Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Trapasy mojej sestry II. 19-20/26 [i] 05:50 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:10 Superpes Krypto [i] 06:35 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 10/13 [i] 07:00 Flintstonovci II. 23/25 [i] 07:25 Flipper [i] 09:00 Malí kovboji [i] 10:30 Krok za krokom VII. 6-7/19 [i] 11:25 Navždy Batman [i] 13:40 Zakázané ovocie [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Uletená rodinka [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Zámena manželiek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Za mrežami [i] 22:15 Odplata [i] 00:10 Dokonalá bytosť [i] 01:45 Vikinské ságy [i] 03:05 Veľké víťazstvo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Svet v obrazoch [i] 07:25 Poštár Pat II 13 [i] 07:45 Poštár Pat II 14 [i] 08:00 Náhradníci II. 25/31 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Kúzelné mestečko 9/13 [i] 09:20 Amálka, ja sa zbláznim [i] 10:25 Robin Hood II 12/13 [i] 11:10 Planéta Zem zhora III. [i] 12:05 Motormagazín [i] 12:25 Bocianie hniezdo 5/6 [i] 13:40 Záchranári 5/6 [i] 14:30 Bibi Blocksbergová [i] 16:15 Pravidlá lásky [i] 17:45 Čo dokáže ulica [i] 18:25 Kaviareň Slávia [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček 4/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Stopy môjho syna [i] 23:10 Zlé rozhodnutie [i] 00:50 Skutočný príbeh: Stopy môjho syna [i] 02:35 Zlé rozhodnutie [i] 04:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 04:30 Motormagazín [i] 04:55 Planéta Zem zhora III. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Kvarteto [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:05 Uvarte si štíhlosť 2/6 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Extr@espanol 13/13 [i] 08:50 Milenky 2/3 [i] 09:40 GEN.sk [i] 10:00 Ordinácia novokňazov [i] 11:55 TKN [i] 12:20 Spadla z oblakov 9/13 [i] 13:00 S Jakubom na rybách 16/20 [i] 13:30 EF K.O. [i] 14:55 Farmárska revue [i] 15:10 Zelená revue [i] 15:30 Hurá na letný byt 2/2 [i] 16:40 K 50. výročiu úmrtia autora [i] 18:05 Pesničkári slovenskí [i] 18:20 Večerníček 1 [i] 18:30 Zlaté hity [i] 19:10 Československý filmový týždenník [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 (Ne)celebrity [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Anjeli strážni Lisy Stansfield [i] 22:10 Slovenský bigbít 5 [i] 22:50 ooops!načierno [i] 23:25 Džezové stretnutie po dvadsiatich rokoch [i] 00:00 Motormagazín [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:10 Invencie [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Chameleón [i] 05:40 Podvodníci [i] 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 Karate Kid [i] 07:15 Fantastická štvorka [i] 07:35 Krajina dávnych vekov [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 08:30 Káčerovo I. [i] 08:55 Simpsonovci X. 22,23/23 [i] 09:50 Božská mrcha I. 9,10 [i] 11:45 Operácia Púštna vojna [i] 13:45 Podnikavé dievča [i] 16:00 Vyhlásený za mŕtveho [i] 18:00 "Áno, šéfe!" 5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 LETNÉ PROMI NOVINY [i] 20:45 Tajomstvá zátoky [i] 22:35 Oceľová pasca [i] 00:30 Zviera 2 [i] 02:00 25. hodina [i] 04:15 Cudzinec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Deti planéty Duna 3/3 [i] 06:35 Komisárka 43 [i] 07:25 James Bond na lodi [i] 07:50 Matlock V. 12,13 [i] 09:30 Inžinierska odysea 7 [i] 10:35 Posledné dni planéty Zem 1/2 [i] 12:00 Júlová výhra [i] 13:35 Inžinierska odysea 7 [i] 14:50 Hrdina má strach [i] 16:00 Posledné dni planéty Zem 2/2 [i] 17:50 Malý pitaval z veľkého mesta 6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sever a Juh II. 9,10 [i] 21:55 Zabudnuté tajomstvá [i] 23:35 Profesionáli IV. 13/13 [i] 00:30 Profesionáli V. 1/5 [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 8/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 16/21 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 5/11 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 1/20 [i] 10:00 Hvězdná brána X. 2/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 19/20 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 17/18 [i] 14:30 Třetí hlídka