TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 2/14 [i] 09:40 Zajtrajšie noviny I. 8/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 8/23 [i] 11:25 Smallville VI. 10/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 10/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 11/22 [i] 14:05 Veronika Marsová II. 10/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 3/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 9/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 17/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 18/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Krokodíl útočí [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 8/24 [i] 22:50 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 3-4/9 [i] 00:45 Akčný Jackson [i] 02:25 Hrozba z temnoty II. 7/22 [i] 03:05 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 15-16/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Náučné putovanie [i] 05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Radosť zo života [i] 07:20 Repete [i] 08:10 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:30 Zborovňa [i] 10:00 Policajti z prístavu [i] 10:50 Sladká Valentína 173/178 [i] 11:35 On a ona u vás doma [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 13/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 200/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 162 [i] 17:15 Sila lásky II. 163 [i] 18:10 JAG 11/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Musíš mi veriť 4/4 [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Kinorama [i] 22:40 Klinika Grace IV. 11/17 [i] 23:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 10/19 [i] 00:05 Policajti z prístavu [i] 00:55 JAG 11/20 [i] 01:40 Musíš mi veriť 4/4 [i] 03:15 Správy a komentáre [i] 03:40 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Sila lásky II. 162 [i] 04:35 Sila lásky II. 163 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Maďarský magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 14/26 [i] 08:25 Rozprávanie temných slatín 3/3 [i] 09:05 Neporaziteľná Vilma 3/14 [i] 09:35 O deťoch a zvieratkách [i] 09:45 Mojich sedem divov [i] 10:15 Vladimír Mináč [i] 10:55 Ladomírske morytáty a legendy [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 Spievanky, spievanky - Rusíni [i] 13:00 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:25 Pestúni zvierat 15 [i] 13:50 Divadlo bez opony [i] 14:30 Kolotoč [i] 15:15 Trezor [i] 15:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:15 Slovensko a svet [i] 16:40 Bakalárske návraty [i] 17:20 Ráčte vstúpiť [i] 17:50 Stopy dávnej minulosti [i] 18:20 Večerníček 27/28 [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Mária Markovičová [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 21:00 Totálne fenomenálne 17/29 [i] 21:15 Totálne fenomenálne 18/29 [i] 21:30 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:05 Polícia [i] 22:15 Bratia a sestry II. 14/16 [i] 23:00 Zábavný televízny archív [i] 23:50 Ateliér [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Invencie [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kráľovstvo surikát II. [i] 05:25 Podvodníci [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 08:00 RANNÉ KINO: Sféra [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 11 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4,5 [i] 15:00 Simpsonovci X. 2,3 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 1/25 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Zať [i] 22:00 Life: Najbohatší policajt II. 14 [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 Profesionáli [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 5 [i] 01:50 Komando GSG 9 18 [i] 02:35 SHARK II. 6 [i] 03:15 Prison Break: Útek z väzenia III. 11 [i] 04:00 Kráľovstvo surikát II. [i] 04:40 Chameleón 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 11,12 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 90,91 [i] 08:10 Komisárka 32 [i] 09:00 MacGyver 7,8 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 3 [i] 11:50 M*A*S*H 2,3 [i] 12:50 Matlock IV. 13 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 3 [i] 16:10 Matlock IV. 14,15 [i] 18:00 M*A*S*H 2,3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Pomsta Čierneho korzára [i] 21:55 Detektív XXL 2: Operácia Kondor [i] 23:40 Škrtiči z Hillside [i] 01:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 29/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 3/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 5/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 29/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 3/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 5/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 8/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 30/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 9/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 4/18 [i] 20:00 CSI: New York V. 23/25 [i] 21:00 Boj o čas II. 10/22 [i] 22:00 Zakázané metody 7/13 [i] 22:40 Zakázané metody 8/13 [i] 23:20 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 2/22 [i] 00:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 3/13 [i] 01:05 Boj o čas II. 10/22 [i] 01:55 Zakázané metody 7/13 [i] 02:30 Zakázané metody 8/13 [i] 03:05 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 2/22 [i] 03:55 Umíte tančit? IV. 30/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 1 [i] 06:00 