TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Trapasy mojej sestry II. 1-2/26 [i] 05:50 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:00 Superpes Krypto [i] 06:30 Shaggy a Scooby-Doo na stope I. 1/13 [i] 06:55 Flintstonovci II. 17/25 [i] 07:25 Alf IV. 20-21/24 [i] 08:20 Zrodení pre slobodu [i] 10:00 Krok za krokom VI. 23-24/24 [i] 10:55 Pripútajte sa, prosím! [i] 12:30 Kamoši, baby a prachy [i] 14:20 Showtime [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Kobylky: Deň skazy [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Zámena manželiek [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Hitch: Liek pre moderného muža [i] 22:25 Training Day [i] 00:40 Projekt Zmija [i] 02:15 Biela smršť [i] 04:45 Trapasy mojej sestry II. 3-5/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:05 Slovensko dnes [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:10 Sumár MS 2010 vo futbale [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 50/51 [i] 08:05 Fidlibum [i] 08:30 Kúzelné mestečko 1/13 [i] 08:55 Čertiská 1/2 [i] 10:05 Robin Hood II 9/13 [i] 10:50 Planéta Zem zhora III. [i] 11:40 Bocianie hniezdo 1/6 [i] 13:00 Záchranári 1/6 [i] 13:55 Sever proti Juhu II 8/12 [i] 14:40 Sever proti Juhu II 9/12 [i] 15:30 Futbal MS 2010 [i] 18:10 ...a just (dohoda možná) [i] 18:35 Kaviareň Slávia [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:15 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Čierny lev [i] 22:50 Príbeh Čierneho leva [i] 23:25 Mimo podozrenia [i] 01:10 Skutočný príbeh: Čierny lev [i] 02:40 Mimo podozrenia [i] 04:20 Planéta Zem zhora III. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Kvarteto [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Televíkend [i] 08:25 Eurovirtuál [i] 08:40 Extr@espanol 9/13 [i] 09:05 Dizajn 20 [i] 09:30 Cesty nádeje [i] 10:00 My Európania 5/6 [i] 10:45 Mojich sedem divov [i] 11:15 Zdravíčko, pán doktor - Alzheimerova choroba [i] 11:40 Heidi 24/26 [i] 12:05 Spadla z oblakov 1/13 [i] 12:35 Najmilší koncert roka [i] 13:45 S Jakubom na rybách 12/20 [i] 14:20 Z televízneho archívu [i] 14:50 Farmárska revue [i] 15:05 Zelená revue [i] 15:30 Drevená história [i] 16:00 Klebetnice [i] 17:00 400. výročie Žilinskej synody [i] 18:35 Večerníček 15/28 [i] 18:45 Zlaté hity [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:40 Anjeli strážni [i] 22:10 Slovenský bigbít 1 [i] 22:55 Československý filmový týždenník [i] 23:05 ooops!načierno [i] 23:40 Džezové pódium/Johny Thompson Singers [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Podvodníci 5 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:10 Karate Kid [i] 07:35 Fantastická štvorka [i] 08:00 Krajina dávnych vekov [i] 08:25 Princezná Sissi [i] 08:50 Káčerovo I. [i] 09:20 Simpsonovci I. 8,9 [i] 10:15 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Božská mrcha I. 1,2/13 [i] 12:10 Cable Guy [i] 14:00 Noci s nepriateľom [i] 16:00 Hovory s minulosťou [i] 18:00 Ano, šéfe! [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PROMI NOVINY [i] 20:30 Vidiecke sídlo [i] 23:00 Posledná lúpež [i] 01:10 Mach 2 [i] 02:50 Cable Guy [i] 04:20 Posledná lúpež [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Komisárka 23 [i] 06:40 "Taková normální rodinka" 8/8 [i] 07:20 Matlock III. 16,17 [i] 09:00 Ohnivé ženy 2 [i] 10:20 Perry Mason: Prípad večnej mladosti [i] 12:00 Júlová výhra [i] 13:30 "Taková normální rodinka" 8/8 [i] 14:30 "Kam, pánové, kam jdete?" [i] 16:00 Texaská tragédia [i] 17:50 Malý pitaval z veľkého mesta 2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Sever a Juh II. 1,2/12 [i] 21:50 Spoluvina [i] 23:35 Profesionáli IV. 5,6 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Advokáti 13/34 [i] 07:00 Rodinné právo III. 8/21 [i] 08:00 The Amazing Race Asia III. 10/13 [i] 09:00 Hvězdná brána IX. 5/20 [i] 10:00 Hvězdná brána IX. 6/20 [i] 11:00 Battlestar galactica III. 11/20 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 13/18 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 14:00 Třetí hlídka V. 5/22 [i] 15:00 Třetí hlídka V. 6/22 [i] 16:00 Advokáti 13/34 [i] 17:00 The Amazing Race Asia III. 11/13 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 19:00 Largo 8/26 [i] 