Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 20/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 20/23 [i] 11:30 Smallville VI. 22/22 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil 6/9 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Čarodejnice VIII. 1/22 [i] 14:10 Kobra 11 XI.: Na život a na smrť [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 21/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 V mene zákona [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa II. 17-18/24 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pirát ciest [i] 21:45 Pomsta živých smoliarov [i] 23:25 Hrdinovia II. 7-8/11 [i] 01:10 Muži za pultom [i] 02:50 Vesmírne komando [i] 04:10 Pohotovosť XIII. 4/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Ushuaia - expedície do prírody IV. 1/8 [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:05 Radosť zo života [i] 07:30 Repete [i] 08:25 Vtipnejší vyhráva [i] 09:10 Zborovňa [i] 09:40 Zborovňa [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vietor vášní 6/10 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 25/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 212/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 186 [i] 17:15 Sila lásky II. 187 [i] 18:10 JAG II 2/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 6/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Od matiek a dcér [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Zúfalé manželky III. 3/23 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 19/19 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:25 JAG II 2/15 [i] 01:15 Od matiek a dcér [i] 02:45 Správy STV o 16:00 [i] 02:55 Správy a komentáre [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:30 Sila lásky II. 186 [i] 04:20 Sila lásky II. 187 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Zo života vody [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 26/26 [i] 08:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:10 Neporaziteľná Vilma 14/14 [i] 09:35 O deťoch a zvieratkách [i] 09:45 Mojich sedem divov [i] 10:20 Mimo času 5/10 [i] 10:45 Kultúra extra [i] 11:30 Dokumentárny klub [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Poklady Slovenska [i] 12:55 Cesty za folklórom [i] 13:15 Orientácie [i] 13:50 Na ceste po Čechách 4/8 [i] 14:15 Škola detektívky [i] 14:40 Recepty na slávu [i] 15:30 Trezor [i] 15:55 Motormagazín [i] 16:25 Holokaust - porrajmos- samurdaripen [i] 16:50 Bakalárske návraty [i] 17:20 "Bratislavské pondelky" [i] 18:28 Počasie [i] 18:30 Večerníček 3 [i] 18:40 VAT [i] 19:05 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Poklady islamu v Stredomorí [i] 20:55 Hlava XXI [i] 21:25 Air Zermatt - Leteckí pátrači a záchranári 1/7 [i] 21:55 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:25 Môj vodca [i] 00:00 Hviezdna loď Galactica IV 10/20 [i] 00:40 Ateliér [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Invencie [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Podvodníci [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:40 Stratené duše I. 16,17 [i] 10:30 Beethoven a duchovia pokladu [i] 12:10 Kutyil [i] 12:55 Hulk [i] 15:30 Simpsonovci XI. 1/22 [i] 16:00 5 proti 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Ako chrániť princezné [i] 22:00 Prezidentov muž [i] 00:00 Večný bojovník [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka New York III. [i] 03:50 Skutočné CSI [i] 04:45 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 35, 36 [i] 06:35 Doktorka Quinnová 114, 115 [i] 08:00 Komisárka 44 [i] 08:55 MacGyver 31, 32 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges II. 1/18 [i] 11:50 M*A*S*H 26, 27 [i] 12:50 Komisárka 44 [i] 13:45 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges II. 1/18 [i] 16:10 Matlock V. 14, 15 [i] 18:00 M*A*S*H 26, 27 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 21:30 Pozor, vizita! [i] 23:00 Zasiahnuté srdce [i] 00:40 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Dvojičky [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 6/16 [i] 06:55 Joan z Arkádie 4/23 [i] 07:50 Advokáti IV. 20/22 [i] 08:45 Krajní meze III. 15/18 [i] 09:45 The Amazing Race Asia III. 3/13 [i] 11:00 Teleshop [i] 12:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 13:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 15/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 3/13 [i] 16:25 Jake 2.0 I. 7/16 [i] 17:20 Joan z Arkádie 5/23 [i] 18:15 Advokáti IV. 21/22 [i] 19:15 Krajní meze III. 16/18 [i] 20:15 Slepá spravedlnost 9/13 [i] 21:10 Ostrov smrti 6/13 [i] 22:05 Ostrov smrti 7/13 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 14/22 [i] 00:00 Unesený 2/13 [i] 00:55 Ostrov smrti 6/13 [i] 01:50 Ostrov smrti 7/13 [i] 02:45 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 14/22 [i] 03:30 Unesený 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 35 [i] 10:55 Jak se to dělá 6 [i] 11:25 Říční příšery [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 36 [i] 19:40 Jak se to dělá 7 [i] 20:05 Říční příšery [i] 21:00 Americký přístav [i] 21:55 Sám v divočině 3 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 26 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 27 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Říční příšery [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 26 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 36 [i] 04:35 Jak se to dělá 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 05:45 Po stopách [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 47/78 [i] 09:00 Život je pes [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:30 