Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 09:40 Zajtrajšie noviny I. 13/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 13/23 [i] 11:25 Smallville VI. 15/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 15/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 16/22 [i] 14:00 Veronika Marsová II. 15/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 14/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa II. 3/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa II. 4/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Žraloky útočia [i] 21:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 9/24 [i] 22:45 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 5-6/9 [i] 00:30 Červená smršť [i] 02:30 Hrozba z temnoty II. 10/22 [i] 03:10 Traveler I. 3/8 [i] 03:50 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 22/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:40 Zborovňa [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 11:00 Sladká Valentína 178/178 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 18/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 205/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 172 [i] 17:20 Sila lásky II. 173 [i] 18:10 JAG 16/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 2/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri II 2/13 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Klinika Grace IV. 15/17 [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 14/19 [i] 23:50 Policajti z prístavu [i] 00:35 JAG 16/20 [i] 01:25 Capri II 2/13 [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Správy a komentáre [i] 03:45 Sila lásky II. 172 [i] 04:30 Sila lásky II. 173 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Maďarský magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 19/26 [i] 08:25 Dunajské rozprávky 3/3 [i] 08:55 Neporaziteľná Vilma 7/14 [i] 09:20 O deťoch a zvieratkách [i] 09:30 Mojich sedem divov [i] 10:05 Profily z archívu [i] 10:45 Vôľa a predstava manželov Andrássyovcov [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Cesty za folklórom [i] 13:00 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:25 Pestúni zvierat 16 [i] 13:55 Slovenský kras [i] 14:25 Recepty na šťastie [i] 15:05 Trezor [i] 15:30 Halali [i] 16:10 Hlas Európy [i] 16:35 City Folk 1/14 [i] 17:10 Ráčte vstúpiť [i] 17:40 Stopy dávnej minulosti [i] 18:05 Počasie [i] 18:10 Večerníček 6/14 [i] 18:25 Kvarteto [i] 18:50 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta Zem zhora 5/8 [i] 21:05 Totálne fenomenálne 19 [i] 21:20 Totálne fenomenálne 20 [i] 21:40 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:10 Polícia [i] 22:20 Zábavný televízny archív 1996 [i] 23:10 Hviezdna loď Galactica IV 3/20 [i] 23:55 Ateliér [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Invencie [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Podvodníci [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:15 KRIMI NOVINY 08:50 RANNÉ KINO: Lovkyňa záhad: Zmierenie [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6, 7 [i] 15:00 Simpsonovci X. 11, 12 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Temná voda [i] 22:25 Life: Najbohatší policajt II. 15 [i] 23:25 Mafstory [i] 00:25 Profesionáli [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. [i] 02:00 Komando GSG 9 [i] 02:50 SHARK II. [i] 03:35 Prison Break: Útek z väzenia IV. [i] 04:20 Kráľovstvo surikát II. [i] 04:40 Simpsonovci X. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 21, 22 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 100, 101 [i] 08:10 Komisárka 37 [i] 09:00 MacGyver 17, 18 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 8 [i] 11:50 M*A*S*H 12, 13 [i] 12:50 Matlock IV. 23 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 8 [i] 16:10 Matlock IV. 24/24 [i] 17:00 Matlock V. 1/22 [i] 18:00 M*A*S*H 12, 13 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 21:50 Detektív XXL 2: Indiáni [i] 23:45 Osudné video [i] 01:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 12/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 34/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 8/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 10/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 34/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 8/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 10/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 13/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 35/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 14/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 9/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 3/13 [i] 21:00 Boj o čas II. 11/22 [i] 22:00 Zakázané metody 9/13 [i] 22:40 Zakázané metody 10/13 [i] 23:20 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/22 [i] 00:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 8/13 [i] 01:05 Boj o čas II. 11/22 [i] 01:55 Zakázané metody 9/13 [i] 02:30 Zakázané metody 10/13 [i] 03:05 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 7/22 [i] 03:50 Umíte tančit? IV. 35/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 6 [i] 06:00 Krize brouka 9 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 7 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Ztracený ráj 2 [i] 21:00 Unikl jsem smrti [i] 21:55 Z ráje do pekla 7 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 11 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 