] 11:05 Duffy živě [i] 12:05 Rocker [i] 13:45 Speed Racer [i] 16:00 Griffin a Phoenixová [i] 17:45 Quantum of Solace [i] 19:30 Před kamerou 33 [i] 20:00 Návrh [i] 21:50 Veřejný nepřítel č. 1: Epilog [i] 00:00 Spartakus: Krev a písek 10 [i] 00:55 Kámoš k pohledání [i] 02:40 Hra na utrpení [i] 04:05 Travička zelená [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 True Blood - Pravá krev II. 9 [i] 06:00 Divoši [i] 07:55 Bláznovo zlato