Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:45 Kobra 11 VII. 14/14 [i] 09:40 Zajtrajšie noviny 4/23 [i] 10:30 Joan z Arkádie I. 4/23 [i] 11:25 Smallville VI. 6/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 6/16 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 7/22 [i] 14:05 Veronika Marsová II. 6/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 1/2 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 5/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 9/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 10/24 [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag [i] 22:45 Jackie Chan a majstrov syn [i] 00:55 Bojový oddiel [i] 02:35 Magnum Force [i] 04:50 Trapasy mojej sestry II. 6-8/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Ryby, rybky, rybičky [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Radosť zo života [i] 07:25 Repete [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Zborovňa [i] 09:35 Zborovňa [i] 10:05 Policajti z prístavu [i] 10:55 Sladká Valentína 169 [i] 11:40 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:00 Dedičstvo Guldenburgovcov 9/39 [i] 14:45 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 196/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 154 [i] 17:15 Sila lásky II. 155 [i] 18:10 JAG 8/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Hit storočia [i] 21:50 Unesení 2/10 [i] 23:20 Únos [i] 01:20 JAG 8/20 [i] 02:10 Unesení 2/10 [i] 03:35 Sila lásky II. 154 [i] 04:25 Sila lásky II. 155 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Halali [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 10/26 [i] 08:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:05 Mojich sedem divov [i] 09:40 Z televízneho archívu [i] 10:35 Planéta Zem zhora 3/8 [i] 11:20 Živá panoráma [i] 11:55 Spievanky, spievanky - Skalica [i] 12:35 Encyklopédia slovenských obcí [i] 12:55 Kvarteto [i] 13:30 Totálne fenomenálne 15/21 [i] 13:45 Totálne fenomenálne 16/21 [i] 14:00 Nestarnúce filmové melódie [i] 15:10 Recepty na šťastie [i] 15:50 Trezor [i] 16:15 Národné kultúrne pamiatky I. 1/5 [i] 16:35 Podzemné krásavice [i] 16:55 Bite sa, pán Jedlinský! [i] 17:40 Ráčte vstúpiť [i] 18:10 Večerníček 21/28 [i] 18:25 Televíkend [i] 18:50 Z televízneho archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 My Európania 6/6 [i] 21:00 Sklenené obrazy. Paľo Macho [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko a svet [i] 22:25 Zo Zeme na Mesiac 10/12 [i] 23:20 Bratia a sestry II. 10/16 [i] 00:00 Ateliér/6 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Chameleón [i] 05:50 Podvodníci [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 KRIMI NOVINY 08:25 RANNÉ KINO: Bournov mýtus [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 8 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 Life: Najbohatší policajt II. 13 [i] 14:00 Kosti II 14 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 20, 21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Karel Gott 70 [i] 23:30 SEDEM [i] 00:15 Boj o prežitie [i] 02:00 Prison Break: Útek z väzenia III. [i] 02:40 Simpsonovci IX. [i] 03:00 Kráľovstvo surikát II. [i] 03:25 Boj o prežitie [i] 04:55 Chameleón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 3, 4 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 82, 83 [i] 08:10 Komisárka 28 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad mŕtveho guvernéra [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 25 [i] 11:50 M*A*S*H 167, 168 [i] 12:50 Matlock IV. 5 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Acapulco H.E.A.T. II. 25 [i] 16:00 Matlock IV. 6, 7 [i] 18:00 M*A*S*H 167, 168 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Malý pitaval z veľkého mesta 3 [i] 21:10 Právo na život [i] 22:55 Perry Mason: Prípad žiarlivej vtipkárky - FINÁLE SERIÁLU! [i] 00:35 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 02:10 Nočné reprízy 04:15 Nepotrestaná vražda [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 25/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 4/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. 1/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 25/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 4/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. 1/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 4/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 26/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 5/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 20/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 18/25 [i] 21:00 Fallen 3/5 [i] 22:40 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 23:40 Zachraň mě V. 21/22 [i] 00:40 Fallen 3/5 [i] 02:05 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 02:50 Umíte tančit? IV. 26/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 9 [i] 06:00 Krize brouka 5 [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 10 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 29 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 30 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Hry s časem 14 [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Kde je limit? [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 57 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 58 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Hry s časem 14 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 57 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 30 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bolkoviny [i] 05:50 Divnopis [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Louis Pasteur 1/3 [i] 10:25 Střední Portugalsko [i] 10:40 Domácí štěstí [i] 11:10 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Salón Cimrman uvádí Cimrkino [i] 13:15 Po stopách [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 20/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 