V. 21/22 [i] 15:30 Třetí hlídka V. 22/22 [i] 16:30 Advokáti II. 7/21 [i] 17:30 The Amazing Race XV. 6/11 [i] 18:30 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 19:30 Largo 12/26 [i] 20:30 Advokáti II. 8/21 [i] 21:30 CSI: New York VI. 23/23 [i] 22:30 Strach.com [i] 00:30 Zakázané metody 5/13 [i] 01:05 Zakázané metody 6/13 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 02:30 Advokáti II. 8/21 [i] 03:20 CSI: New York VI. 23/23 [i] 04:10 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Krize karavanu 1 [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Lovci tornád [i] 08:10 Americký přístav [i] 09:05 Američtí dřevorubci [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Superstroje [i] 11:50 Zásah do konstrukce [i] 12:45 Rození obchodníci [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Tuning v Berlíně [i] 15:30 Závody ve stavění aut [i] 16:25 Vyrobeno v továrně [i] 16:55 Jak se to dělá 2 [i] 17:20 Stěhování obrů [i] 18:15 Megastavitelé [i] 19:10 Zásah do konstrukce [i] 20:05 Tuning v Berlíně [i] 21:00 Závody ve stavění aut 3 [i] 21:55 Rození obchodníci [i] 22:50 Sám v divočině 2 [i] 23:45 Americký přístav [i] 00:40 Ztracený ráj 3 [i] 01:40 Lovci tornád [i] 02:40 Sám v divočině 2 [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Tuning v Berlíně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Salón Cimrman uvádí Cimrman kontra Zimmermann [i] 05:45 Osudové okamžiky [i] 06:00 Po stopách [i] 06:15 Raníček s Dádou 06:30 Šikulové [i] 06:45 Sezame, pojď si hrát 46/78 [i] 07:10 Garfield a přátelé II 7/26 [i] 07:35 Kouzelný strom 1/7 [i] 08:00 U nás na farmě 11/26 [i] 08:15 Králíček Felix a stroj času [i] 09:35 Ovečka Shaun II 15/40 [i] 09:45 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Sofiin svět [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Ten večer [i] 15:05 Návrat na Brideshead 5/11 [i] 16:00 Profesionálové 34/57 [i] 16:50 Čas po čase [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Na kus řeči se zvířaty 3/7 [i] 20:35 700 mil v sedle [i] 22:45 Hvězdná brána [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 13. komnata Evy Pilarové [i] 01:15 Řekněte mi, kdo to je [i] 02:10 Všechnopárty [i] 02:50 Folklorika [i] 03:15 Na cestě po Karlovarském kraji [i] 03:40 Po hladině [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:30 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 05:50 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 06:20 Správy STV 06:45 Michaelovy experimenty [i] 07:00 Zdraví v Evropě [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Dobrodružství s jaguáry 3/6 [i] 09:20 Příběhy domů [i] 09:40 Folklorika [i] 10:05 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem [i] 10:35 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Na lovu diamantů u pobřeží jižní [i] 11:45 Film o filmu Děšťová víla [i] 12:00 Případy detektiva Packala [i] 12:25 Zlatá Medúza [i] 12:55 Simpsonovi XX 10/21 [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:40 Jistě, pane ministře 9/22 [i] 14:15 Abbey Road: Live II 7/12 [i] 15:05 We Are the World - pro Haiti [i] 15:15 Království divočiny: Velemlok japonský [i] 15:40 Kapverdy [i] 16:20 Poutní místa 8/17 [i] 16:35 Světci a svědci: Ignác z Loyoly [i] 16:50 Znamení a rituály: Hvězdy [i] 17:10 Úsměvy Petra Nárožného [i] 17:50 Krajan G. M. 3/7 [i] 18:05 Mizející místa domova 2/13 [i] 18:25 O češtině [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Moje rodina 1/2 [i] 19:30 Géniové, blázni, pábitelé [i] 19:45 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 20:00 Koncert ze Schönbrunnu [i] 21:35 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 21:45 Vídeňská státní opera [i] 00:50 Sedm epoch rocku 3/7 [i] 01:40 Sešli se... [i] 02:40 Na Kloboučku [i] 03:15 ČT Live - Arakain [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:35 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Pirátova rodinka 19 [i] 06:05 Bolek a Lolek 48 [i] 06:20 Liga Špačků 6, 7 [i] 07:10 Tom a Jerry 12 [i] 07:35 Vteřiny před katastrofou [i] 08:35 Z pekla štěstí 5 [i] 09:40 Rozjeď to naplno [i] 11:30 Poslední mohykán [i] 13:10 Praštěná holka [i] 