Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto [i] 06:25 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 2-3/13 [i] 07:15 Flintstonovci II. 18/25 [i] 07:40 Mladí pátrači v akcii [i] 09:45 Traja nindžovia zasahujú [i] 11:15 Psych, s.r.o. II. 5-6/16 [i] 13:00 Hitch: Liek pre moderného muža [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Austin Powers v Zlatom úde Dolby [i] 16:50 Rýchle Televízne noviny [i] 16:55 Vražda v Bielom dome [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Legenda o pirátovi SP [i] 23:50 Eleventh Hour - nulová šanca 18/18 [i] 00:40 Posledný ostáva [i] 02:25 Odveta [i] 03:50 Neil Young: Heart of Gold [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska [i] 05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:25 Postav dom, zasaď strom [i] 07:00 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:30 Rýchla rota Chipa a Dala 51/51 [i] 07:50 Náhradníci II. 18/31 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Kúzelné mestečko 2/13 [i] 09:10 Zlatá runa [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:50 Miesto v dome 1/6 [i] 12:50 Agatha Christie : Poirot [i] 14:30 Javor a Juliana [i] 16:00 Film o filme : Legenda o lietajúcom Cypriánovi [i] 16:25 Vojna volov 1/6 [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Svedok proti mafii 1/2 [i] 21:45 Svedok proti mafii 2/2 [i] 23:10 Agatha Christie : Poirot [i] 00:55 Svedok proti mafii 1/2 [i] 02:15 Svedok proti mafii 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Národnostné správy [i] 06:15 S Jakubom na rybách 12/20 [i] 06:40 Televíkend [i] 07:05 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Československý filmový týždenník [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Zelená revue [i] 08:55 Noc v archíve [i] 10:00 Levočská púť [i] 12:05 Koncert bez opony [i] 12:30 Spadla z oblakov 2/13 [i] 12:55 Pesničkári slovenskí [i] 13:10 Príroda [i] 13:35 Pohľad späť [i] 14:05 Orientácie [i] 14:35 Família [i] 15:00 Bratislavské miniatúry [i] 15:30 Folklórny festival Východná - Deti ako živé kvety zeme [i] 17:05 Traja z 9.poschodia 1/3 [i] 18:00 Poklady Slovenska [i] 18:10 Večerníček 16/28 [i] 18:20 Večerníček plus [i] 18:30 Kapitulská ulica [i] 18:35 Kinorama [i] 19:00 Nemocnica na konci sveta [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer ľudí dobrej vôle [i] 21:35 Mimo času 1/10 [i] 22:05 Krútňava [i] 23:50 Fragmenty umenia [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Hovory s minulosťou [i] 07:35 PROMI NOVINY [i] 07:50 Dievča mojich snov [i] 09:50 Profesionáli [i] 10:50 Stratené duše I. 8,9 [i] 12:35 Legenda o Pátračovi 3,4 [i] 14:15 Autosalón [i] 14:45 Dobrodružstvá Hucka Finna [i] 16:55 Sám doma [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Tajuplná Operácia Hades 1,2/2 [i] 00:00 Tenká červená línia [i] 02:55 Zomrieť pre niekoho [i] 04:30 Zachráňte Willyho 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 "Kam, pánové, kam jdete?" [i] 07:10 Profesionáli IV. 5,6 [i] 09:00 Ohnivé ženy 3/3 [i] 10:20 Julie Lescautová IV. 10 [i] 12:00 Júlová výhra [i] 12:50 Sever a Juh II. 1,2/12 [i] 15:00 Rande v ťažkostiach [i] 16:50 Policajt v Afrike [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Vysielame správy [i] 22:45 Rande v ťažkostiach [i] 00:25 Julie Lescautová IV. 10 [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Largo 1/26 [i] 07:00 Rodinné právo III. 9/21 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 11/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 7/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 8/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 12/20 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 9/15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 14:00 Třetí hlídka V. 7/22 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 8/22 [i] 16:00 Advokáti II. 1/21 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 12/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 12/18 [i] 20:00 Lost - Ztraceni VI. 13/18 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 13/18 [i] 22:00 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 00:05 Lost - Ztraceni VI. 12/18 [i] 00:50 Lost - Ztraceni VI. 13/18 [i] 01:35 Ostrov smrti 2/13 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Bonneville [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 21 [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 45 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 46 [i] 10:00 Říční příšery [i] 10:55 Američtí dřevorubci [i] 11:50 Dráha tornád [i] 12:45 Na ostří pily [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Rození obchodníci [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Tuning v Berlíně [i] 19:10 Bonneville [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - po stopách pirátů [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Z ráje do pekla 4 [i] 00:40 Kde je limit? [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:35 Vyrobeno v továrně 22 [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Poutní místa 4/17 [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 10/26 [i] 06:25 Sněhurka [i] 06:50 U nás na farmě 7/26 [i] 07:05 Raníček s Dádou 07:15 Kamarád Timmy 26/26 [i] 07:30 Bořek stavitel [i] 07:40 Mirabelino domácí kino [i] 07:50 Mumínci II [i] 08:10 Strašidla a spol. 1/6 [i] 08:30 Dva ve fraku [i] 08:40 Minuta v muzeu [i] 08:42 Tajemná truhla [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe 9/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Království květin [i] 14:10 Kabaret z maringotky [i] 14:45 13. revír [i] 16:20 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo arcibiskupa Dominika Duky [i] 17:15 Zahalte jí tvář 1/6 [i] 18:10 Pan Tau 27/33 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zlatí úhoři [i] 21:25 EXPOminuty 2010 [i] 21:40 Komisař Moulin [i] 23:10 Festivalové vteřiny 2010 [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Mlčení krahujce 4/8 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Uvolněte se, prosím [i] 01:05 Úsměvy Yvetty Simonové [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Horácké písně a tance [i] 02:35 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Křesťanské umění na Moravě [i] 05:45 Světci a svědci: Svatý Prokop [i] 05:55 Znamení a rituály: Démoni [i] 06:10 Václav Neumann o Gustavu Mahlerovi 4/4 [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Split, 2007 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 788/2379 [i] 08:45 Literárky [i] 09:45 Čtenářský deník... Petra Hůlová: Cirkus Les Mémoires [i] 10:00 Za obzorem 26/26 [i] 10:20 Počesku [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 11:05 Století létání [i] 12:00 L. Janáček: Její pastorkyňa [i] 13:55 Člověk - neuvěřitelný stroj [i] 14:50 Poslední středomořský tuleň [i] 15:40 Mýty a fakta historie: Lincolnova poslední noc 2/2 [i] 16:35 Kamera na cestách: Hledání Iásóna a Argonautů [i] 17:25 Vodácká putování [i] 17:45 Tahače 2010 - Misano a Albacete [i] 17:55 Cesty víry: Mario Botta - Modlitby z kamene [i] 18:15 Film o filmu Kuky se vrací [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:05 Jistě, pane ministře 5/22 [i] 19:35 Simpsonovi XX 6/21 [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2010 [i] 21:10 Osadné [i] 22:10 Na plovárně s Antoniem Banderasem [i] 22:35 Sherrybaby [i] 00:10 Abbey Road: Live II 3/12 [i] 01:00 Čétéčko [i] 01:20 Hodina pravdy [i] 02:15 Století létání [i] 03:10 Kamera na cestách: Hledání Iásóna a Argonautů [i] 04:00 Krásný ztráty [i] 04:25 Starý židovský hřbitov a pražské ghetto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 12 [i] 06:35 Bolek a Lolek 40 [i] 06:45 Spiderman 5 [i] 07:10 Baby Looney Tunes 17 [i] 07:35 Tom a Jerry 5 [i] 08:05 Scooby-Doo a ostrov Zombie [i] 09:30 Hrnečku vař: Jamie Oliver v Itálii 1 [i] 10:00 Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [i] 11:55 Moto 2 - VC Katalánsko [i] 13:20 Pop Corn TV [i] 13:45 Hoří, má panenko [i] 15:00 Wimbledon 2010 [i] 18:05 Vteřiny před katastrofou [i] 19:00 Hospoda 51 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Holky z lepší společnosti [i] 21:55 Frekvence [i] 00:05 Policejní odznak II 4 [i] 00:55 Novashopping 01:20 Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [i] 02:55 Zlatíčka [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 80 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:50 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla XI 11 [i] 07:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Přátelé I 18 [i] 08:20 Svět ve válce 21 [i] 09:25 Svět 2010 [i] 10:05 M*A*S*H 11 [i] 10:35 M*A*S*H 12 [i] 11:05 Zničující katastrofy 1 [i] 12:15 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Closer III 2 [i] 14:20 Dostanu tě! [i] 16:25 Columbo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 19 [i] 20:00 Ptáci v trní 2 [i] 21:35 Navždy a daleko [i] 00:15 Křižovatka osudu [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Svět ve válce 21 [i] 04:25 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Slávici na ulici [i] 06:35 Chuťovky [i] 07:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 52-53/216 [i] 09:40 Elisa z Rivombrosy I. 6/13 [i] 11:50 Príbeh našej lásky [i] 13:55 McBride: Stratený prípad [i] 15:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 54-55/216 [i] 17:35 Gossip Girl II. 21-22/25 [i] 19:20 PROMINENTI [i] 20:00 Trh márnosti [i] 22:30 Skutočný príbeh: Ochránim svoje deti [i] 00:20 McBride: Stratený prípad [i] 02:00 Gossip Girl II. 21/25 [i] 02:40 Lampáreň [i] 03:20 Skutočný príbeh: Ochránim svoje deti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Zastřelit a být zastřelen [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Táta k Vánocům [i] 13:50 Bratz [i] 15:40 Holky se chtějí bavit taky [i] 17:15 Phoebe v říši divů [i] 19:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 20:45 Purpurové květy [i] 22:40 Advokát chudých [i] 00:25 Pohřbené lži [i] 02:10 Neprůstřelný mnich [i] 03:55 Holky se chtějí bavit taky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Kanoistika [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Kanoistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Jezdectví [i] 22:00 Plážový fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka II 1 [i] 06:00 Námořní hlídka II 2 [i] 07:00 Toulavý anděl [i] 09:00 Rodina podle plánu [i] 11:00 Volání krve [i] 13:00 Příběh Charlieho andílků [i] 15:00 Byla to ona [i] 17:00 Rodina podle plánu [i] 19:00 Být Erikou 7 [i] 20:00 Být Erikou 8 [i] 21:00 Zamilovaná Grace [i] 23:00 Doživotní trest [i] 01:00 Toulavý anděl [i] 03:00 Vánoční koleda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Za sportem kolem světa 5 [i] 07:00 Planeta mláďat 3 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 25 [i] 08:50 Vysněná dobrodružství 26 [i] 09:35 Životospráva na chalupě 1 [i] 10:35 Billova neposedná vařečka 7 [i] 11:15 Do muzea zadním vchodem 1 [i] 11:55 Do muzea zadním vchodem 2 [i] 12:30 Vášnivý jedlík 17 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 18 [i] 13:30 Jamieho Amerika 3 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 3 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 14 [i] 16:30 Mistři švindlu 43 [i] 17:15 Mistři švindlu 13 [i] 17:55 Mistři švindlu 14 [i] 18:35 Nejpřísnější rodiče na světě 9 [i] 19:50 Tvář Země 1 [i] 21:00 Tuningmanie 17 [i] 21:40 Tuningmanie 18 [i] 22:20 Hubbleovy obrazy 1 [i] 22:55 Hubbleovy obrazy 2 [i] 23:30 Osama je kdekdo [i] 00:35 Obnažená planeta 1 [i] 01:40 Za zavřenými dveřmi 1 [i] 02:40 Vysněná dobrodružství 25 [i] 03:20 Vysněná dobrodružství 26 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 21 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Strážce tajemství [i] 07:35 Bellamy [i] 09:25 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 10:55 Romulus, můj otec [i] 12:35 Zlatý kompas [i] 14:25 Město Ember [i] 16:00 27 šatů [i] 17:50 Hannah Montana [i] 19:30 Před kamerou 28 [i] 20:00 Válka nevěst [i] 21:30 Zrádce [i] 23:20 Spartakus: Krev a písek 5 [i] 00:15 Na stojáka 79 [i] 00:45 Maturitní ples [i] 02:10 Pánská jízda 2: Poslední pokušení [i] 03:50 Erotic Nation (2. část) [i] 04:25 Supersvůdníci [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Saawariya [i] 08:15 Roztleskávač [i] 09:50 On je fakt boží! [i] 11:30 Před kamerou 27 [i] 12:00 VALL-I [i] 13:35 Miliónový pes [i] 15:20 Keith [i] 16:55 Cyklón [i] 18:25 Ženy [i] 20:15 Hedvábná cesta [i] 22:00 Sex ve městě [i] 00:20 Úterý [i] 01:40 Podvod [i] 03:25 Je to fajn [i] 04:55 Příběh Pierra Woodmana [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
    05:10 Záchrana australských zvířat [i] 05:35 Veterinář na volné noze 13 [i] 06:00 Lemuří ulička [i] 06:25 Surikatí království [i] 06:50 Nejzábavnější zvířata na zemi 22 [i] 07:15 Nejzábavnější zvířata na zemi 23 [i] 07:45 Veterinární policie Jižní Afrika 10 [i]