TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 7/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 7/23 [i] 11:25 Smallville VI. 9/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 9/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 10/22 [i] 14:05 Veronika Marsová II. 9/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 2/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 8/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 15/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 16/24 [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Denník šialenej manželky [i] 22:25 Veľmi nebezpečné známosti [i] 00:20 Rím 3-4/12 [i] 02:15 Hrozba z temnoty II. 6/22 [i] 02:55 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 13-14/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:55 Radosť zo života [i] 07:20 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:30 Zborovňa [i] 10:00 Policajti z prístavu [i] 10:50 Sladká Valentína 172/178 [i] 11:35 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 12/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 199/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 160 [i] 17:15 Sila lásky II. 161 [i] 18:10 JAG 10/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Jane Doeová: Zmiznutie [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Klinika Grace IV. 10/17 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 9/19 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:25 JAG 10/20 [i] 01:10 Jane Doeová: Zmiznutie [i] 02:35 Správy STV o 16:00 [i] 02:45 Správy a komentáre [i] 03:15 Sila lásky II. 160 [i] 04:05 Sila lásky II. 161 [i] 04:55 Expedícia Líbya - 2.časť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Národnostný magazín [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 13/26 [i] 08:25 Rozprávanie temných slatín 2/3 [i] 09:10 Neporaziteľná Vilma 2/14 [i] 09:40 O deťoch a zvieratkách [i] 09:50 Mojich sedem divov [i] 10:20 Jozef Hanula [i] 10:55 Myslenie rastlín [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Spievanky, spievanky - Gemer [i] 13:05 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:30 Na ceste [i] 14:00 Divadlo bez opony [i] 14:35 Piesne,ktoré nestarnú [i] 15:05 Tekov 2009 [i] 15:35 Trezor [i] 15:55 Delenie majetku [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Ráčte vstúpiť [i] 17:45 Stopy dávnej minulosti [i] 18:15 Večerníček 26/28 [i] 18:25 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 3 [i] 18:55 Vladimír Mináč [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Ladomírske morytáty a legendy [i] 21:10 Pestúni zvierat 15 [i] 21:35 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:05 Letné lásky [i] 23:20 Bratia a sestry II. 13/16 [i] 00:00 Ateliér [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Invencie [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci [i] 05:45 PRVÉ NOVINY 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 KRIMI NOVINY 08:55 RANNÉ KINO: Dokonalý útek [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 10 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 4 [i] 14:00 Kosti I. 13 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 25/25 [i] 15:30 Simpsonovci X. 1/23 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4,5 [i] 22:00 Kosti II 15 [i] 23:00 Kosti I. 13 [i] 00:00 Mimo zákon [i] 01:45 Dexter 8 [i] 02:40 Prison Break: Útek z väzenia III. 10 [i] 03:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 9,10 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 88,89 [i] 08:10 Komisárka 31 [i] 09:00 MacGyver 5,6 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 2 [i] 11:50 M*A*S*H 173/173 [i] 12:20 M*A*S*H 1/173 [i] 12:50 Matlock IV. 11 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 2 [i] 16:10 Matlock IV. 12,13 [i] 18:00 M*A*S*H 173/173 [i] 18:30 M*A*S*H 1/173 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 3 [i] 21:00 M*A*S*H 84,85,86,87 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 6/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 28/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 2/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 4/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 28/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 2/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 4/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 7/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 29/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 8/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 3/18 [i] 20:00 CSI: New York V. 21/25 [i] 21:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 15/18 [i] 23:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 1/22 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 2/13 [i] 00:50 CSI: New York VI. 21/23 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 02:25 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 1/22 [i] 03:10 Umíte tančit? IV. 29/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 12 [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 1 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 32 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Říční příšery [i] 21:55 Lovci tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 63 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 62 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 63 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Z Televarieté [i] 05:50 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 5/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:45 Kdo má rád [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 23/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 20/23 [i] 15:00 Bavorské Švábsko [i] 15:15 My jsme z Nizozemska [i] 15:30 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:40 Čarodějnice školou povinné 2/26 [i] 16:05 Moudronos [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Střevíčník pantoflíček [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Odkud já vás znám [i] 20:50 Toulavá kamera ochutnává Česko 2/8 [i] 21:20 Příběhy slavných - Jiří Kodet [i] 22:15 Bratrstvo neohrožených 9/10 [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 ... ani smrt nebere! [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Sex ve městě VI 9/20 [i] 01:25 McLeodovy dcery VII 23/32 [i] 02:10 Za zrcadlem [i] 02:40 Španělské umění 1/3 [i] 03:30 O lidech z Horňácka [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 51/52 [i] 06:20 Včelka Mája 103/104 [i] 06:45 Pat a Mat 27/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Toulavá kamera ochutnává Česko 1/8 [i] 07:55 Potomci slavných [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Z rodu Přemyslovců 5/21 [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Divnopis [i] 10:05 Hitlerova hora [i] 11:00 Svět zázraků: Riskantní natáčení 3/12 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Medvědi nic nevědí 2/6 [i] 13:45 Tohle jsem já... [i] 13:55 Věda je detektivka 7/26 [i] 14:20 Tykadlo [i] 14:40 Klíč [i] 15:10 Patagonský dráček [i] 16:05 Deset století architektury [i] 16:20 Zdraví v Evropě [i] 17:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:15 Michaelovy experimenty [i] 17:20 Televizní čítanka [i] 17:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Příběhy domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:35 The Lost Secret 10/11 [i] 19:45 Film o filmu Pouta [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Ptáček [i] 22:10 Dokumentární klub: Kampaň [i] 23:05 Berlín, Alexandrovo náměstí 3/14 [i] 00:05 Procesí dychtivých slov [i] 01:05 Góly, fóry, legendy [i] 01:45 Přijďte k nám na večeři [i] 02:25 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 7 [i] 09:30 Tajemná žena [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce 8 [i] 12:30 Komisař Rex VI 7 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 4 [i] 14:20 Hvězdná brána V 6 [i] 15:10 Kobra 11 III 7 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 12 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 6 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 22:05 Jedna hlava - dvě srdce [i] 23:00 Američtí draci [i] 00:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 19 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Zlatíčka [i] 02:45 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 88 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 23 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky V 20 [i] 08:45 M*A*S*H 25 [i] 09:10 M*A*S*H 26 [i] 09:40 Heuréka - město divů II 9 [i] 10:30 To je vražda, napsala IX 18 [i] 11:30 Případ pro Sam III 14 [i] 12:20 M*A*S*H 27 [i] 12:55 M*A*S*H 28 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky V 21 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 10 [i] 14:55 JAG V 18 [i] 15:50 Chyťte tu holku [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Farmář hledá ženu [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:20 Sběratelé kostí III 11 [i] 23:20 Žralok II 8 [i] 00:10 Kriminálka Kolín I 5 [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 179 [i] 04:20 Na čem záleží 180 [i] 04:40 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 72-73/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 107/129 [i] 08:30 Čaro lásky 66/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 69-70/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 227/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 35/175 [i] 13:15 Rebeli II. 72/225 [i] 14:05 Rany z lásky 23/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 74-75/216 [i] 18:00 Túžba tela 98/143 [i] 19:00 Rebeli II. 73/225 [i] 20:00 Čaro lásky 67/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 109/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 5/24 [i] 22:45 Cookie [i] 00:25 Sudkyňa Hatchettová I. 69-70/175 [i] 01:05 Pravá tvár vášne 109/178 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 98/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 Cookie [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:50 Klára a já [i] 15:25 Jízdenka do vesmíru [i] 17:00 Leningrad [i] 18:45 Venuše [i] 20:30 Cesta Černého měsíce [i] 22:20 Naučím tě zabíjet [i] 23:55 Past [i] 01:30 Absolon [i] 03:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 All sports [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:20 Plachtění [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 15 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 31