Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 18/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 18/23 [i] 11:30 Smallville VI. 20/22 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil 4/9 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 21/22 [i] 14:10 Veronika Marsová II. 20/22 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 19/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa II. 13/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa II. 14/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Veterná smršť [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 10/24 [i] 22:45 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 7-8/9 [i] 00:35 Ohnivá smršť [i] 02:05 Hrozba z temnoty II. 13/22 [i] 02:45 Traveler I. 7-8/8 [i] 04:05 Pohotovosť XIII. 3/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vietor vášní 4/10 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 23/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 210/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 182 [i] 17:15 Sila lásky II. 183 [i] 18:10 JAG 20/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 2/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri II 4/13 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 Zúfalé manželky III. 2/23 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 18/19 [i] 23:55 Policajti z prístavu [i] 00:40 JAG 20/20 [i] 01:25 Capri II 4/13 [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Správy a komentáre [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 182 [i] 04:45 Sila lásky II. 183 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Maďarský magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 24/26 [i] 08:25 Ujo maliar pozýva 3/3 [i] 08:55 Neporaziteľná Vilma 12/14 [i] 09:15 O deťoch a zvieratkách [i] 09:25 Mojich sedem divov [i] 09:50 Profily z archívu [i] 10:30 Sabinov [i] 11:00 Môj otec Gulag [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Cesty za folklórom [i] 13:05 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:30 Pestúni zvierat 17 [i] 13:55 Recepty na slávu [i] 15:00 Keď radí strach 2/3 [i] 15:40 Trezor [i] 16:15 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:45 Bakalárske návraty [i] 17:20 Ráčte vstúpiť [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 6/7 [i] 18:30 Kvarteto [i] 18:55 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Planéta Zem zhora 5/8 [i] 21:05 Totálne fenomenálne 21 [i] 21:20 Japonská mozaika III 1/8 [i] 21:40 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:10 Polícia [i] 22:20 Zábavný televízny archív [i] 23:10 Hviezdna loď Galactica IV 8/20 [i] 23:55 Ateliér [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Invencie [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Podvodníci [i] 06:05 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:20 KRIMI NOVINY 08:55 RANNÉ KINO: Lovkyňa záhad: Vražda v kúpeľoch [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. 6 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8,9 [i] 15:00 Simpsonovci X. 20,21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 22:00 Life: Najbohatší policajt II. 16 [i] 23:00 Mafstory [i] 00:05 Profesionáli [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 9 [i] 01:40 Komando GSG 9 22 [i] 02:25 SHARK II. 10 [i] 03:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 6 [i] 03:45 Kráľovstvo surikát III. [i] 04:10 Chameleón [i] 04:55 Podvodníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 31,32 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 110,111 [i] 08:10 Komisárka 42 [i] 09:00 MacGyver 27,28 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 13 [i] 11:50 M*A*S*H 22,23 [i] 12:50 Matlock V. 9 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 13 [i] 16:10 Matlock V. 10,11 [i] 18:00 M*A*S*H 22,23 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 22:15 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 00:00 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 4/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 08:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 13/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia III. 1/13 [i] 12:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 13:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 13/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia III. 1/13 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 5/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 3/23 [i] 18:00 Advokáti IV. 19/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 14/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 7/13 [i] 21:00 Boj o čas II. 12/22 [i] 22:00 Zakázané metody 11/13 [i] 22:40 Zakázané metody 12/13 [i] 23:20 Zakázané metody 13/13 [i] 00:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 12/22 [i] 00:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 13/13 [i] 01:35 Boj o čas II. 12/22 [i] 02:25 Zakázané metody 11/13 [i] 03:00 Zakázané metody 12/13 [i] 03:35 Zakázané metody 13/13 [i] 04:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 12/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Krize karavanu 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 33 [i] 10:55 Jak se to dělá 4 [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 34 [i] 19:40 Jak se to dělá 5 [i] 20:05 Ztracený ráj 3 [i] 21:00 Unikl jsem smrti [i] 21:55 Skutečné místo činu 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 21 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 20 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Ztracený