TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 09:50 Zajtrajšie noviny I. 22/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 23/23 [i] 11:30 Smallville VII. 3/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil 9/9 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Čarodejnice VIII. 4/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 2/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XI. 3/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 24/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa II. 23-24/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smrtiace nebo [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11/24 [i] 22:50 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 9/9 [i] 23:40 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 1/22 [i] 00:35 Hra o prežitie [i] 02:15 Hrozba z temnoty II. 15/22 [i] 02:55 Dokonalá katastrofa 3/6 [i] 03:45 Pohotovosť XIII. 7/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Radosť zo života [i] 07:20 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Obchod so šťastím 5 [i] 09:35 Obchod so šťastím 6 [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vietor vášní 9/10 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 28/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 215/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 192 [i] 17:15 Sila lásky II. 193 [i] 18:10 JAG II 5/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 2/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri II 6/13 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Zúfalé manželky III. 6/23 [i] 23:05 Reportéri v ohrození 3/8 [i] 00:00 Policajti z prístavu [i] 00:45 JAG II 5/15 [i] 01:35 Capri II 6/13 [i] 03:15 Správy a komentáre [i] 03:40 Sila lásky II. 192 [i] 04:30 Sila lásky II. 193 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Maďarský magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Nech žije deduško 3/7 [i] 08:30 Kvet šťastia 3/3 [i] 09:10 Rachotilkovia 3/13 [i] 09:40 O deťoch a zvieratkách [i] 09:50 Mojich sedem divov [i] 10:15 Profily z archívu [i] 11:00 Korene budúcnosti [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Cesty za folklórom [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:45 Pestúni zvierat 18 [i] 14:15 Škola detektívky 3/5 [i] 15:05 Recepty na slávu [i] 15:55 Trezor [i] 16:30 Halali [i] 16:55 Bakalárske návraty [i] 17:20 Ráčte vstúpiť [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 6 [i] 18:30 Kvarteto [i] 18:55 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Planéta Zem zhora 6/8 [i] 21:05 Japonská mozaika III 2/8 [i] 21:20 Japonská mozaika III 3/8 [i] 21:40 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:05 Polícia [i] 22:20 Zábavný televízny archív 1996 [i] 23:10 Hviezdna loď Galactica IV 13/20 [i] 23:50 Ateliér [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Invencie [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:20 Simpsonovci XI. 4, 5 [i] 09:20 Letecké katastrofy 3 [i] 10:25 Lovci predátorov 3 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 10 [i] 12:25 5 proti 5 [i] 13:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10, 11 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 6, 7 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rodinka Úžasných [i] 22:30 Life: Najbohatší policajt II. 17 [i] 23:25 Mafstory [i] 00:25 Profesionáli [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. [i] 02:00 Komando GSG 9 [i] 02:50 SHARK II. [i] 03:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI [i] 04:15 Kráľovstvo surikát III. [i] 04:35 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 41, 42 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 120, 121 [i] 08:00 Komisárka 47 [i] 08:55 MacGyver 37, 38 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 4 [i] 11:50 M*A*S*H 32, 33 [i] 12:50 Matlock V. 19 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 4 [i] 16:10 Matlock V. 20, 21 [i] 18:00 M*A*S*H 32, 33 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:15 Krutá odveta 1, 2/2 [i] 01:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nočný výkrik [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 9/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 08:00 Largo 1/26 [i] 09:00 Krajní meze III. 18/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 6/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 13:00 Largo 1/26 [i] 14:00 Krajní meze III. 18/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 6/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 10/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 8/23 [i] 18:00 Largo 2/26 [i] 19:00 Krajní meze IV. 1/26 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 12/13 [i] 21:00 Boj o čas II. 13/22 [i] 22:00 Genesis - vrahova duše 1/22 [i] 23:15 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 17/22 [i] 00:15 Unesený 5/13 [i] 01:10 Boj o čas II. 13/22 [i] 02:05 Genesis - vrahova duše 1/22 [i] 03:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 17/22 [i] 04:00 Unesený 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 38 [i] 10:55 Jak se to dělá 9 [i] 11:25 Dřevorubci v močálech [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 39 [i] 19:40 Jak se to dělá 10 [i] 20:05 Dřevorubci v močálech [i] 21:00 Skutečné místo činu 3 [i] 21:55 Unikl jsem smrti [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 32 