TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 08:55 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 09:50 Zajtrajšie noviny I. 15/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 15/23 [i] 11:30 Smallville VI. 17/22 [i] 12:20 Povedz, kto ťa zabil 1/9 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 18/22 [i] 14:10 Veronika Marsová II. 17/22 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 VIII. 10/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 16/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa II. 7/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa II. 8/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Po západe slnka [i] 21:55 Poliši z Rena [i] 23:20 Hrdinovia II. 5-6/11 [i] 01:10 Mŕtva nevesta [i] 02:25 Poltergeist [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Radosť zo života [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Vietor vášní 1/10 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 20/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 207/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 176 [i] 17:15 Sila lásky II. 177 [i] 18:10 JAG 17/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 6/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Strieborná svadba [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Klinika Grace IV. 16/17 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 15/19 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:25 JAG 17/20 [i] 01:10 Strieborná svadba [i] 02:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 04:00 Sila lásky II. 176 [i] 04:45 Sila lásky II. 177 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Tat Tvam asi [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 21/26 [i] 08:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:05 Neporaziteľná Vilma 9/14 [i] 09:35 O deťoch a zvieratkách [i] 09:45 Mojich sedem divov [i] 10:15 Mimo času 4/10 [i] 10:40 Kultúra extra [i] 11:20 Dokumentárny klub [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Cesty za folklórom [i] 13:20 Orientácie [i] 13:55 Na ceste po Čechách 3/8 [i] 14:25 Recepty na šťastie [i] 15:05 Trezor [i] 15:40 Holokaust - porrajmos- samurdaripen [i] 16:10 Retro noviny [i] 16:25 Bakalárske návraty \Kúsok mäsa [i] 16:45 "Bratislavské pondelky" [i] 18:12 Hradby-kolíska mesta [i] 18:15 Večerníček 3/7 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Hlava XXI - finálové večery [i] 21:15 Vice-Versa 26/26 [i] 21:40 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:10 Piatok alebo iný deň [i] 23:55 Hviezdna loď Galactica IV 5/20 [i] 00:35 Ateliér [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 Invencie [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 07:55 KRIMI NOVINY 08:35 Stratené duše I. 14,15 [i] 10:30 Letná výhra [i] 12:00 Vražedné vlny 1,2/2 [i] 15:30 Simpsonovci X. 15 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Medové týždne [i] 22:15 Odsúdená neprávom [i] 00:15 Mafstory [i] 01:10 Splašený vlak [i] 02:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 9,10 [i] 04:20 Skutočné CSI 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 25,26 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 104,105 [i] 08:10 Komisárka 39 [i] 09:00 MacGyver 21,22 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 10 [i] 11:50 M*A*S*H 16,17 [i] 12:50 Komisárka 39 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 10 [i] 16:10 Matlock V. 4,5 [i] 18:00 M*A*S*H 16,17 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 V podstate sme normálni [i] 21:50 Fešák Hubert [i] 23:30 V podstate sme normálni [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Jake 2.0 I. 1/16 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 36/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 10/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 12/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 36/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 10/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 12/14 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 2/16 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 37/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 16/22 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 17/18 [i] 21:00 Lost - Ztraceni VI. 18/18 [i] 23:05 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 9/22 [i] 00:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 10/13 [i] 00:50 Lost - Ztraceni VI. 17/18 [i] 02:55 Lost - Ztraceni VI. 18/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Krize karavanu 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 9 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá 1 [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá 2 [i] 20:05 Američtí dřevorubci [i] 21:00 Americký přístav [i] 21:55 Sám v divočině 2 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 15 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 14 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Američtí dřevorubci [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 46/78 [i] 09:00 Pasáček z doliny [i] 10:20 Hezky od podlahy [i] 11:05 Místo nahoře 8/13 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Záchranáři 2/6 [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 31/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 5/22 [i] 15:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:10 Hmyz a člověk 3/7 [i] 15:35 Vodácká putování [i] 15:50 Medvědi nic nevědí 4/6 [i] 16:15 