TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 08:50 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 1/2 [i] 09:40 Zajtrajšie noviny I. 5/23 [i] 10:25 Joan z Arkádie I. 5/23 [i] 11:20 Smallville VI. 7/22 [i] 12:10 O.C. California IV. 7/16 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 8/22 [i] 14:00 Veronika Marsová II. 7/22 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 2/2 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 6/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 11/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 12/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Nekecaj a pádluj! [i] 22:05 Scary Movie 3 [i] 23:35 Hrdinovia II. 1-2/11 [i] 01:35 Nekecaj a pádluj! [i] 03:05 Hrozba z temnoty II. 4/22 [i] 03:45 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 11/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:30 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Sladká Valentína 170/178 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 10/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 197/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 156 [i] 17:15 Sila lásky II. 157 [i] 18:10 JAG 8/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Príliš pekný pre mňa [i] 21:50 Správy a komentáre [i] 22:15 Klinika Grace IV. 8/17 [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 7/19 [i] 23:40 Policajti z prístavu [i] 00:25 JAG 8/20 [i] 01:10 Príliš pekný pre mňa [i] 02:40 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:25 Sila lásky II. 156 [i] 04:15 Sila lásky II. 157 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Trnava-prvé slobodné kráľovské mesto [i] 06:55 Polícia [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 11/26 [i] 08:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:05 Mojich sedem divov [i] 09:35 Mimo času 2/10 [i] 10:00 Stružielka [i] 10:50 Dokumentárny klub [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 Spievanky, spievanky - Horehronie [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Na ceste po Čechách 1/8 [i] 14:05 Divadlo bez opony [i] 14:50 Trezor [i] 15:25 Púť k sv. Sáre - patrónke Rómov [i] 15:55 Retro noviny [i] 16:10 Nešťastník [i] 16:55 "Bratislavské pondelky" [i] 18:15 Počasie [i] 18:20 Večerníček 24/28 [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Milan Rúfus [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Prípad Natasche Kampuschovej [i] 21:00 Vice-Versa 24/26 [i] 21:30 RODINNÉ TAJOMSTVÁ [i] 22:00 Transylvánia [i] 23:35 Bratia a sestry II. 11/16 [i] 00:15 Ateliér [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 Invencie [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:10 Stratené duše I. 10, 11 [i] 10:00 Letná výhra [i] 11:40 Americký nindža 5 [i] 13:40 Pochovaní zaživa 2 [i] 15:30 Simpsonovci IX. 22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 22:00 Chlapci to chcú tiež [i] 23:40 Mafstory [i] 00:50 Hamiltonovci - pach krvi [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 5,6 [i] 03:35 Skutočné CSI 1/6 [i] 04:25 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 5,6 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 84,85 [i] 08:10 Komisárka 29 [i] 09:00 MacGyver 1,2/139 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 26/26 [i] 11:50 M*A*S*H 169,170 [i] 12:50 Komisárka 29 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Acapulco H.E.A.T. II. 26/26 [i] 16:10 Matlock IV. 8,9 [i] 18:00 M*A*S*H 169,170 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Buldoci a třešne" [i] 22:00 "Hvězda padá vzhůru" [i] 00:00 "Buldoci a třešne" [i] 01:40 Posledný svedok 33,34 [i] 03:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 26/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 5/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 2/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 26/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 5/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 2/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 5/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 27/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 6/22 [i] 19:00 Krajní meze III. 1/18 [i] 20:00 CSI: New York V. 19/25 [i] 21:00 Ostrov smrti 4/13 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 15/18 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 12/20 [i] 00:00 Zachraň mě V. 22/22 [i] 00:45 Ostrov smrti 4/13 [i] 01:30 Lost - Ztraceni VI. 15/18 [i] 02:20 Kriminálka z pobřeží 12/20 [i] 03:05 Umíte tančit? IV. 27/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 11 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 30 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 31 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Američtí dřevorubci [i] 21:00 Americký přístav [i] 21:55 Černé zlato 8 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 59 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 60 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Američtí dřevorubci [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 59 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 31 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 05:45 Divnopis [i] 05:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 44/78 [i] 09:00 Zde jsou lvi [i] 10:25 Česká muzika [i] 11:00 Místo nahoře 6/13 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sešlost [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 21/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 18/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 15:05 Hmyz a člověk 1/7 [i] 15:35 Vodácká putování [i] 15:50 Medvědi nic nevědí 2/6 [i] 16:15 Tohle jsem já... [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Řezan pilolistý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Panoptikum Města pražského 1/10 [i] 21:05 Na cestě po Třeboňsku [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 01:00 Californication II 8/12 [i] 01:25 McLeodovy dcery VII 21/32 [i] 02:10 Příběhy domů [i] 02:25 Sváteční slovo faráře českobratrské církve evangelické Jiřího Tenglera [i] 02:30 Cesty víry [i] 02:55 Osudové okamžiky [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Via Imperialis 2/5 [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Čaroděj ze země Oz 49/52 [i] 06:35 Včelka Mája 101/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 O češtině [i] 07:45 Maledivy 1/5 [i] 08:05 Zeměpis světa [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Mocné síly Země 1/5 [i] 13:30 Švédové před Brnem [i] 14:05 Moudronos [i] 14:25 Novinová četa [i] 15:50 Pocta ledňáčkovi [i] 16:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 Lepší společnost [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Toulavá kamera [i] 19:30 Objektiv [i] 20:00 Hitlerova hora [i] 20:55 Zlaté tele 8/8 [i] 21:40 Krásný ztráty [i] 22:15 Pandurango 2/7 [i] 22:45 Bigbít 24/42 [i] 23:45 Čtenářský deník... Petr Sís: Tři zlaté klíče [i] 00:00 Franta [i] 00:55 Rudolf Kundera - český malíř v Provence [i] 01:20 Krajinou Otakara Kubína [i] 01:35 František Kupka [i] 02:00 Zlínský festivalový týden [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 5 [i] 09:30 Nebezpečná posedlost [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce 6 [i] 12:30 Komisař Rex VI 5 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino IV 2 [i] 14:15 Hvězdná brána V 4 [i] 15:05 Kobra 11 III 5 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 10 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 4 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 4 [i] 20:55 Víkend [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba VI 8 [i] 22:25 Devátá brána [i] 00:50 Poker After Dark [i] 01:40 Zátoka vášní 23 [i] 02:05 Novashopping 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 21 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:00 Přátelé II 2 [i] 08:45 M*A*S*H 21 [i] 09:10 M*A*S*H 22 [i] 09:40 Heuréka - město divů II 7 [i] 10:35 To je vražda, napsala IX 16 [i] 11:30 Případ pro Sam III 12 [i] 12:25 M*A*S*H 23 [i] 12:50 M*A*S*H 24 [i] 13:25 Deník zasloužilé matky V 19 [i] 13:55 Zoufalé manželky V 8 [i] 14:50 JAG V 16 [i] 15:50 Láska v Seattlu [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Sport TV Prima 19:50 VIP zprávy 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Čtyři roční období: Podzim [i] 23:10 Myšlenky zločince IV 8 [i] 00:00 Kriminálka Kolín I 3 [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:45 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 177 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 68-69/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 105/129 [i] 08:30 Čaro lásky 64/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 65-66/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 225/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 33/175 [i] 13:15 Rebeli II. 70/225 [i] 14:05 Rany z lásky 21/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 70-71/216 [i] 18:00 Túžba tela 96/143 [i] 19:00 Rebeli II. 71/225 [i] 20:00 Čaro lásky 65/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 107/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 3/24 [i] 22:45 Let v ohrození [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 65-66/175 [i] 01:15 Pravá tvár vášne 107/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Túžba tela 96/143 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:45 Let v ohrození [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Manituova bota [i] 13:40 Tři muži a nemluvně [i] 15:30 Sbohem Bafano [i] 17:30 Dívka snů [i] 19:20 Všechny děti potřebují lásku [i] 21:00 Rodinná záležitost [i] 22:45 Absolon [i] 00:20 Načasovaná smrt [i] 01:55 Fantom Paříže [i] 03:35 Podvedený osud [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Veslování [i] 11:15 Cyklistika [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Veslování [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Veslování [i] 18:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 20:35 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Strongest Man [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 4 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 29 [i] 09:00 Foylova válka III 1/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 12:00 Ochránce II 5 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 13 [i] 14:00 Foylova válka III 2/4 [i] 16:00 Eva [i] 18:00 Soudkyně Amy I 23 [i] 19:00 Detektiv Nash Briges V 14 [i] 20:00 Ochránce II 6 [i] 21:00 Shania [i] 23:00 Pomluva [i] 01:00 Čas Vzpomínek [i] 03:00 Cesta domů [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 4 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 11 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 12