TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 3/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 9/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 9/23 [i] 11:25 Smallville VI. 11/22 [i] 12:20 O.C. California IV. 11/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 12/22 [i] 14:05 Veronika Marsová II. 11/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 4/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 10/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 19/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 20/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 U mě dobrý [i] 22:20 Jackie Chan a čínsky poklad [i] 00:20 Prvý výstrel [i] 02:00 Násilník [i] 03:30 Komisár Laurenti: Každému, čo mu patrí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Halali [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Sladká Valentína 174/178 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 14/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 201/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 164 [i] 17:15 Sila lásky II. 165 [i] 18:10 JAG 12/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Unesení 3/10 [i] 23:45 Policajti z prístavu [i] 00:40 JAG 12/20 [i] 01:25 Unesení 3/10 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:00 Správy a komentáre [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Sila lásky II. 164 [i] 04:25 Sila lásky II. 165 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 15/26 [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:50 Neporaziteľná Vilma 4/14 [i] 09:15 O deťoch a zvieratkách [i] 09:25 Mojich sedem divov [i] 10:00 Mária Markovičová [i] 10:40 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 11:30 Totálne fenomenálne 17/29 [i] 11:45 Totálne fenomenálne 18/29 [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Spievanky, spievanky - Trenčín [i] 13:20 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:40 K 50. výročiu úmrtia biskupa J.Gojdiča [i] 14:50 Hasičský plášť [i] 15:45 Trezor [i] 16:15 Podzemné krásavice [i] 16:45 Bakalárske návraty [i] 17:05 Tempo [i] 17:25 Ráčte vstúpiť [i] 17:55 Stopy dávnej minulosti [i] 18:20 Večerníček 28/28 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Peter Romaňák [i] 19:25 Osobnosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Nelson Mandela - v mene slobody [i] 21:05 Svetlo je absolútna biela [i] 21:35 Československý filmový týždenník [i] 21:50 Hlas Európy [i] 22:15 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:50 Zo Zeme na Mesiac 11/12 [i] 23:45 Bratia a sestry II. 15/16 [i] 00:25 Ateliér [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Hlas Európy [i] 02:25 Invencie [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:40 RANNÉ KINO: Diablov advokát [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 12 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 Life: Najbohatší policajt II. 14 [i] 14:00 Kosti II 15 [i] 15:00 Simpsonovci X. 4,5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Sám doma 3 [i] 22:15 Znamenia [i] 00:30 SEDEM [i] 01:15 Časovaná bomba [i] 02:40 Prison Break: Útek z väzenia III. 12 [i] 03:20 Kráľovstvo surikát II. [i] 03:45 Simpsonovci X. 4 [i] 04:05 Chameleón 12 [i] 04:50 Podvodníci [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 13,14 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 92,93 [i] 08:10 Komisárka 33 [i] 09:00 MacGyver 9,10 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 4 [i] 11:50 M*A*S*H 4,5 [i] 12:50 Matlock IV. 15 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 4 [i] 16:10 Matlock IV. 16,17 [i] 18:00 M*A*S*H 4,5 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 4 [i] 21:10 5 dní do polnoci 1,2/2 [i] 00:50 Deti planéty Duna 1/3 [i] 02:10 Nočné reprízy 04:40 Krvilačná pomsta [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 30/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 4/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 6/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 30/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 4/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 6/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 9/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 31/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 10/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 5/18 [i] 20:00 CSI: New York V. 24/25 [i] 21:00 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 23:15 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 3/22 [i] 00:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 4/13 [i] 01:00 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 02:55 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 3/22 [i] 03:40 Umíte tančit? IV. 31/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 2 [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 3 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Hry s časem [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 3 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 2 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Hry s časem [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 3 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:50 Sedm klaunů 