Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 09:40 Zajtrajšie noviny I. 17/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 17/23 [i] 11:30 Smallville VI. 19/22 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil 3/9 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 20/22 [i] 14:10 Veronika Marsová II. 19/22 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 18/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa II. 11/24 [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa II. 12/24 [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Len trošku šťastia [i] 22:10 Veľmi nebezpečné známosti 3 [i] 23:40 Rím 7-8/12 [i] 01:50 Hrozba z temnoty II. 12/22 [i] 02:30 Traveler I. 5-6/8 [i] 03:50 Pohotovosť XIII. 2/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vietor vášní 3/10 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 22/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 209/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 180 [i] 17:15 Sila lásky II. 181 [i] 18:10 JAG 19/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 1/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová : Nesprávna tvár [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Zúfalé manželky III. 1/23 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 17/19 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:25 JAG 19/20 [i] 01:15 Jane Doeová : Nesprávna tvár [i] 02:35 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:20 Halali [i] 03:55 Sila lásky II. 180 [i] 04:45 Sila lásky II. 181 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Národnostný magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 23/26 [i] 08:25 Ujo maliar pozýva 2/3 [i] 08:55 Neporaziteľná Vilma 11/14 [i] 09:15 O deťoch a zvieratkách [i] 09:25 Mojich sedem divov [i] 09:55 Profily z archívu [i] 10:30 Zo Šale do Močenka [i] 11:10 Epigenetika - ako výživa ovplyvňuje naše gény [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Cesty za folklórom [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:20 Na ceste [i] 13:50 Recepty na šťastie [i] 14:15 Keď radí strach 1/3 [i] 14:50 Recepty na slávu [i] 15:45 Trezor [i] 16:10 Bakalárske návraty [i] 16:40 Maďarský magazín [i] 17:10 Ráčte vstúpiť [i] 17:40 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 5/7 [i] 18:25 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 5 [i] 18:50 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Môj otec Gulag [i] 21:15 Pestúni zvierat 17 [i] 21:45 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:20 Letné lásky [i] 23:25 Ateliér [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:45 Hviezdna loď Galactica IV 7/20 [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Invencie [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:25 RANNÉ KINO: Pred svadbou nie! [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. 5 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 14:00 Kosti I. 15 [i] 15:00 Simpsonovci X. 18,19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 10 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8,9 [i] 22:00 Kosti II 17 [i] 23:00 Kosti I. 15 [i] 00:00 Texaský masaker motorovou pílou [i] 01:45 Dexter 10 [i] 02:40 Prison Break: Útek z väzenia IV. 5 [i] 03:20 Dexter 10 [i] 04:15 Kráľovstvo surikát II. [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 29,30 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 108,109 [i] 08:10 Komisárka 41 [i] 09:00 MacGyver 25,26 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 12 [i] 11:50 M*A*S*H 20,21 [i] 12:50 Matlock V. [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 12 [i] 16:10 Matlock V. 8,9 [i] 18:00 M*A*S*H 20,21 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 5 [i] 21:15 M*A*S*H 92,93,94,95 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:40 Chalupári 5 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 3/16 [i] 07:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 08:00 Advokáti IV. 17/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 12/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 14/14 [i] 12:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 13:00 Advokáti IV. 17/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 12/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 14/14 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 4/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 2/23 [i] 18:00 Advokáti IV. 18/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 13/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 6/13 [i] 21:00 CSI: New York VI. 23/23 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 17/18 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 11/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 12/13 [i] 00:45 CSI: New York VI. 23/23 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 02:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 11/22 [i] 03:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 10 [i] 06:00 Krize karavanu 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá 3 [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 33 [i] 19:40 Jak se to dělá 4 [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Sám v divočině 2 [i] 21:55 Lovci tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 19 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 18 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 33 [i] 04:35 Jak se to dělá 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Z Televarieté [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 11/12 [i] 09:35 Hry bez hranic [i] 10:50 Inzerát [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VIII 1/22 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 7/22 [i] 15:00 Americká auta v Hradci Králové [i] 15:20 My jsme z Norska [i] 15:35 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 4/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Trojmezná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Řekněte mi, kdo to je [i] 21:00 Toulavá kamera ochutnává Česko 4/8 [i] 21:30 Příběhy slavných - Stella [i] 22:25 Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba [i] 00:05 Losování Sportky a Šance 00:10 Sex ve městě VI 15/20 [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 McLeodovy dcery VIII 1/22 [i] 01:30 Svatojánské Navalis 2010 [i] 02:30 Ozvěny Smetanovy Litomyšle 2010 [i] 03:00 Za zrcadlem [i] 03:25 Španělské umění 3/3 [i] 04:20 U nás v Evropě [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 9/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 9/52 [i] 06:35 Čas zakládání 9/27 [i] 06:40 Pat a Mat se vrací 1/12 [i] 06:50 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:20 Toulavá kamera ochutnává Česko 3/8 [i] 07:50 Potomci slavných [i] 08:20 Stop [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 7/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 U-864 - Hitlerovo poslední smrtící tajemství [i] 10:50 Svět zázraků: Riskantní natáčení 5/12 [i] 11:15 Tahače 2010 - Speed Record [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Medvědi nic nevědí 4/6 [i] 13:45 Tohle jsem já... [i] 14:00 Věda je detektivka 9/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:45 Televizní klub neslyšících [i] 15:10 Potopení Estonie [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Zdraví v Evropě [i] 17:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:15 Michaelovy experimenty [i] 17:25 Televizní čítanka české literatury [i] 17:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Příběhy domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Nehasit! Hořím! [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Za jasného dne [i] 22:05 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:15 Dokumentární klub: Společně vytrváme - členové Bratrstva neohrožených [i] 23:40 Berlín, Alexandrovo náměstí 5/14 [i] 00:40 Muž, který měl nebýt [i] 01:40 Křesťanské umění na Moravě [i] 02:00 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 17 [i] 09:30 Rodinné záležitosti [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce II 5 [i] 12:30 Komisař Rex VII 2 [i] 13:30 Las Vegas: Kasino IV 14 [i] 14:20 Hvězdná brána V 16 [i] 15:10 Kobra 11 IV 1 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:20 Krok za krokem VI 19 [i] 17:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III 1 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Černí baroni [i] 22:15 Můj šokující příběh [i] 23:10 Smrtící triky [i] 01:15 Kriminálka Miami III [i] 02:05 Novashopping 02:25 Zlatíčka [i] 03:20 Tabu [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 100 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 11 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky VI 8 [i] 08:35 M*A*S*H 51 [i] 09:10 M*A*S*H 52 [i] 09:40 Heuréka - město divů III 6 [i] 10:30 To je vražda, napsala X 7 [i] 11:30 Případ pro Sam IV 2 [i] 12:25 M*A*S*H 53 [i] 12:55 M*A*S*H 54 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky VI 9 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 20 [i] 14:55 JAG VI 3 [i] 15:50 Beethoven [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Přežila jsem vzteklinu [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:15 Sběratelé kostí III 13 [i] 23:15 Žralok II 10 [i] 00:05 Kriminálka Kolín I 11 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 194 [i] 04:10 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 100-101/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 117/129 [i] 08:30 Čaro lásky 76/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 89-90/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 237/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 45/175 [i] 13:15 Rebeli II. 82/225 [i] 14:05 Rany z lásky 33/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 102-103/216 [i] 18:00 Túžba tela 108/143 [i] 19:00 Rebeli II. 83/225 [i] 20:00 Čaro lásky 77/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 117/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 13/24 [i] 22:45 Spi sladko, moja drahá žienka [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 89-90/175 [i] 01:15 Pravá tvár vášne 117/178 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 108/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 Spi sladko, moja drahá žienka [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Táta k Vánocům [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hlavní zprávy [i] 13:55 Cvokař [i] 15:30 Repli-Kate [i] 17:10 Peklo s princeznou [i] 19:00 Někdo musí z kola ven [i] 20:45 Skutečný Howard Spitz [i] 22:30 Maurice [i] 00:55 Čtyři psi hrají poker [i] 02:35 Pátá oběť [i] 04:10 Srdeční záležitosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Atletika [i] 13:15 Atletika [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 16:20 Fotbal [i] 16:30 Atletika [i] 18:00 Atletika [i] 22:30 Atletika [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges VI 3 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 8 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 9 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 7 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 12:00 Ochránce II 17 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 3 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 8 [i] 16:00 Poslední šance [i] 18:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 4 [i] 20:00 Ochránce II 18 [i] 21:00 Medium IV 13 [i]