TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Trapasy mojej sestry II. 13-14/26 [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto [i] 06:25 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 7/13 [i] 06:50 Flintstonovci II. 21/25 [i] 07:15 Frajeri na motorkách [i] 08:45 Traja nindžovia v zábavnom parku [i] 10:25 Psych, s.r.o. II. 9-10/16 [i] 12:05 Morský vlk [i] 13:50 Do hlbiny [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 10,5 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vulkán: Svet v ohrození [i] 23:55 U mě dobrý [i] 02:00 Nezmieriteľní [i] 04:00 Vie, že si sama [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Hobi/s/ti [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Poštár Pat II 7 [i] 07:45 Poštár Pat II 8 [i] 08:00 Náhradníci II. 22/31 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:45 Kúzelné mestečko 6/13 [i] 09:20 O nosatom kuchárovi a nohatom drotárovi [i] 10:50 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:55 Svet v obrazoch [i] 12:25 Miesto v dome 3/6 [i] 13:25 Agatha Christie : Poirot [i] 15:00 Keby som mal dievča [i] 16:30 Vojna volov 3/6 [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Druhá pravda 1/2 [i] 21:55 Druhá pravda 2/2 [i] 23:30 Agatha Christie : Poirot [i] 01:05 Druhá pravda 1/2 [i] 02:40 Druhá pravda 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 S Jakubom na rybách 14/20 [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Farmárska revue [i] 08:15 Zelená revue [i] 08:30 Príroda [i] 09:00 Božie deti [i] 09:25 Noc v archíve [i] 10:30 Sv.omša na sviatok svätých Svorada a Beňadika [i] 12:05 Koncert z diela W.A.Mozarta - Grabmusik KV 42 [i] 12:30 Spadla z oblakov 6/13 [i] 12:55 Československý filmový týždenník [i] 13:10 Pohľad späť [i] 13:40 Orientácie [i] 14:15 Folklórny festival Heľpa [i] 15:10 Potulky po zábavných parkoch [i] 15:25 Anjeli strážni [i] 15:55 Família [i] 16:25 Traja z 9.poschodia 3/3 [i] 17:10 Nech sa niekto opováži alebo ako Ďuro Konôpka o fujaru prišiel [i] 18:05 Poklady Slovenska [i] 18:20 Večerníček 2/14 [i] 18:25 V hlbinách mora [i] 18:35 Kinorama [i] 19:00 Na ceste po Čechách 2/8 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 (Ne)celebrity [i] 20:10 Dokumentárny klub [i] 21:05 Mimo času 3/10 [i] 21:35 Pozvánka do divadla [i] 23:40 Fragmenty umenia [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:05 Nočné invencie [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Učiteľkin zločin [i] 07:40 Bohovia sa museli zblázniť I. [i] 09:55 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše I. 12,13 [i] 12:40 Legenda o Pátračovi 6 [i] 13:35 Neuveriteľná cesta [i] 15:10 Neuveriteľná cesta 2: Stratení v San Franciscu [i] 17:00 Beethoven a zlodeji [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Posledný templár 1,2/2 [i] 23:50 Krvavá lúpež [i] 01:30 Expres foto [i] 03:00 Krvavá lúpež [i] 04:30 Beethoven a zlodeji [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Dávajte pozor, 007 [i] 05:55 Diagnóza smrti [i] 07:20 Profesionáli IV. 9,10 [i] 09:10 Inžinierska odysea 4 [i] 10:15 Julie Lescautová V. 4 [i] 12:00 Júlová výhra [i] 13:10 Sever a Juh II. 5,6 [i] 15:15 Zámena [i] 17:00 Banánový Joe [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Dvojičky [i] 21:55 Zámena [i] 23:40 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Dvojičky [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 5/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 13/21 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 2/11 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 15/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 16/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 16/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 11/15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 14:00 Třetí hlídka V. 15/22 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 16/22 [i] 16:00 Advokáti II. 4/21 [i] 17:00 The Amazing Race XV. 3/11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 15/18 [i] 20:00 Advokáti II. 5/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 