Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Trapasy mojej sestry II. 18/26 [i] 05:35 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:40 Superpes Krypto [i] 05:50 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 9/13 [i] 06:15 Flintstonovci II. 22/25 [i] 06:40 Scooby-Doo a duch ostrova Dolby [i] 07:55 Dobrodružstvo v Arizone [i] 09:40 Psych, s.r.o. II. 11-12/16 [i] 11:25 Vojenská akadémia [i] 13:00 Pompeje: Apokalypsa [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Trója [i] 23:05 Napoleón [i] 01:30 Zelenáč [i] 03:35 Ľudožrút: Tiger útočí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Hobi/s/ti [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:25 Poštár Pat II 11 [i] 07:40 Poštár Pat II 12 [i] 07:55 Náhradníci II. 24/31 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Kúzelné mestečko 8/13 [i] 09:10 Hadí princ [i] 10:55 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 12:00 Svet v obrazoch [i] 12:30 Miesto v dome 3/6 [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot [i] 15:05 Kamarátky [i] 16:30 Vojna volov 4/6 [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček 5/7 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Stopa mojej dcéry 1/2 [i] 21:55 Stopa mojej dcéry 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:05 Stopa mojej dcéry 1/2 [i] 02:35 Stopa mojej dcéry 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 S Jakubom na rybách 15/20 [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Československý filmový týždenník [i] 08:15 Farmárska revue [i] 08:35 Zelená revue [i] 08:50 Otváracie služby Božie SLZ zo Stuttgartu [i] 09:55 Zrodená v lone vulkánu [i] 10:30 Sv.omša na sviatok svätých Joachima a Anny [i] 12:15 Spadla z oblakov 8/13 [i] 12:45 Pohľad späť [i] 13:15 Potulky po zábavných parkoch [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:00 Orientácie [i] 16:30 Família [i] 17:00 V tieni vlkov 1/6 [i] 18:00 Pesničkári slovenskí [i] 18:15 Bratislavské erby [i] 18:20 Večerníček 2/7 [i] 18:30 Portréty [i] 19:00 Na ceste po Čechách 3/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Necelebrity [i] 20:10 Dokumentárny klub [i] 21:25 Mimo času 4/10 [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:15 Noc v archíve [i] 23:15 Fragmenty umenia [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:35 Nočné invencie [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Nožnicovoruký Edward [i] 07:10 KRIMI NOVINY 07:45 Osudové leto [i] 09:50 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše I. 14, 15 [i] 12:40 Legenda o Pátračovi 7, 8 [i] 14:15 Bleskový Jack [i] 16:15 Kutyil s.r.o. [i] 17:10 Beethoven a Michelangelo [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Vražedné vlny 1, 2/2 [i] 00:00 Okovy moci [i] 01:40 Dotyk smrti [i] 03:40 Pre hrsť dolárov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Bondov kokteil: Pretrepať, nemiešať! [i] 06:00 "Zločin v Modré hvězdě" [i] 07:25 Profesionáli IV. 11, 12 [i] 09:15 Inžinierska odysea 6 [i] 10:20 Julie Lescautová V. 10 [i] 12:00 Júlová výhra [i] 13:10 Sever a Juh II. 7, 8 [i] 15:15 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Stratená nevinnosť [i] 17:00 Mačka a pes [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: V dobrom i zlom [i] 21:55 SKUTOČNÝ PRÍBEH: Stratená nevinnosť [i] 23:40 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: V dobrom i zlom [i] 01:15 Julie Lescautová V. [i] 02:45 Mačka a pes [i] 04:20 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 7/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 15/21 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 4/11 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 19/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 20/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 18/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 12/15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 14:00 Třetí hlídka V. 19/22 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 20/22 [i] 16:00 Advokáti II. 6/21 [i] 17:00 The Amazing Race XV. 5/11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 16/18 [i] 20:00 Advokáti II. 