TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 14/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 14/23 [i] 11:25 Smallville VI. 16/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 16/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 17/22 [i] 14:05 Veronika Marsová II. 16/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 15/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa II. 5/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa II. 6/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vratné lahve [i] 22:10 Blast [i] 23:50 Red Bull X-Fighters Madrid [i] 01:05 Súboj zabijakov [i] 02:35 Náhly úder [i] 04:40 Trapasy mojej sestry II. 15-17/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:40 Zborovňa [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 11:00 Policajti z prístavu [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 19/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 206/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 174 [i] 17:20 Sila lásky II. 175 [i] 18:10 JAG 17/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 3/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:55 Správy a komentáre [i] 22:20 Unesení 4/10 [i] 23:50 Policajti z prístavu [i] 00:40 JAG 17/20 [i] 01:25 Unesení 4/10 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:00 Správy a komentáre [i] 03:30 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Sila lásky II. 174 [i] 04:25 Sila lásky II. 175 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Halali [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 20/26 [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:50 Neporaziteľná Vilma 8/14 [i] 09:15 O deťoch a zvieratkách [i] 09:30 Mojich sedem divov [i] 10:00 Profily z archívu [i] 10:45 Planéta Zem zhora 5/8 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:20 Cesty za folklórom [i] 12:40 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:05 Totálne fenomenálne 19 [i] 13:20 Totálne fenomenálne 20 [i] 13:35 Recepty na šťastie [i] 14:15 Zábavný televízny archív 1996 [i] 15:05 Eskalátor [i] 15:35 Trezor [i] 16:10 Podzemné krásavice [i] 16:30 Bakalárske návraty\Ženba [i] 17:05 Ráčte vstúpiť [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti [i] 18:00 V hlbinách mora [i] 18:05 Večerníček 7/14 [i] 18:20 Televíkend [i] 18:45 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Milenky 1/3 [i] 21:10 Uvarte si štíhlosť 1/6 [i] 21:30 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:00 Zo Zeme na Mesiac 12/12 [i] 23:00 Hviezdna loď Galactica IV 4/20 [i] 23:45 Ateliér [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Invencie [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Chameleón [i] 06:10 Podvodníci [i] 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 KRIMI NOVINY 08:50 RANNÉ KINO: Návod na vraždu [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 Life: Najbohatší policajt II. 15 [i] 14:00 Kosti II 16 [i] 15:00 Simpsonovci X. 13, 14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Ohnivá cesta 1, 2/2 [i] 23:45 SEDEM [i] 00:30 Návod na vraždu [i] 02:00 Prison Break: Útek z väzenia IV. [i] 02:45 Kráľovstvo surikát II. [i] 03:10 Arachnid [i] 04:40 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 23, 24 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 102, 103 [i] 08:10 Komisárka 38 [i] 09:00 MacGyver 19, 20 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 9 [i] 11:50 M*A*S*H 14, 15 [i] 12:50 Matlock V. 1/22 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 9 [i] 16:10 Matlock V. 2, 3 [i] 18:00 M*A*S*H 14, 15 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 5 [i] 21:00 Sudca 1, 2/2 [i] 00:25 Deti planéty Duna 2 [i] 01:50 Nočné reprízy 04:50 Môj najlepší priateľ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 35/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 14/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 9/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 11/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 35/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 14/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 9/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 11/14 [i] 16:00 Jake 2.0 I. 1/16 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 36/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 15/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 10/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 4/13 [i] 21:00 Úsměv Mony Lisy [i] 23:15 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/22 [i] 00:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 9/13 [i] 01:00 Úsměv Mony Lisy [i] 03:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 8/22 [i] 03:45 Umíte tančit? IV. 36/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 7 [i] 06:00 Krize brouka 10 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 8 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá 1 [i] 20:05 Výroba prototypů [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 13 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 12 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Výroba prototypů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:50 Sedm klaunů 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Louis Pasteur 3/3 [i] 10:20 Domácí štěstí [i] 10:55 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Salón Cimrman aneb Cimrman v Novém světě [i] 