15:00 Flek [i] 16:55 Zelený svět [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Norbit [i] 22:10 Maximální riziko [i] 00:00 30 a půl metru [i] 01:45 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Ptákoviny [i] 03:25 Áčko [i] 04:25 Zorro: Meč a růže 103 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 S Italem v kuchyni [i] 06:10 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:35 Winx Club 5 [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla XI 18 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Frasier VII 14 [i] 08:05 Deník zasloužilé matky VI 11 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:40 M*A*S*H 58 [i] 10:10 M*A*S*H 59 [i] 10:35 To je vražda, napsala X 10 [i] 11:30 Odložená žena 5 [i] 12:15 Lidé z předměstí [i] 14:20 Risknem to s Polly [i] 16:10 Columbo [i] 17:55 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 7 [i] 20:00 Bournův mýtus [i] 22:15 Z pekla [i] 00:40 Ten druhý [i] 02:25 Jak se staví sen [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slávici na ulici [i] 06:25 Chuťovky [i] 07:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 106-107/216 [i] 09:30 Tanec v dúhe [i] 11:40 Muži na stromoch I. 17-18/22 [i] 13:20 Sherlock Holmes: Podpis štyroch [i] 15:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 108-109/216 [i] 17:20 Elisa z Rivombrosy I. 10/13 [i] 19:15 PROMINENTI [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Perie v povetrí [i] 21:30 Anjel z Montgomery [i] 23:35 Cesta hrôzy [i] 02:05 PROMINENTI [i] 02:35 Muži na stromoch I. 18/22 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:00 Sherlock Holmes: Podpis štyroch [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Zelený oblak [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holíci [i] 13:45 Zkouška dospělosti [i] 15:25 Země kouzel a zázraků [i] 16:35 Fixlování [i] 18:35 Kdo je Cletis Tout? [i] 20:15 Přísaha [i] 22:25 Podivuhodná srdce [i] 00:05 Pátá oběť [i] 01:40 Hranice [i] 03:25 Zkouška dospělosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 12:30 Atletika [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Atletika [i] 16:15 Atletika [i] 22:00 Atletika [i] 22:30 Tenis [i] 00:00 Atletika [i] 01:30 Atletika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 6 [i] 06:00 Námořní hlídka II 9 [i] 07:00 Vezmeš si mě? [i] 09:00 Poslední šance [i] 11:00 Volání krve [i] 13:00 Svatební přání [i] 15:00 Prober se [i] 17:00 Byla jednou jedna svatba [i] 19:00 Pouhý sen [i] 21:00 Rosnička [i] 23:00 Z jiného úhlu [i] 01:00 Šestnáctiletá matka [i] 03:00 Mimo sezónu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5 [i] 06:00 Zázračná planeta 5 [i] 07:05 Pravda, povinnost, udatnost 1 [i] 08:05 Znovuobjevitelé 9 [i] 08:40 Znovuobjevitelé 10 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 39 [i] 10:20 Poslední vyhynutí 1 [i] 11:25 Záchrana pro Hubble 1 [i] 12:30 Krev, pot a takeaways 3 [i] 13:35 Jamieho Amerika 6 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 6 [i] 15:30 Mravenci vědí všechno 5 [i] 15:50 Mravenci vědí všechno 6 [i] 16:10 Do muzea zadním vchodem 3 [i] 16:45 Mistři švindlu 46 [i] 17:25 Mistři švindlu 19 [i] 18:00 Mistři švindlu 20 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 12 [i] 19:50 Mé dítě nemluví [i] 20:55 Tuningmánie 23 [i] 21:35 Tuningmánie 24 [i] 22:20 Záchrana pro Hubble 1 [i] 23:25 Je na Marsu život? 1 [i] 00:35 Rozluštění mayského písma [i] 01:40 Strategie útěku [i] 02:45 Ulice světa 9 [i] 03:15 Ulice světa 10 [i] 03:40 Místa ve Středomoří 24 [i] 04:45 Nejpřísnější rodiče na světě 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 31 [i] 06:00 Konečně spolu [i] 07:35 Romulus, můj otec [i] 09:20 Filmy a filmové hvězdy II. 31 [i] 09:45 Město Ember [i] 11:15 The Dukes [i] 12:55 Policajt ze sámošky [i] 14:25 Marley a já [i] 16:20 Valkýra [i] 18:20 Konečně spolu [i] 20:00 Bratři Bloomovi [i] 22:00 Zrcadla [i] 23:50 Loudilové [i] 01:15 Všechno nebo nic [i] 02:30 Predátor [i] 04:15 Vetřelci vs Predátor 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 Spartakus 9 [i] 06:00 Pád [i] 08:00 Speed Racer [i] 10:15 Evropské filmové ceny 2009 [i] 11:50 Ženy