TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Trapasy mojej sestry II. 9-10/26 [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto [i] 06:40 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 5/13 [i] 07:05 Flintstonovci II. 20/25 [i] 07:30 Dobrák Ben: Nebezpečenstvo v horách [i] 09:10 Traja nindžovia vracajú úder [i] 10:50 Psych, s.r.o. II. 7-8/16 [i] 12:30 Maverick [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Čierny korzár [i] 17:10 Rýchle Televízne noviny [i] 17:15 Cesta do stredu Zeme [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Princezná z Perzie: Noc s kráľom [i] 22:25 Anakonda Dolby [i] 00:05 Divoká rieka [i] 02:00 Princezná z Perzie: Noc s kráľom [i] 03:55 Kung Fu [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Náučné putovanie [i] 05:05 Hobi/s/ti [i] 05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy STV [i] 06:25 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:25 Poštár Pat II 3 [i] 07:40 Poštár Pat II 4 [i] 08:00 Náhradníci II. 20/31 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:50 Kúzelné mestečko 4/13 [i] 09:15 Konôpka [i] 10:20 Film o filme : Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 10:50 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:50 Svet v obrazoch [i] 12:20 Miesto v dome 2/6 [i] 13:20 Agatha Christie : Poirot [i] 14:55 Dolina [i] 16:25 Vojna volov 2/6 [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Futbal MS 2010 [i] 22:50 Vražedné pátranie [i] 00:20 Agatha Christie : Poirot [i] 01:55 Oheň z neba [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 S Jakubom na rybách 13/20 [i] 06:40 Správy STV "N" [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Československý filmový týždenník [i] 08:15 Farmárska revue [i] 08:30 Zelená revue [i] 08:45 Príroda [i] 09:15 Božie deti [i] 09:40 Koncert z diel Ludwiga van Beethovena [i] 10:05 Spadla z oblakov 4/13 [i] 10:35 26 min. [i] 11:00 Orientácie [i] 11:30 Família [i] 11:55 Slávnosti kultúry Rusínov a Ukrajincov Slovenska - galaprogram [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Traja z 9.poschodia 2/3 [i] 16:50 Spomíname na Jara Filipa [i] 17:35 Spomíname na Jara Filipa [i] 18:15 Večerníček 23/28 [i] 18:25 Kinorama [i] 18:55 Na ceste po Čechách 1/8 [i] 19:20 Invencie: Marián Polonský - Ideálne a večné [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 (Ne)celebrity [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Dokumentárny klub [i] 21:10 Mimo času 2/10 [i] 21:40 Retro noviny [i] 21:55 Noc v archíve [i] 23:00 Kde je ten pes zakopaný? [i] 23:25 Fragmenty umenia [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Smer smrť [i] 07:00 KRIMI NOVINY 07:30 NOVINY TV JOJ 07:50 Kapitán Ron [i] 09:50 Profesionáli IV. [i] 10:50 Stratené duše I. 10, 11 [i] 12:40 Legenda o Pátračovi 5 [i] 13:40 Machri: Neuveriteľné dobrodružstvo [i] 15:40 Farmár hľadá ženu - Predstavenie farmárov [i] 16:30 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Pochovaní zaživa [i] 22:15 Pochovaní zaživa 2 [i] 00:00 Americký nindža 5 [i] 01:55 Odvaha pod paľbou [i] 03:50 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:10 "Hoří, má panenko" [i] 07:20 Profesionáli IV. 7, 8 [i] 09:10 Inžinierska odysea 2 [i] 10:00 Julie Lescautová IV. 11 [i] 12:00 Júlová výhra [i] 13:10 Sever a Juh II. 3, 4 [i] 15:15 Emmino šťastie [i] 17:10 Tajná zbraň [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nočný výkrik [i] 22:00 Emmino šťastie [i] 23:55 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nočný výkrik [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 3/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 11/21 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 13/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 11/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 12/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 14/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 10/15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 14:00 Třetí hlídka V. 11/22 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 12/22 [i] 16:00 Advokáti II. 2/21 [i] 17:00 The Amazing Race XV. 1/11 