Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Trapasy mojej sestry II. 21-22/26 [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto [i] 06:55 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 11/13 [i] 07:20 Flintstonovci II. 24/25 [i] 07:45 Galoše šťastia SP [i] 09:25 Felicity [i] 10:55 Psych, s.r.o. II. 13-14/16 [i] 12:40 Baby boom [i] 14:35 Rýchle Televízne noviny [i] 14:40 Posledný samuraj [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 Smrtiaci roj [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pirát Čierna brada [i] 23:15 Sedem rokov v Tibete [i] 01:45 Večery u Bielej grófky [i] 03:45 Svatba na bitevním poli [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Hobi/s/ti [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:35 Poštár Pat II 15 [i] 07:50 Poštár Pat II 16 [i] 08:05 Náhradníci II. 26/31 [i] 08:25 Maškrtníček [i] 08:55 Kúzelné mestečko 10/13 [i] 09:25 Opice z našej police 1/4 [i] 09:50 Opice z našej police 2/4 [i] 10:05 Zlaté klasy [i] 11:05 Ushuaia - expedície do prírody IV. 1/8 [i] 12:00 Svet v obrazoch [i] 12:25 Miesto v dome 4/6 [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot [i] 15:10 Kosenie Jastrabej lúky [i] 16:35 Vojna volov 5/6 [i] 17:30 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 5/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Tajomstvo Arianny 1/2 [i] 22:00 Tajomstvo Arianny 2/2 [i] 23:55 Agatha Christie : Poirot [i] 01:25 Tajomstvo Arianny 1/2 [i] 03:10 Tajomstvo Arianny 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 S Jakubom na rybách 16/20 [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:50 Československý filmový týždenník [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Farmárska revue [i] 08:10 Zelená revue [i] 08:30 Za túlavými spevákmi [i] 09:00 Gorazdov Močenok [i] 10:40 Nedeľné matiné [i] 11:15 Noc v archíve [i] 12:15 Spadla z oblakov 10/13 [i] 12:45 Pohľad späť [i] 13:15 Potulky po zábavných parkoch [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Anjeli strážni Lisy Stansfield [i] 16:20 Orientácie [i] 16:50 V tieni vlkov 2/6 [i] 17:55 Família [i] 18:20 Večerníček 2 [i] 18:25 Kultúra extra [i] 19:00 Na ceste po Čechách 4/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Dokumentárny klub [i] 20:50 Mimo času 5/10 [i] 21:20 Pozvánka do divadla [i] 23:10 Fragmenty umenia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Nočné invencie [i] 00:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Zlaté dieťa [i] 09:50 Profesionáli IV. 5 [i] 10:50 Stratené duše I. 16,17 [i] 12:40 Legenda o Pátračovi 9,10 [i] 14:20 Zlaté dieťa [i] 16:20 Kutyil s.r.o. [i] 17:10 Beethoven a duchovia pokladu [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Hulk [i] 23:00 Nočná hliadka [i] 01:25 Zrážka storočia [i] 02:50 Ničivý požiar: 72 hodín v Oaklande [i] 04:20 Zrodení pre zabíjanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 James Bond na lodi [i] 06:00 Hrdina má strach [i] 07:15 Profesionáli IV. 13/13 [i] 08:00 Profesionáli V. 1/5 [i] 09:00 Inžinierska odysea 8 [i] 10:15 Julie Lescautová VI. 3 [i] 12:00 Augustová výhra [i] 13:00 Sever a Juh II. 9,10 [i] 15:10 Prebúdzanie [i] 16:50 Párna a nepárna [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Neplač, moja drahá [i] 21:55 Prebúdzanie [i] 23:40 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Neplač, moja drahá [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 9/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 17/21 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 3/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 4/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 20/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 13/15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 14:00 Třetí hlídka VI. 1/22 [i] 15:00 Třetí hlídka VI. 2/22 [i] 16:00 Advokáti II. 8/21 [i] 17:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 18/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 17/22 [i] 22:00 xXx [i] 00:20 Lost - Ztraceni VI. 18/18 [i] 02:10 Largo 12/26 [i] 03:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut 3 [i] 06:00 Krize karavanu 2 [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 35 [i] 06:50 Jak se to dělá 3 [i] 07:15 Svět budoucnosti [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 15 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:00 Sám v divočině 2 [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Lovci tornád [i] 12:45 Americký přístav [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Svět budoucnosti [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Rození obchodníci [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Tuning 2008 [i] 19:10 Závody ve stavění aut 3 [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Ztracený ráj 4 [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Skutečné místo činu 2 [i] 00:40 Národ šílenců [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Svět budoucnosti [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 8/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 14/26 [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:35 Voňavé haraburdí 3/6 [i] 06:50 U nás na farmě 11/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:15 Ztracené hračky 4/13 [i] 07:30 Bořek stavitel 4/26 [i] 07:40 Mirabelino domácí kino 21/26 [i] 07:50 Mumínci II 12/13 [i] 08:10 Strašidla a spol. 5/6 [i] 08:30 To musíš vidět [i] 08:40 Až kohout snese vejce [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o houslích a viole [i] 14:15 Kabaret z maringotky aneb Hlavy v oblacích [i] 14:50 Život je pes [i] 16:20 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka Emingera [i] 17:15 Zahalte jí tvář 5/6 [i] 18:05 Pan Tau 31/33 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 NADMĚRNÉ MALIČKOSTI [i] 20:45 Hypnóza [i] 21:40 EXPOminuty 2010 [i] 21:50 Komisař Moulin [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Mlčení krahujce 8/8 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Uvolněte se, prosím [i] 01:05 Úsměvy Petra Nárožného [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Léto, milé léto [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Turecko - brána Orientu 2/13 [i] 05:45 Kapverdy [i] 06:20 Elina Garanča, hvězda bez manýr [i] 06:40 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 06:50 Správy STV 07:20 City Folk - Košice, 2006 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 792/2379 [i] 08:45 Po čtyřiceti letech [i] 09:45 Čtenářský deník... Ivan Klíma: Moje nebezpečné výlety [i] 10:00 Po hladině [i] 10:20 Film o filmu Kuky se vrací [i] 10:35 Film 2010 [i] 11:05 Století létání [i] 12:00 Candida [i] 13:20 Podivné lásky [i] 14:00 Mocné síly Země 4/5 [i] 14:55 Hlubiny oceánu 1/2 [i] 15:50 Mýty a fakta historie: Germáni 1/4 [i] 16:45 Kamera na cestách: Ztracený svět [i] 17:35 Postřehy odjinud [i] 17:45 Vodácká putování [i] 18:00 Cesty víry: Hovořit obrazem [i] 18:20 Brdský trojúhelník aneb Memoriál [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 9/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 10/21 [i] 19:50 Sedm klaunů 20:00 Příběh bronzového patrona [i] 20:15 Pomník a město [i] 20:25 O J. V. Myslbekovi [i] 20:50 Prace [i] 20:55 Příběh kamenných bot [i] 21:10 Stalinův pomník 1962 [i] 21:20 Gottwald - Odkud a kam [i] 21:40 Příběh vycpaného poručíka [i] 22:00 Na plovárně s Tomášem Špidlíkem [i] 22:25 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:35 Strach Fay Grimové [i] 00:35 Abbey Road: Live II 7/12 [i] 01:20 Čétéčko [i] 01:45 Na kus řeči se zvířaty 3/7 [i] 02:10 Století létání [i] 03:05 Kamera na cestách: Ztracený svět [i] 04:00 Krásný ztráty [i] 04:30 Světci a svědci: Ignác z Loyoly [i] 04:40 Znamení a rituály: Hvězdy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 20 [i] 06:30 Bolek a Lolek 49 [i] 06:40 Spiderman 9 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 21 [i] 07:30 Tom a Jerry 13 [i] 07:55 Scooby-Doo a Lochnesská příšera [i] 09:15 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 5 [i] 09:45 Milionový brouk [i] 11:45 Pěnička a Paraplíčko [i] 13:30 Velká cena Maďarska [i] 16:20 Smrtící včely [i] 18:05 Když rozvod, tak rozvod [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Znovuzrozená [i] 21:50 Archanděl 1-3 [i] 00:25 Policejní odznak II 8 [i] 