TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Kobra 11 VII. 12/14 [i] 09:35 Zajtrajšie noviny 2/23 [i] 10:25 Joan z Arkádie I. 2/23 [i] 11:20 Smallville VI. 4/22 [i] 12:15 O.C. California IV. 4/16 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Ženy z rodu Gilmorovcov VII. 5/22 [i] 14:00 Veronika Marsová II. 4/22 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Kobra 11 VII. 13/14 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV. 3/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:20 Reflex [i] 17:35 Dva a pol chlapa I. 5/24 [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Dva a pol chlapa I. 6/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Svadobné trapasy [i] 21:45 Najkrajší čas [i] 23:45 Rím 1-2/12 [i] 01:50 Hrozba z temnoty II. 1-2/22 [i] 03:10 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 8/22 [i] 03:55 Xena V. 21/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Udalosti ČT [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 07:00 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:30 Repete [i] 08:20 Vtipnejší vyhráva [i] 09:05 Zborovňa [i] 09:40 Zborovňa [i] 10:10 Policajti z prístavu [i] 11:00 Sladká Valentína 167 [i] 11:45 On a ona u vás doma [i] 12:15 Dámsky magazín STV [i] 13:30 Vojna kuchárov [i] 14:05 Dedičstvo Guldenburgovcov 7/39 [i] 14:50 Úsmev, prosím! [i] 15:20 Divoký anjel 194/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Počasie [i] 16:20 Sila lásky II. 150 [i] 17:15 Sila lásky II. 151 [i] 18:10 JAG 6/20 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Futbal MS 2010 [i] 22:25 Klinika Grace IV. 6/17 [i] 23:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka V. 5/19 [i] 00:00 Policajti z prístavu [i] 00:45 JAG 6/20 [i] 01:40 Epicentrum [i] 03:10 Dedičstvo Guldenburgovcov 7/39 [i] 03:55 Sila lásky II. 150 [i] 04:45 Sila lásky II. 151 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Národnostný magazín [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Letná láska 8/26 [i] 08:30 Stretnutie pod starou píniou 2/3 [i] 08:55 Mojich sedem divov [i] 09:25 Z televízneho archívu [i] 10:15 Naše vedomosti sú len kvapkou v mori [i] 11:00 Slovenský kras [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:10 Spievanky, spievanky [i] 12:55 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:20 Na ceste [i] 13:45 Rodný môj kraj [i] 14:30 Divadlo bez opony [i] 15:15 Trezor [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Príbehy z lepšej spoločnosti 6 [i] 16:50 Ráčte vstúpiť [i] 17:20 Stopy dávnej minulosti [i] 17:50 Peter Michalica [i] 18:20 Večerníček 19/28 [i] 18:30 Stopy Slovákov v brazílskom pralese 2 [i] 19:00 Pestúni zvierat 14 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Nicholas G. Winton - sila ľudskosti [i] 21:15 Z televízneho archívu [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Letné lásky [i] 23:20 Bratia a sestry II. 8/16 [i] 00:00 Ateliér [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Podvodníci [i] 06:15 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:15 KRIMI NOVINY 08:50 RANNÉ KINO: Recept na vraždu [i] 10:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 6 [i] 11:45 Letná výhra [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 2 [i] 14:00 Kosti I. 12 [i] 15:00 Simpsonovci IX. 16, 17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 19 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 Profesionáli [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2, 3 [i] 22:00 Kosti II 14 [i] 23:00 Kosti I. 12 [i] 23:55 Život pod vodou [i] 02:10 Dexter [i] 03:00 Prison Break: Útek z väzenia III. [i] 03:40 Dexter [i] 04:30 Kráľovstvo surikát II. [i] 04:55 Simpsonovci IX. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Navzdory osudu - FINÁLE SERIÁLU! 89, 90/90 [i] 06:40 Doktorka Quinnová 78, 79 [i] 08:10 Komisárka 26 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad ohrdnutých manželiek [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 23 [i] 11:50 M*A*S*H 163, 164 [i] 12:50 Matlock IV. 1/24 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Acapulco H.E.A.T. II. 23 [i] 16:15 Matlock IV. 2, 3 [i] 18:00 M*A*S*H 163, 164 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Chalupári 2 [i] 20:55 M*A*S*H 80,81,82, 83 [i] 23:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:25 Chalupári 2 [i] 01:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Ďáblův sluha II. 1/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 23/37 [i] 08:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 17/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 14/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 23/37 [i] 13:00 Advokáti IV. 2/22 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 17/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 14/14 [i] 16:00 Ďáblův sluha II. 2/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 24/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 3/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 18/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 16/25 [i] 21:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 14/18 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 00:00 Zachraň mě V. 19/22 [i] 00:45 CSI: New York VI. 20/23 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 02:20 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 03:05 Umíte tančit? IV. 24/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 7 [i] 06:00 Krize brouka 3 [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce 28 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 8 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 27 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 28 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Nutné k přežití [i] 21:00 Říční příšery - sumec zabiják [i] 21:55 Lovci tornád [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 