TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 XI. 1/10 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 21/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 22/23 [i] 11:30 Smallville VII. 2/20 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil 8/9 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Čarodejnice VIII. 3/22 [i] 14:05 Veronika Marsová III. 1/20 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 XI. 2/10 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 23/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa II. 21-22/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Jack a Jill proti zvyšku sveta [i] 21:45 Tak dobre, ako sa len dá [i] 00:30 Rím 9-10/12 [i] 02:30 Hrozba z temnoty II. 14/22 [i] 03:10 Dokonalá katastrofa 2/6 [i] 04:00 Pohotovosť XIII. 6/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Radosť zo života [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Obchod so šťastím 3 [i] 09:30 Obchod so šťastím 4 [i] 10:00 Policajti z prístavu [i] 10:50 Vietor vášní 8/10 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 27/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 214/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 190 [i] 17:15 Sila lásky II. 191 [i] 18:10 JAG II 4/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 1/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová : Kým nás smrť nerozdelí [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Zúfalé manželky III. 5/23 [i] 22:55 Reportéri v ohrození 2/8 [i] 00:00 Policajti z prístavu [i] 00:45 JAG II 4/15 [i] 01:30 Jane Doeová : Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:05 Správy a komentáre [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Sila lásky II. 190 [i] 04:30 Sila lásky II. 191 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Národnostný magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Nech žije deduško 2/7 [i] 08:30 Kvet šťastia 2/3 [i] 09:05 Rachotilkovia 2/13 [i] 09:35 O deťoch a zvieratkách [i] 09:45 Mojich sedem divov [i] 10:15 Profily z archívu [i] 10:50 Aké je to stať sa ženou v Zanskare? [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 Cesty za folklórom [i] 12:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:05 Na ceste [i] 13:35 Škola detektívky 2/5 [i] 14:25 Recepty na slávu [i] 15:10 Multikultúrne mesto Košice [i] 15:45 Trezor [i] 16:10 Bakalárske návraty [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Ráčte vstúpiť [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 5 [i] 18:25 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 6 [i] 18:50 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Korene budúcnosti [i] 21:40 Pestúni zvierat 18 [i] 22:05 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:40 Letné lásky [i] 23:05 Hviezdna loď Galactica IV 12/20 [i] 23:50 Ateliér [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy STV "N" [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:20 Invencie [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PRVÉ NOVINY 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 Simpsonovci XI. 2, 3 [i] 09:20 Letecké katastrofy 2 [i] 10:25 Lovci predátorov 2 [i] 11:30 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 9 [i] 12:25 5 proti 5 [i] 13:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 10 [i] 14:00 Kosti I. 16 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 4, 5 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli - Polícia má talent [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10, 11 [i] 22:00 Kosti II 18 [i] 23:00 Kosti I. 16 [i] 00:00 Veľký rešpekt [i] 01:30 Dexter [i] 02:20 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI [i] 03:00 Kráľovstvo surikát III. [i] 03:50 Zrodení pre zabíjanie [i] 04:35 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 39, 40 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 118, 119 [i] 08:00 Komisárka 46 [i] 08:55 MacGyver 35, 36 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 3 [i] 11:50 M*A*S*H 30, 31 [i] 12:50 Matlock V. 17 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 3 [i] 16:10 Matlock V. 18, 19 [i] 18:00 M*A*S*H 30, 31 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 6 [i] 20:50 M*A*S*H 96,97,98,99 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:30 Chalupári 6 [i] 01:10 Črepiny [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 8/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 6/23 [i] 08:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 17/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 5/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 6/23 [i] 13:00 Advokáti IV. 22/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 17/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 5/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 9/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 7/23 [i] 18:00 Largo 1/26 [i] 19:00 Krajní meze III. 18/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 11/13 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 18/22 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 19/22 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 16/22 [i] 00:00 Unesený 4/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 02:45 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 16/22 [i] 03:30 Unesený 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 37 [i] 10:55 Jak se to dělá 8 [i] 11:25 V nejhorším případě [i] 11:50 V nejhorším