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 33 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Dřevorubci v močálech [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 32 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 39 [i] 04:35 Jak se to dělá 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Bubu a Filip 3/6 [i] 09:25 Hry bez hranic [i] 10:45 Komu zvoní hrana [i] 11:05 V Praze bejvávalo blaze [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:20 Postřehy odjinud [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 7/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 13/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 5/26 [i] 15:30 Král z džungle 5/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:10 Ztracené hračky 5/13 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 13/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Místo činu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Sex ve městě VI 19/20 [i] 00:35 McLeodovy dcery VIII 7/22 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:00 Mizející místa domova 2/13 [i] 02:20 Hledání ztraceného času [i] 02:40 Příběhy domů [i] 03:00 Hmyz a člověk 4/7 [i] 03:25 Hudební vizitka [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Občanská hnutí [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 15/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 15/52 [i] 06:30 Čas zakládání 15/27 [i] 06:40 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Michaelovy experimenty [i] 07:35 Deset století architektury [i] 07:50 Géniové, blázni, pábitelé [i] 08:10 Na pomoc životu - rakovina tlustého střeva [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Bitva o Británii 1/3 [i] 10:35 Příběhy slavných - Petr Haničinec [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Futuroskop [i] 13:05 Pohádka o houslích a viole [i] 14:20 Bludiště [i] 14:50 Toulavá kamera [i] 15:20 Evropa dnes [i] 15:45 Prizma [i] 16:10 Kus dřeva ze stromu [i] 16:25 Člověk-věda-přístroje [i] 17:00 Turecko - brána Orientu 3/13 [i] 17:20 Český fenomén: Homo Chatař [i] 18:25 Klášterní říše [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza [i] 19:35 Počesku [i] 19:45 EXPOminuty 2010 [i] 20:00 Manželské etudy: Zuzana a Vladimír [i] 20:35 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 21:35 Želvy mohou létat [i] 23:10 Posezení s Janem Burianem [i] 23:45 Historie.cs [i] 00:35 Proklaté karikatury [i] 01:30 Q [i] 01:55 Televizní čítanka české literatury [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 23 [i] 09:30 Mlhy Avalonu 2/2 [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce II 11 [i] 12:25 Komisař Rex VII 8 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 3 [i] 14:15 Hvězdná brána V 22 [i] 15:05 Kobra 11 IV 7 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Krok za krokem VII [i] 18:30 Kriminálka Miami VI [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Tuxedo [i] 22:15 Tudorovci II 6 [i] 23:20 Takoví normální zabijáci [i] 01:30 Můj přítel Monk V [i] 02:15 Novashopping 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 107 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 18 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Will & Grace I 1 [i] 08:55 M*A*S*H 67 [i] 09:30 Heuréka - město divů III 12 [i] 10:25 To je vražda, napsala X 14 [i] 11:20 Případ pro Sam IV 8 [i] 12:15 M*A*S*H 68 [i] 12:45 M*A*S*H 69 [i] 13:15 Will & Grace I 2 [i] 13:45 Chirurgové IV 6 [i] 14:50 JAG VI 9 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Policejní akademie 7: Moskevská mise [i] 21:50 Wall Street [i] 00:25 Comancheros [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Výklad snů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 116-117/216 [i] 07:25 Naučím ťa milovať 123/129 [i] 08:40 Čaro lásky 82/90 [i] 09:30 Sudkyňa Hatchettová I. 101-102/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 243/259 [i] 12:35 Dr. Oz I. 51/175 [i] 13:25 Rebeli II. 88/225 [i] 14:15 Rany z lásky 39/230 [i] 15:10 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 118-119/216 [i] 18:00 Túžba tela 114/143 [i] 19:00 Rebeli II. 89/225 [i] 20:00 Čaro lásky 83/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 122/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 18/24 [i] 22:45 Sveták [i] 00:30 Sudkyňa Hatchettová I. 101-102/175 [i] 01:10 Pravá tvár vášne 122/178 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 114/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:00 Sveták [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 George Washington [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 2. [i] 13:50 Rain [i] 15:25 Cvokař [i] 17:00 Poslední loupež [i] 18:55 Po čem ženy touží [i] 21:10 Hodinu nevíš... [i] 22:55 Pokrevní bratři [i] 00:50 Podivuhodná srdce [i] 02:25 Čekání znamená smrt II. [i] 04:00 Návrat do ztraceného světa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Plavání [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Biatlon [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 All sports [i] 23:05 Watts [i] 23:10 Pro wrestling [i] 23:40 Pro wrestling [i] 00:40 All sports [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 9 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 16 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 15 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 17 [i] 12:00 Ochránce II 23 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 7