Krize brouka 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 2 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Ztracený ráj 1 [i] 21:00 Unikl jsem smrti [i] 21:55 Z ráje do pekla 6 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 1 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 64 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Ztracený ráj 1 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 1 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 6/12 [i] 09:25 Hry bez hranic [i] 10:50 V Praze bejvávalo blaze [i] 11:40 Písničky na zítra [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:20 Sedm klaunů 13:30 McLeodovy dcery VII 24/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 21/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 2/26 [i] 15:30 Král z džungle 2/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:10 Ztracené hračky 2/13 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 10/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Zvláštní jednotka 8/8 [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Sex ve městě VI 10/20 [i] 23:50 McLeodovy dcery VII 24/32 [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:15 Zatopené osudy 12/13 [i] 01:35 Hledání ztraceného času [i] 01:55 Příběhy domů [i] 02:10 Hmyz a člověk 1/7 [i] 02:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:05 Dálky a hlubiny Karla Prokopa [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Občanská hnutí [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 52/52 [i] 06:20 Včelka Mája 104/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:30 The Lost Secret 10/11 [i] 07:45 Michaelovy experimenty [i] 07:55 Deset století architektury [i] 08:10 Akvabely [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Smrt na bitevním poli 2/4 [i] 10:30 Příběhy slavných - Jiří Kodet [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Futuroskop [i] 13:10 Róza, strážné strašidlo [i] 14:15 Bludiště [i] 14:50 Toulavá kamera [i] 15:20 Evropa dnes [i] 15:50 Prizma [i] 16:10 Kus dřeva ze stromu [i] 16:30 Člověk-věda-přístroje [i] 17:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 13/13 [i] 17:20 Jindra ze Sovince [i] 18:25 Via Imperialis 3/5 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Zlatá Medúza [i] 19:35 Počesku [i] 19:45 EXPOminuty 2010 [i] 20:00 Medela, latinsky pomoc [i] 21:00 Nejlepší sportovec století [i] 22:35 Posezení s Janem Burianem [i] 23:05 Historie.cs [i] 00:00 Kampaň [i] 00:55 Q [i] 01:25 Televizní čítanka [i] 02:00 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 8 [i] 09:30 Merlin 2/2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:35 Redakce 9 [i] 12:35 Komisař Rex VI 8 [i] 13:30 Las Vegas: Kasino IV 5 [i] 14:20 Hvězdná brána V 7 [i] 15:10 Kobra 11 III 8 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 13 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 7 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 6 [i] 20:55 Zapomenuti 7 [i] 21:45 Tudorovci II 3 [i] 22:45 Král videoher [i] 00:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 20 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:05 Ptákoviny [i] 02:50 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 89 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 24 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky V 21 [i] 08:45 M*A*S*H 27 [i] 09:10 M*A*S*H 28 [i] 09:40 Heuréka - město divů II 10 [i] 10:30 To je vražda, napsala IX 19 [i] 11:30 Případ pro Sam III 15 [i] 12:25 M*A*S*H 29 [i] 12:55 M*A*S*H 30 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky V 22 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 11 [i] 14:55 JAG V 19 [i] 15:50 Bravo Girls: Opět v akci [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Policejní akademie 3: Znovu ve výcviku [i] 22:00 Chirurgové V 22 [i] 22:55 Ta nejhledanější v Mexiku [i] 00:50 Volejte Věštce [i] 02:40 Výklad snů [i] 03:35 Na čem záleží 181 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 74-75/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 108/129 [i] 08:30 Čaro lásky 67/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 71-72/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 228/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 36/175 [i] 13:15 Rebeli II. 73/225 [i] 14:05 Rany z lásky 24/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 76-77/216 [i] 18:00 Túžba tela 99/143 [i] 19:00 Rebeli II. 74/225 [i] 20:00 Čaro lásky 68/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 110/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 6/24 [i] 22:40 Nepohodlný [i] 01:05 Sudkyňa Hatchettová I. 71-72/175 [i] 01:50 Túžba tela 99/143 [i] 02:35 Lampáreň [i] 03:20 Nepohodlný [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:00 Enigma [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 13:45 Cesta Černého měsíce [i] 15:35 Dívka snů [i] 17:25 Tři muži a nemluvně [i] 19:15 Muž z Elysejských polí [i] 21:10 Nebezpečná známost [i] 22:45 Osudový dotek [i] 00:40 Fantom Paříže [i] 02:20 Smrtící lekce [i] 04:00 Venuše [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:50 Fotbal [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Bojové sporty [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Pro wrestling [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 16 [i] 06:00 Soudkyně Amy II 1 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 31 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 32