Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 VIII. 10/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 16/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 16/23 [i] 11:30 Smallville VI. 18/22 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil 2/9 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 19/22 [i] 14:10 Veronika Marsová II. 18/22 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 17/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa II. 9/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa II. 10/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Časovaná bomba [i] 21:45 Mentalista I. 19/23 [i] 22:45 Krvavá stopa [i] 00:50 Tristan [i] 02:40 Hrozba z temnoty II. 11/22 [i] 03:15 Traveler I. 4/8 [i] 03:55 Pohotovosť XIII. 1/23 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vietor vášní 2/10 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 21/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 208/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 178 [i] 17:15 Sila lásky II. 179 [i] 18:10 JAG 18/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 7/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri II 3/13 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 Klinika Grace IV. 17/17 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 16/19 [i] 23:55 Policajti z prístavu [i] 00:40 JAG 18/20 [i] 01:25 Capri II 3/13 [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Správy a komentáre [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky II. 178 [i] 04:45 Sila lásky II. 179 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Holokaust - porrajmos- samurdaripen [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 22/26 [i] 08:25 Ujo maliar pozýva 1/3 [i] 08:55 Neporaziteľná Vilma 10/14 [i] 09:20 O deťoch a zvieratkách [i] 09:30 Mojich sedem divov [i] 10:05 Profily z archívu [i] 10:35 Kysuce, Medziobdobie [i] 11:10 Hlava XXI - finálové večery [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Cesty za folklórom [i] 13:15 Pohľad späť [i] 13:40 Mlyny na Slovensku [i] 14:35 Recepty na šťastie [i] 15:10 Hrá skupina Elán [i] 15:30 Eskalátor [i] 15:55 Trezor [i] 16:35 Národnostný magazín [i] 17:00 Bakalárske návraty [i] 17:25 Ráčte vstúpiť [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 4/7 [i] 18:25 Koleso času 4/14 [i] 18:55 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Epigenetika - ako výživa ovplyvňuje naše gény [i] 20:55 Na ceste [i] 21:25 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 21:50 Dersu Uzala [i] 00:10 Hviezdna loď Galactica IV 6/20 [i] 00:55 Ateliér [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:50 Správy STV "N" [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:25 Invencie [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Chameleón [i] 05:55 Podvodníci [i] 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 KRIMI NOVINY 09:00 RANNÉ KINO: Lovkyňa záhad: Hra [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. 4 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:10 Medové týždne [i] 15:00 Simpsonovci X. 16,17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Pred svadbou nie! [i] 22:45 Profesionáli IV. 5 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 01:30 Komando GSG 9 21 [i] 02:20 SHARK II. 9 [i] 03:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. 4 [i] 03:45 Kráľovstvo surikát II. [i] 04:00 Chameleón [i] 04:50 Podvodníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 27,28 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 106,107 [i] 08:10 Komisárka 40 [i] 09:00 MacGyver 23,24 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 11 [i] 11:50 M*A*S*H 18,19 [i] 12:50 Matlock V. 5 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 11 [i] 16:10 Matlock V. 6,7 [i] 18:00 M*A*S*H 18,19 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Pomstiteľ Trinity [i] 21:55 Leto s Jamesom Bondom: Diamanty sú večné [i] 00:10 Pomstiteľ Trinity [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 2/16 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 37/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 16/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 11/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 13/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 37/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 16/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 11/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 13/14 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 3/16 [i] 17:00 Joan z Arkádie 1/23 [i] 18:00 Advokáti IV. 17/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 12/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 5/13 [i] 21:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 10/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 11/13 [i] 00:45 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 01:35 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 02:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 10/22 [i] 03:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 9 [i] 06:00 Krize karavanu 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 10 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá 2 [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá 3 [i] 20:05 Stěhování obrů [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 17 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 16 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Stěhování obrů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Záchranáři 2/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 10/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:55 Přijďte k nám na večeři [i] 11:30 Trampská trilogie [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Z