TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Trapasy mojej sestry II. 11-12/26 [i] 05:55 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:10 Superpes Krypto [i] 06:20 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 6/13 [i] 06:45 Tom a Jerry: Kto dobehne pirátov? [i] 08:00 Alf IV. 24/24 [i] 08:30 Karate Kid II. [i] 10:30 Krok za krokom VII. 2-3/19 [i] 11:25 Batman [i] 13:45 Jackie Chan a čínsky poklad [i] 15:35 Rýchle Televízne noviny [i] 15:40 Ro(c)k podvraťáků [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Zámena manželiek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Do hlbiny [i] 22:20 Apocalypto [i] 00:55 Pekelné väzenie [i] 02:20 Vzácny gén [i] 03:50 Dovolenka s Andělom [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Náučné putovanie [i] 05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:10 Poštár Pat II 5 [i] 07:25 Poštár Pat II 6 [i] 07:40 Náhradníci II. 21/31 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Kúzelné mestečko 5/13 [i] 09:00 Stroskotanie Danubia [i] 10:15 Robin Hood II 10/13 [i] 11:00 Planéta Zem zhora III. [i] 12:00 Bocianie hniezdo 3/6 [i] 13:10 Záchranári 3/6 [i] 14:05 Ruudi [i] 15:45 Sever proti Juhu II 11/12 [i] 16:35 Sever proti Juhu II 12/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:50 Čo dokáže ulica [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pomôže celé Slovensko [i] 22:15 Soňa sa vracia [i] 23:50 Nabiť a zabiť [i] 01:50 Soňa sa vracia [i] 03:20 Expedícia Líbya - 3.časť [i] 03:45 Multikultúrne mesto Košice [i] 04:15 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 04:45 Planéta Zem zhora III. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Kvarteto [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Správy STV "N" [i] 07:00 Svetlo je absolútna biela [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Extr@espanol 11/13 [i] 08:50 TKN [i] 09:20 Nelson Mandela - v mene slobody [i] 10:15 Mojich sedem divov [i] 10:55 Peter Romaňák [i] 11:20 Heidi 26/26 [i] 11:50 Spadla z oblakov 5/13 [i] 12:20 S Jakubom na rybách 14/20 [i] 12:45 EF K.O. [i] 14:10 Farmárska revue [i] 14:30 Zelená revue [i] 14:50 Tat Tvam asi [i] 15:15 Kaviareň u Filipa [i] 16:05 Parížsky život [i] 17:50 Pesničkári slovenskí [i] 18:05 Cesta k deklarácii o zvrchovanosti [i] 18:25 Večerníček 1/14 [i] 18:35 Zlaté hity [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 (Ne)celebrity [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Anjeli strážni [i] 22:15 Slovenský bigbít 3 [i] 22:55 ooops!načierno [i] 23:30 Džezové pódium\Laco Déczi [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:15 Invencie [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 Karate Kid [i] 07:30 Fantastická štvorka [i] 07:55 Krajina dávnych vekov [i] 08:20 Princezná Sissi [i] 08:45 Káčerovo I. [i] 09:15 Simpsonovci I. 12,13/13 [i] 10:10 Božská mrcha I. 5,6 [i] 11:55 Bohovia sa museli zblázniť I. [i] 14:10 Program likvidácie [i] 16:00 Učiteľkin zločin [i] 18:00 "Áno, šéfe!“ 3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PROMI NOVINY [i] 20:45 Temná voda [i] 22:45 Zatmenie [i] 01:15 Zelené peklo [i] 02:55 Program likvidácie [i] 04:35 Zelené peklo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Komisárka 33 [i] 06:55 Dávajte pozor, 007 [i] 07:20 Matlock IV. 16,17 [i] 08:55 Inžinierska odysea 3 [i] 09:50 Diagnóza smrti [i] 11:35 Júlová výhra [i] 12:55 Inžinierska odysea 3 [i] 14:00 5 dní do polnoci 1,2/2 [i] 17:50 Malý pitaval z veľkého mesta 4 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sever a Juh II. 5,6 [i] 22:00 Nesprávne dievča [i] 23:50 Profesionáli IV. 9,10 [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 4/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 12/21 [i] 08:00 The Amazing Race XV. 1/11 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 13/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 14/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 15/20 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 15/18 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 14:00 Třetí hlídka V. 13/22 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 14/22 [i] 16:00 Advokáti II. 3/21 [i] 17:00 The Amazing Race XV. 2/11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 19:00 Largo 10/26 [i] 20:00 Advokáti II. 4/21 [i] 21:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 22:00 Ostrov smrti 4/13 [i] 23:00 Zakázané metody 1/13 [i] 23:40 Zakázané metody 2/13 [i] 00:20 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 01:05 Largo 10/26 [i] 01:55 Advokáti II. 4/21 [i] 02:45 CSI: New York VI. 