15/18 [i] 22:00 Návrat do Modré laguny [i] 00:00 Lost - Ztraceni VI. 15/18 [i] 00:50 Advokáti II. 5/21 [i] 01:40 Largo 10/26 [i] 02:30 Ostrov smrti 4/13 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Závody ve stavění aut 1 [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 31 [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 49 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:00 Říční příšery [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Lovci tornád [i] 12:45 Americký přístav [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Rození obchodníci [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Tuning v Berlíně [i] 19:10 Závody ve stavění aut 1 [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Ztracený ráj 2 [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Z ráje do pekla 6 [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 32 [i] 04:05 Zásah do konstrukce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 6/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 12/26 [i] 06:25 Už nám byly tři [i] 06:30 Voňavé haraburdí 1/6 [i] 06:50 U nás na farmě 9/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:20 Ztracené hračky 2/13 [i] 07:30 Bořek stavitel 2/26 [i] 07:40 Mirabelino domácí kino 19/26 [i] 07:50 Mumínci II 10/13 [i] 08:15 Strašidla a spol. 3/6 [i] 08:35 To musíš vidět [i] 08:45 Fredy a Zlatovláska [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro diváky detektivek 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O podezíravém králi [i] 14:30 Kabaret z maringotky aneb [i] 15:05 Ošklivá slečna [i] 16:20 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo spisovatele Jana Jandourka [i] 17:15 Zahalte jí tvář 3/6 [i] 18:10 Pan Tau 29/33 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Jubileum [i] 20:40 Nehoda [i] 21:15 EXPOminuty 2010 [i] 21:30 Komisař Moulin [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 Mlčení krahujce 6/8 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Uvolněte se, prosím [i] 00:40 Úsměvy Bohumila Klepla [i] 01:20 Babylon [i] 01:45 Dance World 2010 [i] 02:25 Ignis Brunensis 2010 [i] 02:50 Divnopis [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Světci a svědci: Marie Magdalena [i] 05:40 Znamení a rituály: Tanec [i] 05:55 Z dílny České filharmonie [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Záhřeb, 2006 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 08:40 Československý filmový týdeník 790/2379 [i] 08:55 Karel Čapek a jeho obyčejný svět [i] 09:55 Čtenářský deník... Markéta Hejkalová: Vždycky jedna noc [i] 10:15 Po hladině [i] 10:35 Film 2010 [i] 11:05 Století létání [i] 12:00 Muž a žena [i] 13:10 Concerto Bohemia 1999 [i] 14:20 Mocné síly Země 2/5 [i] 15:10 Lidé na dně moří [i] 16:00 Mýty a fakta historie: Napoleon v Egyptě [i] 16:55 Kamera na cestách: Cesta do Šangri-la [i] 17:50 Vodácká putování [i] 18:10 Cesty víry: Zpověď nebo psychoterapie? [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 7/22 [i] 19:35 Simpsonovi XX 8/21 [i] 20:00 Osudová Letná [i] 20:20 Generál [i] 20:50 Mikuláš [i] 21:15 Politikové a politika [i] 21:35 Kancléř [i] 22:05 Na plovárně s Quincy Jonesem - 1. část [i] 22:30 Bublina [i] 23:50 Abbey Road: Live II 5/12 [i] 00:40 Čétéčko [i] 01:00 Na kus řeči se zvířaty 1/7 [i] 01:30 Století létání [i] 02:25 Kamera na cestách: Cesta do Šangri-la [i] 03:15 Krásný ztráty [i] 03:45 Patagonský dráček [i] 04:35 Na pomoc životu - rakovina v rodině [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Pirátova rodinka 16 [i] 06:25 Bolek a Lolek 45 [i] 06:40 Spiderman 7 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 19 [i] 07:30 Tom a Jerry 9 [i] 07:55 Scooby-Doo a upíří legenda [i] 09:15 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 3 [i] 09:45 Policajt v Hongkongu [i] 11:55 Moto 2 - VC Německo [i] 13:35 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 14:25 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 16:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2/2 [i] 17:40 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jen