10 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Ztracený ráj 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 9/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:50 V Praze bejvávalo blaze [i] 11:40 Klíč [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 29/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 3/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 3/26 [i] 15:30 Král z džungle 3/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:10 Ztracené hračky 3/13 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 11/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Místo činu [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Sex ve městě VI 13/20 [i] 00:30 McLeodovy dcery VII 29/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Zatopené osudy 13/13 [i] 02:20 Hledání ztraceného času [i] 02:40 Příběhy domů [i] 02:55 Hmyz a člověk 2/7 [i] 03:25 Co dítě to muzikant [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní čítanka české literatury [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 5/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 5/52 [i] 06:35 Čas zakládání 5/27 [i] 06:40 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 The Lost Secret 11/11 [i] 07:35 Michaelovy experimenty [i] 07:45 Deset století architektury [i] 08:00 Evropa dnes [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Smrt na bitevním poli 3/4 [i] 10:30 Příběhy slavných - Josef Vinklář [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Futuroskop [i] 13:10 Géniové, blázni, pábitelé [i] 13:25 O podezíravém králi [i] 14:50 Bludiště [i] 15:25 Toulavá kamera [i] 15:55 Prizma [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:35 Člověk-věda-přístroje [i] 17:05 Turecko - brána Orientu 1/13 [i] 17:25 Jak si nezlomit vaz aneb Zlomvaz 2007 [i] 18:25 Via Imperialis 4/5 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza [i] 19:40 Počesku [i] 19:50 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 20:00 Manželské etudy: Ivana a Pavel [i] 20:35 Manželské etudy po dvaceti letech [i] 21:35 Interview podle van Gogha [i] 23:05 Historie.cs [i] 00:00 Posezení s Janem Burianem [i] 00:35 Večeře s prezidentem [i] 01:30 Duchovní kuchyně [i] 01:55 Občanská hnutí [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 13 [i] 09:30 Merlinův učeň 2/2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce II 1 [i] 12:30 Komisař Rex VI 13 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 10 [i] 14:15 Hvězdná brána V 12 [i] 15:10 Kobra 11 III 13 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 18 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 12 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 8 [i] 21:00 Zapomenuti 9 [i] 21:50 Tudorovci II 4 [i] 22:55 Revolver [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba III [i] 01:40 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Ptákoviny [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 95 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 6 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky VI 4 [i] 08:40 M*A*S*H 40 [i] 09:10 M*A*S*H 41 [i] 09:40 Heuréka - město divů III 2 [i] 10:35 To je vražda, napsala X 2 [i] 11:35 Případ pro Sam III 20 [i] 12:25 M*A*S*H 42 [i] 12:55 M*A*S*H 43 [i] 13:30 Deník zasloužilé matky VI 5 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 16 [i] 14:55 JAG V 24 [i] 15:50 Vánoční koleda pana Karrolla [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Policejní akademie 5: Nasazení Miami Beach [i] 22:00 Chirurgové V 23 [i] 23:05 Niagara [i] 00:55 Volejte Věštce [i] 02:40 Výklad snů [i] 03:40 Na čem záleží 189 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 88-89/216 [i] 07:35 Naučím ťa milovať 113/129 [i] 08:45 Čaro lásky 72/90 [i] 09:35 Sudkyňa Hatchettová I. 81-82/175 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Ulica III. 233/259 [i] 12:40 Dr. Oz I. 41/175 [i] 13:30 Rebeli II. 78/225 [i] 14:25 Rany z lásky 29/230 [i] 15:20 L.O.V.E. [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 90-91/216 [i] 18:00 Túžba tela 104/143 [i] 19:00 Rebeli II. 79/225 [i] 20:00 Čaro lásky 73/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 114/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 10/24 [i] 22:45 Tichý pád [i] 00:40 Sudkyňa Hatchettová I. 81-82/175 [i] 01:20 Pravá tvár vášne 114/178 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:40 Túžba tela 104/143 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:05 Tichý pád [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 13:50 Férovej zloděj [i] 15:45 Klára a já [i] 17:20 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 19:05 Pád nebes [i] 20:55 Peklo s princeznou [i] 22:45 Sejměte Cartera [i] 00:35 Přepadení v bouři [i] 02:20 Holky na hlídání [i] 03:50 Nemáš co ztratit [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:15 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Strongest Man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 21 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 6 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 4 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 5 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 12:00 Ochránce II 13 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 21 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 4 [i] 16:00 Rtěnka [i] 18:00 Soudkyně Amy II 8 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 22