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 3 [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Opravna vraků [i] 07:15 Lovci tornád [i] 08:10 Americký přístav [i] 09:05 Američtí dřevorubci [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Superstroje [i] 11:50 Zásah do konstrukce [i] 12:45 Rození obchodníci [i] 13:40 Opravna vraků [i] 14:35 Tuning 2008 [i] 15:30 Závody ve stavění aut 3 [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 31 [i] 16:55 Jak se to dělá [i] 17:20 Srdce stroje [i] 18:15 Megastavitelé [i] 19:10 Zásah do konstrukce [i] 20:05 Tuning v Berlíně [i] 21:00 Závody ve stavění aut 1 [i] 21:55 Rození obchodníci [i] 22:50 Černé zlato 8 [i] 23:45 Americký přístav [i] 00:40 Ztracený ráj 1 [i] 01:40 Lovci tornád [i] 02:40 Říční příšery [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 31 [i] 04:05 Tuning v Berlíně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Salón Cimrman aneb Hudební mág [i] 05:45 Divnopis [i] 05:50 Raníček s Dádou 06:05 Šikulové [i] 06:20 Sezame, pojď si hrát 44/78 [i] 06:45 Garfield a přátelé II 5/26 [i] 07:10 Dětská hlídka 12/13 [i] 07:35 U nás na farmě 9/26 [i] 07:50 Právě včas [i] 09:20 Ovečka Shaun II 13/40 [i] 09:30 Kuchařská pohotovost [i] 09:55 Ronja - dcera loupežníka [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech ( Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Géniové, blázni, pábitelé [i] 13:20 Vidíš mě? [i] 14:50 Návrat na Brideshead 3/11 [i] 15:50 Profesionálové 32/57 [i] 16:40 Šifra Karla Velikého [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Na kus řeči se zvířaty 1/7 [i] 20:35 Hrdinové Divokého západu [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Nebezpečné myšlenky [i] 01:10 13. komnata Nadi Konvalinkové [i] 01:35 Odkud já vás znám [i] 02:20 Všechnopárty [i] 03:05 Folklorika [i] 03:30 Na cestě po Třeboňsku [i] 03:55 Po hladině [i] 04:15 Kuchařská pohotovost [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 05:20 Michaelovy experimenty [i] 05:30 Potomci slavných [i] 06:00 Kus dřeva ze stromu [i] 06:20 Správy STV 06:45 Vítr v černých brýlích [i] 07:05 Zdraví v Evropě [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Dobrodružství s jaguáry 1/6 [i] 09:20 Příběhy domů [i] 09:40 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Počesku [i] 10:50 Hledání ztraceného času [i] 11:10 Normanské ostrovy [i] 12:00 Případy detektiva Packala [i] 12:25 Zlatá Medúza [i] 12:55 Simpsonovi XX 8/21 [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Jistě, pane ministře 7/22 [i] 14:20 Abbey Road: Live II 5/12 [i] 15:10 Dobrodružství zvané Dakar [i] 15:40 Království divočiny: Země ztepilých buků [i] 16:10 Poutní místa 6/17 [i] 16:25 Světci a svědci: Marie Magdalena [i] 16:40 Znamení a rituály: Tanec [i] 17:00 Úsměvy Bohumila Klepla [i] 17:40 Krajan G. M. 1/7 [i] 18:00 Zatopené osudy 13/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina VI 6/7 [i] 19:30 Géniové, blázni, pábitelé [i] 19:45 Krásy evropského pobřeží [i] 20:00 Prague Proms 2010 [i] 22:20 Elina Garanča, hvězda bez manýr [i] 22:50 Pocta Pavarottimu [i] 00:45 Karel Čapek a jeho obyčejný svět [i] 01:45 Sedm epoch rocku 1/7 [i] 02:35 Sešli se ... [i] 03:35 Na Kloboučku [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:40 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Pirátova rodinka 15 [i] 06:25 Bolek a Lolek 44 [i] 06:40 Liga Špačků 2, 3 [i] 07:30 Tom a Jerry 8 [i] 07:55 Vteřiny před katastrofou [i] 08:55 