20:00 Advokáti II. 1/21 [i] 21:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 22:00 Ostrov smrti 2/13 [i] 23:00 Fallen 2/5 [i] 00:40 Californication II. 11/12 [i] 01:10 Californication II. 12/12 [i] 01:45 CSI: New York VI. 19/23 [i] 02:30 Advokáti II. 1/21 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Možné i nemožné 5 [i] 06:00 Masivní stroje [i] 06:25 Učeň rychlých kol [i] 07:15 Dráha tornád [i] 08:10 Na ostří pily [i] 09:05 Američtí dřevorubci [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Na plný plyn [i] 13:40 Učeň rychlých kol [i] 14:35 Tuning v Berlíně [i] 15:30 Neobyčjná vozidla [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 21 [i] 16:55 Jak se to dělá [i] 17:20 Superstroje [i] 18:15 Megastavitelé [i] 19:10 Extrémní výbuchy [i] 20:05 Tuning v Berlíně [i] 21:00 Bonneville [i] 21:55 Rození obchodníci [i] 22:50 Černé zlato 6 [i] 23:45 Na ostří pily [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Dráha tornád [i] 02:40 Říční příšery [i] 03:35 Vyrobeno v továrně 21 [i] 04:05 Tuning v Berlíně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Salón Cimrman aneb Cimršantán [i] 05:45 Po stopách [i] 06:00 Království hraček [i] 06:30 Raníček s Dádou 06:40 Šikulové [i] 07:00 Sezame, pojď si hrát 42/78 [i] 07:25 Garfield a přátelé II 3/26 [i] 07:45 Dětská hlídka 10/13 [i] 08:10 U nás na farmě 7/26 [i] 08:25 Hrdina Tiny [i] 09:45 Ovečka Shaun II 11/40 [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Sbohem, černý ptáku! [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:30 Návrat na Brideshead 1/11 [i] 15:10 Robin Hood 26/26 [i] 16:00 Profesionálové 30/57 [i] 16:55 Muž, který snil s orly 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Muž proti muži [i] 22:50 Festivalové vteřiny 2010 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Bonnie a Clyde [i] 00:55 13. komnata Nadi Urbánkové [i] 01:20 Nezničitelný Vladimír Menšík [i] 02:15 Všechnopárty [i] 03:00 Folklorika [i] 03:25 Na cestě po Českém ráji [i] 03:50 Za obzorem 25/26 [i] 04:10 Kuchařská pohotovost [i] 04:35 Valery na 1/2 cesty do Evropy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Světci a svědci: Svatý Prokop [i] 05:10 Znamení a rituály: Démoni [i] 05:25 Slepá ulička darwinismu [i] 06:20 Správy STV 06:45 Na pomoc životu - cukrovka a její nejmodernější léčba [i] 07:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:25 Sardinie aneb 13 božských šlápot 11/13 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Dětský svět [i] 09:25 Příběhy domů [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích českých, moravských a slezských - jižní Čechy [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Vládci začarované Afriky [i] 11:55 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 12:05 Případy detektiva Packala [i] 12:30 Medúza [i] 13:10 Simpsonovi XX 6/21 [i] 13:30 Sabotáž [i] 13:55 Jistě, pane ministře 5/22 [i] 14:30 Abbey Road: Live II 3/12 [i] 15:15 We Are the World - pro Haiti [i] 15:30 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 18:00 Zatopené osudy 11/13 [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Starý židovský hřbitov a pražské ghetto [i] 19:30 Postřehy odjinud [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 MS ve fotbalu 2010 JAR [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 23:00 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 23:15 Literárky [i] 00:15 BBC Proms 2009 [i] 03:05 Sešli se ... [i] 04:05 Banánové rybičky [i] 04:35 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Pirátova rodinka 11 [i] 06:40 Bolek a Lolek 38, 39 [i] 07:05 Roary: Závodní auto 51, 52 [i] 07:30 Tom a Jerry 4 [i] 07:55 Vteřiny před katastrofou [i] 08:55 Z pekla štěstí 1 [i] 09:55 První liga [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Katakomby [i] 13:55 Hotel snů: Čína [i] 15:40 Za plotem [i] 17:20 Proud času [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 O rodičích a dětech [i] 22:20 Catwoman [i] 00:20 Tajemství loňského léta [i] 02:05 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:30 Áčko [i] 04:25 Zorro: Meč a růže 79 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:10 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:00 Pokémon: Diamant