Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 11/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 11/23 [i] 11:25 Smallville VI. 13/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 13/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 14/22 [i] 14:00 Veronika Marsová II. 13/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 12/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 23/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 24/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Unesená: Dcéra v ohrození [i] 21:45 Mentalista I. 18/23 [i] 22:45 Hlavný podozrivý [i] 01:05 CIA II - Cieľ: Alexa [i] 02:40 Hrozba z temnoty II. 8/22 [i] 03:20 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 19-20/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:30 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Sladká Valentína 176/178 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 16/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 203/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 168 [i] 17:15 Sila lásky II. 169 [i] 18:10 JAG 14/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Capri II 1/13 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Klinika Grace IV. 13/17 [i] 23:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 12/19 [i] 23:50 Policajti z prístavu [i] 00:35 JAG 14/20 [i] 01:20 Capri II 1/13 [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Správy a komentáre [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:50 V hlbinách mora [i] 03:55 Sila lásky II. 168 [i] 04:45 Sila lásky II. 169 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Púť k sv. Sáre - patrónke Rómov [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 17/26 [i] 08:25 Dunajské rozprávky 1/3 [i] 09:00 Neporaziteľná Vilma 5/14 [i] 09:25 O deťoch a zvieratkách [i] 09:40 Mojich sedem divov [i] 10:10 Profily z archívu [i] 10:45 Srdce z Jeninu [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Cesty za folklórom [i] 13:00 Pohľad späť [i] 13:25 Recepty na šťastie [i] 14:05 A teraz tú moju [i] 15:05 Eskalátor [i] 15:35 Trezor [i] 16:10 Národnostný magazín [i] 16:35 Bakalárske návraty \Otcovia [i] 17:05 Ráčte vstúpiť [i] 17:35 Stopy dávnej minulosti [i] 18:00 V hlbinách mora [i] 18:05 Večerníček 4/14 [i] 18:20 Koleso času 3/14 [i] 18:50 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Štefánik - neuveriteľný osud [i] 21:05 Na ceste [i] 21:35 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:10 Deväť dní jedného roka [i] 23:55 Ateliér [i] 00:25 Hviezdna loď Galactica IV 1/20 [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Invencie [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Simpsonovci X. [i] 05:35 Chameleón [i] 06:20 Podvodníci [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:40 RANNÉ KINO: Zamestnanec mesiaca [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. - FINÁLE III. SÉRIE! 13/13 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 Vražda ako maličkosť [i] 15:00 Simpsonovci X. 7, 8 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli II. [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Nevesta na úteku [i] 22:30 Profesionáli IV. [i] 23:25 Mafstory [i] 00:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 6 [i] 01:15 Komando GSG 9 [i] 02:00 SHARK II. [i] 02:45 Prison Break: Útek z väzenia III. [i] 03:25 Kráľovstvo surikát II. [i] 03:50 Simpsonovci X. [i] 04:30 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 17, 18 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 96, 97 [i] 08:10 Komisárka 35 [i] 09:00 MacGyver 13, 14 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 6 [i] 11:50 M*A*S*H 8, 9 [i] 12:50 Matlock IV. 19 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 6 [i] 16:10 Matlock IV. 20, 21 [i] 18:00 M*A*S*H 8, 9 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Django znovu útočí [i] 21:50 Leto s Jamesom Bondom: Žiješ len dvakrát [i] 00:00 Django znovu útočí [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 32/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 6/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 8/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 32/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 6/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 8/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 11/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 33/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 12/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 7/18 [i] 20:00 Slepá spravedlnost 1/13 [i] 21:00 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 6/13 [i] 00:50 Posel ztracených duší IV. 18/23 [i] 01:40 Posel ztracených duší IV. 19/23 [i] 02:30 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 5/22 [i] 03:15 Umíte tančit? IV. 33/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 4 [i] 06:00 Krize brouka 7 [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 5 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Stěhování obrů 6 [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 7 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 6 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Stěhování obrů 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 7 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Záchranáři 1/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 7/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:50 