TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 2/2 [i] 09:45 Zajtrajšie noviny I. 6/23 [i] 10:35 Joan z Arkádie I. 6/23 [i] 11:30 Smallville VI. 8/22 [i] 12:20 O.C. California IV. 8/16 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 9/22 [i] 14:05 Veronika Marsová II. 8/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 7/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 13/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 14/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Prenasledovaná [i] 21:50 Mentalista I. 17/23 [i] 22:50 Posledná pevnosť [i] 01:15 CIA - Krycie meno: Alexa [i] 02:55 Hrozba z temnoty II. 5/22 [i] 03:35 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 12/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Expedícia Líbya - 1.časť [i] 05:30 Náučné putovanie [i] 05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:40 Zborovňa [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 11:00 Sladká Valentína 171/178 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 11/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:15 Divoký anjel 198/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 158 [i] 17:15 Sila lásky II. 159 [i] 18:10 JAG 9/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Musíš mi veriť 3/4 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 Klinika Grace IV. 9/17 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 8/19 [i] 00:00 Policajti z prístavu [i] 00:40 JAG 9/20 [i] 01:30 Musíš mi veriť 3/4 [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Správy a komentáre [i] 03:55 Sila lásky II. 158 [i] 04:45 Sila lásky II. 159 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Púť k sv. Sáre - patrónke Rómov [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 12/26 [i] 08:25 Rozprávanie temných slatín 1/3 [i] 09:15 Neporaziteľná Vilma 1/14 [i] 09:40 O deťoch a zvieratkách [i] 09:50 Mojich sedem divov [i] 10:20 Milan Rúfus [i] 11:00 Prípad Natasche Kampuschovej [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Spievanky, spievanky - Zobor [i] 13:10 Pohľad späť [i] 13:40 Divadlo bez opony [i] 14:20 Keď Brom hral swing [i] 14:55 Angličtina [i] 15:25 K 50. výročiu úmrtia autora [i] 15:50 Národnostný magazín [i] 16:25 Anglická blcha v cárskom Rusku [i] 17:10 Ráčte vstúpiť [i] 17:40 Stopy dávnej minulosti [i] 18:10 Počasie [i] 18:15 Večerníček 25/28 [i] 18:25 Koleso času 2/14 [i] 18:55 Jozef Hanula [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Myslenie rastlín [i] 21:05 Na ceste [i] 21:30 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:00 Ten športový život [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Bratia a sestry II. 12/16 [i] 01:20 Ateliér [i] 01:50 Správy STV "N" [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:25 Invencie [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Podvodníci [i] 05:55 PRVÉ NOVINY 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 KRIMI NOVINY 08:40 RANNÉ KINO: Dvaja v tom [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 9 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:10 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 15:00 Simpsonovci IX. 23,24 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dokonalý útek [i] 22:00 Profesionáli [i] 23:00 Mafstory [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 4 [i] 01:00 Komando GSG 9 17 [i] 01:45 SHARK II. 5 [i] 02:30 Prison Break: Útek z väzenia III. 9 [i] 03:10 Kráľovstvo surikát II. [i] 03:35 Simpsonovci IX. 23,24 [i] 04:20 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 7,8 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 86,87 [i] 08:10 Komisárka 30 [i] 09:00 MacGyver 3,4 [i] 11:00 Detektív Nash Bridges I. 1/14 [i] 11:50 M*A*S*H 171,172 [i] 12:50 Matlock IV. 9 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Detektív Nash Bridges I. 1/14 [i] 16:10 Matlock IV. 10,11 [i] 18:00 M*A*S*H 171,172 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Texas addios [i] 21:50 Leto s Jamesom Bondom: Thunderball [i] 00:15 Texas addios [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 27/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 6/22 [i] 09:00 Krajní meze III. 1/18 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 3/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 27/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 6/22 [i] 14:00 Krajní meze III. 1/18 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 3/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 6/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 28/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 7/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 2/18 [i] 20:00 CSI: New York V. 20/25 [i] 21:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 1/13 [i] 01:00 Posel ztracených duší IV. 16/23 [i] 01:50 Posel ztracených duší IV. 17/23 [i] 02:40 Kriminálka z pobřeží 13/20 [i] 03:25 Umíte tančit? IV. 28/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 11 [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Pátá rychlost 9 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 12 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 31 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Mimořádné projekty [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 10 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 32 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Srdce stroje [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Zásah do konstrukce [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 61 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 60 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Srdce stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 