TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 19/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 19/23 [i] 11:30 Smallville VI. 21/22 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil 5/9 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 22/22 [i] 14:10 Veronika Marsová II. 21/22 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 20/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa II. 15/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa II. 16/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Svatba na bitevním poli [i] 22:10 Zakázané ovocie [i] 00:25 Žoldnier: Légia skazy [i] 02:10 Stávka na smrť [i] 03:35 Ohnivý had [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vietor vášní 5/10 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 24/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 211/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:25 Sila lásky II. 184 [i] 17:15 Sila lásky II. 185 [i] 18:10 JAG II 1/15 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 3/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Unesení 4/10 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:30 JAG II 1/15 [i] 01:15 Unesení 4/10 [i] 02:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:20 Góly - body - sekundy [i] 03:40 Stratení Nomádi [i] 04:05 Sila lásky II. 184 [i] 04:55 Sila lásky II. 185 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 25/26 [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:50 Neporaziteľná Vilma 13/14 [i] 09:15 O deťoch a zvieratkách [i] 09:25 Mojich sedem divov [i] 10:00 Profily z archívu [i] 10:25 Senec [i] 11:10 Planéta Zem zhora 5/8 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cesty za folklórom [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:20 Japonská mozaika III 1/8 [i] 13:35 Totálne fenomenálne 21 [i] 13:50 Recepty na slávu [i] 14:50 Keď radí strach 3/3 [i] 15:35 Trezor [i] 16:00 Črty zo života [i] 16:20 Podzemné krásavice [i] 16:40 Bakalárske návraty [i] 17:05 Ráčte vstúpiť [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti [i] 18:05 Hudba pod Rozsutcom [i] 18:15 Večerníček 7/7 [i] 18:20 Televíkend [i] 18:50 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Milenky 2/3 [i] 21:05 Uvarte si štíhlosť 2/6 [i] 21:30 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:45 Hviezdna loď Galactica IV 9/20 [i] 00:25 Ateliér [i] 00:55 Karneval zvierat [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Invencie [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:20 NOVINY TV JOJ 08:50 RANNÉ KINO: Môj štvornohý priateľ Ace [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. 7 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 Life: Najbohatší policajt II. 16 [i] 14:00 Kosti II 17 [i] 15:00 Simpsonovci X. 22,23/23 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kevin zo severu [i] 22:15 Zubatá vagína [i] 00:00 SEDEM [i] 00:50 Pomsta policajtky [i] 02:20 Prison Break: Útek z väzenia IV. 7 [i] 03:00 Kráľovstvo surikát III. [i] 03:25 Dagon [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 33,34 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 112,113 [i] 08:10 Komisárka 43 [i] 09:00 MacGyver 29,30 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 14/14 [i] 11:50 M*A*S*H 24,25 [i] 12:50 Matlock V. 11 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 14/14 [i] 16:10 Matlock V. 12,13 [i] 18:00 M*A*S*H 24,25 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 6 [i] 21:10 Posledné dni planéty Zem 1,2/2 [i] 00:20 Deti planéty Duna 3/3 [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 5/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 08:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 14/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 2/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 13:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 14/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 2/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 6/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 4/23 [i] 18:00 Advokáti IV. 20/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 15/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 8/13 [i] 21:00 Krotitelé duchů II. [i] 23:05 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 13/22 [i] 00:00 Unesený 1/13 [i] 00:45 Krotitelé duchů II. [i] 02:35 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 13/22 [i] 03:20 Unesený 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Krize karavanu 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití 12 [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 3 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 34 [i] 10:55 Jak se to dělá 5 [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití 12 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 35 [i] 19:40 Jak se to dělá 6 [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Národ šílenců [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 23 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 22 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 23 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 35 [i] 04:35 Jak se to dělá 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Fragmenty z malomesta [i] 10:15 Písničky z obrazovky [i] 10:40 Domácí štěstí [i] 11:10 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Salón Cimrman uvádí Cimrman kontra [i] 13:15 Po stopách [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 3/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 9/22 [i] 15:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:05 