Přijďte k nám na večeři [i] 11:30 Trampská trilogie [i] 11:50 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Z Televarieté [i] 13:25 McLeodovy dcery VII 27/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy VI 1/22 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Z rodu Přemyslovců 6/21 [i] 15:35 Věda je detektivka 8/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 28/28 [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Páchník hnědý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Smrt na bitevním poli 3/4 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:35 Za zrcadlem [i] 22:05 Excalibur [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Sex ve městě VI 11/20 [i] 00:55 McLeodovy dcery VII 27/32 [i] 01:40 Vltava v obrazech 77/86 [i] 02:00 Crescendo [i] 02:45 Pandurango 3/7 [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 3/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 3/52 [i] 06:35 Čas zakládání 3/27 [i] 06:40 Tohle jsem já... [i] 06:55 Kluci v akci [i] 07:20 Ta naše povaha česká [i] 07:45 Divnopis [i] 07:55 My jsme z Nizozemska [i] 08:10 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Napoleon v [i] 10:35 Toulavá kamera ochutnává Česko 2/8 [i] 11:10 Čtenářský deník... Markéta Hejkalová: Vždycky jedna noc [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Bořek stavitel 2/26 [i] 12:50 Mirabelino domácí kino 19/26 [i] 13:00 Mumínci II 10/13 [i] 13:20 Strašidla a spol. 3/6 [i] 13:40 To musíš vidět [i] 13:55 Fredy a Zlatovláska [i] 14:50 Nehasit! Hořím! [i] 15:15 Vltava v obrazech 77/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Riskantní natáčení 4/12 [i] 16:00 Španělské umění 2/3 [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:20 Zoom [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 ČT Live - Věra Špinarová [i] 20:00 Rozvod po italsku [i] 21:45 Děti 50. let [i] 22:15 Občanská hnutí [i] 22:50 Persepolis [i] 00:25 Q [i] 00:50 Retro [i] 01:15 Československý filmový týdeník 790/2379 [i] 01:30 Základy [i] 01:55 Čtenářský deník... Markéta Hejkalová: Vždycky jedna noc [i] 02:10 To nejlepší z Naivních cest [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 11 [i] 09:30 Merlinův učeň 1/2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Redakce 12 [i] 12:25 Komisař Rex VI 11 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 8 [i] 14:15 Hvězdná brána V 10 [i] 15:05 Kobra 11 III 11 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 16 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 10 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 7 [i] 21:00 Zapomenuti 8 [i] 21:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 6 [i] 22:40 Jesse Stone: Chladnokrevný detektiv [i] 00:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 21 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:00 Ptákoviny [i] 02:45 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 93 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 4 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky VI 2 [i] 08:45 M*A*S*H 37 [i] 09:15 Heuréka - město divů II 13 [i] 10:10 To je vražda, napsala IX 22 [i] 11:10 Případ pro Sam III 18 [i] 12:05 M*A*S*H 38 [i] 12:35 M*A*S*H 39 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky VI 3 [i] 13:35 Zoufalé manželky V 14 [i] 14:35 JAG V 22 [i] 15:35 Sám a sám [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Knight Rider - Legenda se vrací 1 [i] 21:10 Ano, šéfe! [i] 22:15 Myšlenky zločince IV 11 [i] 23:10 Profesionálky 11 [i] 00:00 Kriminálka Kolín I 7 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 185 [i] 04:10 Na čem záleží 186 [i] 04:35 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 84-85/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 111/129 [i] 08:30 Čaro lásky 70/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 77-78/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 231/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 39/175 [i] 13:15 Rebeli II. 76/225 [i] 14:05 Rany z lásky 27/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 86-87/216 [i] 18:00 Túžba tela 102/143 [i] 19:00 Rebeli II. 77/225 [i] 20:00 Čaro lásky 71/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 112/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 8/24 [i] 22:45 Ukradli torzo Jupitera! [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 77-78/175 [i] 01:15 Pravá tvár vášne 112/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Túžba tela 102/143 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:45 Ukradli torzo Jupitera! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Bezpečný přístav [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Dračí past [i] 13:45 Repli-Kate [i] 15:25 Tři muži a nemluvně [i] 17:20 Cesta Černého měsíce [i] 19:05 Zlato pojď na to [i] 20:55 Ve jménu Angela [i] 22:40 Holky na hlídání [i] 00:15 Osudový dotek [i] 02:10 Tajemství sexu [i] 03:55 Nejlepší přítelkyně [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 19 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru IX 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 5 [i] 12:00 Ochránce II 11 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 19 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 2 [i] 16:00 Moje bláznivá sestra [i] 18:00 Soudkyně Amy II 6 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 20 [i] 20:00 Ochránce II 12 [i] 21:00 Ledové snění [i] 23:00 Tanec na konci léta [i]