61 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 32 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sešlost [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 08:55 Přátelé Zeleného údolí 4/12 [i] 09:25 Hry bez hranic [i] 10:40 Přijďte k nám na večeři [i] 11:20 Trampská trilogie [i] 11:40 Tam za mořem piva [i] 11:45 Moudra starého klauna [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Z Televarieté [i] 13:25 McLeodovy dcery VII 22/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 19/23 [i] 14:55 Postřehy odjinud [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Z rodu Přemyslovců 5/21 [i] 15:30 Věda je detektivka 7/26 [i] 15:55 Tykadlo [i] 16:10 Zpívánky [i] 16:15 Pat a Mat 27/28 [i] 16:25 Návštěva v ZOO [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Okáč menší [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Smrt na bitevním poli 2/4 [i] 20:50 Všechnopárty [i] 21:35 Za zrcadlem [i] 22:05 Když utichly trumpety [i] 23:40 EXPOminuty 2010 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sex ve městě VI 8/20 [i] 00:25 McLeodovy dcery VII 22/32 [i] 01:10 Vltava v obrazech 76/86 [i] 01:30 Crescendo [i] 02:15 Pandurango 2/7 [i] 02:45 Jiří Mahen [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 50/52 [i] 06:20 Včelka Mája 102/104 [i] 06:45 Tohle jsem já... [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Ta naše povaha česká [i] 08:00 My jsme z České republiky [i] 08:15 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis - Speciál [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Monte Carlo, zrození legendy [i] 10:35 Toulavá kamera ochutnává Česko 1/8 [i] 11:10 Čtenářský deník... Petr Sís: Tři zlaté klíče [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Bořek stavitel 1/26 [i] 12:50 Mirabelino domácí kino 18/26 [i] 13:00 Mumínci II [i] 13:25 Strašidla a spol. 2/6 [i] 13:45 Dva ve fraku [i] 13:50 Pohádkové počasí [i] 14:50 Nehasit! Hořím! [i] 15:15 Vltava v obrazech 76/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Riskantní natáčení 3/12 [i] 16:00 Španělské umění 1/3 [i] 16:50 Potomci slavných [i] 17:20 Zoom [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 ČT Live - Michal Hrůza [i] 20:00 Arsene Lupin - zloděj gentleman [i] 22:10 Děti 50. let [i] 22:40 Občanská hnutí [i] 23:15 Jedné noci v jednom městě [i] 00:25 Q [i] 00:50 Retro [i] 01:15 Československý filmový týdeník 789/2379 [i] 01:30 Základy [i] 01:55 Občanská hnutí [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 6 [i] 09:30 Merlin 1/2 [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce 7 [i] 12:30 Komisař Rex VI 6 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 3 [i] 14:15 Hvězdná brána V 5 [i] 15:10 Kobra 11 III 6 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 11 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 5 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 5 [i] 21:00 Zapomenuti 6 [i] 21:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX 5 [i] 22:35 Jesse Stone: Nový začátek [i] 00:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 18 [i] 01:00 Novashopping 01:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:00 Ptákoviny [i] 02:45 Tabu [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 87 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 22 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Deník zasloužilé matky V 19 [i] 08:45 M*A*S*H 23 [i] 09:10 M*A*S*H 24 [i] 09:45 Heuréka - město divů II 8 [i] 10:35 To je vražda, napsala IX 17 [i] 11:35 Případ pro Sam III 13 [i] 12:25 M*A*S*H 25 [i] 12:55 M*A*S*H 26 [i] 13:30 Deník zasloužilé matky V 20 [i] 14:00 Zoufalé manželky V 9 [i] 14:55 JAG V 17 [i] 15:55 Nebeský pár [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Knight Rider - Legenda se vrací [i] 21:40 Ano, šéfe! [i] 22:50 Myšlenky zločince IV 9 [i] 23:45 Profesionálky 10 [i] 00:40 Kriminálka Kolín I 4 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Výklad snů [i] 04:20 Na čem záleží 178 [i] 04:40 Svět 2010 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 70-71/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 106/129 [i] 08:30 Čaro lásky 65/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 67-68/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 226/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 34/175 [i] 13:15 Rebeli II. 71/225 [i] 14:05 Rany z lásky 22/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 72-73/216 [i] 18:00 Túžba tela 97/143 [i] 19:00 Rebeli II. 72/225 [i] 20:00 Čaro lásky 66/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 108/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 4/24 [i] 22:40 Chytráci [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 67-68/175 [i] 01:00 Pravá tvár vášne 108/178 [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:25 Túžba tela 97/143 [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:55 Chytráci [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Sklizeň [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky se chtějí bavit taky [i] 13:40 Podvedený osud [i] 15:25 Bratz [i] 17:20 Čas minulosti [i] 18:55 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 20:45 Klára a já [i] 22:20 Smrtící lekce [i] 00:00 Odsouzeni k boji [i] 01:35 Rande v Queensu [i] 03:05 Všechny děti potřebují lásku [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Veslování [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 14 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 30 [i] 09:00 Foylova válka III 2/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 12:00 Ochránce II 6 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 14 [i] 14:00 Foylova válka III 3/4 [i] 16:00 Čas vzpomínek [i]