Televarieté [i] 13:25 McLeodovy dcery VII 32/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 6/22 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Z rodu Přemyslovců 7/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 9/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat se vrací 1/12 [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Šalvěj etiopská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Smrt na bitevním poli 4/4 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:35 Za zrcadlem [i] 22:10 Horká noc, hořké ráno [i] 23:55 EXPOminuty 2010 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Sex ve městě VI 14/20 [i] 00:40 McLeodovy dcery VII 32/32 [i] 01:25 Vltava v obrazech 78/86 [i] 01:45 Crescendo [i] 02:30 Pandurango 4/7 [i] 03:00 Milan Zelenka hraje Milana Tesaře [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 8/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 8/52 [i] 06:35 Čas zakládání 8/27 [i] 06:40 Tohle jsem já... [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Ta naše povaha česká [i] 07:55 My jsme z Dánska [i] 08:10 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 08:20 We Are the World - pro Haiti [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Ludvík XVII. [i] 10:35 Toulavá kamera ochutnává Česko 3/8 [i] 11:05 Čtenářský deník... Michal Ajvaz: Druhé město [i] 11:20 Divnopis [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Bořek stavitel 3/26 [i] 12:50 Mirabelino domácí kino 20/26 [i] 13:00 Mumínci II 11/13 [i] 13:20 Strašidla a spol. 4/6 [i] 13:40 Teď vedou babička s dědou [i] 13:50 Kočičí princezna [i] 14:50 Nehasit! Hořím! [i] 15:15 Vltava v obrazech 78/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Riskantní natáčení 5/12 [i] 16:00 Španělské umění 3/3 [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:20 Zoom [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 ČT Live - Pavel Sedláček [i] 20:00 Augustus, první císař římský 1/2 [i] 21:30 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 21:45 Děti 50. let [i] 22:15 Občanská hnutí [i] 22:45 Umění plakat [i] 00:30 Q [i] 01:00 Retro [i] 01:25 Československý filmový týdeník 791/2379 [i] 01:40 Vila Tugendhat [i] 02:00 Základy [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 16 [i] 09:30 Klokan Joey [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce II 4 [i] 12:25 Komisař Rex VII 1 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 13 [i] 14:15 Hvězdná brána V 15 [i] 15:10 Kobra 11 III 16 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 13 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 9 [i] 21:00 Zapomenuti 10 [i] 21:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 7 [i] 22:45 Jesse Stone: Smrt v jezeře [i] 00:25 Námořní vyšetřovací služba III [i] 01:15 Novashopping 01:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:10 Ptákoviny [i] 02:55 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 99 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 10 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky VI 7 [i] 08:40 M*A*S*H 49 [i] 09:10 M*A*S*H 50 [i] 09:35 Heuréka - město divů III 5 [i] 10:30 To je vražda, napsala X 6 [i] 11:30 Případ pro Sam IV 1 [i] 12:25 M*A*S*H 51 [i] 12:55 M*A*S*H 52 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky VI 8 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 19 [i] 14:50 JAG VI 2 [i] 15:45 Letka Bouřliváků [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Knight Rider - Legenda se vrací 2 [i] 21:10 Ano, šéfe! [i] 22:15 Myšlenky zločince IV 13 [i] 23:10 Profesionálky 12 [i] 00:00 Kriminálka Kolín I 10 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:45 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 192 [i] 04:10 Na čem záleží 193 [i] 04:30 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 98-99/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 116/129 [i] 08:30 Čaro lásky 75/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 87-88/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 236/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 44/175 [i] 13:15 Rebeli II. 81/225 [i] 14:05 Rany z lásky 32/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 100-101/216 [i] 18:00 Túžba tela 107/143 [i] 19:00 Rebeli II. 82/225 [i] 20:00 Čaro lásky 76/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 116/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 12/24 [i] 22:45 Neľahký život [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 87-88/175 [i] 01:10 Pravá tvár vášne 116/178 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 107/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 Neľahký život [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Zabít Elizabeth [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hotýlek [i] 13:45 Dračí války [i] 15:25 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 17:10 Férovej zloděj [i] 19:05 Srdeční záležitosti [i] 20:50 Cvokař [i] 22:25 Čekání znamená smrt I. [i] 00:05 Sejměte Cartera [i] 01:50 Elita [i] 03:40 Tajemství meče [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Atletika [i] 14:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Atletika [i] 19:00 Atletika [i] 21:45 Atletika [i] 22:15 Fotbal [i] 00:00 Atletika [i] 01:00 Atletika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Briges VI 2 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 07:00 McLeodovy Dcery VI 7 [i] 08:00 McLeodovy Dcery VI 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 12:00 Ochránce II 16 [i] 13:00 Detektiv Nash Briges VI 2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 7 [i] 16:00 Záhadná žena: Zpěv smrti [i] 18:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 3 [i] 20:00 Ochránce II 17 [i] 21:00 Prober se