Z pekla štěstí 3 [i] 10:00 První liga 3 [i] 11:50 Hotel Modrá hvězda [i] 13:25 Hotel snů: Kapské Město [i] 15:15 Šarlotina pavučinka [i] 17:05 Rudý baron [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dokonalá bouře [i] 22:35 Štvanec [i] 00:20 Tajemství loňského léta 3 [i] 02:00 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Ptákoviny [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 91 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 S Italem v kuchyni [i] 06:15 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Winx Club 1 [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla XI 14 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Frasier VII 2 [i] 08:10 Deník zasloužilé matky VI 1 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 32 [i] 10:15 M*A*S*H 33 [i] 10:50 Odložená žena 3 [i] 11:40 Člověk z ledu [i] 13:45 Bohové musí být šílení [i] 15:55 Columbo [i] 17:55 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 3 [i] 20:00 Pravdivé lži [i] 22:55 Prci, prci, prcičky 3: Svatba [i] 01:00 Na život a na smrt [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Lampáreň [i] 06:00 Slávici na ulici [i] 06:50 Chuťovky [i] 07:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 78-79/216 [i] 09:55 Lilly Schönauerová: Úskalia lásky [i] 12:05 Muži na stromoch I. 13-14/22 [i] 13:45 McBride: Televízna záhada [i] 15:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 80-81/216 [i] 17:25 Elisa z Rivombrosy I. 8/13 [i] 19:20 PROMINENTI [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Pobrežie snov [i] 21:35 Skrotená hora [i] 00:15 Niekto sa pozerá [i] 02:00 PROMINENTI [i] 02:25 Muži na stromoch I. 13-14/22 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 Niekto sa pozerá [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Ztracený svět [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlato pojď na to [i] 14:00 Tajemství meče [i] 15:40 Srdeční záležitosti [i] 17:25 Někdo musí z kola ven [i] 19:10 Mezi námi právníky [i] 20:55 Vévodkyně [i] 22:50 Přepadení v bouři [i] 00:40 Absolon [i] 02:15 Osudový dotek [i] 04:10 Tajemství meče [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Motorismus [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:00 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 18 [i] 06:00 Námořní hlídka II 5 [i] 07:00 Pomluva [i] 09:00 Rodina podle plánu [i] 11:00 Záhadná žena: Fotografie [i] 13:00 Moje bláznivá sestra [i] 15:00 Kaliforňanky [i] 17:00 Rodina podle plánu [i] 19:00 Shania [i] 21:00 Být Erikou 11 [i] 22:00 Být Erikou 12 [i] 23:00 Smrtelné setkání [i] 01:00 Poslední šance [i] 03:00 Opuštěný kaňon [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zázračná planeta 3 [i] 07:10 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 08:10 Znovuobjevitelé 5 [i] 08:40 Znovuobjevitelé 6 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 37 [i] 10:15 Kdo přežije Armagedon 7 [i] 11:20 Tělo v číslech 4 [i] 12:25 Krev, pot a takeaways 1 [i] 13:35 Jamieho Amerika 4 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 4 [i] 15:35 Jak si žijí mravenci 1 [i] 15:55 Jak si žijí mravenci 2 [i] 16:15 Do muzea zadním vchodem 1 [i] 16:55 Mistři švindlu 44 [i] 17:35 Mistři švindlu 15 [i] 18:10 Mistři švindlu 16 [i] 18:45 Nejpřísnější rodiče na světě 10 [i] 20:00 Budoucnost vody 2 [i] 21:10 Tuningmánie 19 [i] 21:50 Tuningmánie 20 [i] 22:35 Po proudu Yukonu [i] 23:40 Meze poznání [i] 00:50 O2 - Molekula, která stvořila svět [i] 01:55 První muži ve vesmíru [i] 02:50 Ulice světa 5 [i] 03:20 Ulice světa 6 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 22 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 07:30 Kit Kittredge: Odvážná novinářka [i] 09:10 Filmy a filmové hvězdy II. 29 [i] 09:35 Hannah Montana [i] 11:20 Správná volba [i] 13:20 Jsem díky vám [i] 14:50 Sopka [i] 16:30 Stmívání [i] 18:30 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 20:00 Griffin a Phoenixová [i] 21:50 Oko bere [i] 23:50 Sex Drive [i] 01:40 Volný jako pták [i] 03:10 Halloweenská noc [i]