17/23 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 15:10 Franklin 35/52 [i] 15:30 Dětská hlídka 11/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 12/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé II 4/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Sedmero krkavců [i] 21:25 13. komnata Jana Přeučila [i] 21:55 Uvolněte se, prosím [i] 22:40 Festivalové vteřiny 2010 [i] 22:50 Californication II 8/12 [i] 23:20 Losování Euromiliony 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Rána do srdce [i] 01:05 McLeodovy dcery VII 20/32 [i] 01:50 Mamba show [i] 02:35 Sabotáž [i] 03:00 Slavnostní vánoční studio Kroměříž [i] 03:35 Před líšeňskó kovárnó [i] 04:10 Ze závislosti do nezávislosti [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 13/13 [i] 05:15 Bílé ovce [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 48/52 [i] 06:20 Včelka Mája 100/104 [i] 06:45 Počesku [i] 06:55 Zahrada je hra [i] 07:20 Kus dřeva ze stromu [i] 07:40 Člověk-věda-přístroje [i] 08:12 Sardinie aneb 13 božských šlápot 12/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Na plovárně s Antoniem Banderasem [i] 10:05 Moje obrazy jsou dílem staletí [i] 10:30 Děti bez lásky - i s láskou [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Čarodějnice školou povinné 1/26 [i] 14:35 Chikopelo [i] 14:55 Sportovci světa: Roger Federer 3/3 [i] 15:20 Mistrovství světa TP 52 [i] 15:50 Království divočiny: Koaly [i] 16:20 Hmyz a člověk 1/7 [i] 16:45 Maledivy 1/5 [i] 17:05 Futuroskop [i] 17:30 Zeměpis světa [i] 17:55 City Folk - Barcelona, 2007 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Příběhy domů [i] 19:25 Auto Moto Revue [i] 19:50 Stop [i] 20:00 Zázračná planeta: Pátrání po obří anakondě [i] 20:55 Moje rodina VI 5/7 [i] 21:25 Stevie Wonder: Live [i] 22:20 Bigbít 24/42 [i] 23:25 Slavnostní vánoční studio [i] 23:55 Gorodok v dokladech [i] 00:20 Evropané [i] 01:20 Posezení s Janem Burianem [i] 01:50 Do dějin na červenou [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 4 [i] 09:30 McBride: Requiem [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:05 Lenssen & spol. [i] 11:30 Redakce 5 [i] 12:30 Komisař Rex VI 4 [i] 13:30 Las Vegas: Kasino IV 1 [i] 14:20 Hvězdná brána V 3 [i] 15:10 Kobra 11 III 4 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 9 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 3 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Spider-Man [i] 22:30 Dvojí obvinění [i] 00:25 G [i] 02:05 Novashopping 02:25 Zvířátka v pohodě 6 [i] 02:50 Tabu [i] 03:30 Áčko [i] 04:30 Zorro: Meč a růže 84 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 19 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:05 Přátelé I 23 [i] 08:45 M*A*S*H 17 [i] 09:20 Heuréka - město divů II 6 [i] 10:15 To je vražda, napsala IX 14 [i] 11:10 Případ pro Sam III 11 [i] 12:05 M*A*S*H 18 [i] 12:35 M*A*S*H 19 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky V 18 [i] 13:35 Zoufalé manželky V 7 [i] 14:35 JAG V 15 [i] 15:35 Předehra k polibku [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 24 [i] 20:00 Master and Commander: Odvrácená strana světa [i] 22:45 Showtime [i] 00:40 Dětská hra 2 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Na čem záleží 176 [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 62-63/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 104/129 [i] 08:30 Čaro lásky 63/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 63-64/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 224/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 32/175 [i] 13:15 Rebeli II. 69/225 [i] 14:05 Rany z lásky 20/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 64-65/216 [i] 18:00 Túžba tela 95/143 [i] 19:00 Rebeli II. 70/225 [i] 20:00 Čaro lásky 64/90 [i] 20:50 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i] 22:30 Michael [i] 00:35 Sudkyňa Hatchettová I. 63-64/175 [i] 01:15 Dr. Oz I. 32/175 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:35 Túžba tela 95/143 [i] 03:15 Ulica III. 225/259 [i] 04:00 Čaro lásky 64/90 [i] 04:45 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Exploze [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 13:55 Leningrad [i] 15:40 Příběh z Bronxu [i] 17:45 Jízdenka do vesmíru [i] 19:25 Podvedený osud [i] 21:05 Tři muži a nemluvně [i] 23:00 Past [i] 00:35 Advokát chudých [i] 02:20 Načasovaná smrt [i] 03:55 Tučňák Amundsen [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Cyklistika [i] 10:45 Fotbal [i] 11:15 Tenis [i] 12:45 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Creative Breaking [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Poker [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Strongest Man [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 12 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 20 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 27 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 28 [i] 09:00 Foylova válka II 4/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 21 [i] 12:00 Ochránce II 4 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 12 [i] 14:00 Foylova válka III 1/4 [i] 16:00 Eva [i] 18:00 Soudkyně Amy I 22 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges V 13 [i] 20:00 Ochránce II 5 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 10 [i] 23:00 Promlčené zločiny [i] 01:00 Skryté zločiny [i] 03:00 Záhadná žena: Zpěv smrti [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nejtěžší práce historie 4 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 9 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 10 [i] 07:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 25 [i] 07:40 Dunaj - Modrá stuha Evropy 26 [i] 08:15 Nejtěžší práce historie 5 [i] 09:20 Vášnivý jedlík 7 [i] 09:50 Vášnivý jedlík 8 [i] 10:20 Nejpřísnější rodiče na světě 8 [i] 11:35 Hugh a kuřata 1 [i] 12:35 Generace XXL 2 [i] <