Franklin 38/52 [i] 15:30 Kouzelný strom 1/7 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 15/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 7/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Kouzla králů [i] 21:40 13. komnata Evy Pilarové [i] 22:10 Uvolněte se, prosím [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Californication II 11/12 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Tygrovy brigády [i] 01:40 McLeodovy dcery VIII 3/22 [i] 02:25 Mamba show [i] 03:05 Česká soda [i] 03:25 Siláci 03:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:00 Divnopis [i] 04:05 Ze závislosti do nezávislosti [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Deset století architektury [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 11/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 11/52 [i] 06:30 Čas zakládání 11/27 [i] 06:40 Vodácká putování [i] 07:00 Zahrada je hra [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:45 Člověk-věda-přístroje [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Quincy Jonesem - 2. část [i] 10:00 Poutní místa 7/17 [i] 10:20 Děti 50. let [i] 10:50 Kuchařská pohotovost [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Andalusie [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Bavorské Švábsko [i] 13:25 Zlatá Medúza [i] 13:55 Šikulové [i] 14:10 Čarodějnice školou povinné 4/26 [i] 14:35 Příběhy staré Indie [i] 14:45 Sportovci světa: Amazonia Vertical [i] 15:50 Království divočiny: Velemlok japonský [i] 16:20 Hmyz a člověk 4/7 [i] 16:45 Maledivy 4/5 [i] 17:00 Futuroskop [i] 17:30 Zeměpis světa [i] 17:55 City Folk - Košice, 2006 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Příběhy domů [i] 19:25 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Dobrodružství s jaguáry 3/6 [i] 20:50 Moje rodina 1/2 [i] 21:15 Sedm epoch rocku 3/7 [i] 22:10 Bigbít 27/42 [i] 23:10 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 23:20 Česká soda [i] 23:40 Siláci [i] 23:50 I BBC se utne [i] 00:15 Evropané [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:40 Q [i] 02:10 Veselý malíř vážně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 19 [i] 09:30 Julie Lescaut VI [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce II 7 [i] 12:25 Komisař Rex VII 4 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino IV 16 [i] 14:15 Hvězdná brána V 18 [i] 15:05 Kobra 11 IV 3 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Gambrinus liga [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Sahara [i] 22:35 Devět životů [i] 00:25 Povstání strojů [i] 02:05 Novashopping 02:25 Tabu [i] 03:10 Áčko [i] 04:00 Zorro: Meč a růže 102 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 13 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky VI 10 [i] 08:35 M*A*S*H 55 [i] 09:05 M*A*S*H 56 [i] 09:35 Heuréka - město divů III 8 [i] 10:30 To je vražda, napsala X 9 [i] 11:25 Případ pro Sam IV 4 [i] 12:20 M*A*S*H 57 [i] 12:50 M*A*S*H 58 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky VI 11 [i] 13:50 Zoufalé manželky V 22 [i] 14:45 JAG VI 5 [i] 15:45 Gepardí kočky 2 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Van Helsing [i] 22:45 Odplata [i] 00:45 Gladiátoři 2000 [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Na čem záleží 196 [i] 04:45 Na čem záleží 197 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 104-105/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 119/129 [i] 08:30 Čaro lásky 78/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 93-94/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 239/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 47/175 [i] 13:15 Rebeli II. 84/225 [i] 14:05 Rany z lásky 35/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 106-107/216 [i] 18:00 Túžba tela 110/143 [i] 19:00 Rebeli II. 85/225 [i] 20:00 Čaro lásky 79/90 [i] 20:55 Alpská klinika: Otázka srdca [i] 22:35 Tanec v dúhe [i] 00:25 Ally McBealová II. 13-14/24 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 110/143 [i] 03:15 Ulica III. 239/259 [i] 04:00 Čaro lásky 79/90 [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Tučňák Amundsen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Princ a já: Královské líbánky [i] 13:45 Jarní úklid s.r.o. [i] 15:25 Férovej zloděj [i] 17:20 Dračí války [i] 19:00 Vévodkyně [i] 20:55 Poslední loupež [i] 22:50 Doktor Martin [i] 00:30 Elita [i] 02:20 [i] 03:50 Mezi námi právníky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:30 Atletika [i] 14:00 Atletika [i] 15:00 Fotbal [i] 16:20 Fotbal [i] 16:30 Atelitka [i] 18:15 Atletika [i] 22:15 Atletika [i] 22:45 Fotbal [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 5 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 11 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 13 [i] 12:00 Ochránce II 19 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 3 [i] 16:00 Poslední šance [i] 18:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 6 [i] 20:00 Ochránce II 20 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 19 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 20 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 01:00 Blondýnka 1/2 [i] 03:00 Blondýnka 2/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4 [i] 06:00 Chytrý průvodce po…Maximální úniky 4 [i] 07:00 Cestování podle představ 1 [i] 07:30 Cestování podle představ 2 [i] 08:00 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5 [i] 09:00 Vášnivý jedlík 37 [i] 09:35 Vášnivý jedlík 38 [i] 10:10 Krev, pot a takeaways 4 [i] 11:25 Jamieho Amerika 6 [i]