ráj 3 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 34 [i] 04:35 Jak se to dělá 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 12/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:45 V Praze bejvávalo blaze [i] 11:40 O písničkách a tancování [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:25 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 2/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 8/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 4/26 [i] 15:35 Král z džungle 4/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Ztracené hračky 4/13 [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 12/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Místo činu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Sex ve městě VI 16/20 [i] 00:30 McLeodovy dcery VIII 2/22 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 V divokých peřejích Colorada [i] 02:30 Osudové okamžiky [i] 02:45 Mizející místa domova 1/13 [i] 03:00 Hledání ztraceného času [i] 03:20 Příběhy domů [i] 03:40 Hmyz a člověk 3/7 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Občanská hnutí [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 10/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 10/52 [i] 06:30 Čas zakládání 10/27 [i] 06:40 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:20 Michaelovy experimenty [i] 07:35 Deset století architektury [i] 07:50 Televizní čítanka české literatury [i] 08:20 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Smrt na bitevním poli 4/4 [i] 10:35 Neřízená střela Stella [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Futuroskop [i] 13:10 Návštěva v ZOO [i] 13:15 Zvědavý osel [i] 14:15 Bludiště [i] 14:50 Toulavá kamera [i] 15:20 Evropa dnes [i] 15:50 Prizma [i] 16:10 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Člověk-věda-přístroje [i] 17:00 Turecko - brána Orientu 2/13 [i] 17:25 Fenomén Hrádeček aneb duchové pod [i] 18:25 Via Imperialis 5/5 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza [i] 19:35 Počesku [i] 19:45 EXPOminuty 2010 [i] 20:00 Manželské etudy: Mirka a Antonín [i] 20:35 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 21:35 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 21:45 V pět odpoledne [i] 23:30 Posezení s Janem Burianem [i] 00:00 Historie.cs [i] 00:55 Společně vytrváme - členové [i] 02:15 Setkávání [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 18 [i] 09:30 Odvážné srdce [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce II 6 [i] 12:25 Komisař Rex VII 3 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino IV 15 [i] 14:15 Hvězdná brána V 17 [i] 15:05 Kobra 11 IV 2 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 20 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 2 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 10 [i] 21:00 Zapomenuti 11 [i] 21:50 Tudorovci II 5 [i] 23:00 Sexy tým [i] 00:45 Můj přítel Monk V [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Ptákoviny [i] 03:10 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 101 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 12 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky VI 9 [i] 08:40 M*A*S*H 53 [i] 09:10 M*A*S*H 54 [i] 09:40 Heuréka - město divů III 7 [i] 10:35 To je vražda, napsala X 8 [i] 11:30 Případ pro Sam IV 3 [i] 12:25 M*A*S*H 55 [i] 12:55 M*A*S*H 56 [i] 13:30 Deník zasloužilé matky VI 10 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 21 [i] 14:55 JAG VI 4 [i] 15:55 Beethoven 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Policejní akademie 6: Město v obležení [i] 21:55 Chirurgové V 24 [i] 22:55 Bravados [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 02:40 Výklad snů [i] 03:35 Na čem záleží 195 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 102-103/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 118/129 [i] 08:30 Čaro lásky 77/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 91-92/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 238/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 46/175 [i] 13:15 Rebeli II. 83/225 [i] 14:05 Rany z lásky 34/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 104-105/216 [i] 18:00 Túžba tela 109/143 [i] 19:00 Rebeli II. 84/225 [i] 20:00 Čaro lásky 78/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 118/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 14/24 [i] 22:40 Trpká pomsta [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 91-92/175 [i] 01:05 Pravá tvár vášne 118/178 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:25 Túžba tela 109/143 [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:55 Trpká pomsta [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Seržant Pepper [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Johanka z Arku 1. [i] 13:50 Skutečný Howard Spitz [i] 15:35 Ve jménu Angela [i] 17:20 Rabbit-Proof Fence [i] 19:00 Mezi námi právníky [i] 20:45 Jarní úklid s.r.o. [i] 22:25 Hranice [i] 00:10 Noční vlak [i] 01:45 Čekání znamená smrt I. [i] 03:25 Někdo musí z kola ven [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 15:30 Fotbal [i] 17:30 Atletika [i] 22:00 Atletika [i] 22:30 Pro wrestling [i] 23:30 Pro wrestling [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 4 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 10 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 8 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 12:00 Ochránce II 18 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI 1 [i] 16:00 Vezmeš si mě? [i] 18:00 Soudkyně Amy II 13