Hezky od podlahy [i] 11:05 Místo nahoře 9/13 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Záchranáři 3/6 [i] 13:20 Divnopis [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 4/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 10/22 [i] 15:00 Na kus řeči se zvířaty 3/7 [i] 15:30 Vodácká putování [i] 15:45 Medvědi nic nevědí 5/6 [i] 16:10 Tohle jsem já... [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Skákavka dubová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 4/10 [i] 21:10 Na cestě po Jeseníkách [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Operace "Blue Sky" [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:35 Californication II 11/12 [i] 01:00 McLeodovy dcery VIII 4/22 [i] 01:45 Příběhy domů [i] 02:00 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka Emingera [i] 02:05 Cesty víry: Hovořit obrazem [i] 02:25 Moravské písně milostné [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno [i] 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Via Imperialis 5/5 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Babar 12/26 [i] 06:35 Kouzelný kolotoč 12/52 [i] 06:45 Čas zakládání 12/27 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 O češtině [i] 07:40 Postřehy odjinud [i] 07:45 Maledivy 4/5 [i] 08:05 Zeměpis světa [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Mocné síly Země 4/5 [i] 13:30 Nehasit! Hořím! [i] 13:55 Moudronos [i] 14:10 Králíček Felix a stroj času [i] 15:30 Jak se točilo Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko [i] 15:55 Hlubiny oceánu 1/2 [i] 16:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 1. FK Příbram - SK Sigma Olomouc [i] 20:00 Trockij - vzestup a pád revolucionáře [i] 20:55 Divoké palmy 3/5 [i] 21:45 Krásný ztráty [i] 22:15 Pandurango 5/7 [i] 22:45 Bigbít 27/42 [i] 23:45 Čtenářský deník... Ivan Klíma: Moje nebezpečné výlety [i] 00:00 Krize pod drobnohledem [i] 00:55 Zaměstnanost a nezaměstnanost [i] 01:20 Lidské osudy [i] 01:45 Já jsem se našla - O Evě, mámě tří dcer [i] 02:00 Náš člověk v Paříži - A. J. Liehm [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 20 [i] 09:30 Pohled z okna [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Redakce II 8 [i] 12:25 Komisař Rex VII 5 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino IV 17 [i] 14:15 Hvězdná brána V 19 [i] 15:10 Kobra 11 IV 4 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Krok za krokem VI [i] 18:25 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 7 [i] 21:00 Víkend [i] 21:40 Námořní vyšetřovací služba VI 11 [i] 22:40 88 minut [i] 00:45 Poker After Dark [i] 01:35 Zátoka vášní 26 [i] 02:00 Novashopping 02:25 Áčko [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 15 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Přátelé II 8 [i] 08:55 M*A*S*H 61 [i] 09:30 Heuréka - město divů III 9 [i] 10:25 To je vražda, napsala X 11 [i] 11:25 Případ pro Sam IV 5 [i] 12:20 M*A*S*H 62 [i] 12:50 M*A*S*H 63 [i] 13:20 Deník zasloužilé matky VI 12 [i] 13:50 Zoufalé manželky V 23 [i] 14:50 JAG VI 6 [i] 15:40 Columbo [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Nancherrow 1/2 [i] 23:10 Myšlenky zločince IV 14 [i] 00:05 Kriminálka Kolín II 1 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Na čem záleží 198 [i] 03:15 Na čem záleží 199 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 110-111/216 [i] 07:25 Naučím ťa milovať 120/129 [i] 08:35 Čaro lásky 79/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 95-96/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 240/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 48/175 [i] 13:20 Rebeli II. 85/225 [i] 14:10 Rany z lásky 36/230 [i] 15:10 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 112-113/216 [i] 18:00 Túžba tela 111/143 [i] 19:00 Rebeli II. 86/225 [i] 20:00 Čaro lásky 80/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 119/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 15/24 [i] 22:45 Rozhovory s Bohom [i] 00:40 Sudkyňa Hatchettová I. 95-96/175 [i] 01:20 Pravá tvár vášne 119/178 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:20 Túžba tela 111/143 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:45 Rozhovory s Bohom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Hollywood Sever [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Líbejte se, s kým je libo [i] 13:55 Poslední loupež [i] 15:50 Peklo s princeznou [i] 17:40 Cvokař [i] 19:15 Pik a Amadeus [i] 21:00 Zloději času [i] 22:55 Ďáblova oběť [i] 00:35 Maurice [i] 02:55 Podivuhodná srdce [i] 04:30 Holíci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 10:15 Atletika [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Atletika [i] 15:15 Atletika [i] 16:30 Watts [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Atletika [i] 00:00 Atletika [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 10 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 13 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 12 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 12:00 Ochránce II 20 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 4 [i] 16:00 Prober se [i] 18:00 Soudkyně Amy II 15 [i] 19:00 Detektiv Nash Briges VI 7 [i] 20:00 Ochránce II 21 [i] 21:00 Pomluva [i] 23:00 Rtěnka [i] 01:00 Otcův návrat [i] 03:00 Záhadná žena: Hra [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Osama je kdekdo [i] 07:05 Obnažená planeta 1 [i] 08:10 Proč milujeme naše mazlíčky [i] 09:15 Černá káva 1 [i] 10:25 Co nám prospívá 38 [i] 11:00 Co nám prospívá 39 [i] 11:35 Chlapský víkend 1 [i] 12:05 Chlapský víkend 2 [i] 12:35 Buď já nebo pes 20 [i] 13:05 Buď já nebo pes 21 [i] 13:35 Osama je kdekdo [i]