Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 09:40 Zajtrajšie noviny I. 12/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 12/23 [i] 11:25 Smallville VI. 14/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 14/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 15/22 [i] 14:00 Veronika Marsová II. 14/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 13/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa II. 1/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa II. 2/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Denník šialenej rodinky [i] 22:10 Veľmi nebezpečné známosti 2 [i] 23:50 Rím 5-6/12 [i] 01:55 Hrozba z temnoty II. 9/22 [i] 02:35 Traveler I. 1-2/8 [i] 03:55 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 21/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 11:00 Sladká Valentína 177/178 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 17/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:25 Divoký anjel 204/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 170 [i] 17:15 Sila lásky II. 171 [i] 18:10 JAG 15/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček 1/7 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová : Teraz to vidíš, teraz nie [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Klinika Grace IV. 14/17 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 13/19 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:30 JAG 15/20 [i] 01:15 Jane Doeová : Teraz to vidíš, teraz nie [i] 02:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 03:35 Krása podmorského sveta [i] 03:55 Sila lásky II. 170 [i] 04:45 Sila lásky II. 171 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Národnostný magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 18/26 [i] 08:25 Dunajské rozprávky 2/3 [i] 09:00 Neporaziteľná Vilma 6/14 [i] 09:25 O deťoch a zvieratkách [i] 09:35 Mojich sedem divov [i] 10:05 Profily z archívu [i] 10:45 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 11:35 Štefánik - neuveriteľný osud [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Cesty za folklórom [i] 13:30 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:55 Na ceste [i] 14:20 Recepty na šťastie [i] 15:00 Maratón [i] 15:45 Trezor [i] 16:10 Bakalárske návraty 1997\Telefón s pamäťou [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:20 Ráčte vstúpiť [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 5/14 [i] 18:25 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 4 [i] 18:55 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Vôľa a predstava manželov Andrássyovcov [i] 21:50 Pestúni zvierat 16 [i] 22:15 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:50 Studené podnebie [i] 23:45 Hviezdna loď Galactica IV 2/20 [i] 00:30 Ateliér [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV "N" [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:05 Invencie [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Podvodníci [i] 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:25 RANNÉ KINO: Nevesta na úteku [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia IV. - NOVÉ ČASTI 1/24 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 6 [i] 14:00 Kosti I. 14 [i] 15:00 Simpsonovci X. 9, 10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6, 7 [i] 22:00 Kosti II 16 [i] 23:00 Kosti I. 14 [i] 00:00 Liečba sexom [i] 01:40 Dexter [i] 02:35 Prison Break: Útek z väzenia IV. [i] 03:15 Kráľovstvo surikát II. [i] 03:40 Simpsonovci X. [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 19, 20 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 98, 99 [i] 08:10 Komisárka 36 [i] 09:00 MacGyver 15, 16 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 7 [i] 11:50 M*A*S*H 10, 11 [i] 12:50 Matlock IV. 21 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 7 [i] 16:10 Matlock IV. 22, 23 [i] 18:00 M*A*S*H 10, 11 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 4 [i] 21:00 M*A*S*H 88,89,90,91 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:25 Chalupári 4 [i] 01:00 Črepiny [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 11/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 33/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 7/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 9/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 33/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 7/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 9/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 12/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 34/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 13/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 8/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 2/13 [i] 21:00 CSI: New York VI. 22/23 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 16/18 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 7/13 [i] 00:50 CSI: New York VI. 22/23 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 02:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 6/22 [i] 03:10 Umíte tančit? IV. 34/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Krize brouka 8 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 6 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Sám v divočině 1 [i] 21:55 Lovci tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 9 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 8 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 9 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Z Televarieté [i] 05:50 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 8/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:45 Písničky a tance [i] 11:15 