53 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 54 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Nutné k přežití [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 53 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 28 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cimrmani [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Jaké vlasy má Zlatovláska je záhada na jednu pohádku [i] 09:00 Přátelé Zeleného údolí 2/12 [i] 09:30 Hry bez hranic [i] 10:30 Šahrazád [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Šaráda [i] 13:30 McLeodovy dcery VII 18/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy V 15/23 [i] 15:00 Madeira [i] 15:20 My jsme z České republiky [i] 15:35 Videoatlas chráněných a ohrožených druhů [i] 15:45 Čarodějnice školou povinné 1/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 S Hurvínkem za lékařem [i] 16:40 Matýsek [i] 16:45 Bill a Ben [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Užovka podplamatá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Vladimír Menšík nonstop [i] 21:00 Toulavá kamera ochutnává Česko 1/8 [i] 21:30 Ten drak jednou spadne [i] 22:25 Festivalové vteřiny 2010 [i] 22:35 Bratrstvo neohrožených 8/10 [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Postel [i] 01:15 Sex ve městě VI 6/20 [i] 01:45 McLeodovy dcery VII 18/32 [i] 02:30 Za zrcadlem [i] 03:00 Paul Gauguin: Dítě boží [i] 03:50 Recitál Wabiho Daňka [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 46/52 [i] 06:20 Včelka Mája 98/104 [i] 06:45 My jsme ze Švédska [i] 07:05 Chalupa je hra [i] 07:25 Hanácké písně a tance [i] 07:55 Krajiny duše Vladimíra Preclíka [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Bydlení je hra [i] 09:35 Babylon [i] 10:05 Evropa dnes [i] 10:35 Kultura.cz [i] 10:55 Kultura.cz [i] 11:20 Svět zázraků: Riskantní natáčení 2/12 [i] 11:55 AZ-kvíz [i] 12:20 Teď vedou babička s dědou [i] 12:30 Mumínci II 8/13 [i] 12:55 Strašidla a spol. 1/6 [i] 13:15 Dva ve fraku [i] 13:20 Minuta v muzeu [i] 13:24 Tajemná truhla [i] 14:30 Lusitania - vražda v Atlantiku [i] 16:05 Cyklisté a chodci 13/13 [i] 16:20 Zdraví v Evropě [i] 17:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:15 Michaelovy experimenty [i] 17:20 Televizní čítanka [i] 17:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Příběhy domů [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 The Lost Secret 9/11 [i] 19:45 Tahače 2010 - Misano a Albacete [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Gustav Mahler Gala [i] 22:00 Návrat [i] 22:15 Já, ty, oni [i] 00:00 Dokumentární klub: Hledání revoluce [i] 00:55 Berlín, Alexandrovo náměstí 2/14 [i] 02:00 Naši Texané [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie VI 2 [i] 09:30 Felicity: Příběh z války za nezávislost [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:30 Redakce 3 [i] 12:30 Komisař Rex VI 2 [i] 13:25 Las Vegas: Kasino III 22 [i] 14:15 Hvězdná brána V 1 [i] 15:10 Kobra 11 III 2 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 1 [i] 18:40 Kriminálka Miami V [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 22:10 Gigantický nádor [i] 23:10 Pandemie 2/2 [i] 00:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VII 16 [i] 01:25 Novashopping 01:50 Zlatíčka [i] 02:50 Tabu [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 82 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:55 Frasier VI 17 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 07:45 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:15 Přátelé I 21 [i] 08:55 M*A*S*H 13 [i] 09:25 Heuréka - město divů II 4 [i] 10:20 To je vražda, napsala IX 12 [i] 11:20 Případ pro Sam III 9 [i] 12:15 M*A*S*H 14 [i] 12:45 M*A*S*H 15 [i] 13:15 Deník zasloužilé matky V 16 [i] 13:50 Zoufalé manželky V 5 [i] 14:45 JAG V 13 [i] 15:45 Inspektor Frost 9 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 22 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:10 TOP STAR magazín [i] 22:10 Sběratelé kostí III 10 [i] 23:10 Žralok II 7 [i] 00:05 Kriminálka Kolín I 2 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Výklad snů [i] 03:45 Na čem záleží 174 [i] 04:10 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 58-59/216 [i] 07:20 Naučím ťa milovať 102/129 [i] 08:30 Čaro lásky 61/90 [i] 09:20 Sudkyňa Hatchettová I. 59-60/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 222/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 30/175 [i] 13:15 Rebeli II. 67/225 [i] 14:05 Rany z lásky 18/230 [i] 15:05 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 60-61/216 [i] 18:00 Túžba tela 93/143 [i] 19:00 Rebeli II. 68/225 [i] 20:00 Čaro lásky 62/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 105/178 [i] 21:45 Ally McBealová II. 1/24 [i] 22:40 Život v nebi [i] 00:40 Sudkyňa Hatchettová I. 59-60/175 [i] 01:20 Pravá tvár vášne 105/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:20 Túžba tela 93/143 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:50 Život v nebi [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Oddball Hall [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zelený oblak [i] 13:50 Dívka snů [i] 15:45 Stormbreaker [i] 17:20 Sbohem Bafano [i] 19:25 Táta k Vánocům [i] 21:10 Čas minulosti [i] 22:55 Načasovaná smrt [i] 00:30 Neprůstřelný mnich [i] 02:15 Ohnivá past [i] 03:55 Loupežník Hotzenplotz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Kámen nůžky papír [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Creative Breaking [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Olympijské hry [i] 18:55 All sports [i] 19:00 Jezdectví [i] 19:05 Golf [i] 20:05 Golf [i] 20:35 Golf [i] 20:45 Golf [i] 20:50 Plachtění [i] 21:20 Plachtění [i] 21:50 Plachtění [i] 22:00 All sports [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 All sports [i] 00:30 Olympijské hry [i] 01:00 Fotbal [i]