TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 23/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie II. 1/22 [i] 11:25 Smallville VII. 4/20 [i] 12:15 Povedz, kto ťa zabil II. 1/13 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 5/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 3/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XI. 4/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad V. 1/19 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa III. 1-2/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Taková normální rodinka [i] 22:10 Pasca [i] 00:15 Smrtiaci úder [i] 02:15 V žiare veľkomesta [i] 03:45 Dokonalá katastrofa 4/6 [i] 04:50 Trapasy mojej sestry II. 23-24/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Radosť zo života [i] 07:20 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Obchod so šťastím 7 [i] 09:35 Obchod so šťastím 8 [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vietor vášní 10/10 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 29/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 216/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 194 [i] 17:15 Sila lásky II. 195 [i] 18:10 JAG II 6/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 3/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Unesení 5/10 [i] 23:50 Policajti z prístavu [i] 00:45 JAG II 6/15 [i] 01:30 Unesení 5/10 [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Správy a komentáre [i] 03:40 Sila lásky II. 194 [i] 04:30 Sila lásky II. 195 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Halali [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Nech žije deduško 4/7 [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 O deťoch a zvieratkách [i] 09:10 Mojich sedem divov [i] 09:40 Profily z archívu [i] 10:20 Planéta Zem zhora 6/8 [i] 11:15 Príroda [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 Cesty za folklórom [i] 12:45 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:05 Kvarteto [i] 13:40 Japonská mozaika III 2/8 [i] 13:55 Japonská mozaika III 3/8 [i] 14:10 Škola detektívky 4/5 [i] 14:55 Kaviareň u Filipa [i] 15:50 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Adam Cibuľa [i] 16:05 Trezor [i] 16:40 Podzemné krásavice [i] 17:00 Bakalárske návraty [i] 17:25 Ráčte vstúpiť [i] 17:55 Stopy dávnej minulosti [i] 18:20 Večerníček 7 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Milenky 3/3 [i] 21:00 Uvarte si štíhlosť 3/6 [i] 21:25 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 21:55 Nočný filmový klub [i] 23:35 Hviezdna loď Galactica IV 14/20 [i] 00:15 Ateliér [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Invencie [i] 01:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Podvodníci [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:20 Simpsonovci XI. 6, 7 [i] 09:20 Letecké katastrofy 4 [i] 10:25 Lovci predátorov 4 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 11 [i] 12:25 5 proti 5 [i] 13:20 Life: Najbohatší policajt II. 17 [i] 14:00 Kosti II 18 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 8, 9 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Krstná matka 1,2,3/3 [i] 02:10 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI [i] 02:55 Kráľovstvo surikát III. [i] 03:20 Uväznení [i] 04:10 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 43, 44 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 122, 123 [i] 08:00 Komisárka 48 [i] 08:55 MacGyver 39, 40 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 5 [i] 11:50 M*A*S*H 34, 35 [i] 12:50 Matlock V. 21 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 5 [i] 16:10 Matlock V. 22/22 [i] 17:00 Matlock VI. 1/22 [i] 18:00 M*A*S*H 34, 35 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 7 [i] 21:00 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Prorok zla [i] 22:50 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Neplač, moja drahá [i] 00:35 Henrich VIII. 1, 2/2 [i] 03:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 10/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 08:00 Largo 2/26 [i] 09:00 Krajní meze IV. 1/26 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 7/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 13:00 Largo 2/26 [i] 14:00 Krajní meze IV. 1/26 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 7/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 11/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 9/23 [i] 18:00 Largo 3/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 2/26 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 13/13 [i] 21:00 Hellboy [i] 23:20 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 18/22 [i] 00:20 Unesený 6/13 [i] 01:15 Hellboy [i] 03:20 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 18/22 [i] 04:10 Unesený 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 39 [i] 10:55 Jak se to dělá 10 [i] 11:25 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 40 [i] 19:40 Jak se to dělá 11 [i] 20:05 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 34 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 35 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Lov mečounů - nebezpečné povolání [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 34 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 40 [i] 04:35 Jak se to dělá 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:50 Divnopis [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Priateľstvá padajúceho