TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Zajac Bugs a ufrflaný káčer [i] 06:35 Tom a Jerry: Rýchlo a chlpato [i] 08:00 Jumanji [i] 09:50 Ako jesť smažené dážďovky [i] 11:20 Soľ nad zlato [i] 12:45 Účastníci zájazdu [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Akcia nemluvňa [i] 17:25 Dva a pol chlapa I. 1/24 [i] 17:50 Rýchle Televízne noviny [i] 17:55 Dva a pol chlapa I. 2/24 [i] 18:25 V mene zákona [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Bláznivá jazda [i] 21:55 Po čom chlapci túžia [i] 23:35 Lovci tieňov [i] 01:25 Útok pavúkov [i] 03:05 Kung Fu - Legenda pokračuje IV. 6/22 [i] 03:50 Xena V. 19/22 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV [i] 07:10 Vitaj, Zuzanka! [i] 07:35 Dovidenia, Zuzanka! [i] 08:00 Jediná 1/2 [i] 09:00 Jediná 2/2 [i] 10:00 Sv. omša na sviatok sv. Cyrila a Metoda [i] 11:40 Zázračná láska [i] 12:50 Za mestskými múrmi [i] 14:10 Muž v soli 1/2 [i] 15:45 Muž v soli 2/2 [i] 17:15 Ján Hus [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Môj sen o Afrike [i] 21:45 Vo svetle pravdy [i] 23:20 Klinika Grace IV. 4/17 [i] 00:05 Môj sen o Afrike [i] 01:35 Vo svetle pravdy [i] 03:05 Zlosť [i] 04:35 Pohľad za zrkadlo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Letná láska 6/26 [i] 08:30 Mojich sedem divov [i] 09:00 Mimo času 1/10 [i] 09:25 Hrady a povesti [i] 09:55 Večer ľudí dobrej vôle [i] 11:25 Dejiny kresťanstva [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 F. Mendelssohn-Bartholdy Koncert pre husle a orchester e mol, op.64 [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Na počiatku bolo slovo [i] 13:40 Nemocnica na konci sveta [i] 14:10 Folklórny festival Detva 2009 [i] 15:25 Slováci v Chorvátsku [i] 16:30 Stopy dávnej minulosti [i] 17:00 Mojmír II. [i] 18:05 Devín [i] 18:10 Večerníček 17/28 [i] 18:20 Nitriansky hrad - živé dedičstvo katolíckej cirkvi [i] 19:00 Jozef kardinál Tomko o sv. Cyrilovi a Metodovi [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:05 Slováci v Kanade [i] 21:25 Bačova žena [i] 22:50 Oratórium o Cyrilovi a Metodovi [i] 00:10 Bratia a sestry II. 6/16 [i] 00:55 Ateliér - Imaginácia skla [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV "N" [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Autosalón [i] 06:20 Sám doma [i] 08:00 Stratené duše I. 8,9 [i] 09:45 Tajuplná Operácia Hades 1,2/2 [i] 13:30 Reťazová reakcia [i] 15:40 Výhra [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie [i] 22:15 Bláznivá olympiáda [i] 00:15 Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie [i] 02:10 Výhra [i] 03:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Loď lásky - FINÁLE SERIÁLU! 25/25 [i] 05:55 Navzdory osudu 85, 86 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 75 [i] 08:10 Komisárka 24 [i] 09:00 Perry Mason: Prípad zradného rozhlasového moderátora [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. II. 21 [i] 11:50 M*A*S*H 159, 160 [i] 12:50 Loď lásky 25/25 [i] 13:40 Páli vám to? [i] 15:15 Acapulco H.E.A.T. II. 21 [i] 16:00 Matlock III. 18, 19 [i] 18:00 M*A*S*H 159, 160 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Nekonečná, nevystupovať! [i] 21:40 "Hry lásky šálivé" [i] 23:30 Nekonečná, nevystupovať! [i] 00:55 Posledný svedok 31, 32 [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Eli Stone II. 12/13 [i] 07:00 Umíte tančit? IV. 21/37 [i] 08:00 Advokáti III. 23/23 [i] 09:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 10:00 The Amazing Race Asia 12/14 [i] 12:00 Umíte tančit? IV. 21/37 [i] 13:00 Advokáti III. 23/23 [i] 14:00 Hvězdná brána X. 15/20 [i] 15:00 The Amazing Race Asia 12/14 [i] 16:00 Eli Stone II. 13/13 [i] 17:00 Umíte tančit? IV. 22/37 [i] 18:00 Advokáti IV. 1/22 [i] 19:00 Hvězdná brána X. 16/20 [i] 20:00 CSI: New York V. 14/25 [i] 21:00 Ostrov smrti 3/13 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 14/18 [i] 23:00 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 00:00 Zachraň mě V. 17/22 [i] 00:45 Ostrov smrti 3/13 [i] 01:30 Lost - Ztraceni VI. 14/18 [i] 02:20 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 03:05 Umíte tančit? IV. 22/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé [i] 06:00 Krize brouka 1 [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce 26 [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Možné i nemožné 6 [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 25 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Megastavitelé [i] 12:20 Tuning v Berlíně [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce 27 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek [i] 16:25 Megastavitelé [i] 17:20 Nutné k přežití [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 26 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Američtí dřevorubci [i] 21:00 Americký přístav [i] 21:55 Černé zlato 7 [i] 22:50 Zničeno ve vteřině 49 [i] 23:20 Zničeno ve vteřině 50 [i] 23:45 Tuning v Berlíně [i] 00:40 Špinavé práce 27 [i] 01:40 Američtí dřevorubci [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 26 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 05:55 Hezky od podlahy [i] 06:35 Raníček s Dádou 06:45 Čaroděj ze země Oz 44/52 [i] 07:10 Včelka Mája 96/104 [i] 07:35 Strach má velké oči [i] 08:45 Sezame, pojď si hrát 43/78 [i] 09:15 Azorské ostrovy: zelené vrcholky v Atlantiku [i] 10:00 Vohnice a Kiliján [i] 11:05 Narcisový dům 1/2 [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Cimrmani [i] 13:05 O zlatém pokladu [i] 14:20 Ledoví muži [i] 15:40 Ignis Brunensis 2010 [i] 16:05 Babička 1/2 [i] 17:35 Vetřelci v Coloradu [i] 18:40 Děti kreslí písničky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 13/13 [i] 20:55 Funny Girl [i] 23:20 Festivalové vteřiny 2010 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Řád [i] 01:15 Politické spektrum [i] 01:40 Californication II 7/12 [i] 02:10 Příběhy domů [i] 02:25 Sváteční slovo arcibiskupa Dominika Duky [i] 02:30 Cesty víry: Mario Botta - Modlitby z kamene [i] 02:50 Vodácká putování [i] 03:05 Hudebni studio M-Jazztival [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Via Imperialis 1/5 [i] 05:30 Správy STV 05:55 Zeměpis světa [i] 06:10 Televizní klub neslyšících [i] 06:40 Kalendárium [i] 06:50 13. revír [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kámen, smrt a hudba [i] 10:05 Svatopluk a Metoděj [i] 10:30 Bohoslužba z Velehradu [i] 12:05 Nález století [i] 12:45 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i] 13:20 Poslední středomořský tuleň [i] 14:10 Střední Portugalsko [i] 14:25 Zlínský festivalový týden [i] 14:50 To nejlepší ze Staré Pekárny [i] 15:30 Ivetka a hora [i] 16:55 Vysoké nebe [i] 19:00 Žena sluncem oděná [i] 20:00 G. Rossini: Lazebník sevillský [i] 22:50 Zlaté tele 7/8 [i] 23:40 Krásný ztráty [i] 00:05 Bigbít 23/42 [i] 01:05 J. S. Bach: Mše h moll [i] 03:15 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i] 03:25 Čétéčko [i] 03:45 Sladké mámení [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Byl jednou jeden les [i] 07:15 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 08:50 Agent Cody Banks [i] 10:45 Rumburak [i] 12:30 Láska a válka [i] 14:40 Dobrodružství Poseidonu 1/2 [i] 16:20 Honza málem králem [i] 18:05 Ten svetr si nesvlíkej [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Chalupáři 3 [i] 20:55 Víkend [i] 21:40 Jasné nebezpečí [i] 00:15 Poker After Dark [i] 01:05 Zátoka vášní 22 [i] 01:30 Novashopping 01:55 Áčko [i] 02:35 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Neuvěřitelná dobrodružství Rudly a Koumáka [i] 06:40 Pan doktor a jeho zvířátka [i] 09:20 Falešná kočička [i] 11:20 Věčný příběh [i] 13:50 Madla z cihelny [i] 15:45 Twister [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 20 