TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 4/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 10/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 10/23 [i] 11:25 Smallville VI. 12/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 12/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 13/22 [i] 14:05 Veronika Marsová II. 12/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 11/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 21/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 22/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Škola zvádzania [i] 22:00 Chcem to! [i] 23:35 Hrdinovia II. 3-4/11 [i] 01:20 Sexuálne praktiky pozemšťanov [i] 02:55 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 17-18/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Cyrilometodské dni v Terchovej [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Zborovňa [i] 09:30 Zborovňa [i] 10:00 Policajti z prístavu [i] 10:50 Sladká Valentína 175/178 [i] 11:35 On a ona u vás doma [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 13:20 Vojna kuchárov [i] 13:50 Dedičstvo Guldenburgovcov 15/39 [i] 15:20 Divoký anjel 202/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 166 [i] 17:15 Sila lásky II. 167 [i] 18:10 JAG 13/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dnes sa žení môj muž [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Klinika Grace IV. 12/17 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 11/19 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:25 JAG 13/20 [i] 01:10 Dnes sa žení môj muž [i] 02:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Multikultúrne mesto Košice [i] 03:55 Sila lásky II. 166 [i] 04:45 Sila lásky II. 167 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 16/26 [i] 08:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:10 Mojich sedem divov [i] 09:40 Kultúra extra [i] 10:05 Mimo času 3/10 [i] 10:45 Dokumentárny klub [i] 11:35 Europríbeh Slovenska [i] 11:50 Tempo [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Spievanky, spievanky - Orava [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Na ceste po Čechách 2/8 [i] 14:10 Krokodíl [i] 14:55 Aranžmán a improvizácia [i] 15:35 Trezor [i] 16:15 Púť k sv. Sáre - patrónke Rómov [i] 16:40 Bakalárske návraty \Koliesko [i] 17:05 "Bratislavské pondelky" [i] 18:15 Počasie [i] 18:20 Večerníček 3/14 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Profily z archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Srdce z Jeninu [i] 21:10 Hlava XXI [i] 21:40 Vice-Versa 25/26 [i] 22:10 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:40 Vrahyne [i] 00:20 Bratia a sestry II. 16/16 [i] 01:00 Ateliér [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV "N" [i] 02:25 Správy - Hírek [i] 02:35 Invencie [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 KRIMI NOVINY 08:50 Stratené duše I. 12,13 [i] 10:40 Letná výhra [i] 12:00 Posledný templár 1,2/2 [i] 15:30 Simpsonovci X. 6 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Zamestnanec mesiaca [i] 22:30 Vražda ako maličkosť [i] 00:20 Mafstory [i] 01:20 Oči šialenstva [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. [i] 04:20 Skutočné CSI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Rosalinda 15, 16 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 94, 95 [i] 08:00 Komisárka 34 [i] 09:00 MacGyver 11, 12 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 5 [i] 11:50 M*A*S*H 6, 7 [i] 12:50 Komisárka 34 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 5 [i] 16:10 Matlock IV. 18, 19 [i] 18:00 M*A*S*H 6, 7 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Pátek není svátek" [i] 21:35 "Zkrocení zlého muže" [i] 23:35 "Pátek není svátek" [i] 00:55 Posledný svedok - FINÁLE SERIÁLU! 35/35 [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 31/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 5/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 7/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 31/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 5/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 7/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 10/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 32/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 11/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 6/18 [i] 20:00 CSI: New York V. 25/25 [i] 21:00 Ostrov smrti 5/13 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 16/18 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 5/13 [i] 00:50 Ostrov smrti 5/13 [i] 01:35 Lost - Ztraceni VI. 16/18 [i] 02:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 4/22 [i] 03:10 Umíte tančit? IV. 32/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Krize brouka 6 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 4 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Američtí dřevorubci [i] 21:00 Americký přístav [i] 21:55 Sám v divočině 1 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 5 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 4 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Američtí dřevorubci [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 5 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 05:50 Krásy evropského pobřeží: Útěk do Cadizu [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 45/78 [i] 09:00 Ošklivá slečna [i] 10:10 Hezky od podlahy [i] 10:45 Místo nahoře 7/13 [i] 11:40 Milan Zelenka hraje Milana Tesaře [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Záchranáři 1/6 [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 26/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 23/23 [i] 15:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:05 Hmyz a člověk 2/7 [i] 15:35 Vodácká putování [i] 15:50 Medvědi nic nevědí 3/6 [i] 16:15 Tohle jsem já... [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Na ostrově [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 2/10 [i] 21:00 Na cestě po hanáckém Slovácku [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Okno z ložnice [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 Californication II 9/12 [i] 01:05 McLeodovy dcery VII 26/32 [i] 01:50 Příběhy domů [i] 02:05 Sváteční slovo spisovatele Jana Jandourka [i] 02:10 Cesty víry: Zpověď nebo psychoterapie? [i] 02:30 Recitál Jana Nedvěda [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Via Imperialis 3/5 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Babar 2/26 [i] 06:35 Kouzelný kolotoč 2/52 [i] 06:45 Čas zakládání 2/27 [i] 06:55 Bydlení je hra [i] 07:20 Ďáblova bible [i] 07:50 Maledivy 2/5 [i] 08:05 Zeměpis světa [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:50 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz - Ostrava [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:05 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Mocné síly Země 2/5 [i] 13:40 Moudronos [i] 14:00 Právě včas [i] 15:30 Lidé na dně moří [i] 16:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Tahače 2010 - Misano a Albacete [i] 17:00 Gambrinus liga [i] 19:30 Americká auta v Hradci Králové [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Pakt s ďáblem [i] 20:55 Divoké palmy 1/5 [i] 22:30 Krásný ztráty [i] 23:00 Pandurango 3/7 [i] 23:25 Bigbít 25/42 [i] 00:25 Nádraží 19. století [i] 00:40 Uzel uzlů [i] 00:55 Příběh nádraží [i] 01:10 Nádraží nedáme [i] 01:30 Výhybkář [i] 01:45 Nádraží Aloise Nebela [i] 01:55 Jízda vlakem naší krajinou [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 10 [i] 09:30 Zločin z vášně [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce 11 [i] 12:30 Komisař Rex VI 10 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 7 [i] 14:15 Hvězdná brána V 9 [i] 15:10 Kobra 11 III 10 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 15 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 9 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 5 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Námořní vyšetřovací služba VI 9 [i] 22:40 Úkryt [i] 00:45 Poker After Dark [i] 01:35 Zátoka vášní 24 [i] 02:05 Novashopping 02:25 Áčko [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 3 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Přátelé II 4 [i] 08:45 M*A*S*H 35 [i] 09:15 Heuréka - město divů II 12 [i] 10:10 To je vražda, napsala IX 21 [i] 11:10 Případ pro Sam III 17 [i] 12:00 M*A*S*H 36 [i] 12:30 M*A*S*H 37 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky VI 2 [i] 13:35 Zoufalé manželky V 13 [i] 14:30 JAG V 21 [i] 15:30 A co já? [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Čtyři roční období: Zima [i] 23:10 Myšlenky zločince IV 10 [i] 00:05 Kriminálka Kolín I 6 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 184 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 82-83/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 110/129 [i] 08:30 Čaro lásky 69/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 75-76/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 230/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 38/175 [i] 13:15 Rebeli II. 75/225 [i] 14:05 Rany z lásky 26/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 84-85/216 [i] 18:00 Túžba tela 101/143 [i] 19:00 Rebeli II. 76/225 [i] 20:00 Čaro lásky 70/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 111/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 7/24 [i] 22:45 Incident na Temnej rieke [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 75-76/175 [i] 01:15 Pravá tvár vášne 111/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Túžba tela 101/143 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:50 Incident na Temnej rieke [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Metropolitan [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Poslední plavky [i] 13:45 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 15:30 Leningrad [i] 17:25 Klára a já [i] 19:00 Nejlepší přítelkyně [i] 20:40 Repli-Kate [i] 22:20 Smrtící Avalon [i] 00:10 Naučím tě zabíjet [i] 01:45 Přepadení v bouři [i] 03:30 Manituova bota [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:15 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 6 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 3 [i] 07:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 2 [i] 09:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 4 [i] 12:00 Ochránce II 10 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 18 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru IX 1 [i] 16:00 Kaliforňanky [i] 18:00 Soudkyně Amy II 5 [i] 19:00 Detektiv Nash Briges V 19 [i] 20:00 Ochránce II 11 [i] 21:00 Odvážná holka [i] 23:00 Rtěnka [i] 01:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 03:00 Šestnáctiletá matka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 5 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 19 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 20 [i] 07:05 Za poklady s Ianem Grantem 1 [i] 07:35 Za poklady s Ianem Grantem 2 [i] 08:10 Planeta mláďat 3 [i] 09:15 Vášnivý jedlík 19 [i] 09:50 Vášnivý jedlík 20 [i] 10:25 Co opravdu jíme 11 [i] 11:00 Co opravdu jíme 12 [i] 11:35 Jamieho vláda nad jídlem 1 [i] 12:30 Pravý švýcarský Robinson 2 [i] 13:40 Znovuobjevitelé 21 [i] 14:10 Znovuobjevitelé 22 [i] 14:45 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 15:50 Vášnivý jedlík 21 [i] 16:25 Vášnivý jedlík 22 [i] 17:00 Maminka stávkuje 21 [i] 17:45 Maminka stávkuje 22 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 35 [i] 19:30 Pokusní králíci 1 [i] 20:00 Pokusní králíci 2 [i] 20:30 Mistři švindlu 41 [i] 21:15 Mistři švindlu 42 [i]