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 14/18 [i] 20:00 Advokáti II. 3/21 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 14/18 [i] 22:00 Kat [i] 00:20 Lost - Ztraceni VI. 14/18 [i] 01:10 Advokáti II. 3/21 [i] 01:55 Ostrov smrti 3/13 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Sturgis [i] 06:00 Krize brouka 2 [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 26 [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 49 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:00 Říční příšery - sumec zabiják [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Lovci tornád [i] 12:45 Dřevorubci v močálech [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Rození obchodníci [i] 17:20 Opravna vraků [i] 18:15 Tuning 2008 [i] 19:10 Sturgis [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Gangy očima Rosse Kempa [i] 21:55 Ztracený ráj 1 [i] 22:50 Unikl jsem smrti [i] 23:45 Z ráje do pekla 5 [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 27 [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 5/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 11/26 [i] 06:25 Honza a Růžová panenka [i] 06:50 U nás na farmě 8/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:15 Ztracené hračky 1/13 [i] 07:30 Bořek stavitel 1/26 [i] 07:40 Mirabelino domácí kino 18/26 [i] 07:50 Mumínci II 9/13 [i] 08:10 Strašidla a spol. 2/6 [i] 08:35 Dva ve fraku [i] 08:40 Pohádkové počasí [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Róza, strážné strašidlo [i] 14:15 Kabaret z maringotky aneb Řekni mi, co jíš a já ti řeknu, kdo jsi! [i] 14:55 Zde jsou lvi [i] 16:25 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo faráře českobratrské církve evangelické Jiřího Tenglera [i] 17:20 Zahalte jí tvář 2/6 [i] 18:10 Pan Tau 28/33 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 NADMĚRNÉ MALIČKOSTI [i] 20:40 Milovníci aneb Naprosto nevydařené rande [i] 21:15 EXPOminuty 2010 [i] 21:25 Komisař Moulin [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 Mlčení krahujce 5/8 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Uvolněte se, prosím [i] 00:40 Úsměvy Vlastimila Harapese [i] 01:20 Babylon [i] 01:45 Stalo se krátce před tím [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Světci a svědci: Fra Angelico [i] 05:40 Znamení a rituály: Andělé [i] 05:55 Z dílny České filharmonie [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Barcelona, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Americká auta v Hradci Králové [i] 08:45 Československý filmový týdeník 789/2379 [i] 09:00 Procesí dychtivých slov [i] 10:00 Čtenářský deník... Petr Sís: Tři zlaté klíče [i] 10:15 Po hladině [i] 10:35 Film 2010 [i] 11:05 Století létání [i] 12:00 Romeo a Julie na konci listopadu [i] 13:25 Slavnostní koncert umělecké agentury Pragokoncert [i] 14:30 Mocné síly Země 1/5 [i] 15:20 Pocta ledňáčkovi [i] 16:05 Mýty a fakta historie: Monte [i] 17:00 Kamera na cestách: Ztracení afghánští Buddhové [i] 17:50 Vodácká putování [i] 18:10 Cesty víry [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jistě, pane ministře 6/22 [i] 19:30 Simpsonovi XX 7/21 [i] 19:50 Sedm klaunů 20:00 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 23:05 Už tady nežijeme [i] 00:40 Abbey Road: Live II 4/12 [i] 01:30 Čétéčko [i] 01:50 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2010 [i] 03:00 Století létání [i] 03:55 Kamera na cestách: Ztracení afghánští Buddhové [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Pirátova rodinka 14 [i] 06:25 Bolek a Lolek 43 [i] 06:35 Spiderman 6 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 18 [i] 07:25 Tom a Jerry 7 [i] 07:50 Scooby-Doo a invaze vetřelců [i] 09:15 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 2 [i] 09:40 Policajt drábem [i] 11:40 Smrt si vybírá [i] 13:30 Velká cena Velké Británie [i] 16:00 Mr. Bean [i] 16:25 Na výpravě s Jeffem Corwinem [i] 17:15 Do útoku [i] 18:55 Hospoda 52 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jen přes její mrtvolu [i] 22:00 Loupež po italsku [i] 00:05 Policejní odznak II 5 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Policajt drábem [i] 03:00 Áčko [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 86 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:25 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:50 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 13 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé II 1 [i] 08:15 Svět ve válce 22 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 21 [i] 10:20 M*A*S*H 22 [i] 10:55 Zničující katastrofy 2 [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Closer III 3 [i] 13:45 Listopadová romance [i] 16:10 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé II 2 [i] 20:00 Ptáci v trní 3 [i] 22:00 Mandolína kapitána Corelliho [i] 00:35 Zrození [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Svět ve válce 22 [i] 04:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rosamunde Pilcherová: Spiaci tiger [i] 07:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 66-67/216 [i] 10:10 Elisa z Rivombrosy I. 7/13 [i] 12:20 Láska z nebies [i] 14:00 McBride: Vražda v éteri [i] 15:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 68-69/216 [i] 17:35 Gossip Girl II. 23-24/25 [i] 19:20 PROMINENTI [i] 20:00 Afrika: Návrat stratenej lásky 1/2 [i] 21:40 Afrika: Návrat stratenej lásky 2/2 [i] 23:30 Skutočný príbeh: Viem, že si nevinný [i] 01:05 PROMINENTI [i] 01:35 Gossip Girl II. 23-24/25 [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:55 Skutočný príbeh: Viem, že si nevinný [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Artušův meč [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Venuše [i] 13:45 Muž z Elysejských polí [i] 15:40 Dračí past [i] 17:20 Míč a řetěz [i] 19:00 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 20:45 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i] 22:05 Rande v Queensu [i] 23:35 Umlčení [i] 01:05 Past [i] 02:40 Muž z Elysejských polí [i] 04:30 Dobrodružství Toma Palečka a Malenky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:15 Veslování [i] 11:45 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:45 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:15 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Veslování [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Veslování [i] 21:00 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 3 [i] 06:00 Námořní hlídka II 4 [i] 07:00 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i] 09:00 Opatrovnictví [i] 11:00 Promlčené zločiny [i] 13:00 Skryté zločiny [i] 15:00 Obraz mrtvého [i] 17:00 [i] 19:00 Být Erikou 9 [i] 20:00 Být Erikou 10 [i] 21:00 Skryté zločiny [i] 23:00 Médium IV 1 [i] 00:00 Médium IV 2 [i] 01:00 Médium IV 3 [i] 02:00 Médium IV 4 [i] 03:00 Promlčené zločiny [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 6 [i] 07:00 Planeta mláďat 4 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 27 [i] 08:50 Vysněná dobrodružství 28 [i] 09:35 Životospráva na chalupě 2 [i] 10:40 Do muzea zadním vchodem 3 [i] 11:25 Do muzea zadním vchodem 4 [i] 12:10 Krev, pot a takeaways 1 [i] 13:30 Jamieho Amerika 4 [i] 14:40 Zvířecí rekordmani 4 [i] 15:45 Zvířecí rekordmani 15 [i] 16:45 Mistři švindlu 44 [i] 17:25 Mistři švindlu 15 [i] 18:00 Mistři švindlu 16 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 10 [i] 19:50 Tvář Země 2 [i] 21:05 Tuningmánie 19 [i] 21:50 Tuningmánie 20 [i] 22:35 Hubbleovy obrazy 3 [i] 23:10 Hubbleovy obrazy 4 [i] 23:45 On The Spot - Reportéři v akci: Jihoafrická republika - speciál [i] 00:55 Obnažená planeta 2 [i] 02:00 Za zavřenými dveřmi 2 [i] 02:50 Vysněná dobrodružství 27 [i] 03:25 Vysněná dobrodružství 28 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 22 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Yes Man [i] 07:40 Holky fotbal nehrajou [i] 09:15 Luisa a Lotka [i] 10:40 Policajt ze sámošky [i] 12:10 Návrat na Brideshead [i] 14:25 Push [i] 16:15 Manželská klec [i] 17:45 Yes Man [i] 19:30 Před kamerou 29 [i] 20:00 Marley a já [i] 22:00 Natvrdo (1. část) [i] 23:15 Natvrdo (2. část) [i] 00:35 Spartakus: Krev a písek 6 [i] 01:30 Po přečtení spalte [i] 03:05 Čistý a střízlivý [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:00 True Blood - Pravá krev II. 5 [i] 06:00 Jarní prázdniny