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:10 Čtyři roční období: Léto [i] 23:10 Myšlenky zločince IV 6 [i] 00:00 Kriminálka Kolín [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Na čem záleží 172 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 54-55/216 [i] 07:10 Naučím ťa milovať 101/129 [i] 08:20 Čaro lásky 60/90 [i] 09:15 Sudkyňa Hatchettová I. 55-56/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Ulica III. 220/259 [i] 12:25 Dr. Oz I. 28/175 [i] 13:10 Rebeli II. 65/225 [i] 14:05 Rany z lásky 16/230 [i] 15:00 L.O.V.E. [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 56-57/216 [i] 18:00 Túžba tela 91/143 [i] 19:00 Rebeli II. 66/225 [i] 20:00 Ničivé plamene lásky 1/2 [i] 21:50 Ničivé plamene lásky 2/2 [i] 23:50 Rany z lásky 16/230 [i] 00:45 Sudkyňa Hatchettová I. 55-56/175 [i] 01:35 Lampáreň [i] 02:15 Túžba tela 91/143 [i] 03:00 Lampáreň [i] 03:50 Zabudnuté manželky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Doživotní šance [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Podvedený osud [i] 13:50 Bratz [i] 15:45 Zítra nehrajeme! [i] 17:40 Zeptejte se Cindy [i] 19:25 Vůle přežít [i] 21:15 Jízdenka do vesmíru [i] 22:55 Ohnivá past [i] 00:35 Tajemná posedlost [i] 02:15 Zkratky ke štěstí [i] 03:55 Iluze lásky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 10:15 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Kanoistika [i] 12:45 Fotbal [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:15 Cyklistika [i] 17:30 Creative Breaking [i] 18:00 All sports [i] 19:00 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Kanoistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 2 [i] 06:00 Soudkyně Amy I 16 [i] 07:00 McLeodovy dcery V 23 [i] 08:00 McLeodovy dcery V 24 [i] 09:00 Foylova válka I 4/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy I 17 [i] 12:00 Ochránce III 21 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges V 8 [i] 14:00 Foylova válka II 1/4 [i] 16:00 Stávka! [i] 18:00 Soudkyně Amy I 18 [i] 19:00 Detektiv Nash Briges V 9 [i] 20:00 Ochránce II 1 [i] 21:00 Céline [i] 23:00 Opatrovnictví [i] 01:00 Blondýnka 1/2 [i] 03:00 Blondýnka 2/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 3 [i] 06:00 Chytrý průvodce po… 1 [i] 06:30 Chytrý průvodce po… 2 [i] 07:05 Dunaj - Modrá stuha Evropy 17 [i] 07:40 Dunaj - Modrá stuha Evropy 18 [i] 08:15 Nejtěžší práce historie 1 [i] 09:20 Ztracené dětství [i] 10:20 Nejpřísnější rodiče na světě 4 [i] 11:35 Léto na chalupě 1 [i] 12:35 Tajemství dávných léčitelů 1 [i] 13:40 Znovuobjevitelé 1 [i] 14:10 Znovuobjevitelé 2 [i] 14:45 Do muzea zadním vchodem 11 [i] 15:25 Do muzea zadním vchodem 12 [i] 16:05 Vášnivý jedlík 1 [i] 16:35 Vášnivý jedlík 2 [i] 17:05 Maminka stávkuje 1 [i] 17:45 Maminka stávkuje 2 [i] 18:25 Zvířecí rekordmani 25 [i] 19:30 Piráti silnic 1 [i] 20:00 Venku v zimě 1 [i] 20:30 Mistři švindlu 21 [i] 21:05 Mistři švindlu 22 [i] 21:45 Co nám prospívá 38 [i] 22:20 Co nám prospívá 39 [i] 23:00 Impéria 1 [i] 00:10 Strategie útěku [i] 01:15 Nejtěžší práce historie 1 [i] 02:15 Sexuální revoluce 1 [i] 03:05 Místa ve Středomoří 1 [i] 04:05 Strategie útěku [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zlatý kompas [i] 07:50 Město Ember [i] 09:25 Jsem díky vám [i] 10:50 Hannah Montana [i] 12:30 Táta: matka pluku [i] 13:55 Dům naruby [i] 15:40 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 16:55 Policajt ze sámošky [i] 18:25 Znovu se zamilovat [i] 20:00 Austrálie [i] 22:45 Street Kings [i] 00:35 Čistý a střízlivý [i] 02:40 Vetřelci vs Predátor 2 [i] 04:20 Po přečtení spalte [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Čistá barva [i] 11:45 Zbožňuju trable [i] 13:45 Zapomenutý ostrov [i] 15:15 Já a moje příšera [i] 17:05 10 000 př. n. l. [i] 18:55 Probuzení tmy [i] 20:35 Skandály ze života zvířat [i] 22:00 Erotic Nation (1. část) [i] 22:45 Erotic Nation (2. část)