případě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 38 [i] 19:40 Jak se to dělá 9 [i] 20:05 V nejhorším případě [i] 20:30 V nejhorším případě [i] 21:00 Sám v divočině 3 [i] 21:55 Lovci tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 30 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 31 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 V nejhorším případě [i] 02:10 V nejhorším případě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 38 [i] 04:35 Jak se to dělá 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Z Televarieté [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Bubu a Filip 2/6 [i] 09:25 Hry bez hranic [i] 10:45 Jedeme k vodě [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 6/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 12/22 [i] 15:00 Film o filmu Kuky se vrací [i] 15:20 My jsme z Finska [i] 15:35 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 5/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Bekasina otavní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Proč bychom se nebavili, když nám [i] 21:00 Toulavá kamera ochutnává Česko 5/8 [i] 21:30 Příběhy slavných - Petr Haničinec [i] 22:25 Franck Keller 1/5 [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Z města cesta [i] 02:00 Sex ve městě VI 18/20 [i] 02:30 McLeodovy dcery VIII 6/22 [i] 03:15 Za zrcadlem [i] 03:45 Michelangelo [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 14/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 14/52 [i] 06:35 Čas zakládání 14/27 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 2/12 [i] 06:50 O stromečku za komínem [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Toulavá kamera ochutnává Česko 4/8 [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 8/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Divnopis [i] 10:00 Trockij - vzestup a pád revolucionáře [i] 11:00 Svět zázraků: Riskantní natáčení 6/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Medvědi nic nevědí 5/6 [i] 13:45 Tohle jsem já... [i] 14:00 Věda je detektivka 10/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Klíč [i] 15:10 Splašený vlak [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Zdraví v Evropě [i] 17:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:15 Michaelovy experimenty [i] 17:25 Televizní čítanka české literatury [i] 17:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Příběhy domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Nehasit! Hořím! [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Láska až za hrob [i] 22:05 Dokumentární klub: Proklaté karikatury [i] 23:05 Berlín, Alexandrovo náměstí 6/14 [i] 00:05 Po čtyřiceti letech [i] 01:00 ...a z učedníků jsou mistři [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 22 [i] 09:30 Holka jako já: Příběh Gwen Araujové [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Redakce II 10 [i] 12:25 Komisař Rex VII 7 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino V 2 [i] 14:10 Hvězdná brána V 21 [i] 15:05 Kobra 11 IV 6 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Krok za krokem VII [i] 18:25 Kriminálka Miami VI [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slunce, seno, jahody [i] 21:40 Můj šokující příběh [i] 22:35 Ničitel Conan [i] 00:30 Můj přítel Monk V [i] 01:15 Novashopping 01:35 Pes baskervillský [i] 03:00 Tabu [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 106 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 17 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Deník zasloužilé matky VI 13 [i] 08:55 M*A*S*H 65 [i] 09:30 Heuréka - město divů III 11 [i] 10:25 To je vražda, napsala X 13 [i] 11:20 Případ pro Sam IV 7 [i] 12:20 M*A*S*H 66 [i] 12:45 M*A*S*H 67 [i] 13:20 Will & Grace I 1 [i] 13:50 Chirurgové IV 5 [i] 14:45 JAG VI 8 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Dítě mi zničilo život [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Sběratelé kostí III 14 [i] 23:20 Žralok II 11 [i] 00:10 Kriminálka Kolín II 3 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:50 Na čem záleží 201 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 114-115/216 [i] 07:25 Naučím ťa milovať 122/129 [i] 08:35 Čaro lásky 81/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 99-100/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 242/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 50/175 [i] 13:20 Rebeli II. 87/225 [i] 14:15 Rany z lásky 38/230 [i] 15:10 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 116-117/216 [i] 18:00 Túžba tela 113/143 [i] 19:00 Rebeli II. 88/225 [i] 20:00 Čaro lásky 82/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 121/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 17/24 [i] 22:45 Nesplnené sľuby [i] 00:25 Sudkyňa Hatchettová I. 99-100/175 [i] 01:05 Pravá tvár vášne 121/178 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:25 Túžba tela 113/143 [i] 03:05 112 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:05 Nesplnené sľuby [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Dokonalí andílkové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fotroviny [i] 13:45 Mlčení [i] 15:25 Dračí války [i] 17:05 Jarní úklid s.r.o. [i] 18:45 Návrat do ztraceného světa [i] 20:30 Rain [i] 22:05 Špína [i] 23:55 Doktor Martin [i] 01:30 Ďáblova oběť [i] 03:10 Vévodkyně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Střelba [i] 09:45 Fotbal [i] 11:15 Cyklistika [i] 12:15 Atletika [i] 13:30 Watts [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Fotbal