trošku štěstí [i] 22:05 Hon na Šakala [i] 00:20 Policejní odznak II 6 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Policajt v Hongkongu [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 92 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:45 Winx Club 2 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 15 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé II 3 [i] 08:15 Svět ve válce 23 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:50 M*A*S*H 34 [i] 10:20 M*A*S*H 35 [i] 10:50 Zničující katastrofy 3 [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Closer III 4 [i] 13:55 Lorenzův olej [i] 16:30 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 4 [i] 20:00 Ptáci v trní 4 [i] 22:00 Polibek před smrtí [i] 23:55 Zatracený otec [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Svět ve válce 23 [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rosamunde Pilcherová: Pobrežie snov [i] 07:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 80-81/216 [i] 09:55 Elisa z Rivombrosy I. 8/13 [i] 12:20 Naša hlučná rodinka [i] 13:50 Abeceda vraždy [i] 15:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 82-83/216 [i] 17:30 Gossip Girl II. 25/25 [i] 18:25 Gossip Girl III. 1/22 [i] 19:15 PROMINENTI [i] 20:00 Madisonské mosty [i] 22:25 Skutočný príbeh: Tyranstvo srdca - Príbeh Laurie [i] 00:15 Tvár strachu [i] 01:55 PROMINENTI [i] 02:30 Gossip Girl II. 25/25 [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:55 Skutočný príbeh: Tyranstvo srdca - Príbeh Laurie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Zlatá brána [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nemáš co ztratit [i] 13:55 Pád nebes [i] 15:45 Hotýlek [i] 17:30 Hlavní zprávy [i] 19:20 Johanka z Arku 1. [i] 21:05 Princ a já: Královské líbánky [i] 22:45 Tajemství sexu [i] 00:35 Smrtící lekce [i] 02:15 Pás Orionu [i] 03:45 Princ a já: Královské líbánky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Cyklistika [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 5 [i] 06:00 Námořní hlídka II 6 [i] 07:00 Záhadná žena: Fotografie [i] 09:00 Opuštěný kaňon [i] 11:00 Poslední šance [i] 13:00 Štěstí věčné lásky [i] 15:00 Moje bláznivá sestra [i] 17:00 Smrtelné setkání [i] 19:00 Být Erikou 11 [i] 20:00 Být Erikou 12 [i] 21:00 Hříchy minulosti [i] 23:00 Médium IV 5 [i] 00:00 Médium IV 6 [i] 01:00 Médium IV 7 [i] 02:00 Médium IV 8 [i] 03:00 Štěstí věčné lásky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 7 [i] 07:00 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 29 [i] 08:50 Vysněná dobrodružství 30 [i] 09:35 Životospráva na chalupě 3 [i] 10:40 Do muzea zadním vchodem 5 [i] 11:25 Do muzea zadním vchodem 6 [i] 12:10 Krev, pot a takeaways 2 [i] 13:30 Jamieho Amerika 5 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 5 [i] 15:45 Zvířecí rekordmani 16 [i] 16:45 Mistři švindlu 45 [i] 17:25 Mistři švindlu 17 [i] 18:00 Mistři švindlu 18 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 11 [i] 19:50 Tvář Země 3 [i] 21:05 Tuningmánie 21 [i] 21:50 Tuningmánie 22 [i] 22:35 Hubbleovy obrazy 5 [i] 23:10 Hubbleovy obrazy 6 [i] 23:45 Komu patří moře? [i] 00:55 Obnažená planeta 3 [i] 02:00 Za zavřenými dveřmi 3 [i] 02:50 Vysněná dobrodružství 29 [i] 03:25 Vysněná dobrodružství 30 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 23 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Čivava z Beverly Hills [i] 07:30 Filmy a filmové hvězdy II. 29 [i] 07:55 Láska podle předlohy [i] 09:40 Konečně spolu [i] 11:20 Báječný svět shopaholiků [i] 13:00 Taková jsem byla [i] 14:45 Doba ledová [i] 16:05 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 17:55 Útěk na Horu čarodějnic [i] 19:30 Před kamerou 30 [i] 20:00 Den, kdy se zastavila Země [i] 21:45 Rachel se vdává [i] 23:35 Spartakus: Krev a písek 7 [i] 00:30 Hory zalité krví [i] 01:50 Kamarádova holka [i] 03:45 Konspirace v El Escorial [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 True Blood - Pravá krev II. 6 [i] 06:00 Zatmění slunce [i] 08:10 Malý Dodo [i] 09:30 Quantum of Solace [i] 11:15 Domácí mazlíček