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Louis Pasteur 2/3 [i] 10:25 Domácí štěstí [i] 10:55 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 11:45 Postřehy odjinud [i] 11:50 Stop [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Salón Cimrman aneb Hudební mág [i] 13:15 Po stopách [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 25/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 22/23 [i] 15:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:05 Franklin 36/52 [i] 15:25 Dětská hlídka 12/13 [i] 15:55 Návštěva v ZOO [i] 16:00 Ovečka Shaun II 13/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 5/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Čert ví proč [i] 21:45 13. komnata Nadi Konvalinkové [i] 22:15 Uvolněte se, prosím [i] 23:00 Californication II 9/12 [i] 23:30 Losování Euromiliony 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Zásah do srdce [i] 01:25 McLeodovy dcery VII 25/32 [i] 02:10 Mamba show [i] 02:55 Sabotáž [i] 03:20 Milan už jde 03:50 Ze závislosti do nezávislosti [i] 04:15 Veselý malíř vážně [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Deset století architektury [i] 05:15 Zoom [i] 05:30 Správy STV 06:00 Babar 1/26 [i] 06:20 Kouzelný kolotoč 1/52 [i] 06:30 Čas zakládání 1/27 [i] 06:45 Vodácká putování [i] 07:00 Zahrada je hra [i] 07:25 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Člověk-věda-přístroje [i] 08:10 Sardinie aneb 13 božských šlápot 13/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Paulem Schraderem [i] 10:00 Poutní místa 5/17 [i] 10:25 Děti 50. let [i] 10:55 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Devatero řemesel [i] 13:05 Ta naše povaha česká [i] 13:35 Zlatá Medúza [i] 14:05 Šikulové [i] 14:25 Čarodějnice školou povinné 2/26 [i] 14:50 Sportovci světa: Roland Garros [i] 15:50 Království divočiny: Země ztepilých buků [i] 16:20 Hmyz a člověk 2/7 [i] 16:45 Maledivy 2/5 [i] 17:05 Futuroskop [i] 17:30 Zeměpis světa [i] 17:55 City Folk - Záhřeb, 2006 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Příběhy domů [i] 19:25 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Dobrodružství s jaguáry 1/6 [i] 20:50 Moje rodina VI 6/7 [i] 21:20 Sedm epoch rocku 1/7 [i] 22:15 Bigbít 25/42 [i] 23:15 Milan už jde [i] 23:45 I BBC se utne [i] 00:10 Evropané [i] 01:05 Posezení s Janem Burianem [i] 01:35 Kreslen světem Dalibor Chatrný [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 9 [i] 09:30 Julie Lescaut VI 8 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce 10 [i] 12:30 Komisař Rex VI 9 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 6 [i] 14:15 Hvězdná brána V 8 [i] 15:10 Kobra 11 III 9 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 14 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 8 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Spider-Man 2 [i] 22:35 Mexičan [i] 00:55 Tajemství pokojské [i] 02:35 Novashopping 03:00 Zvířátka v pohodě 7 [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 90 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VII 1 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky V 22 [i] 08:45 M*A*S*H 29 [i] 09:10 M*A*S*H 30 [i] 09:40 Heuréka - město divů II 11 [i] 10:30 To je vražda, napsala IX 20 [i] 11:30 Případ pro Sam III 16 [i] 12:20 M*A*S*H 31 [i] 12:50 M*A*S*H 32 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky VI 1 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 12 [i] 14:55 JAG V 20 [i] 15:50 Láska na druhý pokus [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Spy Game [i] 22:40 Cela [i] 00:45 Dětská hra 3 [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:10 Na čem záleží 182 [i] 04:35 Na čem záleží 183 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 76-77/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 109/129 [i] 08:30 Čaro lásky 68/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 73-74/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 229/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 37/175 [i] 13:15 Rebeli II. 74/225 [i] 14:05 Rany z lásky 25/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 78-79/216 [i] 18:00 Túžba tela 100/143 [i] 19:00 Rebeli II. 75/225 [i] 20:00 Čaro lásky 69/90 [i] 20:50 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i] 22:40 Lilly Schönauerová: Úskalia lásky [i] 00:20 Ally McBealová II. 5-6/24 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 100/143 [i] 03:15 Ulica III. 229/259 [i] 04:00 Čaro lásky 69/90 [i] 04:40 Naučím ťa milovať 109/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Básník války [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Purpurové květy [i] 13:50 Nebezpečná známost [i] 15:25 Čas minulosti [i] 17:10 Rodinná záležitost [i] 18:55 Manituova bota [i] 20:30 Vražedná sezóna: Tajemství Hidden Lake [i] 22:15 Pás Orionu [i] 23:45 Rande v Queensu [i] 01:15 Naučím tě zabíjet [i] 02:50 Muž z Elysejských polí [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Judo [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Bowling [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 17 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 2 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 32 [i] 08:00 McLeodovy dcery VI 1 [i] 09:00 Foylova válka IV 1/2