lístia [i] 10:15 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 10:55 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 11:50 Pohlednice z Hyde parku [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Salón Cimrman aneb Šťastné a veselé Cimrmánoce [i] 13:15 Po stopách [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 8/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 14/22 [i] 15:00 EXPOminuty 2010 [i] 15:10 Franklin 39/52 [i] 15:30 Kouzelný strom 2/7 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 16/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 8/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti 32/52 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Sen o krásné panně [i] 21:20 13. komnata Václava Vydry [i] 21:50 Uvolněte se, prosím [i] 22:35 Losování Euromiliony 22:40 Californication II 12/12 [i] 23:10 Špinavá záležitost [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 McLeodovy dcery VIII 8/22 [i] 01:30 Mamba show [i] 02:10 Sabotáž [i] 02:40 B City [i] 03:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 04:00 Proměny lidového kroje [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Deset století architektury [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 16/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 16/52 [i] 06:30 Čas zakládání 16/27 [i] 06:45 Vodácká putování [i] 07:00 Zahrada je hra [i] 07:20 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Člověk-věda-přístroje [i] 08:10 Turecko - brána Orientu 3/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Tomášem Špidlíkem [i] 10:05 Poutní místa 8/17 [i] 10:25 Děti 50. let [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Zlatá Medúza [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Čarodějnice školou povinné 5/26 [i] 14:20 Disman a Dismančata [i] 15:00 Sportovci světa: Bertrand Piccard - život je jako let balonem [i] 15:55 Království divočiny: Chápani pavoučí [i] 16:25 Hmyz a člověk 5/7 [i] 16:45 Maledivy 5/5 [i] 17:05 Futuroskop [i] 17:30 Zeměpis světa [i] 17:55 City Folk - Helsinky, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Příběhy domů [i] 19:25 Auto Moto Revue [i] 19:50 Stop [i] 20:00 Zázračná planeta: Dobrodružství s jaguáry 4/6 [i] 20:50 Moje rodina 2/2 [i] 21:20 Sedm epoch rocku 4/7 [i] 22:10 Bigbít 28/42 [i] 23:15 B City [i] 23:45 I BBC se utne [i] 00:10 Evropané [i] 01:05 Posezení s Janem Burianem [i] 01:40 Pod lampióny [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 24 [i] 09:30 Julie Lescaut VI [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Redakce II 12 [i] 12:25 Komisař Rex VII 9 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 4 [i] 14:10 Hvězdná brána VI 1 [i] 15:05 Kobra 11 IV 8 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Brno - Slavia Praha [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Růžový panter [i] 22:05 Mr. Johnson [i] 23:50 Temný úsvit [i] 02:05 Novashopping 02:25 Tabu [i] 04:00 Zorro: Meč a růže 108 [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Na čem záleží 202 [i] 05:25 Na čem záleží 203 [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 19 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 2 [i] 08:55 M*A*S*H 69 [i] 09:30 Heuréka - město divů III 13 [i] 10:20 To je vražda, napsala X 15 [i] 11:20 Případ pro Sam IV 9 [i] 12:15 M*A*S*H 70 [i] 12:40 M*A*S*H 71 [i] 13:15 Will & Grace I 3 [i] 13:45 Chirurgové IV 7 [i] 14:45 JAG VI 10 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Na ostří nože [i] 22:25 Tenká červená linie [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:25 Na čem záleží 204 [i] 03:50 Na čem záleží 205 [i] 04:15 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 118-119/216 [i] 07:25 Naučím ťa milovať 124/129 [i] 08:35 Čaro lásky 83/90 [i] 09:30 Sudkyňa Hatchettová I. 103-104/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 244/259 [i] 12:35 Dr. Oz I. 52/175 [i] 13:25 Rebeli II. 89/225 [i] 14:15 Rany z lásky 40/230 [i] 15:10 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 120-121/216 [i] 18:00 Túžba tela 115/143 [i] 19:00 Rebeli II. 90/225 [i] 20:00 Čaro lásky 84/90 [i] 20:50 Okružná plavba za šťastím: Svadobná cesta do Barmy [i] 22:40 Tajomstvo našej lásky [i] 00:25 Ally McBealová II. 17-18/24 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 115/143 [i] 03:15 Ulica III. 244/259 [i] 04:00 Čaro lásky 84/90 [i] 04:45 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Loupežník Hotzenplotz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Padělatel [i] 13:45 Hodinu nevíš... [i] 15:30 Skutečný Howard Spitz [i] 17:15 Zloději času [i] 19:10 Líbejte se, s kým je libo [i] 21:00 Pokoj v duši [i] 22:35 Doktor Martin [i] 00:00 Camille [i] 01:35 Špína [i] 03:25 Po čem ženy touží [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 14:45 Plážový fotbal [i] 16:00 Plážový fotbal [i] 17:00 Biatlon [i] 18:00 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 20:30 Motorismus [i] 21:00 Tenis [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 10 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 17 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 15 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 16 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 18 [i] 12:00 Ochránce III 1 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 10 [i] 14:00 Rtěnka [i] 16:00 Bezpečný přístav [i] 18:00 Soudkyně Amy II 19 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 11