Tohle jsem já... [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čolek velký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 3/10 [i] 21:10 Na cestě po Karlovarském kraji [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:20 Sexy Pistols [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Politické spektrum [i] 00:25 Californication II 10/12 [i] 00:55 McLeodovy dcery VII 31/32 [i] 01:40 Příběhy domů [i] 01:55 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Váchy [i] 02:00 Cesty víry: Postavit chrám z lidí [i] 02:25 Přijďte k nám na večeři [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Via Imperialis 4/5 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Babar 7/26 [i] 06:35 Kouzelný kolotoč 7/52 [i] 06:45 Čas zakládání 7/27 [i] 06:55 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 O češtině [i] 07:45 Maledivy 3/5 [i] 08:00 Zeměpis světa [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží: Od Stromboli k Etně [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Mocné síly Země 3/5 [i] 13:35 Nehasit! Hořím! [i] 14:00 Moudronos [i] 14:20 Králíček Felix [i] 15:40 Malý televizní kabaret [i] 16:00 Havelland - přírodní oáza v srdci [i] 16:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:30 Gambrinus liga [i] 20:00 U-864 - Hitlerovo poslední smrtící tajemství [i] 20:55 Divoké palmy 2/5 [i] 21:45 Krásný ztráty [i] 22:15 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:25 Pandurango 4/7 [i] 22:55 Bigbít 26/42 [i] 00:00 Čtenářský deník... Michal Ajvaz: Druhé město [i] 00:10 ...iuvenes dum sumus [i] 01:05 Kdyby tisíc klarinetů [i] 01:35 Achilles [i] 02:10 Osudové okamžiky [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 15 [i] 09:30 Vražda na Stínové hoře [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Redakce II 3 [i] 12:25 Komisař Rex VI 15 [i] 13:20 Las Vegas: Kasino IV 12 [i] 14:15 Hvězdná brána V 14 [i] 15:05 Kobra 11 III 15 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 18 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 12 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 6 [i] 20:50 Víkend [i] 21:40 Námořní vyšetřovací služba VI 10 [i] 22:35 Generálova dcera [i] 00:50 Poker After Dark [i] 01:35 Zátoka vášní 25 [i] 02:05 Novashopping 02:25 Áčko [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 9 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Přátelé II 6 [i] 08:55 M*A*S*H 48 [i] 09:30 Heuréka - město divů III 4 [i] 10:25 To je vražda, napsala X 5 [i] 11:20 Případ pro Sam III 22 [i] 12:15 M*A*S*H 49 [i] 12:45 M*A*S*H 50 [i] 13:15 Deník zasloužilé matky VI 7 [i] 13:45 Zoufalé manželky V 18 [i] 14:40 JAG VI 1 [i] 15:40 Můj kamarád gepard [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Čtyři roční období: Jaro [i] 23:10 Myšlenky zločince IV 12 [i] 00:05 Kriminálka Kolín I 9 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 191 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 96-97/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 115/129 [i] 08:30 Čaro lásky 74/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 85-86/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 235/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 43/175 [i] 13:15 Rebeli II. 80/225 [i] 14:05 Rany z lásky 31/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 98-99/216 [i] 18:00 Túžba tela 106/143 [i] 19:00 Rebeli II. 81/225 [i] 20:00 Čaro lásky 75/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 115/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 11/24 [i] 22:45 Zločiny z vášne [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 85-86/175 [i] 01:05 Pravá tvár vášne 115/178 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:25 Túžba tela 106/143 [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:55 Zločiny z vášne [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Nebezpečná pravda [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vévodkyně [i] 14:00 Rabbit-Proof Fence [i] 15:40 Nebezpečná známost [i] 17:15 Ve jménu Angela [i] 19:00 Tajemství meče [i] 20:40 Dračí války [i] 22:20 Pátá oběť [i] 23:55 Informátoři [i] 01:35 Noční vlak [i] 03:10 Poslední plavky [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Watts [i] 14:15 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Watts [i] 18:15 Fotbal [i] 18:25 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Cyklistika [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 8 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 07:00 McLeodovy Dcery VI 6 [i] 08:00 McLeodovy Dcery VI 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 12:00 Ochránce II 15 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges VI 1 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 6 [i] 16:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 18:00 Soudkyně Amy II 10 [i] 19:00 Detektiv Nash Briges VI 2 [i] 20:00 Ochránce II 16 [i] 21:00 Blondýnka 1/2 [i] 23:00 Blondýnka 2/2 [i] 01:00 Byla jednou jedna svatba [i] 03:00 Záhadná žena: Zpěv smrti [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 6 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 29 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 1 [i] 07:05 Úsvit lidstva 1 [i] 08:10 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1 [i] 09:10 Vášnivý jedlík 29 [i] 09:45 Vášnivý jedlík 30 [i] 10:20 Co opravdu jíme - Speciál [i] 11:20 Jamieho Amerika 2 [i] 12:30 Zhýčkaní 5 [i] 13:05 Zhýčkaní 6 [i] 13:40 Znovuobjevitelé 31 [i] 14:10 Znovuobjevitelé 32 [i]