a perla XI 10 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Frasier VI 16 [i] 08:05 Přátelé I 17 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 9 [i] 10:05 M*A*S*H 10 [i] 10:35 Knight Rider I 20 [i] 11:25 To je vražda, napsala IX 11 [i] 12:25 Odložená žena 1 [i] 13:20 Skok do neznáma [i] 15:10 Dožeň, co se dá! [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Přátelé I 18 [i] 20:00 Kouzelná chůva Nanny McPhee [i] 22:00 Král zabijáků [i] 00:00 Rocky Horror Picture Show [i] 01:50 S Italem v kuchyni [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:10 Miláčci [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Lampáreň [i] 05:50 Slávici na ulici [i] 06:35 Chuťovky [i] 07:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 50-51/216 [i] 09:45 Ľúbostný príbeh [i] 12:10 Muži na stromoch I. 9-10/22 [i] 13:50 McBride: Tieň minulosti [i] 15:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 52-53/216 [i] 17:35 Elisa z Rivombrosy I. 6/13 [i] 19:20 PROMINENTI [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Snehová búrka na jar [i] 21:40 Príbeh našej lásky [i] 23:50 McBride: Tieň minulosti [i] 01:25 PROMINENTI [i] 01:55 Muži na stromoch I. 9-10/22 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:20 Rosamunde Pilcherová: Snehová búrka na jar [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Transylvania 6-5000 [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Loupežník Hotzenplotz [i] 13:40 Všechny děti potřebují lásku [i] 15:15 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 17:05 Venuše [i] 18:45 Muž z Elysejských polí [i] 20:40 Manituova bota [i] 22:15 Zkratky ke štěstí [i] 23:55 Ďábelský Santa [i] 01:15 Hrůza v Connecticutu [i] 02:55 Malcolm X [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:30 Watts [i] 12:45 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:30 Fotbal [i] 15:45 Kanoistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Box [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:15 Bojové sporty [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Detektiv Nash Bridges V 8 [i] 06:00 Námořní hlídka II 1 [i] 07:00 Příběh Charlieho andílků [i] 09:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 11:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 13:00 Stávka! [i] 15:00 Volání krve [i] 17:00 Byla to ona [i] 19:00 Dobrá manželka 22 [i] 20:00 Dobrá manželka 23 [i] 21:00 Být Erikou 7 [i] 22:00 Být Erikou 8 [i] 23:00 Zrádný prsten [i] 01:00 Doživotní trest [i] 03:00 Akce Jelcin [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Zázračná planeta 1 [i] 07:10 Jetstream 7 [i] 08:10 Znovuobjevitelé 1 [i] 08:45 Znovuobjevitelé 2 [i] 09:15 Zvířecí rekordmani 35 [i] 10:20 Kdo přežije Armagedon 5 [i] 11:25 Tělo v číslech 2 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 15 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 16 [i] 13:30 Jamieho Amerika 2 [i] 14:35 Zvířecí rekordmani 2 [i] 15:40 Planeta mláďat 3 [i] 16:45 Mistři švindlu 42 [i] 17:25 Mistři švindlu 11 [i] 18:00 Mistři švindlu 12 [i] 18:40 Nejpřísnější rodiče na světě 8 [i] 19:55 Jsme zvědaví 2 [i] 21:05 Tuningmanie 15 [i] 21:45 Tuningmanie 16 [i] 22:30 Stroj, který nás stvořil [i] 23:40 Maximální dopad 1 [i] 00:50 Jak přežít Everest 5 [i] 01:55 Hvězdný fotbal 4 [i] 02:50 Ulice světa 1 [i] 03:20 Ulice světa 2 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 18 [i] 04:50 Nejpřísnější rodiče na světě 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nikdy to nevzdávej [i] 07:55 Dítě z Marsu [i] 09:40 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 11:30 Pravá Amerika: Hlasy kampaně - pocit křivdy [i] 12:15 Chlapec v pruhovaném pyžamu [i] 13:50 Čivava z Beverly Hills [i] 15:20 Láska podle předlohy [i] 17:05 Osudové selhání [i] 18:55 Pink: Funhouse [i] 20:00 Dvojka [i] 21:35 Tropická bouře [i] 23:20 Pach krve 2: Cesta nikam [i] 00:55 Konspirace v El Escorial [i] 03:10 Erotic Nation (1. část) [i] 04:00 Otče náš [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Projekt Alzheimer: Ztracené vzpomínky [i] 07:20 Gambler [i] 08:45 Velký průšvih [i] 10:10 Město duchů [i] 11:50 Moondance Alexander [i] 13:20 Kráska a Ošklivka [i] 14:50 Než si pro nás přijde [i] 16:25 Jumper