13:15 Po stopách [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 30/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 4/22 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cadizu [i] 15:10 Franklin 37/52 [i] 15:30 Dětská hlídka 13/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 14/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 6/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Císař a tambor [i] 21:15 13. komnata Jiřího Krampola [i] 21:45 Uvolněte se, prosím [i] 22:35 Californication II 10/12 [i] 23:00 Losování Euromiliony 23:10 Živě z Bagdádu [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 McLeodovy dcery VII 30/32 [i] 01:45 Mamba show [i] 02:25 Sabotáž [i] 02:50 Tuzemský konzumní 03:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:45 Ze závislosti do nezávislosti [i] 04:10 Zemský ráj [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Deset století architektury [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 05:55 Babar 6/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 6/52 [i] 06:30 Čas zakládání 6/27 [i] 06:40 Vodácká putování [i] 06:55 Zahrada je hra [i] 07:20 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Člověk-věda-přístroje [i] 08:10 Turecko - brána Orientu 1/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Quincy Jonesem - 1. část [i] 10:00 Země poledního šera [i] 10:35 Děti 50. let [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:05 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Zlatá Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:00 Čarodějnice školou povinné 3/26 [i] 14:25 Děti kreslí písničky [i] 14:35 Americká auta v Hradci Králové [i] 14:50 Mistrovství České republiky v atletice [i] 15:50 Království divočiny: Metaříci žlutí [i] 16:20 Hmyz a člověk 3/7 [i] 16:45 Maledivy 3/5 [i] 17:00 Futuroskop [i] 17:25 Zeměpis světa [i] 17:50 City Folk - Stockholm, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera ochutnává Česko 3/8 [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Dobrodružství s jaguáry 2/6 [i] 20:50 Moje rodina VI 7/7 [i] 21:20 Sedm epoch rocku 2/7 [i] 22:15 Bigbít 26/42 [i] 23:20 Tuzemský konzumní [i] 23:50 I BBC se utne [i] 00:15 Evropané [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:40 Q [i] 02:10 Na lúkách [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 14 [i] 09:30 Julie Lescaut VI [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce II 2 [i] 12:30 Komisař Rex VI 14 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 11 [i] 14:15 Hvězdná brána V 13 [i] 15:05 Kobra 11 III 14 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 13 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Terminál [i] 22:40 Neprůstřelný mnich [i] 00:35 Extrémní seznamka [i] 02:15 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 96 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 7 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky VI 5 [i] 08:40 M*A*S*H 43 [i] 09:15 Heuréka - město divů III 3 [i] 10:10 To je vražda, napsala X 3 [i] 11:10 Případ pro Sam III 21 [i] 12:05 M*A*S*H 44 [i] 12:35 M*A*S*H 45 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky VI 6 [i] 13:35 Zoufalé manželky V 17 [i] 14:35 JAG V 25 [i] 15:40 Nepřemožitelný bukanýr [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Vodní svět [i] 22:45 Absurdistán [i] 00:30 Let 93 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Na čem záleží 190 [i] 04:20 S Italem v kuchyni [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 90-91/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 114/129 [i] 08:30 Čaro lásky 73/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 83-84/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 234/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 42/175 [i] 13:15 Rebeli II. 79/225 [i] 14:05 Rany z lásky 30/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 92-93/216 [i] 18:00 Túžba tela 105/143 [i] 19:00 Rebeli II. 80/225 [i] 20:00 Čaro lásky 74/90 [i] 20:55 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i] 22:45 Antónia: Slzy v raji [i] 00:30 Ally McBealová II. 9-10/24 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:35 Túžba tela 105/143 [i] 03:20 Ulica III. 234/259 [i] 04:05 Čaro lásky 74/90 [i] 04:50 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Holky to chtěj taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 13:25 Peklo s princeznou [i] 15:15 Cesta Černého měsíce [i] 17:00 Repli-Kate [i] 18:40 Poslední plavky [i] 20:20 Rabbit-Proof Fence [i] 22:00 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 22:30 Čtyři psi hrají poker [i] 00:15 Tajemství sexu [i] 02:00 Informátoři [i] 03:35 Pád nebes [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Bowling [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 22 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 6 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 12:00 Ochránce II 14 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 22 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 5 [i] 16:00 Tanec na konci léta [i] 18:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges VI 1 [i] 20:00 Ochránce II 15 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 23:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 17 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 01:00 Hříchy minulosti [i] 03:00 Odvážná holka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum