TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Kobra 11 VII. 13/14 [i] 09:35 Zajtrajšie noviny 3/23 [i] 10:25 Joan z Arkádie I. 3/23 [i] 11:20 Smallville VI. 5/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 5/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 6/22 [i] 14:00 Veronika Marsová II. 5/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VII. 14/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 4/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 7/24 [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Dva a pol chlapa I. 8/24 [i] 18:30 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Čeľuste: Bieli zabijaci [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 7/24 [i] 22:50 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej I. 1-2/9 [i] 00:45 Vraždiaci primát [i] 02:30 Hrozba z temnoty 3/22 [i] 03:10 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 9/22 [i] 03:50 Xena V. 22/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:30 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:40 Zborovňa [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 11:00 Sladká Valentína 168 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Vojna kuchárov [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 8/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 195/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 152 [i] 17:15 Sila lásky II. 153 [i] 18:10 JAG 7/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Musíš mi veriť 2/4 [i] 22:00 Kinorama [i] 22:35 Klinika Grace IV. 7/17 [i] 23:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 6/19 [i] 00:10 Policajti z prístavu [i] 00:55 JAG 7/20 [i] 01:45 Musíš mi veriť 2/4 [i] 03:35 Sila lásky II. 152 [i] 04:25 Sila lásky II. 153 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Maďarský magazín [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Letná láska 9/26 [i] 08:25 Stretnutie pod starou píniou 3/3 [i] 08:55 Mojich sedem divov [i] 09:30 Peter Michalica [i] 10:10 Nicholas G. Winton - sila ľudskosti [i] 11:10 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 2 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:15 Spievanky, spievanky - Podpoľanie [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:20 Pestúni zvierat 14 [i] 13:45 Epizódy [i] 14:45 Divadlo bez opony [i] 15:35 Trezor [i] 16:05 Halali [i] 16:35 Hlas Európy [i] 17:00 Príbehy z lepšej spoločnosti 7 [i] 17:35 Ráčte vstúpiť [i] 18:05 Večerníček 20/28 [i] 18:15 Kvarteto [i] 18:40 Z televízneho archívu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Planéta Zem zhora 3/8 [i] 20:55 Totálne fenomenálne 15/21 [i] 21:10 Totálne fenomenálne 16/21 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:10 Zábavný televízny archív 1996 [i] 23:00 Bratia a sestry II. 9/16 [i] 23:40 Ateliér [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Chameleón [i] 06:00 Podvodníci [i] 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 KRIMI NOVINY 08:45 RANNÉ KINO: Včera narodení [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 7 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2, 3 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 18, 19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Bournov mýtus [i] 22:15 Life: Najbohatší policajt II. 13 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Profesionáli [i] 01:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. [i] 01:55 Komando GSG 9 [i] 02:35 SHARK II. [i] 03:15 Prison Break: Útek z väzenia III. [i] 04:00 Kráľovstvo surikát II. [i] 04:20 Simpsonovci IX. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Rosalinda 1, 2/80 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 80, 81 [i] 08:10 Komisárka 27 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 24 [i] 11:50 M*A*S*H 165, 166 [i] 12:50 Matlock IV. 3 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Acapulco H.E.A.T. II. 24 [i] 16:00 Matlock IV. 4, 5 [i] 18:00 M*A*S*H 165, 166 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Syn draka 1, 2/2 [i] 23:20 Detektív XXL 2: Diamanty [i] 00:50 Syn draka [i] 03:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 24/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 18/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia II. [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 24/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 18/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia II. [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 3/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 25/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 4/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 19/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 17/25 [i] 21:00 Boj o čas II. 9/22 [i] 22:00 Zakázané metody 5/13 [i] 22:40 Zakázané metody 6/13 [i] 23:20 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 00:20 Zachraň mě V. 20/22 [i] 01:05 Boj o čas II. 9/22 [i] 01:55 Zakázané metody 5/13 [i] 02:30 Zakázané metody 6/13 [i] 03:10 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 03:55 Umíte tančit? IV. 25/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 8 [i] 06:00 Krize brouka 4 [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 9 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 28 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 29 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Očitá svědectví 9 [i] 20:35 Očitá svědectví 10 [i] 21:00 Unikl jsem smrti [i] 21:55 Z ráje do pekla 5 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 55 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 56 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Očitá svědectví 9 [i] 02:10 Očitá svědectví 10 [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 55 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 29 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 08:40 Matýsek [i] 08:45 Bill a Ben [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 3/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:35 V Praze bejvávalo blaze [i] 11:25 Mít tak holku na hlídání [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Bolkoviny [i] 13:20 Postřehy odjinud [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 19/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 16/23 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím 1/26 [i] 15:30 Zpívánky [i] 15:35 Král z džungle 1/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Ztracené hračky 1/13 [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha II 9/13 [i] 20:50 Mamba show [i] 21:35 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Festivalové vteřiny 2010 [i] 22:35 Zvláštní jednotka 7/8 [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Sex ve městě VI 7/20 [i] 00:00 McLeodovy dcery VII 19/32 [i] 00:45 Všechnopárty [i] 01:25 Zatopené osudy 11/13 [i] 01:45 Hledání ztraceného času [i] 02:05 Příběhy domů [i] 02:25 Ignis Brunensis 2010 [i] 02:50 Dance World 2010 [i] 03:35 Švédové před Brnem [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní čítanka [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 47/52 [i] 06:25 Včelka Mája 99/104 [i] 06:50 Moudronos [i] 07:10 Pod pokličkou [i] 07:35 The Lost Secret 9/11 [i] 07:45 Michaelovy experimenty [i] 07:55 Cyklisté a chodci 13/13 [i] 08:10 Armin Delong - tvůrce elektronového mikroskopu [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Ten drak jednou spadne [i] 10:40 Bořek stavitel [i] 10:50 Mirabelino domácí kino [i] 11:00 Barbara Plichtová [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:20 Černé ovce [i] 12:35 Devatero řemesel [i] 13:00 Jak jsme zelenali [i] 13:25 Království květin [i] 14:30 Bludiště [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:25 Evropa dnes [i] 15:55 Prizma [i] 16:15 Kus dřeva ze stromu [i] 16:35 Člověk-věda-přístroje [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 12/13 [i] 17:25 Obrazy, slova a svědomí [i] 18:25 Via Imperialis 2/5 [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Tak, maminko, budou čtyři! [i] 21:00 Křídla slávy [i] 22:45 Posezení s Janem Burianem [i] 23:20 Historie.cs [i] 00:15 Hledání revoluce [i] 01:10 Karel Bušina [i] 01:35 Duchovní kuchyně [i] 02:00 Krásný ztráty [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 3 [i] 09:30 Opravdoví kamarádi [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce 4 [i] 12:30 Komisař Rex VI 3 [i] 13:30 Las Vegas: Kasino III 23 [i] 14:20 Hvězdná brána V 2 [i] 15:10 Kobra 11 III 3 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Krok za krokem VI 8 [i] 17:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 2 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Odložené případy VII 4 [i] 20:55 Zapomenuti 5 [i] 21:50 Tudorovci II 2 [i] 22:55 Kalifornie [i] 01:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 17 [i] 01:50 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Ptákoviny [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 83 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 18 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Přátelé I 22 [i] 08:55 M*A*S*H 15 [i] 09:30 Heuréka - město divů II 5 [i] 10:20 To je vražda, napsala IX 13 [i] 11:20 Případ pro Sam III 10 [i] 12:15 M*A*S*H 16 [i] 12:45 M*A*S*H 17 [i] 13:20 Deník zasloužilé matky V 17 [i] 13:50 Zoufalé manželky V 6 [i] 14:45 JAG V 14 [i] 15:45 Inspektor Frost 10 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 23 [i] 20:00 Policejní akademie 2: Jejich první nasazení [i] 21:55 Chirurgové V 21 [i] 22:50 Rio Conchos [i] 01:00 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 175 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 60-61/216 [i] 07:25 Naučím ťa milovať 103/129 [i] 08:35 Čaro lásky 62/90 [i] 09:25 Sudkyňa Hatchettová I. 61-62/175 [i] 10:15 Veštiareň [i] 11:15 Ulica III. 223/259 [i] 12:30 Dr. Oz I. 31/175 [i] 13:20 Rebeli II. 68/225 [i] 14:15 Rany z lásky 19/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 62-63/216 [i] 18:00 Túžba tela 94/143 [i] 19:00 Rebeli II. 69/225 [i] 20:00 Čaro lásky 63/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 106/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 2/24 [i] 22:40 Dievča na telefón [i] 00:20 Sudkyňa Hatchettová I. 61-62/175 [i] 01:05 Pravá tvár vášne 106/178 [i] 01:50 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 94/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:00 Dievča na telefón [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Puckoon [i] 07:25 Proměna Placida Lakea [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 13:50 Čas minulosti [i] 15:30 Zeptejte se Cindy [i] 17:10 Bratz [i] 19:05 Tučňák Amundsen [i] 20:45 Leningrad [i] 22:30 Odsouzeni k boji