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 28/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 2/22 [i] 14:55 V divokých peřejích Colorada [i] 15:25 My jsme z Dánska [i] 15:40 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 3/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tořič včelonosný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Tak mi tedy řekněte [i] 21:00 Toulavá kamera ochutnává Česko [i] 21:30 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 22:25 Bratrstvo neohrožených 10/10 [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 EXPOminuty 2010 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Mladí muži poznávají svět [i] 01:05 Sex ve městě VI 12/20 [i] 01:40 McLeodovy dcery VII 28/32 [i] 02:25 Za zrcadlem [i] 02:50 Španělské umění 2/3 [i] 03:45 Franta - všude, jinde [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 4/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 4/52 [i] 06:35 Čas zakládání 4/27 [i] 06:40 Pat a Mat 28/28 [i] 06:55 Chalupa je hra [i] 07:15 Toulavá kamera ochutnává Česko 2/8 [i] 07:45 Potomci slavných [i] 08:15 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 6/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Pakt s ďáblem [i] 10:50 Svět zázraků: Riskantní natáčení 4/12 [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Medvědi nic nevědí 3/6 [i] 13:45 Tohle jsem já... [i] 14:00 Věda je detektivka 8/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Klíč [i] 15:15 Zkáza trajektu Samina [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Zdraví v Evropě [i] 17:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:15 Michaelovy experimenty [i] 17:25 Televizní čítanka české literatury [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Příběhy domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 The Lost Secret 11/11 [i] 19:45 Osudové okamžiky [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Tygr a sníh [i] 22:20 Dokumentární klub: Večeře s prezidentem [i] 23:20 Berlín, Alexandrovo náměstí 4/14 [i] 00:20 Karel Čapek a jeho obyčejný svět [i] 01:20 Interhelpo - Historie jedné iluze [i] 02:20 Čtení na dobrou noc [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 12 [i] 09:30 Dům na Bay Street [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce 13 [i] 12:30 Komisař Rex VI 12 [i] 13:30 Las Vegas: Kasino IV 9 [i] 14:20 Hvězdná brána V 11 [i] 15:10 Kobra 11 III 12 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 17 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 11 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Copak je to za vojáka... [i] 21:55 Můj šokující příběh [i] 22:45 Cyborg [i] 00:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 22 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Zlatíčka [i] 02:20 Tabu [i] 03:05 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 94 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 5 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:10 Deník zasloužilé matky VI 3 [i] 08:55 M*A*S*H 39 [i] 09:25 Heuréka - město divů III 1 [i] 10:25 To je vražda, napsala X 1 [i] 11:20 Případ pro Sam III 19 [i] 12:15 M*A*S*H 40 [i] 12:50 M*A*S*H 41 [i] 13:20 Deník zasloužilé matky VI 4 [i] 13:50 Zoufalé manželky V 15 [i] 14:50 JAG V 23 [i] 15:45 Jak si vzít milionáře [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Nekontrolovatelně rostu [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:20 Sběratelé kostí III 12 [i] 23:20 Žralok II 9 [i] 00:15 Kriminálka Kolín I 8 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 187 [i] 04:20 Na čem záleží 188 [i] 04:45 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 86-87/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 112/129 [i] 08:30 Čaro lásky 71/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 79-80/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 232/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 40/175 [i] 13:15 Rebeli II. 77/225 [i] 14:10 Rany z lásky 28/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 88-89/216 [i] 18:00 Túžba tela 103/143 [i] 19:00 Rebeli II. 78/225 [i] 20:00 Čaro lásky 72/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 113/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 9/24 [i] 22:45 Podozrenie [i] 01:05 Sudkyňa Hatchettová I. 79-80/175 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:10 Túžba tela 103/143 [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:35 Podozrenie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Půlnoční let [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Míč a řetěz [i] 13:45 Ve jménu Angela [i] 15:30 Rodinná záležitost [i] 17:15 Nebezpečná známost [i] 18:50 Nemáš co ztratit [i] 20:40 Férovej zloděj [i] 22:35 Informátoři [i] 00:20 Pás Orionu [i] 01:50 Smrtící Avalon [i] 03:35 Zlato pojď na to [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 All sports [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Jezdectví [i] 22:10 Jezdectví [i] 22:15 All sports [i] 22:25 Golf [i] 23:25 Golf [i] 23:55 Golf [i] 00:00 Plachtění [i] 00:05 All sports [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 20 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 5 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 3 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 4 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 6 [i] 12:00 Ochránce II 12 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 20 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 3 [i] 16:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 18:00 Soudkyně Amy II 7 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 21 [i] 20:00 Ochránce II 13