7/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 16/18 [i] 22:00 Duchové Marsu [i] 23:55 Lost - Ztraceni VI. 16/18 [i] 00:55 Advokáti II. 7/21 [i] 01:40 Largo 11/26 [i] 02:30 Ostrov smrti 5/13 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut 2 [i] 06:00 Krize brouka 7 [i] 06:25 Vyrobeno v továrně [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 5 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:00 Sám v divočině 1 [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Lovci tornád [i] 12:45 Na ostří pily [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Rození obchodníci [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Tuning v Berlíně [i] 19:10 Závody ve stavění aut 2 [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Ztracený ráj 3 [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Z ráje do pekla 7 [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Vyrobeno v továrně [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 7/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 13/26 [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:30 Voňavé haraburdí 2/6 [i] 06:50 U nás na farmě 10/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:15 Ztracené hračky 3/13 [i] 07:30 Bořek stavitel 3/26 [i] 07:40 Mirabelino domácí kino 20/26 [i] 07:50 Mumínci II 11/13 [i] 08:10 Strašidla a spol. 4/6 [i] 08:35 Teď vedou babička s dědou [i] 08:40 Kočičí princezna [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zvědavý osel [i] 14:05 Děti kreslí písničky [i] 14:10 Kabaret z maringotky aneb Kdo se bojí? [i] 14:50 Návštěva v ZOO [i] 15:00 Pasáček z doliny [i] 16:25 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo kněze a biologa Marka Váchy [i] 17:15 Zahalte jí tvář 4/6 [i] 18:10 Pan Tau 30/33 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Dámský gambit [i] 20:50 Podfuk [i] 21:25 EXPOminuty 2010 [i] 21:40 Komisař Moulin [i] 23:05 Losování Sportky a Šance 23:10 Mlčení krahujce 7/8 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Uvolněte se, prosím [i] 00:50 Úsměvy Petry Janů [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Průběžná O(s)trava krve [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Světci a svědci: Svatý Kryštof [i] 05:35 Znamení a rituály: Dar [i] 05:55 Z dílny České filharmonie [i] 06:25 To nejlepší z klasiky [i] 06:45 Správy STV 07:15 City Folk - Stockholm, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 791/2379 [i] 08:45 Muž, který měl nebýt [i] 09:45 Čtenářský deník... Michal Ajvaz: Druhé město [i] 10:00 Po hladině [i] 10:20 Film 2010 [i] 10:50 Století létání [i] 11:40 Po stopách [i] 12:00 B. Martinů: Řecké pašije [i] 13:35 Kadeř královny Bereniké [i] 14:25 Mocné síly Země 3/5 [i] 15:20 Havelland - přírodní oáza v srdci [i] 16:05 Mýty a fakta historie: Ludvík XVII. [i] 17:00 Kamera na cestách: Tajemství černých faraonů [i] 17:50 Vodácká putování [i] 18:10 Cesty víry: Postavit chrám z lidí [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 8/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 9/21 [i] 20:00 Putování starými cestami [i] 20:30 Aleje jako součást naší krajiny [i] 20:55 Kameny v české krajině [i] 21:25 Řeka v proudu času [i] 21:55 Na plovárně s Quincy Jonesem - 2. část [i] 22:20 Zprávy z Letní filmové školy v [i] 22:30 Odpíchnout se [i] 00:20 Abbey Road: Live II 6/12 [i] 01:10 Čétéčko [i] 01:35 Na kus řeči se zvířaty 2/7 [i] 02:05 Století létání [i] 02:55 Kamera na cestách: Tajemství černých faraonů [i] 03:50 Krásný ztráty [i] 04:15 Ten bílovský zámek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Pirátova rodinka 18 [i] 06:15 Bolek a Lolek 47 [i] 06:25 Spiderman 8 [i] 06:50 Baby Looney Tunes 20 [i] 07:15 Tom a Jerry 11 [i] 07:45 Scooby-Doo: Mexická příšera [i] 09:05 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 4 [i] 09:35 Policajt v Africe [i] 11:45 Partie krásného dragouna [i] 13:30 Velká cena Německa [i] 16:10 Paralelní svět [i] 18:00 Křtiny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Lepší pozdě nežli později [i] 22:45 Vztekle tvá [i] 00:55 Policejní odznak II 7 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Paralelní svět [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 98 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:45 Winx Club 4 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 17 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé II 5 [i] 08:15 Svět ve válce 24 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:50 M*A*S*H 47 [i] 10:25 M*A*S*H 48 [i] 10:55 Zničující katastrofy 4 [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Vůně ženy [i] 16:05 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 6 [i] 20:00 Ptáci v trní 5 [i] 21:35 Ten nejlepší [i] 00:10 Tajná úmluva [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Svět ve válce 24 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rosamunde Pilcherová: Deti šťasteny [i] 07:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 94-95/216 [i] 10:00 Elisa z Rivombrosy I. 9/13 [i] 12:15 Naša hlučná rodinka: Návrat Seaverovcov [i] 13:50 Znamenie štyroch [i] 15:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 96-97/216 [i] 17:30 Gossip Girl III. 2-3/22 [i] 19:15 PROMINENTI [i] 20:00 D'Artagnanova dcéra 1/2 [i] 21:30 D'Artagnanova dcéra 2/2 [i] 23:05 Skutočný príbeh: Kde sú moje deti? [i] 00:55 PROMINENTI [i] 01:30 Gossip Girl III. 2-3/22 [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:55 Skutočný príbeh: Kde sú moje deti? [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 200 Cigaret [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Někdo musí z kola ven [i] 13:50 Mezi námi právníky [i] 15:35 Hvězdné dítě [i] 17:20 Fotroviny [i] 19:00 Johanka z Arku 2. [i] 20:45 Enigma [i] 22:50 Elita [i] 00:45 Holky na hlídání [i] 02:15 Čtyři psi hrají poker [i] 03:55 Enigma [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Watts [i] 11:15 Motorismus [i] 11:45 Motorismus [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:00 Watts [i] 14:15 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 21:45 Watts [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Fotbal [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 7 [i] 06:00 Námořní hlídka II 8 [i] 07:00 Toulavý anděl [i] 09:00 Rtěnka [i] 11:00 Odvážná holka [i] 13:00 Čas vzpomínek [i] 15:00 Mladá a pohřešovaná [i] 17:00 Ledové snění [i] 19:00 Být Erikou 12 [i] 20:00 Být Erikou 13 [i] 21:00 Skryté zločiny [i] 23:00 Medium IV 9 [i] 00:00 Medium IV 10 [i] 01:00 Medium IV 11 [i] 02:00 Medium IV 12 [i] 03:00 Čas vzpomínek [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 9 [i] 06:55 Sázka na novou energii 1 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 31 [i] 08:50 Vysněná dobrodružství 32 [i] 09:35 Jamieho Amerika 1 [i] 10:40 Do muzea zadním vchodem 7 [i] 11:25 Do muzea zadním vchodem 8 [i] 12:10 Krev, pot a takeaways 3 [i] 13:30 Jamieho Amerika 6 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 6 [i] 15:45 Zvířecí rekordmani 17 [i] 16:45 Mistři švindlu 46 [i] 17:25 Mistři švindlu 19 [i] 18:00 Mistři švindlu 20 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 12 [i] 19:55 Ztracené dětství [i] 21:05 Tuningmánie 23 [i] 21:50 Tuningmánie 24 [i] 22:35 Záchrana pro Hubble 1 [i] 23:50 Rozluštění mayského písma [i] 01:00 Obnažená planeta 4 [i] 02:05 Za zavřenými dveřmi 4 [i] 02:55 Vysněná dobrodružství 31 [i] 03:30 Vysněná dobrodružství 32 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 24 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hotel pro psy [i] 07:40 Tamtamy ticha [i] 09:30 Ideální společnost [i] 11:05 Osudové selhání [i] 12:55 Pink: Funhouse [i] 14:00 Oko bere [i] 16:00 Einstein a Eddington [i] 17:35 Díry [i] 19:30 Před kamerou 31 [i] 20:00 Zoufalci [i] 21:45 Dům na špatné adrese [i] 23:35 Spartakus: Krev a písek 8 [i] 00:30 Charlie Bartlett [i] 02:05 Kat: Válečná zóna [i] 03:45 Neznámí vetřelci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 True Blood - Pravá krev II. 7 [i] 06:00 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i] 07:30 Vesmírní opičáci [i] 08:50 Malý Rambo [i] 10:20 10 000 př. n. l. [i] 12:05 Cesta do středu Země [i] 13:35 Moondance Alexander [i] 15:05 Zbožňuju trable [i] 17:05 Bolt - pes pro každý případ [i] 18:40 Let's Dance 2 [i] 20:15 Láska podle předlohy [i]