01:10 Novashopping 01:35 Dvojnásobná vražda [i] 02:55 Áčko [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 104 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:55 Winx Club 6 [i] 07:20 Pokémon: Diamant a perla XI 19 [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:55 Přátelé II 7 [i] 08:25 Svět ve válce 25 [i] 09:30 Svět 2010 [i] 10:10 M*A*S*H 60 [i] 10:40 M*A*S*H 61 [i] 11:10 Zničující katastrofy 5 [i] 12:10 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Closer III 5 [i] 14:15 Kluk od vedle [i] 16:05 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 8 [i] 20:00 Ptáci v trní 6 [i] 21:35 Hra [i] 00:05 Nezávazný sex? [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Svět ve válce 25 [i] 04:15 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Anjel z Montgomery [i] 07:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 108-109/216 [i] 09:40 Elisa z Rivombrosy I. 10/13 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Perie v povetrí [i] 13:40 Sherlock Holmes: Pes Baskervillský [i] 15:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 110-111/216 [i] 17:30 Gossip Girl III. 4-5/22 [i] 19:15 PROMINENTI [i] 20:00 Sila lásky [i] 21:55 Skutočný príbeh: Materinský inštinkt [i] 23:30 Moc [i] 01:35 PROMINENTI [i] 02:10 Gossip Girl III. 4-5/22 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:10 Skutočný príbeh: Materinský inštinkt [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Mistr zázraků [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Návrat do ztraceného světa [i] 13:50 Po čem ženy touží [i] 16:05 Tam, kde končí hvězdy [i] 17:45 Pinocchio [i] 18:55 Emil a detektivové [i] 20:55 Vládce času [i] 22:35 Camille [i] 00:15 Čekání znamená smrt I. [i] 01:55 Doktor Martin [i] 03:35 Vládce času [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 12:30 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Fotbal [i] 17:15 Motorismus [i] 17:45 Motorismus [i] 18:30 Motorismus [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Atletika [i] 19:30 Atletika [i] 22:30 Atletika [i] 23:30 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 9 [i] 06:00 Námořní hlídka II 10 [i] 07:00 Mimo sezónu [i] 09:00 Blondýnka 1/2 [i] 11:00 Blondýnka 2/2 [i] 13:00 Prober se [i] 15:00 Z jiného úhlu [i] 17:00 Vezmeš si mě? [i] 19:00 Než řekneš ano [i] 21:00 Byla jednou jedna svatba [i] 23:00 Medium IV 13 [i] 00:00 Medium IV 14 [i] 01:00 Medium IV 15 [i] 02:00 Medium IV 16 [i] 03:00 Otcův návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 8 [i] 06:55 Poslední vyhynutí 1 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 33 [i] 08:50 Vysněná dobrodružství 34 [i] 09:35 Jamieho Amerika 2 [i] 10:40 Do muzea zadním vchodem 9 [i] 11:25 Do muzea zadním vchodem 10 [i] 12:10 Krev, pot a takeaways 4 [i] 13:30 Jamieho vepřové hody [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 7 [i] 15:45 Zvířecí rekordmani 18 [i] 16:45 Mistři švindlu 47 [i] 17:30 Mistři švindlu 21 [i] 18:05 Mistři švindlu 22 [i] 18:40 Nejpřísnější rodiče na světě 13 [i] 19:55 Generace XXL 1 [i] 21:05 Tuningmánie 25 [i] 21:50 Tuningmánie 26 [i] 23:55 Bitva o Atlantik 1 [i] 01:00 Obnažená planeta 5 [i] 02:05 Za zavřenými dveřmi 5 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 33 [i] 03:30 Vysněná dobrodružství 34 [i] 04:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 1 [i] 04:35 Dunaj - Modrá stuha Evropy 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý Rambo [i] 07:35 Dr. Dolittle 4 [i] 09:00 Já, mé druhé já a zase já [i] 10:25 Před kamerou 31 [i] 10:55 Růžový panter 2 [i] 12:25 Fantastický mazel [i] 13:55 V jednom ohni [i] 15:50 Líbáš jako Bůh [i] 17:50 Pochyby [i] 19:30 Před kamerou 32 [i] 20:00 Můj život v ruinách [i] 21:35 Vášeň v tanci [i] 23:30 Spartakus: Krev a písek 9 [i] 00:20 Underworld: Vzpoura Lycanů [i] 01:55 Predátor 2 [i] 03:40 Posedlá [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 True Blood - Pravá krev II. 8 [i] 06:00 Othello [i] 08:05 Hancock [i] 09:35 Švábi [i] 10:55 Projekt Alzheimer: Poznáváš mě, dědečku? [i] 11:25 Ca$h [i] 13:05 Zohan: Krycí jméno Kadeřník [i] 14:55 Valkýra [i] 16:55 Simpsonovi ve filmu [i] 18:20